WP File Manager - en to uk translation catalogue (446 entries)

en: Missing Table Name in the form!
uk: Відсутня назва таблиці у формі!

en: Missing value in the form!
uk: Відсутнє значення у формі!

en: DB Manager
uk: Менеджер БД

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
uk: Ви дійсно хочете спорожнити таблицю? Таблицю не можна відновити. Тому, будь ласка, обережно видаліть.

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
uk: Ви впевнені, що хочете видалити таблицю? Видалену таблицю не можна відновити. Тому, будь ласка, обережно видаліть.

en: Tables
uk: Менеджер БД

en: Create New Table
uk: Створити нову таблицю

en: Browse
uk: Переглянути

en: Insert
uk: вставка

en: Delete Table
uk: Видалити таблицю

en: Drop
uk: Падіння

en: Empty Table
uk: Порожній стіл

en: Empty
uk: Порожній

en: ADD
uk: ДОДАТИ

en: Add New
uk: Додати новий

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
uk: Ви дійсно хочете оновити? Він перенаправить вас на форму оновлення.

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
uk: Ви дійсно хочете видалити? Видалені дані можуть не бути відновлені. Тому, будь ласка, обережно видаліть.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Delete
uk: Видалити

en: No Records Found!
uk: Не знайдено жодного запису!

en: First
uk: Перший

en: Prev
uk: Попередня

en: Next
uk: Далі

en: Last
uk: Остання

en: You don't have permission to access this area.
uk: У вас немає дозволу на доступ до цієї області.

en: Column
uk: Колонка

en: Value
uk: Цінність

en: Reset
uk: Скинути

en: Add
uk: Додати

en: New Record Created
uk: Створено новий запис

en: Unable to create new record
uk: Не вдається створити новий запис

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
uk: На жаль! Щось пішло не так! Будь ласка спробуйте ще раз.

en: &larr; Back
uk: & larr; Назад

en: Update
uk: Оновлення

en: Record.
uk: Запис.

en: Updated Successfully.
uk: Оновлено успішно.

en: Unable to Update record
uk: Не вдається оновити запис

en: Security token mismatch
uk: Невідповідність маркерів безпеки

en: Record
uk: Запис

en: Deleted successfully
uk: Успішно видалено

en: Error occured while deleting a record.
uk: Під час видалення запису сталася помилка.

en: Table Created Successfully !
uk: Таблиця створена успішно!

en: Table Not Created !
uk: Таблиця не створена!

en: Table
uk: Таблиця

en: Deleted Successfully!
uk: Успішно видалено!

en: Not Deleted!
uk: Не видалено!

en: Table records of
uk: Таблиця записів

en: Table name:&nbsp;
uk: Назва таблиці:&nbsp;

en: Name
uk: Ім'я

en: Type
uk: Тип

en: Length/Values
uk: Довжина/значення

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Collation
uk: Співставлення

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Null
uk: Нуль

en: Index
uk: Індекс

en: Comments
uk: Коментарі

en: Remove
uk: Видалити

en: None
uk: Жодного

en: Add Row
uk: Додати рядок

en: Save
uk: Зберегти

en: Export Database
uk: Експорт бази даних

en: Host:
uk: Ведучий:

en: Database:
uk: База даних:

en: Table:
uk: Таблиця:

en: Success
uk: Успіх

en: Error
uk: Помилка

en: You don't have permission to access this page.
uk: Ви не маєте дозволу на доступ до цієї сторінки.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
uk: Термін дії цього короткого коду минув. Зверніться до адміністратора сайту.

en: Themes backup restored successfully.
uk: Резервне копіювання тем успішно відновлено.

en: Unable to restore themes.
uk: Не вдалося відновити теми.

en: Uploads backup restored successfully.
uk: Завантаження резервної копії відновлено успішно.

en: Unable to restore uploads.
uk: Не вдалося відновити завантаження.

en: Others backup restored successfully.
uk: Інші резервні копії відновлено успішно.

en: Unable to restore others.
uk: Не вдалося відновити інші.

en: Plugins backup restored successfully.
uk: Резервне копіювання плагінів успішно відновлено.

en: Unable to restore plugins.
uk: Не вдалося відновити плагіни.

en: Database backup restored successfully.
uk: Резервне копіювання бази даних успішно відновлено.

en: All Done
uk: Готово

en: Unable to restore DB backup.
uk: Не вдалося відновити резервну копію БД.

en: Backup(s) removed successfully!
uk: Резервні копії успішно видалено!

en: Unable to remove backup(s)!
uk: Неможливо видалити резервні копії!

en: Database backup done on date
uk: Резервне копіювання бази даних виконано в день

en: Plugins backup done on date
uk: Резервне копіювання плагінів зроблено на дату

en: Themes backup done on date
uk: Резервне копіювання тем зроблено на дату

en: Uploads backup done on date
uk: Резервне копіювання завантажень виконано в день

en: Others backup done on date
uk: Інші резервні копії виконано на дату

en: Logs
uk: Журнали

en: No logs found!
uk: Журналів не знайдено!

en: Backup removed successfully!
uk: Резервну копію успішно видалено!

en: Unable to removed backup!
uk: Не вдалося видалити резервну копію!

en: Nothing selected for backup
uk: Нічого не вибрано для резервного копіювання

en: Security Issue.
uk: Проблема безпеки.

en: Database backup done.
uk: Резервне копіювання бази даних виконано.

en: Unable to create database backup.
uk: Не вдається створити резервну копію бази даних.

en: Plugins backup done.
uk: Резервне копіювання плагінів виконано.

en: Plugins backup failed.
uk: Помилка резервного копіювання плагінів.

en: Themes backup done.
uk: Резервне копіювання тем виконано.

en: Themes backup failed.
uk: Не вдалося створити резервну копію тем.

en: Uploads backup done.
uk: Резервне копіювання завантажених файлів виконано.

en: Uploads backup failed.
uk: Не вдалося створити резервну копію завантажень.

en: Others backup done.
uk: Інші резервні копії зроблено.

en: Others backup failed.
uk: Не вдалося створити резервну копію інших.

en: All done
uk: Готово

en: Log(s) removed successfully!
uk: Журнали успішно видалено!

en: Unable to removed log(s)!
uk: Неможливо видалити журнали!

en: Invalid security key!
uk: Недійсний ключ безпеки!

en: Couldn't write to file.
uk: Не вдалося записати у файл.

en: Required libraries installed successfully.
uk: Необхідні бібліотеки встановлені успішно.

en: Unable to install Required libraries.
uk: Не вдається встановити необхідні бібліотеки.

en: WP File Manager
uk: Менеджер файлів WP

en: Settings
uk: Налаштування

en: Preferences
uk: Преференції

en: Email Notifications
uk: Сповіщення електронною поштою

en: Shortcode Generator
uk: Генератор коротких кодів

en: Google Drive
uk: Диск Google

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Addons
uk: Аддони

en: Backup/Restore
uk: Резервне копіювання/Відновлення

en: Existing Shortcode
uk: Існуючий шорткод

en: Type here to search list...
uk: Введіть тут, щоб знайти список ...

en: Check all
uk: Перевірити все

en: Uncheck all
uk: Зніміть усі прапорці

en: Invert select
uk: Інвертувати виділення

en: You don't have permission to access file manager.
uk: У вас немає дозволу на доступ до файлового менеджера.

en: Invalid shortcode!
uk: Недійсний шорткод!

en: Invalid security token!
uk: Недійсний маркер безпеки!

en: Congratulations. License Verified Successfully.
uk: Вітаю. Ліцензію успішно перевірено.

en: Some thing went wrong.
uk: Щось пішло не так.

en: Your File Manager PRO Order Details
uk: Інформація про замовлення вашого файлового менеджера PRO

en: Order Details
uk: деталі замовлення

en: Order ID:
uk: Ідентифікатор замовлення:

en: License Key:
uk: Ліцензійний ключ:

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
uk: & nbsp; Попередження: Будь ласка, не повідомляйте ці дані нікому.

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
uk: Неможливо виконати перевірку синтаксису php через дозволи сервера.

en: File
uk: Файл

en: not saved.
uk: не збережено.

en: File doesn't exist to download.
uk: Файл не існує для завантаження.

en: Invalid Security Code.
uk: Недійсний код безпеки.

en: Missing backup id.
uk: Відсутній ідентифікатор резервної копії.

en: Missing parameter type.
uk: Відсутній тип параметра.

en: Missing required parameters.
uk: Відсутні необхідні параметри.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
uk: Помилка: не вдається відновити резервну копію, оскільки резервна копія бази даних має великий розмір. Будь ласка, спробуйте збільшити максимально дозволений розмір у налаштуваннях налаштувань.

en: Select backup(s) to delete!
uk: Виберіть резервну копію (и) для видалення!

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані резервні копії?

en: Backup is running, please wait
uk: Резервне копіювання запущено, зачекайте

en: Restore is running, please wait
uk: Відновлення виконується, зачекайте

en: Nothing selected for backup.
uk: Нічого не вибрано для резервного копіювання.

en: WP File Manager - Backup/Restore
uk: Диспетчер файлів WP - Резервне копіювання / відновлення

en: Backup Options:
uk: Параметри резервного копіювання:

en: Database Backup
uk: Резервне копіювання бази даних

en: Files Backup
uk: Резервне копіювання файлів

en: Plugins
uk: Плагіни

en: Themes
uk: Теми

en: Uploads
uk: Завантаження

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
uk: Інші (Будь-які інші каталоги, знайдені всередині wp-content)

en: Backup Now
uk: Резервне копіювання зараз

en: Time now
uk: Час зараз

en: SUCCESS
uk: УСПІХ

en: Backup successfully deleted.
uk: Резервну копію успішно видалено.

en: Ok
uk: Гаразд

en: DELETE FILES
uk: ВИДАЛИТИ ФАЙЛИ

en: Are you sure you want to delete this backup?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю резервну копію?

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Confirm
uk: Підтвердьте

en: RESTORE FILES
uk: ВІДНОВИТИ ФАЙЛИ

en: Are you sure you want to restore this backup?
uk: Ви впевнені, що хочете відновити цю резервну копію?

en: Last Log Message
uk: Останнє повідомлення журналу

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
uk: Резервне копіювання, мабуть, вдалося, і воно завершено.

en: No log message
uk: Немає повідомлення журналу

en: Existing Backup(s)
uk: Існуючі резервні копії

en: Backup Date
uk: Дата резервного копіювання

en: Backup data (click to download)
uk: Резервне копіювання даних (натисніть, щоб завантажити)

en: Action
uk: Дія

en: (Today)
uk: (сьогодні)

en: Download All
uk: Завантажити все

en: Restore
uk: Відновлювати

en: View Log
uk: Переглянути журнал

en: Currently no backup(s) found.
uk: На даний момент резервних копій не знайдено.

en: Actions upon selected backup(s)
uk: Дії щодо вибраних резервних копій

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Deselect
uk: Скасувати вибір

en: Note:
uk: Примітка:

en: Backup files will be under
uk: Файли резервної копії будуть під

en: Saving please wait...
uk: Збереження, зачекайте ...

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Dismiss this notice.
uk: Відхилити це повідомлення.

en: Settings not saved.
uk: Налаштування не збережено.

en: Enable?
uk: Увімкнути?

en: Email Addresses
uk: Адреси електронної пошти

en: Add More <strong>+</strong>
uk: Додати більше <strong>+</strong>

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
uk: Ця адреса використовується для сповіщень, як -от сповіщення про тему/плагін.

en: Files Upload Notifications
uk: Повідомлення про завантаження файлів

en: Subject
uk: Тема

en: Files Uploaded
uk: Завантажені файли

en: Body
uk: Тіло

en: Example:
uk: Приклад:

en: Files Download Notifications
uk: Сповіщення про завантаження файлів

en: Files Downloaded
uk: Завантажені файли

en: Files Edit Notifications
uk: Файли Редагувати сповіщення

en: Files Modified or Edited
uk: Змінені або відредаговані файли

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
uk: Усі додані поля електронної пошти потрібно заповнити та мати дійсну адресу електронної пошти.

en: Add-ons
uk: Додатки

en: Installed
uk: Встановлено

en: Activate
uk: Активувати

en: Buy Now
uk: Придбайте зараз

en: Box
uk: Коробка

en: Digital Ocean
uk: Цифровий океан

en: Insert File Manager Shortcode
uk: Вставте короткий код менеджера файлів

en: Select Shortcode
uk: Виберіть Шорткод

en: Choose Shortcode
uk: Виберіть Шорткод

en: File Manager Pro Update
uk: Оновлення файлового менеджера

en: File Manager Pro
uk: Файловий менеджер Pro

en: FileManager
uk: Файловий менеджер

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
uk: тепер сумісний з додатком Digital Ocean.

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
uk: Тепер користувачі можуть відображати файли та папки Digital Ocean у FileManager лише одним клацанням миші!

en: Click here to purchase now
uk: Натисніть тут, щоб купити зараз

en: You have not made any changes to be saved.
uk: Ви не внесли жодних змін для збереження.

en: Preferences - File Manager
uk: Налаштування - Менеджер файлів

en: Public Root Path
uk: Суспільний кореневий шлях

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
uk: Кореневий шлях файлового менеджера, ви можете змінити за вашим вибором.

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
uk: Будь ласка, змініть це обережно. Неправильний шлях може призвести до падіння плагіна файлового менеджера.

en: Enable Syntax Checker?
uk: Увімкнути перевірку синтаксису?

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
uk: Коли функцію перевірки синтаксису увімкнено, оновлення коду, що вноситься у файли PHP, перевірятимуться на наявність синтаксичних помилок. Якщо буде виявлена ​​синтаксична помилка, оновлення не будуть збережені, і з’явиться вікно повідомлення, яке визначатиме знайдену помилку. Ця перевірка допоможе запобігти проблемам простоїв веб -сайту через синтаксичні помилки.

en: Enable Trash?
uk: Увімкнути кошик?

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
uk: Після ввімкнення кошика ваші файли потраплять до папки сміття.

en: Enable Files Upload to Media Library?
uk: Увімкнути завантаження файлів у медіатеку?

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
uk: Після ввімкнення цієї функції завантажені зображення, pdf та zip -файли також потраплять до медіатеки.

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
uk: Максимально дозволений розмір на момент відновлення резервної копії бази даних.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
uk: Збільште значення поля, якщо ви отримуєте повідомлення про помилку під час відновлення резервної копії.

en: Settings - File Manager
uk: Налаштування - Менеджер файлів

en: Settings will apply on
uk: Налаштування поширюються на

en: shortcode.
uk: шорткод.

en: Make Directory
uk: Створити каталог

en: Make File
uk: Зробити файл

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Duplicate
uk: Дублікат

en: Paste
uk: Вставити

en: Archive
uk: Архів

en: Extract
uk: Витяг

en: Copy
uk: Копіювати

en: Cut
uk: Вирізати

en: Download
uk: Завантажити

en: Upload
uk: Завантажити

en: Search
uk: Пошук

en: Info
uk: Інформація

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
uk: <strong> Збереження Будь ласка, зачекайте ... </strong>

en: General
uk: Загальні

en: Code Editor
uk: Редактор коду

en: User Restrictions
uk: Обмеження для користувачів

en: User Role Restrictions
uk: Обмеження ролі користувача

en: Frontend Access
uk: Доступ до Інтернету

en: Select User Roles to access WP File Manager
uk: Виберіть Ролі користувача, щоб отримати доступ до менеджера файлів WP

en: Allow user roles to access WP File Manager.
uk: Дозволити ролям користувачів доступ до Диспетчер файлів WP.

en: Select User Roles to access DB Manager
uk: Виберіть Ролі користувача для доступу до DB Manager

en: Allow user roles to access DB Manager.
uk: Дозволити ролям користувачів отримувати доступ до DB Manager.

en: Separate or Private Folder Access
uk: Окремий або приватний доступ до папок

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
uk: Менеджер файлів отримає доступ до цього шляху до папки. В іншому випадку, отримає доступ до кореневого каталогу. <strong> наприклад, wp-content/plugins </strong>. <br> <strong> Примітка. </strong> Буде дійсним для всіх ролей користувачів.

en: Maximum Upload Size
uk: Максимальний розмір завантаження

en: Allow users to upload file of maximum.
uk: Дозволити користувачам завантажувати файл максимум.

en: Notification Email
uk: Повідомлення електронною поштою

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
uk: Надсилає сповіщення на цей електронний лист. <strong> Примітка. </strong> За умовчанням для цього буде використана електронна адреса адміністратора, якщо вона порожня.

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
uk: Надіслати сповіщення адміністратору та зберегти журнали під час завантаження файлів?

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
uk: Установіть прапорець, щоб дозволити сповіщення про завантаження файлів. Лист буде надіслано адміністратору. Натисніть

en: here
uk: тут

en: to set notification email.
uk: щоб налаштувати сповіщення електронною поштою.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
uk: <strong>Примітка.</strong> Ця функція використовує wp_mail(), переконайтеся

en: Read More
uk: Детальніше

en: is working.
uk: працює.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
uk: Надіслати сповіщення адміністратору та зберегти журнали при завантаженні файлу?

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
uk: Установіть прапорець, щоб дозволити сповіщення про завантаження файлів. Лист буде надіслано адміністратору. Натисніть

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
uk: Надіслати сповіщення адміністратору та зберегти журнали при редагуванні файлів?

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
uk: Установіть прапорець, щоб дозволити сповіщення про редагування файлів. Лист буде надіслано адміністратору. Натисніть

en:  is working.
uk: працює.

en: Select File Manager Language
uk: Виберіть Мова менеджера файлів

en: Default:
uk: За замовчуванням:

en: English
uk: Англійська

en: You can select any language for File Manager.
uk: Ви можете вибрати будь -яку мову для Менеджера файлів.

en: Select File Manager Theme
uk: Виберіть тему «Менеджер файлів»

en: You can select any theme for File Manager.
uk: Ви можете вибрати будь -яку тему для Менеджера файлів.

en: Files View
uk: Перегляд файлів

en: List
uk: Список

en: Icon
uk: Значок

en: You can select any view for File Manager.
uk: Ви можете вибрати будь -який вид для Менеджера файлів.

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
uk: Увімкнути кнопку "Вставити короткий код диспетчера файлів" за допомогою редактора вмісту?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
uk: Увімкніть кнопку "Вставити короткий код менеджера файлів" на екрані редагування за допомогою класичного редактора.

en: Disable Local File System ?
uk: Вимкнути локальну файлову систему?

en: Check to disable Local File System in File Manager.
uk: Поставте прапорець, щоб вимкнути локальну файлову систему в диспетчері файлів.

en: Disable Database Manager ?
uk: Вимкнути менеджер баз даних?

en: Check to disable Database Manager.
uk: Поставте прапорець, щоб вимкнути менеджер баз даних.

en: Disable Welcome Message?
uk: Вимкнути привітальне повідомлення?

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
uk: Установіть прапорець, щоб вимкнути привітальне повідомлення на шорткодах інтерфейсу.

en: Welcome Message
uk: Вітальне повідомлення

en: Welcome:
uk: Ласкаво просимо:

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
uk: Вітальне повідомлення з’явиться на шорткоді інтерфейсу.

en: will show loggedIn user name on frontend.
uk: відображатиме ім’я користувача, що ввійшов у систему, на інтерфейсі.

en: Code editor allow fullscreen?
uk: Редактор коду дозволяє повноекранний режим?

en: Check to allow fullscreen code editor
uk: Поставте прапорець, щоб дозволити повноекранний редактор коду

en: Select theme for Code Editor.
uk: Виберіть тему для редактора коду.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
uk: Виберіть тему для редактора коду. Для отримання додаткової інформації відвідайте <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank"> це посилання </a>.

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
uk: Вимкнути або заборонити операції файлового менеджера WP користувачам

en: Select user role and disable operation.
uk: Виберіть роль користувача та вимкніть операцію.

en: Click to Add Rules
uk: Натисніть, щоб додати правила

en: Add rule for User Roles
uk: Додати правило для ролей користувачів

en: If User role is
uk: Якщо роль користувача

en: Select User Role
uk: Виберіть Роль користувача

en: Then
uk: Потім

en: Disable Operations
uk: Вимкнути операції

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
uk: Окремий або приватний доступ до папки <strong> наприклад, wp-content / themes </strong> тощо.

en: It will overide "Private Folder Access" settings
uk: Це замінить налаштування "Доступ до приватної папки"

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
uk: Введіть шляхи до папок або файлів, які потрібно <strong> приховати </strong> наприклад wp-content/themes | wp-content/plugins.

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
uk: Кілька, розділена вертикальною смугою (|).

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
uk: Введіть розширення файлів, які потрібно заблокувати. <strong> наприклад .php | .png | .css </strong> тощо

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
uk: Розширення в опції чутливі до регістру, і їх слід розділяти вертикальною смугою (|) без пробілів між ними. наприклад php, PHP

en: Disable Toolbar and Context Menu
uk: Вимкнути панель інструментів і контекстне меню

en: Disable Toolbar
uk: Вимкнути панель інструментів

en: Disable Context Menu
uk: Вимкнути контекстне меню

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
uk: Вимкнути або заборонити користувачам операції файлового менеджера WP

en: Select users and disable operation.
uk: Виберіть користувачів і вимкніть роботу.

en: Add rule for Users
uk: Додати правило для користувачів

en: If User is
uk: Якщо користувач є

en: Select User
uk: Виберіть Користувач

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
uk: Виберіть сторінки, на яких ви хочете показувати Менеджер файлів на Frontend

en: Select Pages
uk: Виберіть Сторінки

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
uk: <strong> Примітка. </strong> Це не працюватиме, якщо у вибраному редакторі сторінок уже використовується будь -який короткий код Менеджера файлів.

en: Display File Manager ?
uk: Відобразити файловий менеджер?

en: After Content
uk: Після змісту

en: Before Content
uk: До змісту

en: Default: After Content
uk: За замовчуванням: після вмісту

en: Shortcode
uk: Шорткод

en: Paste the shortcode here
uk: Вставте сюди шорткод

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
uk: Ви можете створити новий шорт-код із <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'> Генератора шорт-кодів </a> Менеджера файлів.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
uk: Шорткод працюватиме на вибраних сторінках. Нижче наведена довідка щодо редагування параметрів:

en: Shortcode Help:
uk: Довідка щодо шорткоду:

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
uk: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'> Документація </a>

en: Invalid Licence Key
uk: Недійсний ліцензійний ключ

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
uk: Будь ласка, виберіть роль користувача з попередньо доданого правила, перш ніж додавати нове!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
uk: Будь ласка, виберіть користувача з раніше доданого правила перед додаванням нового!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
uk: Будь ласка, виберіть користувача в доданому правилі обмеження користувачів перед збереженням.

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
uk: Будь ласка, виберіть роль користувача в доданому правилі обмеження ролі користувача перед збереженням.

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
uk: На жаль, вам заборонено доступ до цієї сторінки.

en: Please login to access file manager.
uk: Увійдіть, щоб отримати доступ до файлового менеджера.

en: Shortcodes
uk: Шорткоди

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
uk: Помилка у створенні шорткоду. Недійсний шорткод.

en: Click to get list of all shortcodes
uk: Клацніть, щоб отримати список усіх шорткодів

en: All Shortcodes
uk: Всі шорткоди

en: Click to create new shortcode
uk: Клацніть, щоб створити новий шорткод

en: Generate New Shortcode
uk: Створити новий шорткод

en: Logged in users
uk: Увійшли користувачі

en: Non logged in users
uk: Користувачі, які не увійшли в систему

en: From existing shortcode
uk: З існуючого шорткоду

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
uk: Ваш короткий код <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> успішно створений. Скопіюйте цей короткий код і вставте його на свої сторінки.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
uk: Налаштування вашого шорткоду успішно оновлено.

en: Shortcode Title
uk: Назва короткого коду

en: Enter shortcode title
uk: Введіть заголовок шорткоду

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
uk: Потрібно визначити короткий код, який ви збираєтесь використовувати.

en: This field can not be empty.
uk: Це поле не може бути порожнім.

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
uk: Заголовок з такою назвою вже існує. Виберіть інший заголовок.

en: Allowed Roles
uk: Дозволені ролі

en: All
uk: Усі

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
uk: Це дозволить усім ролям отримувати доступ до файлового менеджера на передньому кінці. Все застосовуватиметься до всіх доступних ролей користувачів.

en: Please choose at least one user role.
uk: Виберіть принаймні одну роль користувача.

en: Access Folder
uk: Папка доступу

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
uk: Шлях до папки для відображення, наприклад, wp-content / uploads

en: Root directory
uk: Кореневий каталог

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
uk: наприклад, Ви можете поставити "test" як назву папки, яка знаходиться в кореневому каталозі, або ви можете вказати шлях для вкладених папок як "wp-content / plugins". Якщо залишити порожнім або порожнім, він матиме доступ до всіх папок у кореневому каталозі. Якщо ви поставите *, він автоматично створить папки користувача з їх іменем користувача.

en: Allowed Operations
uk: Дозволені операції

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
uk: Для всіх операцій та дозволу деяких операцій ви можете вибрати назву операції зі списку.

en: Ban User IDs
uk: Заборонити ідентифікатори користувачів

en: User ID
uk: ідентифікатор користувача

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
uk: Щоб заборонити певним користувачам отримувати доступ до файлового менеджера в інтерфейсі, ви можете вибрати користувачів зі списку.

en: Hide Files
uk: Приховати файли

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
uk: Приховати файли з папки доступу, наприклад wp-content/plugins, wp-config.php тощо

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
uk: Він приховає файли та папку, згадані тут. <br> <strong> Примітка. </strong> Цей параметр враховує регістр і має бути розділений комами (,) без пробілів між ними.

en: Lock Extensions
uk: Розширення блокування

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
uk: Обмежити розширення, наприклад .php, .css АБО php, css

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
uk: Він заблокує файли, згадані в комах, без пробілів між ними. Ви можете заблокувати більше, наприклад, ".php, .css, .js" тощо. <br> <span class = "highlighted"> <strong> Примітка. </strong> Розширення в цій опції чутливі до регістру і мають бути комами (,) розділені без пробілу між ними. наприклад php, PHP </span>

en: Select Filemanager Language
uk: Виберіть Мова менеджера файлів

en: You can select any language for filemanager.
uk: Ви можете вибрати будь -яку мову для файлового менеджера.

en: Select Filemanager Theme
uk: Виберіть Тему менеджера файлів

en: You can select any theme for filemanager.
uk: Ви можете вибрати будь-яку тему для менеджера файлів.

en: You can select any view for filemanager.
uk: Ви можете вибрати будь -яке подання для файлового менеджера.

en: Date Format
uk: Формат дати

en: You can select any date format for filemanager modified date.
uk: Ви можете вибрати будь-який формат дати для модифікованої датою керування файлами.

en: Update Shortcode
uk: Оновити короткий код

en: Generate Shortcode
uk: Створення короткого коду

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
uk: Приховати файли з папки доступу, наприклад test1, folder / test2 тощо

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
uk: Він приховає файли та папку, згадані тут. Примітка: Ця опція враховує регістр і має бути розділена комами (,) без пробілів між ними.

en: Generate New Shortcode from existing one
uk: Створення нового короткого коду з існуючого

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
uk: Вставте короткий код, який ви використовуєте, у свою сторінку/допис

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
uk: Це перетворить існуючий шорткод у новий формат короткого коду.

en: Existing Shortcode(s)
uk: Існуючі шорт-коди

en: Click to go back to the shortcode generator
uk: Натисніть, щоб повернутися до генератора коротких кодів

en: Shortcode has been deleted successfully.
uk: Шорткод успішно видалено.

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
uk: Шорткод (и) було успішно видалено.

en: Title
uk: Заголовок

en: Copy to clipboard
uk: Копіювати в буфер обміну

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей шорткод?

en: Customize Shortcode
uk: Налаштуйте короткий код

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
uk: Скопіюйте наведений вище код фільтра та вставте його у файл functions.php вашої теми або у файл плагіна, щоб налаштувати значення шорткоду відповідно до ваших вимог.

en: Showing
uk: Показ

en: to
uk: до

en: of
uk: з

en: entries
uk: записи

en: No shortcode found
uk: Шорткод не знайдено

en: Delete All Selected
uk: Видалити все вибране

en: Copied
uk: Скопійовано

en: Copied to clipboard
uk: Скопійовано в буфер обміну

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані короткі коди?

en: Please select atleast one shortcode from the list.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні один шорткод зі списку.

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
uk: File Manager PRO - Будь ласка, введіть деталі замовлення нижче. Якщо ні

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
uk: Щоб розблокувати оновлення, введіть нижче ідентифікатор замовлення та ліцензійний ключ. Якщо у вас немає ліцензійного ключа

en: click to buy Licence Key
uk: натисніть, щоб купити ліцензійний ключ

en: please see details & pricing
uk: будь ласка, дивіться деталі та ціни

en: ORDER ID (#) *
uk: ІДЕНТИФІКАЦІЯ ЗАМОВЛЕННЯ (#) *

en: Please check your email for Order ID.
uk: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту на наявність ідентифікатора замовлення.

en: LICENCE KEY *
uk: КЛЮЧ ЛІЦЕНЗІЇ *

en: Please check your email for Licence Key.
uk: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту на наявність ліцензійного ключа.

en: Click here to verify
uk: Натисніть тут, щоб перевірити

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
uk: Примітка. Якщо ви вже придбали цей плагін, перевірте свою електронну пошту. Ви повинні отримати електронний лист із деталями замовлень у вашій електронній пошті, якщо ви не отримали жодного листа. Будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>

en: Are you sure want to delete?
uk: Ви дійсно хочете видалити?

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
uk: Щоб увімкнути журнали, перейдіть на сторінку <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings"> Вкладка Загальні налаштування </a> -> Поставте прапорець "Надіслати сповіщення адміністратору при завантаженні файлу", "Надіслати сповіщення адміністратору при завантаженні файлу" та Параметри "Надіслати сповіщення адміністратору про редагування файлу".

en: Edited Files
uk: Відредаговані файли

en: Downloaded Files
uk: Завантажені файли

en: Uploaded Files
uk: Завантажені файли

en: Bulk Actions
uk: Масові дії

en: Apply
uk: Подати заявку

en: Sr No.
uk: Пан Ні

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Files
uk: Файли

en: Date
uk: Дата

en: No log(s) found!
uk: Журнал (и) не знайдено!

en: Showing
uk: Показ

en: Uploaded File
uk: Завантажений файл

en: Please select log(s) to delete!
uk: Будь ласка, виберіть журнал(и) для видалення!

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані журнали?

en: Please select delete action!
uk: Виберіть дію видалення!

en:  WP File Manager PRO -
uk: Файловий менеджер WP PRO -

en: View details
uk: Докладніше

en: More information about %s
uk: Докладніше про %s

en: Check for updates
uk: Перевірити наявність оновлень

en: Unknown update checker status "%s"
uk: Невідомий статус засобу перевірки оновлень "%s"

en: There is no changelog available.
uk: Немає журналу змін.
