WP File Manager - en to hu_HU translation catalogue (441 entries)

en: Missing Table Name in the form!
hu_HU: A táblázat neve hiányzik az űrlapból!

en: Missing value in the form!
hu_HU: Hiányzó érték az űrlapból!

en: DB Manager
hu_HU: DB menedzser

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
hu_HU: Biztosan ki akarja üríteni az asztalt? Előfordulhat, hogy a táblázat nem állítható helyre. Ezért kérjük, óvatosan törölje.

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
hu_HU: Biztosan törli a táblázatot? A törölt táblázat nem állítható vissza. Ezért kérjük, óvatosan törölje.

en: Tables
hu_HU: Táblázatok

en: Create New Table
hu_HU: Új táblázat létrehozása

en: Browse
hu_HU: Tallózás

en: Insert
hu_HU: Helyezze be

en: Delete Table
hu_HU: Táblázat törlése

en: Drop
hu_HU: Csepp

en: Empty Table
hu_HU: Üres asztal

en: Empty
hu_HU: Üres

en: ADD
hu_HU: HOZZÁAD

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
hu_HU: Biztosan frissíteni szeretne? Ez átirányítja Önt a frissítési űrlapra.

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
hu_HU: Biztosan törli? A törölt adatokat nem lehet visszaállítani. Ezért kérjük, óvatosan törölje.

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: No Records Found!
hu_HU: Nincs találat!

en: First
hu_HU: Első

en: Prev
hu_HU: Előző

en: Next
hu_HU: Következő

en: Last
hu_HU: Utolsó

en: You don't have permission to access this area.
hu_HU: Nincs engedélye hozzáférni ehhez a területhez.

en: Column
hu_HU: Oszlop

en: Value
hu_HU: Érték

en: Reset
hu_HU: Visszaállítás

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: New Record Created
hu_HU: Új rekord létrehozva

en: Unable to create new record
hu_HU: Nem lehet új rekordot létrehozni

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
hu_HU: Hoppá! Valami elromlott! Kérlek próbáld újra.

en: &larr; Back
hu_HU: &larr; Vissza

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Record.
hu_HU: Rekord.

en: Updated Successfully.
hu_HU: Sikeresen frissítve.

en: Unable to Update record
hu_HU: Nem sikerült frissíteni a rekordot

en: Security token mismatch
hu_HU: Biztonsági token eltérés

en: Record
hu_HU: Rekord

en: Deleted successfully
hu_HU: Sikeresen törölve

en: Error occured while deleting a record.
hu_HU: Hiba történt a rekord törlése közben.

en: Table Created Successfully !
hu_HU: A táblázat létrehozása sikeres!

en: Table Not Created !
hu_HU: A táblázat nincs létrehozva!

en: Table
hu_HU: asztal

en: Deleted Successfully!
hu_HU: Sikeresen törölve!

en: Not Deleted!
hu_HU: Nincs törölve!

en: Table records of
hu_HU: táblázat rekordjai

en: Table name:&nbsp;
hu_HU: Táblázat neve:&nbsp;

en: Name
hu_HU: Név

en: Type
hu_HU: típus

en: Length/Values
hu_HU: Hossz / értékek

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Collation
hu_HU: Összevetés

en: Attributes
hu_HU: Attribútumok

en: Null
hu_HU: Nulla

en: Comments
hu_HU: Hozzászólások

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: None
hu_HU: Egyik sem

en: Add Row
hu_HU: Sor hozzáadása

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Export Database
hu_HU: Export adatbázis

en: Host:
hu_HU: Házigazda:

en: Database:
hu_HU: Adatbázis:

en: Table:
hu_HU: Asztal:

en: Success
hu_HU: Siker

en: Error
hu_HU: Hiba

en: You don't have permission to access this page.
hu_HU: Nincs engedélye az oldal eléréséhez.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
hu_HU: Ez a rövid kód lejárt. Kérjük, lépjen kapcsolatba a webhely rendszergazdájával.

en: Themes backup restored successfully.
hu_HU: A témák biztonsági mentése sikeresen visszaállt.

en: Unable to restore themes.
hu_HU: Nem lehet visszaállítani a témákat.

en: Uploads backup restored successfully.
hu_HU: A feltöltések biztonsági mentése sikeresen visszaállt.

en: Unable to restore uploads.
hu_HU: Nem sikerült visszaállítani a feltöltéseket.

en: Others backup restored successfully.
hu_HU: Mások biztonsági mentése sikeresen visszaállítva.

en: Unable to restore others.
hu_HU: Nem sikerült visszaállítani a többieket.

en: Plugins backup restored successfully.
hu_HU: A beépülő modulok biztonsági mentése sikeresen visszaállt.

en: Unable to restore plugins.
hu_HU: Nem sikerült visszaállítani a bővítményeket.

en: Database backup restored successfully.
hu_HU: Az adatbázis biztonsági mentése sikeresen visszaállt.

en: All Done
hu_HU: Minden kész

en: Unable to restore DB backup.
hu_HU: Nem sikerült visszaállítani a DB biztonsági másolatot.

en: Backup(s) removed successfully!
hu_HU: A biztonsági mentés (ek) sikeresen eltávolítva!

en: Unable to remove backup(s)!
hu_HU: Nem sikerült eltávolítani a biztonsági másolatokat!

en: Database backup done on date
hu_HU: Az adatbázis biztonsági mentése a dátummal elkészült

en: Plugins backup done on date
hu_HU: A beépülő modulok biztonsági mentése a dátum szerint elkészült

en: Themes backup done on date
hu_HU: A témák biztonsági mentése a dátum szerint elkészült

en: Uploads backup done on date
hu_HU: A biztonsági mentés a dátumra elkészült

en: Others backup done on date
hu_HU: A többi biztonsági mentés dátuma megtörtént

en: Logs
hu_HU: Naplók

en: No logs found!
hu_HU: Nem található napló!

en: Backup removed successfully!
hu_HU: A biztonsági másolat sikeresen eltávolítva!

en: Unable to removed backup!
hu_HU: Nem sikerült eltávolítani a biztonsági másolatot!

en: Nothing selected for backup
hu_HU: Nincs kiválasztva biztonsági mentés

en: Security Issue.
hu_HU: Biztonsági probléma.

en: Database backup done.
hu_HU: Elkészült az adatbázis biztonsági mentése.

en: Unable to create database backup.
hu_HU: Nem lehet biztonsági másolatot készíteni az adatbázisról.

en: Plugins backup done.
hu_HU: A beépülő modulok biztonsági mentése megtörtént.

en: Plugins backup failed.
hu_HU: A beépülő modulok biztonsági mentése nem sikerült.

en: Themes backup done.
hu_HU: A témák biztonsági mentése kész.

en: Themes backup failed.
hu_HU: A témák biztonsági mentése sikertelen.

en: Uploads backup done.
hu_HU: A feltöltések biztonsági mentése megtörtént.

en: Uploads backup failed.
hu_HU: A feltöltések biztonsági mentése sikertelen.

en: Others backup done.
hu_HU: Mások biztonsági mentése kész.

en: Others backup failed.
hu_HU: Mások biztonsági mentése nem sikerült.

en: All done
hu_HU: Minden kész

en: Log(s) removed successfully!
hu_HU: A napló (ka) eltávolítása sikeres volt!

en: Unable to removed log(s)!
hu_HU: Nem lehet eltávolítani a napló (ka) t!

en: Invalid security key!
hu_HU: Érvénytelen biztonsági kulcs!

en: Couldn't write to file.
hu_HU: Nem sikerült fájlba írni.

en: Required libraries installed successfully.
hu_HU: A szükséges könyvtárak telepítése sikeresen megtörtént.

en: Unable to install Required libraries.
hu_HU: A szükséges könyvtárak telepítése sikeresen megtörtént.

en: WP File Manager
hu_HU: WP fájlkezelő

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Preferences
hu_HU: preferenciák

en: Email Notifications
hu_HU: Email Értesítések

en: Shortcode Generator
hu_HU: Rövid kód generátor

en: Mobile
hu_HU: Mobil

en: Addons
hu_HU: Kiegészítők

en: Backup/Restore
hu_HU: Biztonsági mentés visszaállítása

en: Existing Shortcode
hu_HU: Meglévő rövid kód

en: Type here to search list...
hu_HU: Írjon ide a keresési listához ...

en: Check all
hu_HU: Ellenőrizni mind

en: Uncheck all
hu_HU: Minden választás törlése

en: Invert select
hu_HU: Kijelölés megfordítása

en: You don't have permission to access file manager.
hu_HU: Nincs engedélye a fájlkezelő elérésére.

en: Invalid shortcode!
hu_HU: Érvénytelen rövid kód!

en: Invalid security token!
hu_HU: Érvénytelen biztonsági token!

en: Congratulations. License Verified Successfully.
hu_HU: Gratulálunk. A licenc sikeresen ellenőrizve.

en: Some thing went wrong.
hu_HU: Valami elromlott.

en: Your File Manager PRO Order Details
hu_HU: A Fájlkezelő PRO rendelési adatai

en: Order Details
hu_HU: Rendelési adatok

en: Order ID:
hu_HU: Rendelés azonosító:

en: License Key:
hu_HU: Licenckulcs:

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
hu_HU: &nbsp; Figyelem: Kérjük, ne ossza meg ezeket az adatokat senkivel.

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
hu_HU: A php szintaxisellenőrző nem futtatható a szerver engedélyei miatt.

en: File
hu_HU: Fájl

en: not saved.
hu_HU: nem mentve.

en: File doesn't exist to download.
hu_HU: A fájl nem létezik letöltésre.

en: Invalid Security Code.
hu_HU: Érvénytelen biztonsági kód.

en: Missing backup id.
hu_HU: Hiányzik a biztonsági azonosító.

en: Missing parameter type.
hu_HU: Hiányzó paramétertípus.

en: Missing required parameters.
hu_HU: Hiányzik a szükséges paraméter.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
hu_HU: Hiba: Nem lehet visszaállítani a biztonsági másolatot, mert az adatbázis biztonsági mentése nagy méretű. Kérjük, próbálja meg növelni a Maximális megengedett méretet a Beállítások beállításainál.

en: Select backup(s) to delete!
hu_HU: Válassza ki a törölni kívánt biztonsági mentést!

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
hu_HU: Biztosan eltávolítja a kiválasztott biztonsági mentést?

en: Backup is running, please wait
hu_HU: A biztonsági mentés fut, várjon

en: Restore is running, please wait
hu_HU: A visszaállítás fut, kérjük, várjon

en: Nothing selected for backup.
hu_HU: Semmi sincs kiválasztva biztonsági mentéshez.

en: WP File Manager - Backup/Restore
hu_HU: WP fájlkezelő - Biztonsági mentés / Visszaállítás

en: Backup Options:
hu_HU: Biztonsági mentési lehetőségek:

en: Database Backup
hu_HU: Adatbázis biztonsági mentése

en: Files Backup
hu_HU: Fájlmentés

en: Plugins
hu_HU: Bővítmények

en: Themes
hu_HU: Témák

en: Uploads
hu_HU: Feltöltések

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
hu_HU: Egyéb (bármely más könyvtár megtalálható a wp-tartalomban)

en: Backup Now
hu_HU: Biztonsági mentés most

en: Time now
hu_HU: Itt az idő

en: SUCCESS
hu_HU: SIKER

en: Backup successfully deleted.
hu_HU: A biztonsági mentés sikeresen törölve.

en: Ok
hu_HU: Rendben

en: DELETE FILES
hu_HU: FÁJLOK TÖRLÉSE

en: Are you sure you want to delete this backup?
hu_HU: Biztosan törli ezt a biztonsági másolatot?

en: Cancel
hu_HU: Megszünteti

en: Confirm
hu_HU: megerősít

en: RESTORE FILES
hu_HU: FÁJLOK VISSZAÁLLÍTÁSA

en: Are you sure you want to restore this backup?
hu_HU: Biztosan vissza szeretné állítani ezt a biztonsági másolatot?

en: Last Log Message
hu_HU: Utolsó naplóüzenet

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
hu_HU: A biztonsági mentés láthatóan sikerült, és most befejeződött.

en: No log message
hu_HU: Nincs naplóüzenet

en: Existing Backup(s)
hu_HU: Meglévő biztonsági mentés (ek)

en: Backup Date
hu_HU: Biztonsági mentés dátuma

en: Backup data (click to download)
hu_HU: Biztonsági adatok (kattintson a letöltéshez)

en: (Today)
hu_HU: (Ma)

en: Download All
hu_HU: Mind letöltése

en: Restore
hu_HU: visszaállítás

en: View Log
hu_HU: Napló megtekintése

en: Currently no backup(s) found.
hu_HU: Jelenleg nincsenek biztonsági másolatok.

en: Actions upon selected backup(s)
hu_HU: Műveletek a kiválasztott biztonsági mentésekkel

en: Select All
hu_HU: Mindet kiválaszt

en: Deselect
hu_HU: Törölje a kijelölést

en: Note:
hu_HU: Jegyzet:

en: Backup files will be under
hu_HU: A biztonsági mentési fájlok a alatt lesznek

en: Saving please wait...
hu_HU: Mentés, várjon ...

en: Settings saved.
hu_HU: Beállítások elmentve.

en: Dismiss this notice.
hu_HU: Utasítsa el ezt az értesítést.

en: Settings not saved.
hu_HU: A beállításokat nem mentettük.

en: Enable?
hu_HU: Engedélyezze?

en: Email Addresses
hu_HU: Email címek

en: Add More <strong>+</strong>
hu_HU: Adjon hozzá további elemeket <strong> + </strong>

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
hu_HU: Ezt a címet értesítési célokra használják, például téma / bővítmény értesítéshez.

en: Files Upload Notifications
hu_HU: Fájlok feltöltési értesítései

en: Subject
hu_HU: Tantárgy

en: Files Uploaded
hu_HU: Fájlok feltöltve

en: Body
hu_HU: Test

en: Example:
hu_HU: Példa:

en: Files Download Notifications
hu_HU: Fájlok Értesítések letöltése

en: Files Downloaded
hu_HU: Fájlok letöltve

en: Files Edit Notifications
hu_HU: Fájlok Értesítések szerkesztése

en: Files Modified or Edited
hu_HU: Módosított vagy szerkesztett fájlok

en: Save Changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
hu_HU: Minden hozzáadott e-mail mezőt ki kell tölteni, és érvényes e-mail címmel kell rendelkeznie.

en: Add-ons
hu_HU: Minden hozzáadott e-mail mezőt ki kell tölteni, és érvényes e-mail címmel kell rendelkeznie.

en: Installed
hu_HU: Telepítve

en: Activate
hu_HU: Aktiválja

en: Buy Now
hu_HU: Vásárolj most

en: Box
hu_HU: Doboz

en: OneDrive
hu_HU: Egy meghajtó

en: Digital Ocean
hu_HU: Digitális óceán

en: Insert File Manager Shortcode
hu_HU: Helyezze be a Fájlkezelő rövid kódját

en: Select Shortcode
hu_HU: Válassza a Rövid kód lehetőséget

en: Choose Shortcode
hu_HU: Válassza a Rövid kód lehetőséget

en: File Manager Pro Update
hu_HU: File Manager Pro frissítés

en: FileManager
hu_HU: Fájl kezelő

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
hu_HU: mostantól kompatibilis a Digital Ocean Add-on-nal.

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
hu_HU: A felhasználók most már egyetlen kattintással megjeleníthetik a Digital Ocean fájlokat és mappákat a FileManagerben!

en: Click here to purchase now
hu_HU: Kattintson ide a vásárláshoz most

en: You have not made any changes to be saved.
hu_HU: Nem végzett változtatásokat mentésre.

en: Preferences - File Manager
hu_HU: Beállítások - Fájlkezelő

en: Public Root Path
hu_HU: Nyilvános gyökérút

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
hu_HU: A File Manager gyökérútvonalát megváltoztathatja az Ön választása szerint.

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
hu_HU: Kérjük, változtassa meg ezt gondosan. A hibás útvonal a fájlkezelő beépülő modul lefutásához vezethet.

en: Enable Syntax Checker?
hu_HU: Engedélyezi a Szintaxisellenőrzőt?

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
hu_HU: Ha a Szintaxis ellenőrző engedélyezve van, a PHP fájlok frissítései ellenőrzik a szintaktikai hibákat. Szintaxishiba esetén a frissítéseket a rendszer nem menti, és megjelenik egy üzenetmező, amely meghatározza a megtalált hibát. Ez az ellenőrző segít megelőzni a szintaxis hibák miatt a webhely leállási problémáit.

en: Enable Trash?
hu_HU: Engedélyezi a kukát?

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
hu_HU: A kuka engedélyezése után a fájlok a kuka mappába kerülnek.

en: Enable Files Upload to Media Library?
hu_HU: Engedélyezi a fájlok feltöltését a médiatárba?

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
hu_HU: Ennek engedélyezése után a feltöltött képek, pdf-ek és zip fájlok is a médiatárba kerülnek.

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
hu_HU: Maximális megengedett méret az adatbázis biztonsági mentésének visszaállítása idején.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
hu_HU: Kérjük, növelje a mező értékét, ha hibaüzenetet kap a biztonsági mentés visszaállítása során.

en: Settings - File Manager
hu_HU: Beállítások - Fájlkezelő

en: Settings will apply on
hu_HU: A beállítások érvényesek lesznek

en: shortcode.
hu_HU: rövid kód.

en: Make Directory
hu_HU: Könyvtár készítése

en: Make File
hu_HU: Fájl létrehozása

en: Rename
hu_HU: Átnevezés

en: Duplicate
hu_HU: Másolat

en: Paste
hu_HU: Paszta

en: Archive
hu_HU: Archívum

en: Extract
hu_HU: Kivonat

en: Copy
hu_HU: Másolat

en: Cut
hu_HU: Vágott

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Info
hu_HU: Információ

en: Resize
hu_HU: Átméretezés

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
hu_HU: <strong> Mentés Kérjük, várjon ... </strong>

en: General
hu_HU: Tábornok

en: Code Editor
hu_HU: Kódszerkesztő

en: User Restrictions
hu_HU: Felhasználói korlátozások

en: User Role Restrictions
hu_HU: Felhasználói szerepkör korlátozások

en: Frontend Access
hu_HU: Frontend hozzáférés

en: Select User Roles to access WP File Manager
hu_HU: Válassza a Felhasználói szerepkörök lehetőséget a WP fájlkezelő eléréséhez

en: Allow user roles to access WP File Manager.
hu_HU: Engedélyezze a felhasználói szerepkörök számára a WP File Manager elérését.

en: Select User Roles to access DB Manager
hu_HU: Válassza a Felhasználói szerepkörök lehetőséget a DB menedzser eléréséhez

en: Allow user roles to access DB Manager.
hu_HU: Engedélyezze a felhasználói szerepkörök számára a DB menedzser elérését.

en: Separate or Private Folder Access
hu_HU: Külön vagy privát mappa hozzáférés

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
hu_HU: A Fájlkezelő hozzáférni fog ehhez a mappához. Egyébként hozzáférni fog a gyökérkönyvtárhoz. <strong> pl. wp-content / plugins </strong>. <br> <strong> Megjegyzés: </strong> Minden felhasználói szerepre érvényes lesz.

en: Maximum Upload Size
hu_HU: Maximális feltöltési méret

en: Allow users to upload file of maximum.
hu_HU: Engedélyezheti a felhasználóknak a maximális fájl feltöltését.

en: Notification Email
hu_HU: Értesítési e-mail

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
hu_HU: Értesítéseket küld erre az e-mailre. <strong> Megjegyzés: </strong> Ez alapértelmezés szerint adminisztrátori e-mail üzenetet fog igénybe venni, ha üresen marad.

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
hu_HU: Értesítéseket küld az adminisztrátornak, és mentse a naplókat a fájl feltöltésekor?

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
hu_HU: Jelölje be a fájlfeltöltési értesítések engedélyezéséhez. A levelet az adminisztrátornak küldjük. Kattintson

en: here
hu_HU: itt

en: to set notification email.
hu_HU: e-mail értesítés beállításához.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
hu_HU: <strong> Megjegyzés: </strong> Ez a funkció a wp_mail () címet használja. Győződjön meg róla

en: Read More
hu_HU: Olvass tovább

en: is working.
hu_HU: működik.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
hu_HU: Értesítéseket küld az adminisztrátornak, és elmenti a naplókat a fájlletöltés során?

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
hu_HU: Jelölje be a fájlletöltési értesítések engedélyezéséhez. A levelet az adminisztrátornak küldjük. Kattintson

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
hu_HU: Értesítéseket küld az adminisztrátornak, és mentse a naplókat a fájlszerkesztésbe?

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
hu_HU: Jelölje be a fájlszerkesztési értesítések engedélyezéséhez. A levelet az adminisztrátornak küldjük. Kattintson

en:  is working.
hu_HU: működik.

en: Select File Manager Language
hu_HU: Válassza a Fájlkezelő nyelve lehetőséget

en: Default:
hu_HU: Alapértelmezett:

en: English
hu_HU: angol

en: You can select any language for File Manager.
hu_HU: Bármely nyelvet kiválaszthat a Fájlkezelő számára.

en: Select File Manager Theme
hu_HU: Válassza a Fájlkezelő témát

en: You can select any theme for File Manager.
hu_HU: Bármely témát kiválaszthat a Fájlkezelő számára.

en: Files View
hu_HU: Fájlok megtekintése

en: List
hu_HU: Lista

en: Icon
hu_HU: Ikon

en: You can select any view for File Manager.
hu_HU: Bármely nézetet kiválaszthatja a Fájlkezelő számára.

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
hu_HU: Engedélyezi a "File Manager rövid kód beszúrása" gombot a Tartalomszerkesztővel?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
hu_HU: Engedélyezze a "Fájlkezelő rövid kódjának beszúrása" gombot az oldalszerkesztő képernyőn a klasszikus szerkesztővel.

en: Disable Local File System ?
hu_HU: Letiltja a helyi fájlrendszert?

en: Check to disable Local File System in File Manager.
hu_HU: Jelölje be a Helyi fájlrendszer letiltásához a Fájlkezelőben.

en: Disable Database Manager ?
hu_HU: Letiltja az Adatbázis-kezelőt?

en: Check to disable Database Manager.
hu_HU: Jelölje be az Adatbázis-kezelő letiltásához.

en: Disable Welcome Message?
hu_HU: Letiltja az üdvözlő üzenetet?

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
hu_HU: Jelölje be az üdvözlő üzenet letiltásához a frontend rövid kódokon.

en: Welcome Message
hu_HU: Üdvözlő üzenet

en: Welcome:
hu_HU: Üdvözöljük:

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
hu_HU: Az üdvözlő üzenet megjelenik a kezelőfelület rövid kódján.

en: will show loggedIn user name on frontend.
hu_HU: megjelenik a bejelentkezett felhasználónév a kezelőfelületen.

en: Code editor allow fullscreen?
hu_HU: A kódszerkesztő lehetővé teszi a teljes képernyős megjelenítést?

en: Check to allow fullscreen code editor
hu_HU: Ellenőrizze, hogy engedélyezi-e a teljes képernyős kódszerkesztőt

en: Select theme for Code Editor.
hu_HU: Válassza ki a kódszerkesztő témáját.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
hu_HU: Válasszon témát a Kódszerkesztőhöz. További információért keresse fel <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank"> ezt a linket </a>.

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
hu_HU: Letiltja vagy letiltja a WP fájlkezelő műveleteit a felhasználói szerepkörökhöz

en: Select user role and disable operation.
hu_HU: Válassza ki a felhasználó szerepét és tiltsa le a műveletet.

en: Click to Add Rules
hu_HU: Kattintson a szabályok hozzáadásához

en: Add rule for User Roles
hu_HU: Szabály hozzáadása a felhasználói szerepkörökhöz

en: If User role is
hu_HU: Ha a Felhasználói szerepkör értéke

en: Select User Role
hu_HU: Válassza a Felhasználói szerepkör lehetőséget

en: Then
hu_HU: Akkor

en: Disable Operations
hu_HU: Üzemeltetés letiltása

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
hu_HU: Külön vagy privát mappa elérése <strong> pl. Wp-tartalom / témák </strong> stb.

en: It will overide "Private Folder Access" settings
hu_HU: Ez felülbírálja a "Privát mappa hozzáférés" beállításokat

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
hu_HU: Adja meg a <strong> Rejteni kívánt </strong> mappa vagy fájl útvonalakat, pl. Wp-content / themes | wp-content / plugins.

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
hu_HU: Többszörös elválasztva függőleges sávval (|)

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
hu_HU: Írja be a zárolni kívánt fájlkiterjesztéseket. <strong> pl. php | .png | .css </strong> stb

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
hu_HU: Az opció kiterjesztései megkülönböztetik a kis- és nagybetűket, és függőleges sávval (|) kell elválasztani őket, anélkül, hogy közöttük fehér hely lenne. például. php, PHP

en: Disable Toolbar and Context Menu
hu_HU: Tiltsa le az Eszköztárat és a helyi menüt

en: Disable Toolbar
hu_HU: Tiltsa le az Eszköztárat

en: Disable Context Menu
hu_HU: A helyi menü letiltása

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
hu_HU: Letiltja vagy tiltja a WP fájlkezelő műveleteit a felhasználóknak

en: Select users and disable operation.
hu_HU: Válassza ki a felhasználókat, és tiltsa le a műveletet.

en: Add rule for Users
hu_HU: Szabály hozzáadása a felhasználókhoz

en: If User is
hu_HU: Ha a felhasználó

en: Select User
hu_HU: Válassza a Felhasználó lehetőséget

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
hu_HU: Válassza ki azokat az oldalakat, ahol a Fájlkezelőt szeretné megjeleníteni a Frontenden

en: Select Pages
hu_HU: Válassza az Oldalak lehetőséget

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
hu_HU: <strong> Megjegyzés: </strong> Nem fog működni, ha a File Manager rövid kódját már használja a kiválasztott oldalszerkesztőben.

en: Display File Manager ?
hu_HU: Megjeleníti a Fájlkezelőt?

en: After Content
hu_HU: Tartalom után

en: Before Content
hu_HU: Tartalom előtt

en: Default: After Content
hu_HU: Alapértelmezés: Tartalom után

en: Shortcode
hu_HU: Rövid kód

en: Paste the shortcode here
hu_HU: Ide illessze be a rövid kódot

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
hu_HU: Új rövid kódot generálhat a Fájlkezelő <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'> rövid kódgenerátorából </a>.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
hu_HU: A rövid kód a kiválasztott oldalakon működik. Az alábbiakban segítséget kap a paraméterek szerkesztéséhez:

en: Shortcode Help:
hu_HU: Rövid kód súgó:

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
hu_HU: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'> Dokumentáció </a>

en: Invalid Licence Key
hu_HU: Érvénytelen licenckulcs

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
hu_HU: Kérjük, válasszon felhasználói szerepet a korábban hozzáadott szabályból, mielőtt újat adna hozzá!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
hu_HU: Kérjük, válassza ki a felhasználót az előzőleg hozzáadott szabályból az új hozzáadása előtt!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
hu_HU: Kérjük, mentés előtt válassza ki a felhasználót a hozzáadott felhasználói korlátozási szabályban.

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
hu_HU: Mentés előtt válassza ki a felhasználói szerepkört a hozzáadott felhasználói szerepkör korlátozási szabályban.

en: Welcome
hu_HU: Üdvözöljük

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
hu_HU: Sajnos nem férhet hozzá ehhez az oldalhoz.

en: Please login to access file manager.
hu_HU: Kérjük, jelentkezzen be a fájlkezelő eléréséhez.

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
hu_HU: Hiba a rövid kód létrehozásakor. Érvénytelen rövid kód.

en: Click to get list of all shortcodes
hu_HU: Kattintson az összes rövid kód listájának megtekintéséhez

en: All Shortcodes
hu_HU: Minden rövid kód

en: Click to create new shortcode
hu_HU: Kattintson az új rövid kód létrehozásához

en: Generate New Shortcode
hu_HU: Új rövid kód létrehozása

en: Logged in users
hu_HU: Bejelentkezett felhasználók

en: Non logged in users
hu_HU: Nem bejelentkezett felhasználók

en: From existing shortcode
hu_HU: A meglévő rövid kódból

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
hu_HU: A rövid kódot <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> sikeresen létrehozta. Másolja ezt a rövid kódot, és illessze be az oldalaira.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
hu_HU: A rövid kód beállításait sikeresen frissítettük.

en: Shortcode Title
hu_HU: Rövid kód címe

en: Enter shortcode title
hu_HU: Írja be a rövid kód címét

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
hu_HU: Meg kell határoznia a használni kívánt rövid kódot.

en: This field can not be empty.
hu_HU: Ez a mező nem lehet üres.

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
hu_HU: Az ilyen nevű cím már létezik. Válasszon másik címet.

en: Allowed Roles
hu_HU: Engedélyezett szerepkörök

en: All
hu_HU: Összes

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
hu_HU: Ez lehetővé teszi az összes szerepkör számára a fájlkezelő elérését a kezelőfelületen. Mindegyik az összes elérhető felhasználói szerepre érvényes lesz.

en: Please choose at least one user role.
hu_HU: Válasszon legalább egy felhasználói szerepet.

en: Access Folder
hu_HU: Hozzáférési mappa

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
hu_HU: A mappa elérési útja, pl. Wp-content / uploads

en: Root directory
hu_HU: Gyökérkönyvtár

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
hu_HU: például. Helyezheti a "test" nevet a gyökérkönyvtárban található mappa neveként, vagy megadhatja az almappák elérési útját, például "wp-content / plugins". Ha üresen vagy üresen hagyja, akkor a gyökérkönyvtár összes mappájához hozzáfér. Ha beteszed a * -t, akkor automatikusan létrehoz egy felhasználói mappát a felhasználónévvel.

en: Allowed Operations
hu_HU: Engedélyezett műveletek

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
hu_HU: Minden művelethez és bizonyos műveletek engedélyezéséhez kiválaszthatja a műveletek nevét a listából.

en: Ban User IDs
hu_HU: Felhasználói azonosítók tiltása

en: User ID
hu_HU: Felhasználói azonosító

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
hu_HU: Ha meg szeretné tiltani, hogy egy felhasználó hozzáférjen a fájlkezelőhöz a kezelőfelületen, kiválaszthatja a felhasználókat a listából.

en: Hide Files
hu_HU: Fájlok elrejtése

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
hu_HU: Fájlok elrejtése a hozzáférési mappából pl. wp-content / plugins, wp-config.php stb

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
hu_HU: Elrejti az itt említett fájlokat és mappákat. <br> <strong> Megjegyzés: </strong> Ez az opció megkülönbözteti a kis- és nagybetűket, és vesszővel (,) kell elválasztani, anélkül, hogy fehér szóköz lenne közöttük.

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
hu_HU: Korlátozza a kiterjesztéseket pl. .php, .css VAGY php, css

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
hu_HU: A vesszőkben említett fájlokat bezárja a szóköz nélkül. Többet is zárolhat, például ".php, .css, .js" stb. <br> <span class = "highlighted"> <strong> Megjegyzés: </strong> Az opció kiterjesztései megkülönböztetik a kis- és nagybetűket, és vesszőnek kell lenniük. (,) elválasztva, anélkül, hogy fehér tér lenne közöttük. például. php, PHP </span>

en: Select Filemanager Language
hu_HU: Válassza a Filemanager Language elemet

en: You can select any language for filemanager.
hu_HU: Választhat bármelyik nyelvet a fájlkezelő számára.

en: Select Filemanager Theme
hu_HU: Válassza a Filemanager téma lehetőséget

en: You can select any theme for filemanager.
hu_HU: Bármelyik témát kiválaszthatja a fájlkezelő számára.

en: You can select any view for filemanager.
hu_HU: Bármely nézetet kiválaszthat a fájlkezelő számára.

en: Date Format
hu_HU: Dátum formátum

en: You can select any date format for filemanager modified date.
hu_HU: Bármely dátumformátumot választhat a fájlkezelő módosított dátumához.

en: Update Shortcode
hu_HU: Frissítse a rövid kódot

en: Generate Shortcode
hu_HU: Rövid kód létrehozása

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
hu_HU: Fájlok elrejtése a hozzáférési mappából pl. teszt1, mappa / teszt2 stb

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
hu_HU: Elrejti az itt említett fájlokat és mappákat. Megjegyzés: Ez az opció megkülönbözteti a kis- és nagybetűket, és vesszőkkel (,) kell elválasztani őket anélkül, hogy közöttük legyen szóköz.

en: Generate New Shortcode from existing one
hu_HU: Új rövid kód létrehozása a meglévőből

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
hu_HU: Illessze be az Ön által használt rövid kódot az oldalába / bejegyzésébe

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
hu_HU: Ez átalakítja a meglévő rövid kódot új rövid kód formátumra.

en: Existing Shortcode(s)
hu_HU: Meglévő rövid kód (ok)

en: Click to go back to the shortcode generator
hu_HU: Kattintson, hogy visszatérjen a rövid kód generátorhoz

en: Shortcode has been deleted successfully.
hu_HU: A rövid kódot sikeresen törölte.

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
hu_HU: A rövid kód (ok) törlése sikeres volt.

en: Title
hu_HU: Cím

en: Copy to clipboard
hu_HU: Másolja a vágólapra

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
hu_HU: Biztosan törli ezt a rövid kódot?

en: Customize Shortcode
hu_HU: A rövid kód testreszabása

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
hu_HU: Másolja a szűrőkód fölé, és illessze be a téma function.php fájljába vagy a bővítményfájlba a rövid kódértékek testreszabásához.

en: Showing
hu_HU: Megjelenítés

en: to
hu_HU: nak nek

en: of
hu_HU: nak,-nek

en: entries
hu_HU: bejegyzés

en: No shortcode found
hu_HU: Nem található rövid kód

en: Delete All Selected
hu_HU: Az összes kijelölt törlése

en: Copied
hu_HU: Másolva

en: Copied to clipboard
hu_HU: A vágólapra másolva

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
hu_HU: Biztosan törli a kiválasztott rövid kód (oka) t?

en: Please select atleast one shortcode from the list.
hu_HU: Kérjük, válasszon legalább egy rövid kódot a listából.

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
hu_HU: File Manager PRO - Kérjük, adja meg rendelési adatait alább. Ha nem

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
hu_HU: A frissítések feloldásához adja meg rendelési azonosítóját és licenckulcsát alább. Ha nem rendelkezik licenckulccsal

en: click to buy Licence Key
hu_HU: kattintson a licenckulcs megvásárlásához

en: please see details & pricing
hu_HU: kérjük nézze meg a részleteket és az árakat

en: ORDER ID (#) *
hu_HU: RENDELÉS AZONOSÍTÓ (#) *

en: Please check your email for Order ID.
hu_HU: Kérjük, ellenőrizze e-mailben a rendelési azonosítót.

en: LICENCE KEY *
hu_HU: ENGEDÉLY KULCS *

en: Please check your email for Licence Key.
hu_HU: Kérjük, ellenőrizze e-mailben a licenckulcsot.

en: Click here to verify
hu_HU: Kattintson ide az ellenőrzéshez

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
hu_HU: Megjegyzés: Ha már megvásárolta ezt a bővítményt, kérjük, ellenőrizze e-mailjeit. Ha nem kapott e-mailt, akkor e-mailben kell lennie a megrendelés részleteivel. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot a következő címen: <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>

en: Are you sure want to delete?
hu_HU: Biztosan törli?

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
hu_HU: A naplók engedélyezéséhez lépjen az <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings"> Általános beállítások lapra </a> -> Jelölje be az "Értesítések küldése rendszergazdának fájl feltöltésekor", "Értesítések küldése rendszergazdának fájlletöltéskor" és "Értesítések küldése rendszergazdának fájlszerkesztés közben" opciók.

en: Edited Files
hu_HU: Szerkesztett fájlok

en: Downloaded Files
hu_HU: Letöltött fájlok

en: Uploaded Files
hu_HU: Feltöltött fájlok

en: Bulk Actions
hu_HU: Tömeges műveletek

en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

en: Sr No.
hu_HU: Mr. No.

en: User Name
hu_HU: Felhasználónév

en: Files
hu_HU: Fájlok

en: Date
hu_HU: Dátum

en: No log(s) found!
hu_HU: Nem található napló!

en: Showing
hu_HU: Megjelenítés

en: Uploaded File
hu_HU: Feltöltött fájl

en: Please select log(s) to delete!
hu_HU: Kérjük, válassza ki a törölni kívánt napló(ka)t!

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
hu_HU: Biztosan eltávolítja a kijelölt naplót?

en: Please select delete action!
hu_HU: Kérjük, válassza a törlés műveletet!

en:  WP File Manager PRO -
hu_HU: WP fájlkezelő PRO -

en: View details
hu_HU: Részletek megtekintése

en: More information about %s
hu_HU: További információ erről: %s

en: Check for updates
hu_HU: Frissítések keresése

en: Unknown update checker status "%s"
hu_HU: Ismeretlen frissítésellenőrző állapot: "%s"

en: There is no changelog available.
hu_HU: Nincs elérhető változásnapló.
