WP File Manager - en to gl_ES translation catalogue (442 entries)

en: Missing Table Name in the form!
gl_ES: Falta o nome da táboa no formulario!

en: Missing value in the form!
gl_ES: Falta valor no formulario!

en: DB Manager
gl_ES: Xestor de bases de datos

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
gl_ES: Seguro que queres baleirar a táboa? É posible que non se recupere a táboa. Entón, elimíneo con coidado.

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
gl_ES: Seguro que queres eliminar a táboa? É posible que non se recupere a táboa eliminada. Entón, elimíneo con coidado.

en: Tables
gl_ES: Táboas

en: Create New Table
gl_ES: Crear nova táboa

en: Browse
gl_ES: Explorar

en: Insert
gl_ES: Inserir

en: Delete Table
gl_ES: Eliminar táboa

en: Drop
gl_ES: Soltar

en: Empty Table
gl_ES: Mesa baleira

en: Empty
gl_ES: Baleiro

en: ADD
gl_ES: ENGADIR

en: Add New
gl_ES: Engadir novo

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
gl_ES: Seguro que queres actualizar? Redirixirache ao formulario de actualización.

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
gl_ES: Seguro que queres eliminar? É posible que non se recuperen os datos eliminados. Entón, elimíneo con coidado.

en: Edit
gl_ES: Editar

en: Delete
gl_ES: Eliminar

en: No Records Found!
gl_ES: Non se atoparon rexistros!

en: First
gl_ES: Primeira

en: Prev
gl_ES: Anterior

en: Next
gl_ES: A continuación

en: Last
gl_ES: Último

en: You don't have permission to access this area.
gl_ES: Non tes permiso para acceder a esta área.

en: Column
gl_ES: Columna

en: Value
gl_ES: Valor

en: Reset
gl_ES: Restablecer

en: Add
gl_ES: Engadir

en: New Record Created
gl_ES: Novo disco creado

en: Unable to create new record
gl_ES: Non se puido crear un novo rexistro

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
gl_ES: Vaia! Algo fallou! Por favor intentao de novo.

en: &larr; Back
gl_ES: &larr; De volta

en: Update
gl_ES: Actualización

en: Record.
gl_ES: Gravar.

en: Updated Successfully.
gl_ES: Actualizado correctamente.

en: Unable to Update record
gl_ES: Non se puido actualizar o rexistro

en: Security token mismatch
gl_ES: Desaxuste do token de seguridade

en: Record
gl_ES: Gravar

en: Deleted successfully
gl_ES: Eliminouse correctamente

en: Error occured while deleting a record.
gl_ES: Produciuse un erro ao eliminar un rexistro.

en: Table Created Successfully !
gl_ES: A táboa creouse correctamente.

en: Table Not Created !
gl_ES: Non se creou a táboa.

en: Table
gl_ES: Táboa

en: Deleted Successfully!
gl_ES: Eliminado con éxito!

en: Not Deleted!
gl_ES: Non eliminado!

en: Table records of
gl_ES: Rexistros da táboa de

en: Table name:&nbsp;
gl_ES: Nome da táboa:&nbsp;

en: Name
gl_ES: Nome

en: Type
gl_ES: Tipo

en: Length/Values
gl_ES: Lonxitude / Valores

en: Default
gl_ES: Predeterminado

en: Collation
gl_ES: Cotexo

en: Attributes
gl_ES: Atributos

en: Null
gl_ES: Nulo

en: Index
gl_ES: Índice

en: Comments
gl_ES: Comentarios

en: Remove
gl_ES: Quitar

en: None
gl_ES: Ningunha

en: Add Row
gl_ES: Engadir fila

en: Save
gl_ES: Gardar

en: Export Database
gl_ES: Exportar base de datos

en: Host:
gl_ES: Anfitrión:

en: Database:
gl_ES: Base de datos:

en: Table:
gl_ES: Táboa:

en: Success
gl_ES: Éxito

en: Error
gl_ES: Erro

en: You don't have permission to access this page.
gl_ES: Non tes permiso para acceder a esta páxina.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
gl_ES: Este código curto caducou. Póñase en contacto co administrador do sitio.

en: Themes backup restored successfully.
gl_ES: A copia de seguridade de temas restaurouse correctamente.

en: Unable to restore themes.
gl_ES: Non se poden restaurar os temas.

en: Uploads backup restored successfully.
gl_ES: Restaurouse correctamente a copia de seguridade das cargas.

en: Unable to restore uploads.
gl_ES: Non se poden restaurar as cargas.

en: Others backup restored successfully.
gl_ES: Outras copias de seguridade restauráronse correctamente.

en: Unable to restore others.
gl_ES: Non se poden restaurar outros.

en: Plugins backup restored successfully.
gl_ES: A copia de seguridade dos complementos restaurouse correctamente.

en: Unable to restore plugins.
gl_ES: Non se poden restaurar os complementos.

en: Database backup restored successfully.
gl_ES: Restaurouse correctamente a copia de seguridade da base de datos.

en: All Done
gl_ES: Todo feito

en: Unable to restore DB backup.
gl_ES: Non se puido restaurar a copia de seguridade da base de datos.

en: Backup(s) removed successfully!
gl_ES: Elimináronse correctamente as copias de seguridade.

en: Unable to remove backup(s)!
gl_ES: Non se poden eliminar as copias de seguridade.

en: Database backup done on date
gl_ES: Copia de seguranza da base de datos feita na Datos

en: Plugins backup done on date
gl_ES: Copia de seguranza dos complementos feita na Datos

en: Themes backup done on date
gl_ES: Copia de seguranza dos temas feita na Datos

en: Uploads backup done on date
gl_ES: Copia de seguranza das cargas feita na Datos

en: Others backup done on date
gl_ES: Copia de seguranza doutras feitas na Datos

en: Logs
gl_ES: Rexistros

en: No logs found!
gl_ES: Non se atoparon rexistros.

en: Backup removed successfully!
gl_ES: Eliminouse correctamente a copia de seguridade.

en: Unable to removed backup!
gl_ES: Non se puido eliminar a copia de seguridade.

en: Nothing selected for backup
gl_ES: Non hai nada seleccionado para a copia de seguridade

en: Security Issue.
gl_ES: Problema de seguridade.

en: Database backup done.
gl_ES: Fixo a copia de seguridade da base de datos.

en: Unable to create database backup.
gl_ES: Non se puido crear a copia de seguridade da base de datos.

en: Plugins backup done.
gl_ES: Fixo a copia de seguridade dos complementos.

en: Plugins backup failed.
gl_ES: Fallou a copia de seguridade dos complementos.

en: Themes backup done.
gl_ES: Fixo a copia de seguridade dos temas.

en: Themes backup failed.
gl_ES: Fallou a copia de seguridade dos temas.

en: Uploads backup done.
gl_ES: Fixo a copia de seguridade das cargas.

en: Uploads backup failed.
gl_ES: Fallou a copia de seguranza das cargas.

en: Others backup done.
gl_ES: Outras copias de seguridade realizadas.

en: Others backup failed.
gl_ES: Fallou a copia de seguridade doutras.

en: All done
gl_ES: Todo feito

en: Log(s) removed successfully!
gl_ES: Os rexistros elimináronse correctamente.

en: Unable to removed log(s)!
gl_ES: Non se puideron eliminar os rexistros.

en: Invalid security key!
gl_ES: Chave de seguridade non válida.

en: Couldn't write to file.
gl_ES: Non se puido escribir no ficheiro.

en: Required libraries installed successfully.
gl_ES: As bibliotecas requiridas instaláronse correctamente.

en: Unable to install Required libraries.
gl_ES: Non se poden instalar as bibliotecas necesarias.

en: WP File Manager
gl_ES: Xestor de ficheiros WP

en: Settings
gl_ES: Configuración

en: Preferences
gl_ES: Preferencias

en: Email Notifications
gl_ES: Notificacións por correo electrónico

en: Shortcode Generator
gl_ES: Xerador de códigos curtos

en: Mobile
gl_ES: Móbil

en: Addons
gl_ES: Complementos

en: Backup/Restore
gl_ES: Copia de seguranza/Restauración

en: Existing Shortcode
gl_ES: Código abreviado existente

en: Type here to search list...
gl_ES: Escribe aquí para buscar lista ...

en: Check all
gl_ES: Marca todo

en: Uncheck all
gl_ES: Desmarca todo

en: Invert select
gl_ES: Inverter selección

en: You don't have permission to access file manager.
gl_ES: Non tes permiso para acceder ao xestor de ficheiros.

en: Invalid shortcode!
gl_ES: Código abreviado non válido.

en: Invalid security token!
gl_ES: Token de seguridade non válido.

en: Congratulations. License Verified Successfully.
gl_ES: Parabéns. Licenza verificada correctamente.

en: Some thing went wrong.
gl_ES: Algo saíu mal.

en: Your File Manager PRO Order Details
gl_ES: Detalles do seu pedido PRO File Manager

en: Order Details
gl_ES: Detalles do pedido

en: Order ID:
gl_ES: ID do pedido:

en: License Key:
gl_ES: Clave de licenza:

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
gl_ES: &nbsp; Aviso: por favor, non comparta estes detalles con ninguén.

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
gl_ES: Non se puido executar o comprobador de sintaxe php debido aos permisos do servidor.

en: File
gl_ES: Arquivo

en: not saved.
gl_ES: non gardado.

en: File doesn't exist to download.
gl_ES: O ficheiro non existe para descargar.

en: Invalid Security Code.
gl_ES: Código de seguridade non válido.

en: Missing backup id.
gl_ES: Falta o ID de copia de seguridade.

en: Missing parameter type.
gl_ES: Falta o tipo de parámetro.

en: Missing required parameters.
gl_ES: Faltan os parámetros requiridos.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
gl_ES: Erro: non se puido restaurar a copia de seguranza porque a copia de seguranza da base de datos ten un gran tamaño. Tenta aumentar o tamaño máximo permitido desde a configuración de Preferencias.

en: Select backup(s) to delete!
gl_ES: Selecciona as copias de seguridade que queres eliminar.

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
gl_ES: Seguro que queres eliminar as copias de seguridade seleccionadas?

en: Backup is running, please wait
gl_ES: A copia de seguridade está en execución. Agarde

en: Restore is running, please wait
gl_ES: A restauración estase executando, agarde

en: Nothing selected for backup.
gl_ES: Non se seleccionou nada para a copia de seguranza.

en: WP File Manager - Backup/Restore
gl_ES: Xestor de ficheiros WP - Copia de seguridade / restauración

en: Backup Options:
gl_ES: Opcións de copia de seguridade:

en: Database Backup
gl_ES: Copia de seguridade da base de datos

en: Files Backup
gl_ES: Copia de seguridade de ficheiros

en: Plugins
gl_ES: Complementos

en: Themes
gl_ES: Temas

en: Uploads
gl_ES: Cargas

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
gl_ES: Outros (Calquera outro directorio atopado dentro de wp-content)

en: Backup Now
gl_ES: Fai unha copia de seguridade agora

en: Time now
gl_ES: Tempo agora

en: SUCCESS
gl_ES: ÉXITO

en: Backup successfully deleted.
gl_ES: Eliminouse correctamente a copia de seguridade.

en: DELETE FILES
gl_ES: ELIMINA FICHEIROS

en: Are you sure you want to delete this backup?
gl_ES: Seguro que queres eliminar esta copia de seguridade?

en: Cancel
gl_ES: Cancelar

en: Confirm
gl_ES: Confirmar

en: RESTORE FILES
gl_ES: RESTAURAR FICHEIROS

en: Are you sure you want to restore this backup?
gl_ES: Seguro que queres restaurar esta copia de seguridade?

en: Last Log Message
gl_ES: Última mensaxe de rexistro

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
gl_ES: A copia de seguridade aparentemente tivo éxito e agora está completa.

en: No log message
gl_ES: Non hai ningunha mensaxe de rexistro

en: Existing Backup(s)
gl_ES: Copia de seguridade existente

en: Backup Date
gl_ES: Datos de copia de seguridade

en: Backup data (click to download)
gl_ES: Datos de copia de seguridade (fai clic para descargar)

en: Action
gl_ES: Acción

en: (Today)
gl_ES: (Hoxe)

en: Download All
gl_ES: Descargar Todo

en: Restore
gl_ES: Restaurar

en: View Log
gl_ES: Ver rexistro

en: Currently no backup(s) found.
gl_ES: Actualmente non se atoparon copias de seguridade.

en: Actions upon selected backup(s)
gl_ES: Accións sobre as copias de seguridade seleccionadas

en: Select All
gl_ES: Seleccionar todo

en: Deselect
gl_ES: Deseleccionar

en: Note:
gl_ES: Nota:

en: Backup files will be under
gl_ES: Os ficheiros de copia de seguranza estarán baixo

en: Saving please wait...
gl_ES: Gardando agarda ...

en: Settings saved.
gl_ES: Configuración gardada.

en: Dismiss this notice.
gl_ES: Rexeita este aviso.

en: Settings not saved.
gl_ES: A configuración non se gardou.

en: Enable?
gl_ES: Activar?

en: Email Addresses
gl_ES: Enderezos de correo electrónico

en: Add More <strong>+</strong>
gl_ES: Engadir máis <strong> + </strong>

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
gl_ES: Este enderezo úsase para fins de notificación, como a notificación de tema / complemento.

en: Files Upload Notifications
gl_ES: Notificacións de carga de ficheiros

en: Subject
gl_ES: Asunto

en: Files Uploaded
gl_ES: Ficheiros cargados

en: Body
gl_ES: Corpo

en: Example:
gl_ES: Exemplo:

en: Files Download Notifications
gl_ES: Notificacións de descarga de ficheiros

en: Files Downloaded
gl_ES: Arquivos descargados

en: Files Edit Notifications
gl_ES: Notificacións de edición de ficheiros

en: Files Modified or Edited
gl_ES: Arquivos modificados ou editados

en: Save Changes
gl_ES: Gardar cambios

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
gl_ES: Todos os campos de correo electrónico engadidos deben cubrirse e deben ter un enderezo de correo electrónico válido.

en: Add-ons
gl_ES: Complementos

en: Installed
gl_ES: Instalado

en: Activate
gl_ES: Activar

en: Buy Now
gl_ES: Mercar agora

en: Box
gl_ES: Caixa

en: Digital Ocean
gl_ES: Océano dixital

en: Insert File Manager Shortcode
gl_ES: Inserir o código abreviado do xestor de ficheiros

en: Select Shortcode
gl_ES: Selecciona Shortcode

en: Choose Shortcode
gl_ES: Escolla Shortcode

en: FileManager
gl_ES: Xestor de ficheiros

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
gl_ES: agora é compatible co complemento Digital Ocean.

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
gl_ES: Agora os usuarios poden mostrar ficheiros e cartafoles de Digital Ocean en FileManager con só 1 clic.

en: Click here to purchase now
gl_ES: Fai clic aquí para mercar agora

en: You have not made any changes to be saved.
gl_ES: Non fixo ningún cambio para gardalo.

en: Preferences - File Manager
gl_ES: Preferencias - Xestor de ficheiros

en: Public Root Path
gl_ES: Camiño de raíz público

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
gl_ES: Camiño raíz do xestor de ficheiros, pode cambiar segundo a súa elección.

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
gl_ES: Cambia isto coidadosamente. A ruta incorrecta pode levar ao complemento do xestor de ficheiros a baixar.

en: Enable Syntax Checker?
gl_ES: Queres activar o comprobador de sintaxe?

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
gl_ES: Cando o Comprobador de sintaxe está activado, as actualizacións de código que se están a facer nos ficheiros PHP comprobaranse se hai erros de sintaxe. Se se atopa un erro de sintaxe, as actualizacións non se gardarán e aparecerá unha caixa de mensaxe que definirá o erro atopado. Este comprobador axudará a evitar problemas de tempo de inactividade do sitio web debido a erros de sintaxe.

en: Enable Trash?
gl_ES: Queres activar o lixo?

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
gl_ES: Despois de habilitar o lixo, os teus ficheiros irán ao cartafol do lixo.

en: Enable Files Upload to Media Library?
gl_ES: Queres activar a carga de ficheiros na biblioteca multimedia?

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
gl_ES: Despois de habilitalo, as imaxes cargadas, pdf e ficheiros zip tamén irán á biblioteca multimedia.

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
gl_ES: Tamaño máximo permitido no momento da restauración da copia de seguridade da base de datos.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
gl_ES: Aumente o valor do campo se recibe unha mensaxe de erro no momento da restauración da copia de seguranza.

en: Settings - File Manager
gl_ES: Configuración - Xestor de ficheiros

en: Settings will apply on
gl_ES: A configuración aplicarase activada

en: shortcode.
gl_ES: código curto.

en: Make Directory
gl_ES: Facer directorio

en: Make File
gl_ES: Facer ficheiro

en: Rename
gl_ES: Cambiar o nome

en: Duplicate
gl_ES: Duplicar

en: Paste
gl_ES: Pegar

en: Archive
gl_ES: Arquivo

en: Extract
gl_ES: Extraer

en: Copy
gl_ES: Copiar

en: Cut
gl_ES: Cortar

en: Download
gl_ES: Descargar

en: Upload
gl_ES: Cargar

en: Search
gl_ES: Buscar

en: Info
gl_ES: Información

en: Resize
gl_ES: Redimensionar

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
gl_ES: <strong> Gardando Agarde ... </strong>

en: General
gl_ES: Xeral

en: Code Editor
gl_ES: Editor de código

en: User Restrictions
gl_ES: Restricións de usuarios

en: User Role Restrictions
gl_ES: Restricións de funcións do usuario

en: Frontend Access
gl_ES: Acceso Frontend

en: Select User Roles to access WP File Manager
gl_ES: Seleccione Funcións de usuario para acceder ao Xestor de ficheiros WP

en: Allow user roles to access WP File Manager.
gl_ES: Permitir que os papeis de usuario accedan a WP File Manager.

en: Select User Roles to access DB Manager
gl_ES: Seleccione Funcións de usuario para acceder ao Xestor de bases de datos

en: Allow user roles to access DB Manager.
gl_ES: Permitir que os roles dos usuarios accedan ao Xestor de bases de datos.

en: Separate or Private Folder Access
gl_ES: Acceso á carpeta privada ou separada

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
gl_ES: O Xestor de ficheiros accederá a esta ruta de cartafol. Se non, accederá ao directorio raíz. <strong> por exemplo, contido wp / complementos </strong>. <br> <strong> Nota: </strong> Será válido para todos os roles de usuario.

en: Maximum Upload Size
gl_ES: Tamaño máximo de carga

en: Allow users to upload file of maximum.
gl_ES: Permitir aos usuarios cargar ficheiros de máximo.

en: Notification Email
gl_ES: Correo electrónico de notificación

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
gl_ES: Envía notificacións a este correo electrónico. <strong> Nota: </strong> Isto tomará o correo electrónico de administrador por defecto se se mantén baleiro.

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
gl_ES: ¿Enviar notificacións ao administrador e gardar rexistros na carga de ficheiros?

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
gl_ES: Marque para permitir as notificacións de carga de ficheiros. O correo será enviado ao administrador. Fai clic

en: here
gl_ES: aquí

en: to set notification email.
gl_ES: para configurar o correo electrónico de notificación.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
gl_ES: <strong>Nota:</strong> Esta función está usando wp_mail(), asegúrate

en: Read More
gl_ES: Le máis

en: is working.
gl_ES: está funcionando.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
gl_ES: ¿Enviar notificacións ao administrador e gardar rexistros na descarga do ficheiro?

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
gl_ES: Marque para permitir as notificacións de descarga de ficheiros. O correo será enviado ao administrador. Fai clic

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
gl_ES: ¿Enviar notificacións ao administrador e gardar rexistros na edición do ficheiro?

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
gl_ES: Marque para permitir as notificacións de edición de ficheiros. O correo será enviado ao administrador. Fai clic

en:  is working.
gl_ES: está funcionando.

en: Select File Manager Language
gl_ES: Seleccione Idioma do xestor de ficheiros

en: Default:
gl_ES: Predeterminado:

en: English
gl_ES: Inglés

en: You can select any language for File Manager.
gl_ES: Podes seleccionar calquera idioma para o Xestor de ficheiros.

en: Select File Manager Theme
gl_ES: Seleccione o tema Xestor de ficheiros

en: You can select any theme for File Manager.
gl_ES: Podes seleccionar calquera tema para o Xestor de ficheiros.

en: Files View
gl_ES: Vista de ficheiros

en: List
gl_ES: Lista

en: Icon
gl_ES: Ícona

en: You can select any view for File Manager.
gl_ES: Podes seleccionar calquera vista para o Xestor de ficheiros.

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
gl_ES: Queres activar o botón "Inserir código abreviado do xestor de ficheiros" co editor de contido?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
gl_ES: Active o botón "Inserir código curto do xestor de ficheiros" na pantalla de edición da páxina co editor clásico.

en: Disable Local File System ?
gl_ES: Deshabilitar o sistema de ficheiros local?

en: Check to disable Local File System in File Manager.
gl_ES: Marque para desactivar o sistema de ficheiros local no Xestor de ficheiros.

en: Disable Database Manager ?
gl_ES: Deshabilitar o Xestor de bases de datos?

en: Check to disable Database Manager.
gl_ES: Marque para desactivar o Xestor de bases de datos.

en: Disable Welcome Message?
gl_ES: Desactivar a mensaxe de benvida?

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
gl_ES: Marque para desactivar a mensaxe de benvida nos códigos curtos de frontend.

en: Welcome Message
gl_ES: Mensaxe de benvida

en: Welcome:
gl_ES: Benvido:

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
gl_ES: A mensaxe de benvida aparecerá no código curto do frontend.

en: will show loggedIn user name on frontend.
gl_ES: mostrará o nome de usuario iniciado no frontend.

en: Code editor allow fullscreen?
gl_ES: O editor de código permite a pantalla completa?

en: Check to allow fullscreen code editor
gl_ES: Marque para permitir o editor de código de pantalla completa

en: Select theme for Code Editor.
gl_ES: Seleccione o tema para o Editor de código.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
gl_ES: Seleccione o tema para o Editor de código. Para obter máis información, visite<a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">esta ligazón </a>.

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
gl_ES: Desactivar ou prohibir as operacións do xestor de ficheiros WP aos roles de usuario

en: Select user role and disable operation.
gl_ES: Selecciona o rol de usuario e desactiva a operación.

en: Click to Add Rules
gl_ES: Fai clic para engadir regras

en: Add rule for User Roles
gl_ES: Engadir regra para os roles de usuario

en: If User role is
gl_ES: Se o rol de usuario é

en: Select User Role
gl_ES: Selecciona Función de usuario

en: Then
gl_ES: Entón

en: Disable Operations
gl_ES: Desactivar operacións

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
gl_ES: Acceso ao cartafol privado ou privado <strong> por exemplo, contido wp / temas </strong> etc.

en: It will overide "Private Folder Access" settings
gl_ES: Anulará a configuración de "Acceso a carpetas privadas"

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
gl_ES: Introduza os camiños dos cartafoles ou ficheiros que quere <strong> Ocultar </strong> por exemplo, wp-content / themes | wp-content / plugins.

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
gl_ES: Múltiples separados por barra vertical (|).

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
gl_ES: Insira as extensións de ficheiro que desexa bloquear. <strong> por exemplo .php | .png | .css </strong> etc.

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
gl_ES: As extensións da opción distinguen entre maiúsculas e minúsculas e deben separarse por barra vertical (|) sen ter espazo en branco entre elas. por exemplo php, PHP

en: Disable Toolbar and Context Menu
gl_ES: Desactivar a barra de ferramentas e o menú contextual

en: Disable Toolbar
gl_ES: Desactivar a barra de ferramentas

en: Disable Context Menu
gl_ES: Desactivar o menú contextual

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
gl_ES: Desactivar ou prohibir as operacións do xestor de ficheiros WP aos usuarios

en: Select users and disable operation.
gl_ES: Selecciona usuarios e desactiva a operación.

en: Add rule for Users
gl_ES: Engadir unha regra para os usuarios

en: If User is
gl_ES: Se o usuario é

en: Select User
gl_ES: Selecciona Usuario

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
gl_ES: Seleccione as páxinas onde desexa amosar o Xestor de ficheiros en Frontend

en: Select Pages
gl_ES: Seleccione Páxinas

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
gl_ES: <strong> Nota: </strong> Non funcionará se xa se usa algún código curto de Xestor de ficheiros no editor de páxinas seleccionado.

en: Display File Manager ?
gl_ES: Mostrar Xestor de ficheiros?

en: After Content
gl_ES: Despois do contido

en: Before Content
gl_ES: Antes do contido

en: Default: After Content
gl_ES: Predeterminado: despois do contido

en: Shortcode
gl_ES: Código abreviado

en: Paste the shortcode here
gl_ES: Pega o código abreviado aquí

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
gl_ES: Podes xerar un novo código aberto a partir do <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'> Xerador de códigos abreviados </a> do Xestor de ficheiros.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
gl_ES: O código aberto funcionará nas páxinas seleccionadas. A continuación ofrécese axuda para editar parámetros:

en: Shortcode Help:
gl_ES: Axuda Shortcode:

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
gl_ES: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'> Documentación </a>

en: Invalid Licence Key
gl_ES: Clave de licenza non válida

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
gl_ES: Seleccione o rol de usuario dunha regra engadida anteriormente antes de engadir unha nova!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
gl_ES: Por favor, selecciona o usuario da regra engadida anteriormente antes de engadir nova.

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
gl_ES: Seleccione usuario na regra de restrición de usuario engadida antes de gardala.

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
gl_ES: Seleccione o rol de usuario na regra de restrición do rol de usuario engadido antes de gardar.

en: Welcome
gl_ES: Benvido

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
gl_ES: Non tes permiso para acceder a esta páxina.

en: Please login to access file manager.
gl_ES: Inicia sesión para acceder ao xestor de ficheiros.

en: Shortcodes
gl_ES: Códigos curtos

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
gl_ES: Erro ao crear o código curto. Código abreviado non válido.

en: Click to get list of all shortcodes
gl_ES: Fai clic para obter a lista de todos os códigos curtos

en: All Shortcodes
gl_ES: Todos os códigos curtos

en: Click to create new shortcode
gl_ES: Fai clic para crear un novo código curto

en: Generate New Shortcode
gl_ES: Xera un novo código abreviado

en: Logged in users
gl_ES: Usuarios iniciados

en: Non logged in users
gl_ES: Usuarios sen iniciar sesión

en: From existing shortcode
gl_ES: A partir do código curto existente

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
gl_ES: O seu shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> xerouse correctamente. Copia este código curto e pégao nas túas páxinas.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
gl_ES: A configuración do seu código curto actualizouse correctamente.

en: Shortcode Title
gl_ES: Título do código abreviado

en: Enter shortcode title
gl_ES: Introduce o título do código abreviado

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
gl_ES: É necesario identificar o código curto que vai empregar.

en: This field can not be empty.
gl_ES: Este campo non pode estar baleiro.

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
gl_ES: O título con este nome xa existe. Elixe outro título.

en: Allowed Roles
gl_ES: Funcións permitidas

en: All
gl_ES: Todo

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
gl_ES: Permitirá que todos os roles accedan ao xestor de ficheiros no front-end. Todo se aplicará a todas as funcións de usuario dispoñibles.

en: Please choose at least one user role.
gl_ES: Escolla polo menos un rol de usuario.

en: Access Folder
gl_ES: Cartafol de acceso

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
gl_ES: Camiño do cartafol para amosar, por exemplo, contido wp / cargas

en: Root directory
gl_ES: Directorio raíz

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
gl_ES: por exemplo. Podes poñer "proba" como nome do cartafol que se atopa no directorio raíz ou pode dar o camiño para as subcarpetas como "wp-content / plugins". Se se deixa en branco ou baleiro accederá a todos os cartafoles do directorio raíz. Se pon *, creará automaticamente carpetas de usuarios co seu nome de usuario.

en: Allowed Operations
gl_ES: Operacións permitidas

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
gl_ES: Para todas as operacións e para permitir algunha operación, pode escoller o nome das operacións da lista.

en: Ban User IDs
gl_ES: Prohibir os ID de usuario

en: User ID
gl_ES: ID do usuario

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
gl_ES: Para prohibir que un usuario específico acceda ao xestor de ficheiros en frontend, pode escoller os usuarios da lista.

en: Hide Files
gl_ES: Ocultar ficheiros

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
gl_ES: Ocultar ficheiros do cartafol de acceso por exemplo. wp-content / plugins, wp-config.php etc.

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
gl_ES: Ocultará os ficheiros e cartafoles mencionados aquí. <br><strong>Nota:</strong> Esta opción distingue entre maiúsculas e minúsculas e debe separarse por coma (,) sen ter espazo en branco entre elas.

en: Lock Extensions
gl_ES: Extensións de bloqueo

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
gl_ES: Restrinxe as extensións, por exemplo. .php, .css OU php, css

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
gl_ES: Bloqueará os ficheiros mencionados en comas sen espazo en branco entre eles. Pode bloquear máis como ".php, .css, .js" etc. <br><span class="highlighted"><strong>Nota:</strong> As extensións da opción distinguen entre maiúsculas e minúsculas e deben estar coma (,) separados sen ter espazo en branco entre eles. por exemplo php, PHP </span>

en: Select Filemanager Language
gl_ES: Seleccione Idioma Filemanager

en: You can select any language for filemanager.
gl_ES: Pode seleccionar calquera idioma para o xestor de ficheiros.

en: Select Filemanager Theme
gl_ES: Selecciona o tema Filemanager

en: You can select any theme for filemanager.
gl_ES: Pode seleccionar calquera tema para o xestor de ficheiros.

en: You can select any view for filemanager.
gl_ES: Pode seleccionar calquera vista para o xestor de ficheiros.

en: Date Format
gl_ES: Formato de Datos

en: You can select any date format for filemanager modified date.
gl_ES: Pode seleccionar calquera formato de Datos para a Datos modificada do xestor de ficheiros.

en: Update Shortcode
gl_ES: Actualizar Shortcode

en: Generate Shortcode
gl_ES: Xerar código abreviado

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
gl_ES: Ocultar ficheiros do cartafol de acceso por exemplo. proba1, cartafol / proba2 etc.

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
gl_ES: Ocultará os ficheiros e cartafoles mencionados aquí. Nota: Esta opción distingue entre maiúsculas e minúsculas e debe separarse por coma (,) sen ter espazo en branco entre elas.

en: Generate New Shortcode from existing one
gl_ES: Xera un novo código curto a partir do existente

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
gl_ES: Pega o código curto que estás a usar na túa páxina / publicación

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
gl_ES: Isto converterá o código curto existente ao novo formato de código curto.

en: Existing Shortcode(s)
gl_ES: Código abreviado existente

en: Click to go back to the shortcode generator
gl_ES: Fai clic para volver ao xerador de código curto

en: Shortcode has been deleted successfully.
gl_ES: O código curto eliminouse correctamente.

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
gl_ES: Elimináronse correctamente os códigos curtos.

en: Title
gl_ES: Título

en: Copy to clipboard
gl_ES: Copiar ao portapapeis

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
gl_ES: Seguro que queres eliminar este código curto?

en: Customize Shortcode
gl_ES: Personaliza o código curto

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
gl_ES: Copia o código do filtro superior e pégao no ficheiro functions.php do teu tema ou no ficheiro do complemento para personalizar os valores do código curto segundo o teu requisito.

en: Showing
gl_ES: Amosando

en: to
gl_ES: a

en: of
gl_ES: de

en: entries
gl_ES: entradas

en: No shortcode found
gl_ES: Non se atopou ningún código abreviado

en: Delete All Selected
gl_ES: Eliminar todos os seleccionados

en: Copied
gl_ES: Copiado

en: Copied to clipboard
gl_ES: Copiouse ao portapapeis

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
gl_ES: Seguro que queres eliminar os códigos curtos seleccionados?

en: Please select atleast one shortcode from the list.
gl_ES: Selecciona polo menos un código curto da lista.

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
gl_ES: Xestor de ficheiros PRO: introduza os detalles do seu pedido a continuación. Se non

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
gl_ES: Para desbloquear actualizacións, introduce a túa identificación de pedido e clave de licenza a continuación. Se non tes unha clave de licenza

en: click to buy Licence Key
gl_ES: prema para mercar a clave de licenza

en: please see details & pricing
gl_ES: ver detalles e prezos

en: ORDER ID (#) *
gl_ES: ID DE ORDE (#) *

en: Please check your email for Order ID.
gl_ES: Consulta o teu correo electrónico para ver o ID de pedido.

en: LICENCE KEY *
gl_ES: CLAVE DE LICENCIA *

en: Please check your email for Licence Key.
gl_ES: Consulta o teu correo electrónico para ver a clave de licenza.

en: Click here to verify
gl_ES: Fai clic aquí para verificar

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
gl_ES: Nota: Se xa compraches este complemento, consulta o teu correo electrónico. Debes ter un correo electrónico cos detalles dos pedidos no teu correo electrónico, se non recibiches ningún correo electrónico. Póñase en contacto connosco en <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>

en: Are you sure want to delete?
gl_ES: Seguro que queres eliminar?

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
gl_ES: Para habilitar os rexistros, vai a <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings"> Pestana Configuración xeral </a> -> Marque "Enviar notificacións ao administrador na carga do ficheiro", "Enviar notificacións ao administrador na descarga do ficheiro" e Opcións de "Enviar notificacións ao administrador na edición de ficheiros".

en: Edited Files
gl_ES: Ficheiros editados

en: Downloaded Files
gl_ES: Arquivos descargados

en: Uploaded Files
gl_ES: Ficheiros cargados

en: Bulk Actions
gl_ES: Accións masivas

en: Apply
gl_ES: Solicitar

en: Sr No.
gl_ES: Sr Non.

en: User Name
gl_ES: Nome de usuario

en: Files
gl_ES: Arquivos

en: Date
gl_ES: Datos

en: No log(s) found!
gl_ES: Non se atoparon rexistros.

en: Showing
gl_ES: Amosando

en: Uploaded File
gl_ES: Ficheiro cargado

en: Please select log(s) to delete!
gl_ES: Seleccione rexistro(s) para eliminar!

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
gl_ES: Seguro que queres eliminar os rexistros seleccionados?

en: Please select delete action!
gl_ES: Selecciona acción de eliminación.

en:  WP File Manager PRO -
gl_ES: Xestor de ficheiros WP PRO -

en: View details
gl_ES: Ver detalles

en: More information about %s
gl_ES: Máis información sobre %s

en: Check for updates
gl_ES: Comprobe se hai actualizacións

en: Unknown update checker status "%s"
gl_ES: Estado do comprobador de actualización descoñecido "%s"

en: There is no changelog available.
gl_ES: Non hai ningún rexistro de cambios dispoñible.
