WP File Manager - en to he_IL translation catalogue (444 entries)

en: Missing Table Name in the form!
he_IL: חסר שם הטבלה בטופס!

en: Missing value in the form!
he_IL: חסר ערך בטופס!

en: DB Manager
he_IL: מנהל DB

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
he_IL: האם אתה בטוח שרוקן את הטבלה? לא ניתן לשחזר את הטבלה. אז אנא מחק בזהירות.

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הטבלה? לא ניתן לשחזר את הטבלה שנמחקה. אז אנא מחק בזהירות.

en: Tables
he_IL: שולחנות

en: Create New Table
he_IL: צור טבלה חדשה

en: Browse
he_IL: לְדַפדֵף

en: Insert
he_IL: לְהַכנִיס

en: Delete Table
he_IL: מחק טבלה

en: Drop
he_IL: יְרִידָה

en: Empty Table
he_IL: שולחן ריק

en: Empty
he_IL: ריק

en: ADD
he_IL: לְהוֹסִיף

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לעדכן? זה ינתב אותך לטופס עדכון.

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק? לא ניתן לשחזר נתונים שנמחקו. אז אנא מחק בזהירות.

en: Edit
he_IL: לַעֲרוֹך

en: Delete
he_IL: לִמְחוֹק

en: No Records Found!
he_IL: לא נמצאו שיאים!

en: First
he_IL: ראשון

en: Prev
he_IL: הקודם

en: Next
he_IL: לא נמצא יומנים!

en: Last
he_IL: אחרון

en: You don't have permission to access this area.
he_IL: אין לך הרשאה לגשת לאזור זה.

en: Column
he_IL: טור

en: Value
he_IL: ערך

en: Reset
he_IL: אִתחוּל

en: Add
he_IL: לְהוֹסִיף

en: New Record Created
he_IL: נוצר שיא חדש

en: Unable to create new record
he_IL: לא ניתן ליצור שיא חדש

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
he_IL: אופס! משהו השתבש! בבקשה נסה שוב.

en: &larr; Back
he_IL: &larr; חזור

en: Update
he_IL: עדכון

en: Record.
he_IL: תקליט.

en: Updated Successfully.
he_IL: עודכן בהצלחה.

en: Unable to Update record
he_IL: לא ניתן לעדכן את הרשומה

en: Security token mismatch
he_IL: אי התאמה של אסימון אבטחה

en: Record
he_IL: תקליט

en: Deleted successfully
he_IL: נמחק בהצלחה

en: Error occured while deleting a record.
he_IL: אירעה שגיאה בעת מחיקת רשומה.

en: Table Created Successfully !
he_IL: הטבלה נוצרה בהצלחה!

en: Table Not Created !
he_IL: הטבלה לא נוצרה!

en: Table
he_IL: שולחן

en: Deleted Successfully!
he_IL: נמחק בהצלחה!

en: Not Deleted!
he_IL: לא נמחק!

en: Table records of
he_IL: רישומי טבלה של

en: Table name:&nbsp;
he_IL: שם הטבלה:&nbsp;

en: Name
he_IL: שֵׁם

en: Type
he_IL: סוּג

en: Length/Values
he_IL: אורך / ערכים

en: Default
he_IL: בְּרִירַת מֶחדָל

en: Collation
he_IL: איסוף

en: Attributes
he_IL: תכונות

en: Null
he_IL: ריק

en: Index
he_IL: אינדקס

en: Comments
he_IL: הערות

en: Remove
he_IL: לְהַסִיר

en: None
he_IL: אף אחד

en: Add Row
he_IL: להוסיף שורה

en: Save
he_IL: להציל

en: Export Database
he_IL: מסד ייצוא

en: Host:
he_IL: מנחה:

en: Database:
he_IL: מאגר מידע:

en: Table:
he_IL: שולחן:

en: Success
he_IL: הַצלָחָה

en: Error
he_IL: שְׁגִיאָה

en: You don't have permission to access this page.
he_IL: אין לך הרשאה לגשת לדף זה.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
he_IL: פג תוקפו של קוד קוד זה. אנא צרו קשר עם מנהל האתר.

en: Themes backup restored successfully.
he_IL: גיבוי הנושאים שוחזר בהצלחה.

en: Unable to restore themes.
he_IL: לא ניתן לשחזר ערכות נושא.

en: Uploads backup restored successfully.
he_IL: העלאות הגיבוי שוחזרו בהצלחה.

en: Unable to restore uploads.
he_IL: לא ניתן לשחזר את ההעלאות.

en: Others backup restored successfully.
he_IL: גיבוי אחר שוחזר בהצלחה.

en: Unable to restore others.
he_IL: לא ניתן לשחזר אחרים.

en: Plugins backup restored successfully.
he_IL: גיבוי התוספים שוחזר בהצלחה.

en: Unable to restore plugins.
he_IL: לא ניתן לשחזר תוספים.

en: Database backup restored successfully.
he_IL: גיבוי מסד הנתונים שוחזר בהצלחה.

en: All Done
he_IL: הכל בוצע

en: Unable to restore DB backup.
he_IL: לא ניתן לשחזר את גיבוי DB.

en: Backup(s) removed successfully!
he_IL: גיבויים הוסרו בהצלחה!

en: Unable to remove backup(s)!
he_IL: לא ניתן להסיר גיבויים!

en: Database backup done on date
he_IL: גיבוי מסד הנתונים נעשה בתאריך

en: Plugins backup done on date
he_IL: גיבוי תוספים נעשה בתאריך

en: Themes backup done on date
he_IL: גיבוי ערכות נושא נעשה בתאריך

en: Uploads backup done on date
he_IL: העלאות גיבוי נעשה בתאריך

en: Others backup done on date
he_IL: גיבוי אחר נעשה בתאריך

en: Logs
he_IL: יומנים

en: No logs found!
he_IL: לא נמצאו יומנים!

en: Backup removed successfully!
he_IL: הגיבוי הוסר בהצלחה!

en: Unable to removed backup!
he_IL: לא ניתן להסיר את הגיבוי!

en: Nothing selected for backup
he_IL: לא נבחר דבר לגיבוי

en: Security Issue.
he_IL: בעיית אבטחה.

en: Database backup done.
he_IL: גיבוי מסד הנתונים בוצע.

en: Unable to create database backup.
he_IL: לא ניתן ליצור גיבוי למסד נתונים.

en: Plugins backup done.
he_IL: גיבוי תוספים נעשה.

en: Plugins backup failed.
he_IL: גיבוי התוספים נכשל.

en: Themes backup done.
he_IL: גיבוי נושאים בוצע.

en: Themes backup failed.
he_IL: גיבוי נושאים נכשל.

en: Uploads backup done.
he_IL: גיבוי העלאות בוצע.

en: Uploads backup failed.
he_IL: גיבוי העלאות נכשל.

en: Others backup done.
he_IL: גיבוי אחר נעשה.

en: Others backup failed.
he_IL: גיבוי אחר נכשל.

en: All done
he_IL: הכל בוצע

en: Log(s) removed successfully!
he_IL: יומני הרישום הוסרו בהצלחה!

en: Unable to removed log(s)!
he_IL: לא ניתן להסיר יומנים!

en: Invalid security key!
he_IL: מפתח אבטחה לא חוקי!

en: Couldn't write to file.
he_IL: לא ניתן היה לכתוב לקובץ.

en: Required libraries installed successfully.
he_IL: ספריות נדרשות הותקנו בהצלחה.

en: Unable to install Required libraries.
he_IL: לא ניתן להתקין ספריות נדרשות.

en: WP File Manager
he_IL: מנהל קבצי WP

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Preferences
he_IL: העדפות

en: Email Notifications
he_IL: הודעות דוא"ל

en: Shortcode Generator
he_IL: מחולל Shortcode

en: Google Drive
he_IL: גוגל דרייב

en: Mobile
he_IL: נייד

en: Addons
he_IL: תוספות

en: Backup/Restore
he_IL: שחזור גיבוי

en: Existing Shortcode
he_IL: קוד קוד קיים

en: Type here to search list...
he_IL: הקלד כאן לרשימת החיפוש ...

en: Check all
he_IL: סמן הכל

en: Uncheck all
he_IL: בטל את הסימון של הכל

en: Invert select
he_IL: הפוך את הבחירה

en: You don't have permission to access file manager.
he_IL: אין לך הרשאה לגשת למנהל הקבצים.

en: Invalid shortcode!
he_IL: קוד קוד לא חוקי!

en: Invalid security token!
he_IL: תג אבטחה לא חוקי!

en: Congratulations. License Verified Successfully.
he_IL: מזל טוב. הרישיון אומת בהצלחה.

en: Some thing went wrong.
he_IL: משהו השתבש.

en: Your File Manager PRO Order Details
he_IL: מנהל הקבצים שלך PRO פרטי הזמנה

en: Order Details
he_IL: פרטי הזמנה

en: Order ID:
he_IL: מספר הזמנה:

en: License Key:
he_IL: מפתח רישיון:

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
he_IL: &nbsp; אזהרה: אנא אל תשתף את הפרטים האלה עם אף אחד.

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
he_IL: לא ניתן להפעיל את בודק תחביר php עקב הרשאות שרת.

en: File
he_IL: קוֹבֶץ

en: not saved.
he_IL: לא נשמר.

en: File doesn't exist to download.
he_IL: הקובץ לא קיים להורדה.

en: Invalid Security Code.
he_IL: קוד אבטחה לא חוקי.

en: Missing backup id.
he_IL: חסר מזהה גיבוי.

en: Missing parameter type.
he_IL: חסר סוג פרמטר.

en: Missing required parameters.
he_IL: חסרים פרמטרים נדרשים.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
he_IL: שגיאה: לא ניתן לשחזר את הגיבוי מכיוון שגיבוי מסד הנתונים כבד בגודלו. נסה להגדיל את הגודל המרבי המותר מהגדרות העדפות.

en: Select backup(s) to delete!
he_IL: בחר גיבויים למחיקה!

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר גיבויים נבחרים?

en: Backup is running, please wait
he_IL: הגיבוי פועל, אנא המתן

en: Restore is running, please wait
he_IL: השחזור פועל, אנא המתן

en: Nothing selected for backup.
he_IL: שום דבר לא נבחר לגיבוי.

en: WP File Manager - Backup/Restore
he_IL: מנהל קבצי WP - גיבוי / שחזור

en: Backup Options:
he_IL: אפשרויות גיבוי:

en: Database Backup
he_IL: גיבוי מסד נתונים

en: Files Backup
he_IL: גיבוי קבצים

en: Plugins
he_IL: תוספים

en: Themes
he_IL: ערכות נושא

en: Uploads
he_IL: העלאות

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
he_IL: אחרים (כל ספריות אחרות שנמצאו בתוכן wp)

en: Backup Now
he_IL: גיבוי עכשיו

en: Time now
he_IL: עכשיו

en: SUCCESS
he_IL: הַצלָחָה

en: Backup successfully deleted.
he_IL: הגיבוי נמחק בהצלחה.

en: Ok
he_IL: בסדר

en: DELETE FILES
he_IL: מחק קבצים

en: Are you sure you want to delete this backup?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הגיבוי הזה?

en: Cancel
he_IL: לְבַטֵל

en: Confirm
he_IL: לְאַשֵׁר

en: RESTORE FILES
he_IL: שחזר קבצים

en: Are you sure you want to restore this backup?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשחזר את הגיבוי הזה?

en: Last Log Message
he_IL: הודעת יומן אחרונה

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
he_IL: הגיבוי כנראה הצליח וכעת הושלם.

en: No log message
he_IL: אין הודעת יומן

en: Existing Backup(s)
he_IL: גיבויים קיימים

en: Backup Date
he_IL: תאריך גיבוי

en: Backup data (click to download)
he_IL: נתוני גיבוי (לחץ להורדה)

en: Action
he_IL: פעולה

en: (Today)
he_IL: (היום)

en: Download All
he_IL: הורד הכל

en: Restore
he_IL: לשחזר

en: View Log
he_IL: צפה בלוג

en: Currently no backup(s) found.
he_IL: כרגע לא נמצאו גיבויים.

en: Actions upon selected backup(s)
he_IL: פעולות בגיבויים שנבחרו

en: Select All
he_IL: בחר הכל

en: Deselect
he_IL: בטל את הבחירה

en: Note:
he_IL: הערה:

en: Backup files will be under
he_IL: קבצי גיבוי יהיו תחת

en: Saving please wait...
he_IL: שומר אנא המתן ...

en: Settings saved.
he_IL: הגדרות נשמרו.

en: Dismiss this notice.
he_IL: דחה הודעה זו.

en: Settings not saved.
he_IL: ההגדרות לא נשמרו.

en: Enable?
he_IL: לְאַפשֵׁר?

en: Email Addresses
he_IL: כתובות דואר אלקטרוני

en: Add More <strong>+</strong>
he_IL: הוסף עוד <strong>+</strong>

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
he_IL: כתובת זו משמשת למטרות התראה, כמו הודעת נושא / תוסף.

en: Files Upload Notifications
he_IL: הודעות על העלאת קבצים

en: Subject
he_IL: נושא

en: Files Uploaded
he_IL: הועלה קבצים

en: Body
he_IL: גוּף

en: Example:
he_IL: דוגמא:

en: Files Download Notifications
he_IL: הודעות על הורדת קבצים

en: Files Downloaded
he_IL: הקבצים הורדו

en: Files Edit Notifications
he_IL: הודעות עריכת קבצים

en: Files Modified or Edited
he_IL: קבצים שונו או נערכו

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
he_IL: כל שדות הדואר האלקטרוני שנוספו צריכים להיות מלאים וצריכים לכלול כתובת דוא"ל תקפה.

en: Add-ons
he_IL: תוספות

en: Installed
he_IL: מוּתקָן

en: Activate
he_IL: לְהַפְעִיל

en: Buy Now
he_IL: קנה עכשיו

en: Box
he_IL: קופסא

en: Digital Ocean
he_IL: אוקיינוס ​​דיגיטלי

en: Insert File Manager Shortcode
he_IL: הכנס את קוד הקיצור של מנהל הקבצים

en: Select Shortcode
he_IL: בחר Shortcode

en: Choose Shortcode
he_IL: בחר באפשרות Shortcode

en: File Manager Pro Update
he_IL: עדכון Pro Manager Manager

en: File Manager Pro
he_IL: מנהל קבצי Pro

en: FileManager
he_IL: מנהל קבצים

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
he_IL: תואם כעת ל-Digital Ocean Add-on.

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
he_IL: משתמשים יכולים כעת להציג קבצים ותיקיות Digital Ocean ב-FileManager בלחיצה אחת בלבד!

en: Click here to purchase now
he_IL: לחץ כאן לרכישה עכשיו

en: You have not made any changes to be saved.
he_IL: לא ביצעת שינויים כדי לשמור.

en: Preferences - File Manager
he_IL: העדפות - מנהל הקבצים

en: Public Root Path
he_IL: נתיב שורש ציבורי

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
he_IL: נתיב שורש של מנהל הקבצים, תוכלו לשנות בהתאם לבחירתכם.

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
he_IL: אנא שנה זאת בזהירות, נתיב שגוי יכול לגרום לתוסף מנהל הקבצים לרדת.

en: Enable Syntax Checker?
he_IL: האם להפעיל בודק תחביר?

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
he_IL: כאשר בודק התחביר מופעל, עדכוני הקוד המתבצעים לקובצי PHP ייבדקו אם קיימים שגיאות תחביר. אם נמצאה שגיאת תחביר, העדכונים לא יישמרו ותופיע תיבת הודעה שתגדיר את השגיאה שנמצאה. בודק זה יעזור במניעת בעיות השבתה באתר בגלל שגיאות תחביר.

en: Enable Trash?
he_IL: להפעיל אשפה?

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
he_IL: לאחר הפעלת האשפה, הקבצים שלך יעברו לתיקיית האשפה.

en: Enable Files Upload to Media Library?
he_IL: לאפשר קבצים שהועלו לספריית המדיה?

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
he_IL: לאחר הפעלת זאת, תמונות שהועלו, pdfs וקבצי zip ילכו גם לספריית המדיה.

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
he_IL: גודל מקסימלי מותר בזמן שחזור גיבוי מסד הנתונים.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
he_IL: אנא הגדל את ערך השדה אם אתה מקבל הודעת שגיאה בזמן שחזור הגיבוי.

en: Settings - File Manager
he_IL: הגדרות - מנהל הקבצים

en: Settings will apply on
he_IL: ההגדרות יחולו בתאריך

en: shortcode.
he_IL: קוד קצר.

en: Make Directory
he_IL: צור מדריך

en: Make File
he_IL: צור קובץ

en: Rename
he_IL: שנה שם

en: Duplicate
he_IL: לְשַׁכְפֵּל

en: Paste
he_IL: לְהַדבִּיק

en: Archive
he_IL: ארכיון

en: Extract
he_IL: לחלץ

en: Copy
he_IL: עותק

en: Cut
he_IL: גזירה

en: Download
he_IL: הורד

en: Upload
he_IL: העלה

en: Search
he_IL: לחפש

en: Info
he_IL: מידע

en: Resize
he_IL: שינוי גודל

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
he_IL: <strong> שומר אנא המתן ... </strong>

en: General
he_IL: כללי

en: Code Editor
he_IL: עורך קוד

en: User Restrictions
he_IL: הגבלות משתמשים

en: User Role Restrictions
he_IL: הגבלות תפקידים של משתמשים

en: Frontend Access
he_IL: גישה חזיתית

en: Select User Roles to access WP File Manager
he_IL: בחר תפקידים של משתמשים כדי לגשת למנהל הקבצים של WP

en: Allow user roles to access WP File Manager.
he_IL: אפשר לתפקידי משתמש גישה למנהל הקבצים של WP.

en: Select User Roles to access DB Manager
he_IL: בחר תפקידים של משתמשים כדי לגשת למנהל DB

en: Allow user roles to access DB Manager.
he_IL: אפשר לתפקידי משתמש גישה ל- DB Manager.

en: Separate or Private Folder Access
he_IL: גישה נפרדת או פרטית לתיקיות

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
he_IL: מנהל הקבצים ייגש לנתיב תיקיה זה. אחרת, ניגש לספריית הבסיס. <strong> למשל wp-content / plugins </strong>. <br> <strong> הערה: </strong> יהיה תקף לכל תפקידי המשתמש.

en: Maximum Upload Size
he_IL: גודל העלאה מרבי

en: Allow users to upload file of maximum.
he_IL: אפשר למשתמשים להעלות קובץ של מקסימום.

en: Notification Email
he_IL: הודעת דוא"ל

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
he_IL: שולח הודעות לדוא"ל זה. <strong> הערה: </strong> זה יקבל דוא"ל מנהל כברירת מחדל אם יישאר ריק.

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
he_IL: לשלוח הודעות למנהל ולשמור יומנים בהעלאת קבצים?

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
he_IL: סמן כדי לאפשר הודעות על העלאת קבצים. דואר יישלח למנהל. נְקִישָׁה

en: here
he_IL: פה

en: to set notification email.
he_IL: כדי להגדיר אימייל הודעה.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
he_IL: <strong>הערה:</strong> תכונה זו משתמשת ב-wp_mail(), ודא

en: Read More
he_IL: קרא עוד

en: is working.
he_IL: עובד.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
he_IL: לשלוח הודעות למנהל ולשמור יומנים בהורדת הקובץ?

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
he_IL: סמן כדי לאפשר התראות על הורדת קבצים. דואר יישלח למנהל. נְקִישָׁה

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
he_IL: לשלוח הודעות למנהל ולשמור יומנים בעריכת קבצים?

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
he_IL: סמן כדי לאפשר הודעות עריכת קבצים. דואר יישלח למנהל. נְקִישָׁה

en:  is working.
he_IL: עובד.

en: Select File Manager Language
he_IL: בחר שפת מנהל הקבצים

en: Default:
he_IL: בְּרִירַת מֶחדָל:

en: English
he_IL: אנגלית

en: You can select any language for File Manager.
he_IL: אתה יכול לבחור כל שפה עבור מנהל הקבצים.

en: Select File Manager Theme
he_IL: בחר נושא מנהל הקבצים

en: You can select any theme for File Manager.
he_IL: אתה יכול לבחור כל נושא עבור מנהל הקבצים.

en: Files View
he_IL: תצוגת קבצים

en: List
he_IL: רשימה

en: Icon
he_IL: אייקון

en: You can select any view for File Manager.
he_IL: אתה יכול לבחור כל תצוגה עבור מנהל הקבצים.

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
he_IL: האם להפעיל כפתור "הכנס קוד קצר למנהל הקבצים" באמצעות עורך התוכן?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
he_IL: הפעל את כפתור "הוסף קוד מנהל קבצים קצר" במסך עמוד העריכה עם העורך הקלאסי.

en: Disable Local File System ?
he_IL: להשבית את מערכת הקבצים המקומית?

en: Check to disable Local File System in File Manager.
he_IL: סמן כדי להשבית את מערכת הקבצים המקומית במנהל הקבצים.

en: Disable Database Manager ?
he_IL: להשבית את מנהל מסדי הנתונים?

en: Check to disable Database Manager.
he_IL: סמן כדי להשבית את מנהל מסדי הנתונים.

en: Disable Welcome Message?
he_IL: להשבית את הודעת קבלת הפנים?

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
he_IL: סמן כדי להשבית את הודעת הפתיחה בקודים קצרים בקצה הקדמי.

en: Welcome Message
he_IL: הודעת ברוכים הבאים

en: Welcome:
he_IL: ברוך הבא:

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
he_IL: הודעת פתיחה תופיע בקוד הקצר הקדמי.

en: will show loggedIn user name on frontend.
he_IL: יציג את שם המשתמש מחובר בחזית.

en: Code editor allow fullscreen?
he_IL: עורך קוד מאפשר מסך מלא?

en: Check to allow fullscreen code editor
he_IL: סמן כדי לאפשר עורך קוד מלא

en: Select theme for Code Editor.
he_IL: בחר עיצוב עבור עורך קוד.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
he_IL: בחר ערכת נושא לעורך הקוד. למידע נוסף אנא בקרו<a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">קישור זה </a>.

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
he_IL: השבת או לחסום WP מנהל פעולות מנהל לתפקידים משתמש

en: Select user role and disable operation.
he_IL: בחר את תפקיד המשתמש והפעל את הפעולה.

en: Click to Add Rules
he_IL: לחץ כדי להוסיף כללים

en: Add rule for User Roles
he_IL: הוסף כלל לתפקידים של משתמשים

en: If User role is
he_IL: אם תפקיד המשתמש הוא

en: Select User Role
he_IL: בחר תפקיד משתמש

en: Then
he_IL: לאחר מכן

en: Disable Operations
he_IL: השבת את התפעול

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
he_IL: גישה לתיקייה נפרדת או פרטית </strong>למשל תוכן / נושאי wp </strong> וכו '.

en: It will overide "Private Folder Access" settings
he_IL: זה יעקוף את הגדרות "גישה לתיקייה פרטית"

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
he_IL: הזן נתיבי תיקיה או קבצים שברצונך <strong> להסתיר </strong> למשל wp-content / themes | wp-content / plugins.

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
he_IL: מספר מופרד על ידי סרגל אנכי (|).

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
he_IL: הזן סיומות קבצים שברצונך לנעול. <strong> למשל .php | .png | .css </strong> וכו '

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
he_IL: התוספות באופציה הן תלויות רישיות ויש להפרידן באמצעות פס אנכי (|) מבלי שיהיה ביניהן רווח לבן. לְמָשָׁל php, PHP

en: Disable Toolbar and Context Menu
he_IL: השבת את סרגל הכלים ותפריט ההקשר

en: Disable Toolbar
he_IL: השבת את סרגל הכלים

en: Disable Context Menu
he_IL: השבת את תפריט ההקשר

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
he_IL: השבת או לחסום WP קובץ מנהל פעולות למשתמשים

en: Select users and disable operation.
he_IL: בחר משתמשים והשבית את הפעולה.

en: Add rule for Users
he_IL: הוסף כלל למשתמשים

en: If User is
he_IL: אם המשתמש הוא

en: Select User
he_IL: בחר משתמש

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
he_IL: בחר את הדפים שבהם ברצונך להציג את מנהל הקבצים ב- Frontend

en: Select Pages
he_IL: בחר דפים

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
he_IL: <strong> הערה: </strong> זה לא יעבוד אם כבר משתמשים בקוד קצר של מנהל הקבצים בעורך הדפים שנבחר.

en: Display File Manager ?
he_IL: מנהל קבצי תצוגה?

en: After Content
he_IL: אחרי תוכן

en: Before Content
he_IL: לפני התוכן

en: Default: After Content
he_IL: ברירת מחדל: אחרי תוכן

en: Shortcode
he_IL: קוד קצר

en: Paste the shortcode here
he_IL: הדבק כאן את הקוד הקצר

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
he_IL: אתה יכול ליצור קוד קצר חדש מה- <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>מחולל קצרים </a> של מנהל הקבצים.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
he_IL: Shortcode יעבוד בדפים נבחרים. להלן עזרה לעריכת פרמטרים:

en: Shortcode Help:
he_IL: עזרה בקיצור קוד:

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
he_IL: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'> תיעוד </a>

en: Invalid Licence Key
he_IL: מפתח רישיון לא חוקי

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
he_IL: אנא בחר תפקיד משתמש מתוך כלל שנוסף קודם לכן לפני הוספת חדש!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
he_IL: אנא בחר משתמש מהכלל שנוסף בעבר לפני הוספת חדש!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
he_IL: אנא בחר משתמש בכלל הגבלת המשתמש שנוסף לפני שמירתו.

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
he_IL: אנא בחר תפקיד משתמש בכלל הגבלת תפקיד המשתמש שנוסף לפני השמירה.

en: Welcome
he_IL: ברוך הבא

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
he_IL: מצטערים, אינך מורשה לגשת לדף זה.

en: Please login to access file manager.
he_IL: אנא התחבר כדי לגשת למנהל הקבצים.

en: Shortcodes
he_IL: קודים קצרים

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
he_IL: שגיאה ביצירת קוד קצר. קוד לא חוקי.

en: Click to get list of all shortcodes
he_IL: לחץ לקבלת רשימה של כל קיצורי הדרך

en: All Shortcodes
he_IL: כל קיצורי הדרך

en: Click to create new shortcode
he_IL: לחץ ליצירת קוד קצר חדש

en: Generate New Shortcode
he_IL: צור קצר חדש

en: Logged in users
he_IL: משתמשים מחוברים

en: Non logged in users
he_IL: משתמשים שאינם מחוברים

en: From existing shortcode
he_IL: מהקוד הקצר הקיים

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
he_IL: הקוד הקצר שלך <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span>נוצר בהצלחה. העתק קוד קצר זה והדבק אותו בדפים שלך.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
he_IL: הגדרות הקוד הקצר שלך עודכנו בהצלחה.

en: Shortcode Title
he_IL: כותרת קוד קצר

en: Enter shortcode title
he_IL: הזן כותרת קוד קצר

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
he_IL: נדרש לזהות את הקוד הקצר שבו אתה הולך להשתמש.

en: This field can not be empty.
he_IL: השדה הזה לא יכול להיות ריק.

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
he_IL: כותרת בשם זה כבר קיימת. אנא בחר כותרת אחרת.

en: Allowed Roles
he_IL: תפקידים מותרים

en: All
he_IL: את כל

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
he_IL: זה יאפשר לכל התפקידים לגשת למנהל הקבצים בחזית. כולם יחולו על כל תפקידי המשתמש הזמינים.

en: Please choose at least one user role.
he_IL: בחר לפחות תפקיד משתמש אחד.

en: Access Folder
he_IL: תיקיית גישה

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
he_IL: הנתיב של התיקייה להצגה למשל wp-content / העלאות

en: Root directory
he_IL: ספריית שורשים

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
he_IL: לְמָשָׁל. אתה יכול לשים "בדיקה" כשם התיקיה שנמצאת בספריית השורש, או שאתה יכול לתת נתיב לתיקיות משנה כמו "wp-content / plugins". אם השאר ריק או ריק, הוא ייגש לכל התיקיות בספריית השורש. אם תשים * אז זה ייצור אוטומטית תיקיות משתמש עם שם המשתמש שלהם.

en: Allowed Operations
he_IL: פעולות מותרות

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
he_IL: לכל הפעולות וכדי לאפשר פעולה כלשהי תוכלו לבחור שם פעולות מהרשימה.

en: Ban User IDs
he_IL: איסור מזהי משתמש

en: User ID
he_IL: תעודת זהות של המשתמש

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
he_IL: כדי לאסור על משתמש ספציפי גישה למנהל קבצים בחזית, תוכל לבחור את המשתמשים מהרשימה.

en: Hide Files
he_IL: הסתר קבצים

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
he_IL: הסתר קבצים מתיקיית הגישה למשל. wp-content / plugins, wp-config.php וכו '

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
he_IL: זה יסתיר את הקבצים והתיקיה שהוזכרו כאן. <br> <strong> הערה: </strong> אפשרות זו רגישה לאותיות רישיות וצריכה להיות מופרדת בפסיק (,) מבלי שיהיה רווח לבן ביניהן.

en: Lock Extensions
he_IL: נעילת תוספות

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
he_IL: הגבל תוספים למשל .php, .css או php, css

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
he_IL: זה ינעל קבצים המוזכרים בפסיקים בלי רווח לבן ביניהם. אתה יכול לנעול יותר כמו ".php, .css, .js" וכו '.<br> <span class="highlighted"><strong>הערה:</strong> התוספות באופציה הן תלויות רישיות וצריכות להיות מופרדות באמצעות פסיק (,) מבלי שיהיה רווח לבן ביניהן. לְמָשָׁל </span>php, PHP

en: Select Filemanager Language
he_IL: בחר Filemanager Language

en: You can select any language for filemanager.
he_IL: אתה יכול לבחור כל שפה לניהול קבצים.

en: Select Filemanager Theme
he_IL: בחר נושא Filemanager

en: You can select any theme for filemanager.
he_IL: אתה יכול לבחור כל נושא שמנהל את הסרט.

en: You can select any view for filemanager.
he_IL: אתה יכול לבחור כל תצוגה לניהול קבצים.

en: Date Format
he_IL: פורמט תאריך

en: You can select any date format for filemanager modified date.
he_IL: אתה יכול לבחור כל פורמט תאריך עבור תאריך שינוי של מנהל הקבצים.

en: Update Shortcode
he_IL: עדכן את קוד הקוד

en: Generate Shortcode
he_IL: צור Shortcode

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
he_IL: הסתר קבצים מתיקיית הגישה למשל. test1, תיקיה / test2 וכו '

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
he_IL: זה יסתיר את הקבצים והתיקיה שהוזכרו כאן. הערה: אפשרות זו רגישה לאותיות רישיות וצריכה להיות מופרדת בפסיק (,) מבלי שיהיה רווח לבן ביניהן.

en: Generate New Shortcode from existing one
he_IL: צור קוד חדש חדש מהקיים

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
he_IL: הדבק את הקוד הקצר שבו אתה משתמש בדף / פוסט שלך

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
he_IL: זה ימיר את הקצר הקיים לפורמט הקצר החדש.

en: Existing Shortcode(s)
he_IL: קוד / ים קיים

en: Click to go back to the shortcode generator
he_IL: לחץ כדי לחזור למחולל הקצר

en: Shortcode has been deleted successfully.
he_IL: הקוד הקצר נמחק בהצלחה.

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
he_IL: קוד / ים קצר נמחק בהצלחה.

en: Title
he_IL: כותרת

en: Copy to clipboard
he_IL: העתק ללוח

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק קוד קצר זה?

en: Customize Shortcode
he_IL: התאם אישית את Shortcode

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
he_IL: העתק מעל קוד הסינון והדבק אותו בקובץ ה- function.php של העיצוב שלך או בקובץ התוסף שלך כדי להתאים אישית את ערכי הקיצור לפי הדרישה שלך.

en: Showing
he_IL: מראה

en: to
he_IL: ל

en: of
he_IL: שֶׁל

en: entries
he_IL: ערכים

en: No shortcode found
he_IL: לא נמצא קוד קצר

en: Delete All Selected
he_IL: מחק את כל שנבחרו

en: Copied
he_IL: מוּעֲתָק

en: Copied to clipboard
he_IL: הועתק ללוח

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הקיצור / ים הקצרים שנבחרו?

en: Please select atleast one shortcode from the list.
he_IL: אנא בחר לפחות קוד קצר אחד מהרשימה.

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
he_IL: File Manager PRO - אנא הזן את פרטי ההזמנה שלך למטה. אם לא

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
he_IL: כדי לבטל את נעילת העדכונים, אנא הזן את מזהה ההזמנה ומפתח הרישיון שלך למטה. אם אין לך מפתח רישיון

en: click to buy Licence Key
he_IL: לחץ כדי לקנות מפתח רישיון

en: please see details & pricing
he_IL: אנא ראה פרטים ומחירים

en: ORDER ID (#) *
he_IL: מספר הזמנה (#) *

en: Please check your email for Order ID.
he_IL: אנא בדוק את האימייל שלך עבור מזהה הזמנה.

en: LICENCE KEY *
he_IL: מפתח רשיון *

en: Please check your email for Licence Key.
he_IL: אנא בדוק את הדוא"ל שלך עבור מפתח רישיון.

en: Click here to verify
he_IL: לחץ כאן לאימות

en: Are you sure want to delete?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק?

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
he_IL: כדי להפעיל יומנים, עבור אל <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">כרטיסיית הגדרות כלליות</a> ->סמן את האפשרויות "שלח הודעות למנהל על העלאת הקובץ", "שלח התראות למנהל על הורדת הקובץ" ו"שלח התראות למנהל על עריכת קבצים ".

en: Edited Files
he_IL: עריכת קבצים

en: Downloaded Files
he_IL: קבצים שהורדו

en: Uploaded Files
he_IL: קבצים שהועלו

en: Bulk Actions
he_IL: פעולות גורפות

en: Apply
he_IL: להגיש מועמדות

en: Sr No.
he_IL: מר לא.

en: User Name
he_IL: שם משתמש

en: Files
he_IL: קבצים

en: Date
he_IL: תַאֲרִיך

en: No log(s) found!
he_IL: לא נמצא יומנים!

en: Showing
he_IL: מראה

en: Uploaded File
he_IL: קובץ שהועלה

en: Please select log(s) to delete!
he_IL: נא בחר/י יומנים למחיקה!

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את היומנים שנבחרו?

en: Please select delete action!
he_IL: אנא בחר מחק פעולה!

en: View details
he_IL: הצג פרטים

en: More information about %s
he_IL: מידע נוסף אודות %s

en: Check for updates
he_IL: בדוק עדכונים

en: Unknown update checker status "%s"
he_IL: מצב בודק עדכונים לא ידוע "%s"

en: There is no changelog available.
he_IL: אין לוח שינוי זמין.
