WP File Manager - en to el translation catalogue (444 entries)

en: Missing Table Name in the form!
el: Λείπει το όνομα του πίνακα στη φόρμα!

en: Missing value in the form!
el: Λείπει η τιμή στη φόρμα!

en: DB Manager
el: Διαχειριστής DB

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να αδειάσετε τον πίνακα; Ο πίνακας ενδέχεται να μην ανακτηθεί. Γι' αυτό, διαγράψτε προσεκτικά.

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε τον πίνακα; Ο διαγραμμένος πίνακας ενδέχεται να μην ανακτηθεί. Γι' αυτό, διαγράψτε προσεκτικά.

en: Tables
el: Πίνακες

en: Create New Table
el: Δημιουργία νέου πίνακα

en: Browse
el: Ξεφυλλίζω

en: Insert
el: Εισάγετε

en: Delete Table
el: Διαγραφή πίνακα

en: Drop
el: Πτώση

en: Empty Table
el: Άδειο τραπέζι

en: Empty
el: Αδειάζω

en: ADD
el: ΠΡΟΣΘΗΚΗ

en: Add New
el: Προσθεσε νεο

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να ενημερώσετε; Θα σας ανακατευθύνει στη φόρμα ενημέρωσης.

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε; Τα διαγραμμένα δεδομένα ενδέχεται να μην ανακτηθούν. Γι 'αυτό διαγράψτε προσεκτικά.

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Delete
el: Διαγράφω

en: No Records Found!
el: Δεν βρέθηκαν καταγραφές!

en: First
el: Πρώτα

en: Prev
el: Προηγ

en: Next
el: Επόμενο

en: Last
el: τελευταίος

en: You don't have permission to access this area.
el: Δεν έχετε άδεια πρόσβασης σε αυτήν την περιοχή.

en: Column
el: Στήλη

en: Value
el: αξία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Add
el: Προσθήκη

en: New Record Created
el: Δημιουργήθηκε νέος δίσκος

en: Unable to create new record
el: Δεν είναι δυνατή η δημιουργία νέας εγγραφής

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
el: Ωχ! Κάτι πήγε στραβά! ΠΑΡΑΚΑΛΩ προσπαθησε ξανα.

en: &larr; Back
el: &larr; Πίσω

en: Update
el: Εκσυγχρονίζω

en: Record.
el: Ρεκόρ.

en: Updated Successfully.
el: Ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Unable to Update record
el: Δεν είναι δυνατή η ενημέρωση της εγγραφής

en: Security token mismatch
el: Αναντιστοιχία διακριτικού ασφαλείας

en: Record
el: Ρεκόρ

en: Deleted successfully
el: Διαγράφηκε με επιτυχία

en: Error occured while deleting a record.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά τη διαγραφή μιας εγγραφής.

en: Table Created Successfully !
el: Ο πίνακας δημιουργήθηκε με επιτυχία!

en: Table Not Created !
el: Ο πίνακας δεν δημιουργήθηκε!

en: Table
el: Τραπέζι

en: Deleted Successfully!
el: Διαγράφηκε με επιτυχία!

en: Not Deleted!
el: Δεν Διαγράφηκε!

en: Table records of
el: Πίνακες εγγραφών του

en: Table name:&nbsp;
el: Όνομα πίνακα:&nbsp;

en: Name
el: Ονομα

en: Type
el: Τύπος

en: Length/Values
el: Μήκος / τιμές

en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Collation
el: Αντιπαραβολή

en: Attributes
el: Γνωρίσματα

en: Null
el: Μηδενικό

en: Index
el: Δείκτης

en: Comments
el: Σχόλια

en: Remove
el: Αφαιρώ

en: None
el: Κανένας

en: Add Row
el: Αντιπαραβολή

en: Save
el: Σώσει

en: Export Database
el: Εξαγωγή βάσης δεδομένων

en: Host:
el: Πλήθος:

en: Database:
el: Βάση δεδομένων:

en: Table:
el: Τραπέζι:

en: Success
el: Επιτυχία

en: Error
el: Λάθος

en: You don't have permission to access this page.
el: Δεν έχετε άδεια πρόσβασης σε αυτήν τη σελίδα.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
el: Αυτός ο σύντομος κωδικός έχει λήξει. Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του ιστότοπου.

en: Themes backup restored successfully.
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας θεμάτων αποκαταστάθηκε με επιτυχία.

en: Unable to restore themes.
el: Δεν είναι δυνατή η επαναφορά θεμάτων.

en: Uploads backup restored successfully.
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας μεταφορτώθηκε με επιτυχία.

en: Unable to restore uploads.
el: Δεν είναι δυνατή η επαναφορά των μεταφορτώσεων.

en: Others backup restored successfully.
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας άλλων αποκαταστάθηκε με επιτυχία.

en: Unable to restore others.
el: Δεν είναι δυνατή η επαναφορά άλλων.

en: Plugins backup restored successfully.
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας προσθηκών αποκαταστάθηκε με επιτυχία.

en: Unable to restore plugins.
el: Δεν είναι δυνατή η επαναφορά προσθηκών.

en: Database backup restored successfully.
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας βάσης δεδομένων αποκαταστάθηκε με επιτυχία.

en: All Done
el: Ολα τελείωσαν

en: Unable to restore DB backup.
el: Δεν είναι δυνατή η επαναφορά αντιγράφων ασφαλείας DB.

en: Backup(s) removed successfully!
el: το διακριτικό ασφαλείας έληξε

en: Unable to remove backup(s)!
el: το διακριτικό ασφαλείας έληξε

en: Database backup done on date
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας της βάσης δεδομένων έγινε την ημερομηνία

en: Plugins backup done on date
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας των προσθηκών έγινε την ημερομηνία

en: Themes backup done on date
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας θεμάτων έγινε την ημερομηνία

en: Uploads backup done on date
el: Η μεταφόρτωση αντιγράφων ασφαλείας έγινε την ημερομηνία

en: Others backup done on date
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας άλλων ολοκληρώθηκε την ημερομηνία

en: Logs
el: Κούτσουρα

en: No logs found!
el: Δεν βρέθηκαν αρχεία καταγραφής!

en: Backup removed successfully!
el: Το αντίγραφο ασφαλείας καταργήθηκε με επιτυχία!

en: Unable to removed backup!
el: Δεν είναι δυνατή η κατάργηση αντιγράφων ασφαλείας!

en: Nothing selected for backup
el: Δεν έχει επιλεγεί τίποτα για δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας

en: Security Issue.
el: Θέμα ασφαλείας.

en: Database backup done.
el: Το αντίγραφο ασφαλείας της βάσης δεδομένων ολοκληρώθηκε.

en: Unable to create database backup.
el: Δεν είναι δυνατή η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας βάσης δεδομένων.

en: Plugins backup failed.
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας των προσθηκών απέτυχε.

en: Themes backup done.
el: Το αντίγραφο ασφαλείας των θεμάτων ολοκληρώθηκε.

en: Themes backup failed.
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας θεμάτων απέτυχε.

en: Uploads backup done.
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας πραγματοποιήθηκε.

en: Uploads backup failed.
el: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας των μεταφορτώσεων απέτυχε.

en: Others backup done.
el: Ολοκληρώθηκε η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας.

en: Others backup failed.
el: Άλλα αντίγραφα ασφαλείας απέτυχαν.

en: All done
el: Ολα τελείωσαν

en: Log(s) removed successfully!
el: Τα αρχεία καταγραφής καταργήθηκαν με επιτυχία!

en: Unable to removed log(s)!
el: Δεν είναι δυνατή η κατάργηση αρχείων καταγραφής!

en: Invalid security key!
el: Μη έγκυρο κλειδί ασφαλείας!

en: Couldn't write to file.
el: Δεν ήταν δυνατή η εγγραφή στο αρχείο.

en: Required libraries installed successfully.
el: Οι απαιτούμενες βιβλιοθήκες εγκαταστάθηκαν με επιτυχία.

en: Unable to install Required libraries.
el: Δεν είναι δυνατή η εγκατάσταση των απαιτούμενων βιβλιοθηκών.

en: WP File Manager
el: Διαχείριση αρχείων WP

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Preferences
el: Προτιμήσεις

en: Email Notifications
el: ειδοποιήσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Shortcode Generator
el: Γεννήτρια σύντομων κωδικών

en: Mobile
el: Κινητό

en: Addons
el: Πρόσθετα

en: Backup/Restore
el: Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας/Επαναφορά

en: Existing Shortcode
el: Υφιστάμενο σύντομο κώδικα

en: Type here to search list...
el: Πληκτρολογήστε εδώ για να αναζητήσετε τη λίστα ...

en: Check all
el: Ελεγξε τα ολα

en: Uncheck all
el: Ξετσεκαρε τα ολα

en: Invert select
el: Αντιστροφή επιλογής

en: You don't have permission to access file manager.
el: Δεν έχετε άδεια πρόσβασης στο διαχειριστή αρχείων.

en: Invalid shortcode!
el: Μη έγκυρος σύντομος κωδικός!

en: Invalid security token!
el: Μη έγκυρο διακριτικό ασφαλείας!

en: Congratulations. License Verified Successfully.
el: Συγχαρητήρια. Η άδεια επαληθεύτηκε με επιτυχία.

en: Some thing went wrong.
el: Κάτι πήγε στραβά.

en: Your File Manager PRO Order Details
el: Τα στοιχεία της παραγγελίας PRO File Manager

en: Order Details
el: Λεπτομέρειες Παραγγελίας

en: Order ID:
el: Αριθμός Παραγγελίας:

en: License Key:
el: Κλειδί άδειας χρήσης:

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
el: &nbsp; Προειδοποίηση: Μην κοινοποιείτε αυτές τις λεπτομέρειες σε κανέναν.

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
el: Δεν είναι δυνατή η εκτέλεση του ελέγχου σύνταξης php λόγω αδειών διακομιστή.

en: File
el: Αρχείο

en: not saved.
el: δεν σώθηκε.

en: File doesn't exist to download.
el: Το αρχείο δεν υπάρχει για λήψη.

en: Invalid Security Code.
el: Μη έγκυρος κωδικός ασφαλείας.

en: Missing backup id.
el: Λείπει το αναγνωριστικό αντιγράφου ασφαλείας.

en: Missing parameter type.
el: Λείπει ο τύπος παραμέτρου.

en: Missing required parameters.
el: Λείπουν απαιτούμενες παράμετροι.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
el: Σφάλμα: Δεν είναι δυνατή η επαναφορά του αντιγράφου ασφαλείας επειδή το αντίγραφο ασφαλείας της βάσης δεδομένων είναι μεγάλο σε μέγεθος. Προσπαθήστε να αυξήσετε το Μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος από τις ρυθμίσεις Προτιμήσεων.

en: Select backup(s) to delete!
el: Επιλέξτε αντίγραφα ασφαλείας για διαγραφή!

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να καταργήσετε επιλεγμένα αντίγραφα ασφαλείας;

en: Backup is running, please wait
el: Το αντίγραφο ασφαλείας εκτελείται, περιμένετε

en: Restore is running, please wait
el: Η επαναφορά εκτελείται, περιμένετε

en: Nothing selected for backup.
el: Δεν έχει επιλεγεί τίποτα για δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας.

en: WP File Manager - Backup/Restore
el: Διαχείριση αρχείων WP - Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας / επαναφορά

en: Backup Options:
el: Επιλογές δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας:

en: Database Backup
el: Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας βάσης δεδομένων

en: Files Backup
el: Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας αρχείων

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Themes
el: Θέματα

en: Uploads
el: Μεταφορτώσεις

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
el: Άλλα (Οποιοσδήποτε άλλος κατάλογος βρίσκεται στο wp-content)

en: Backup Now
el: Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας τώρα

en: Time now
el: Ώρα τώρα

en: SUCCESS
el: ΕΠΙΤΥΧΙΑ

en: Backup successfully deleted.
el: Το αντίγραφο ασφαλείας διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Ok
el: Εντάξει

en: DELETE FILES
el: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΡΧΕΙΩΝ

en: Are you sure you want to delete this backup?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντίγραφο ασφαλείας;

en: Cancel
el: Ματαίωση

en: Confirm
el: Επιβεβαιώνω

en: RESTORE FILES
el: ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΡΧΕΙΩΝ

en: Are you sure you want to restore this backup?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να επαναφέρετε αυτό το αντίγραφο ασφαλείας;

en: Last Log Message
el: Τελευταίο μήνυμα καταγραφής

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
el: Το αντίγραφο ασφαλείας προφανώς πέτυχε και είναι πλέον ολοκληρωμένο.

en: No log message
el: Δεν υπάρχει μήνυμα καταγραφής

en: Existing Backup(s)
el: Υφιστάμενα αντίγραφα ασφαλείας

en: Backup Date
el: Ημερομηνία δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας

en: Backup data (click to download)
el: Εφεδρικά δεδομένα (κάντε κλικ για λήψη)

en: Action
el: Δράση

en: (Today)
el: (Σήμερα)

en: Download All
el: Κατέβασέ τα όλα

en: Restore
el: Επαναφέρω

en: View Log
el: Προβολή αρχείου καταγραφής

en: Currently no backup(s) found.
el: Προς το παρόν δεν βρέθηκαν αντίγραφα ασφαλείας.

en: Actions upon selected backup(s)
el: Ενέργειες σε επιλεγμένα αντίγραφα ασφαλείας

en: Select All
el: Επιλογή όλων

en: Deselect
el: Αποεπιλογή

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Backup files will be under
el: Τα αρχεία αντιγράφων ασφαλείας θα βρίσκονται κάτω

en: Saving please wait...
el: Αποθήκευση, περιμένετε ...

en: Settings saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Dismiss this notice.
el: Παράβλεψη αυτής της ειδοποίησης.

en: Settings not saved.
el: Οι ρυθμίσεις δεν αποθηκεύτηκαν.

en: Enable?
el: Επιτρέπω?

en: Email Addresses
el: Διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Add More <strong>+</strong>
el: Πρόσθεσε περισσότερα <strong>+</strong>

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
el: Αυτή η διεύθυνση χρησιμοποιείται για σκοπούς ειδοποίησης, όπως ειδοποίηση θέματος / προσθηκών.

en: Files Upload Notifications
el: Ειδοποιήσεις μεταφόρτωσης αρχείων

en: Subject
el: Θέμα

en: Files Uploaded
el: Μεταφορτωμένα αρχεία

en: Body
el: Σώμα

en: Example:
el: Παράδειγμα:

en: Files Download Notifications
el: Ειδοποιήσεις λήψης αρχείων

en: Files Downloaded
el: Λήψη αρχείων

en: Files Edit Notifications
el: Επεξεργασία ειδοποιήσεων αρχείων

en: Files Modified or Edited
el: Τροποποιημένα ή επεξεργασμένα αρχεία

en: Save Changes
el: Αποθήκευσε τις αλλαγές

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
el: Όλα τα πρόσθετα πεδία email πρέπει να συμπληρωθούν και θα πρέπει να έχουν έγκυρη διεύθυνση email.

en: Add-ons
el: Πρόσθετα

en: Installed
el: Εγκατεστημένο

en: Activate
el: Θέτω εις ενέργειαν

en: Buy Now
el: Αγορασε τωρα

en: Box
el: Κουτί

en: Digital Ocean
el: Ψηφιακός Ωκεανός

en: Insert File Manager Shortcode
el: Εισαγωγή σύντομου κωδικού διαχείρισης αρχείων

en: Select Shortcode
el: Επιλέξτε Shortcode

en: Choose Shortcode
el: Επιλέξτε Shortcode

en: File Manager Pro Update
el: Ενημέρωση Pro Manager

en: File Manager Pro
el: Ενημέρωση Pro Manager

en: FileManager
el: Διαχείριση αρχείων WP

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
el: είναι πλέον συμβατό με το πρόσθετο Digital Ocean.

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
el: Οι χρήστες μπορούν πλέον να εμφανίζουν αρχεία και φακέλους Digital Ocean στο FileManager με 1 μόνο κλικ!

en: Click here to purchase now
el: Κάντε κλικ εδώ για να αγοράσετε τώρα

en: You have not made any changes to be saved.
el: Δεν έχετε πραγματοποιήσει αλλαγές για αποθήκευση.

en: Preferences - File Manager
el: Προτιμήσεις - Διαχείριση αρχείων

en: Public Root Path
el: Δημόσια διαδρομή ρίζας

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
el: Διαχειριστής αρχείων Root Path, μπορείτε να αλλάξετε ανάλογα με την επιλογή σας.

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
el: Αλλάξτε αυτό προσεκτικά, η λανθασμένη διαδρομή μπορεί να οδηγήσει την προσθήκη διαχειριστή αρχείων για να κατεβεί.

en: Enable Syntax Checker?
el: Ενεργοποίηση του Syntax Checker;

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
el: Όταν είναι ενεργοποιημένος ο Έλεγχος σύνταξης, οι ενημερώσεις κώδικα που γίνονται σε αρχεία PHP θα ελεγχθούν για σφάλματα σύνταξης. Εάν εντοπιστεί σφάλμα σύνταξης, οι ενημερώσεις δεν θα αποθηκευτούν και θα εμφανιστεί ένα πλαίσιο μηνύματος που θα καθορίσει το σφάλμα που βρέθηκε. Αυτό το πούλι θα βοηθήσει στην αποφυγή προβλημάτων διακοπής λειτουργίας του ιστότοπου λόγω λαθών σύνταξης

en: Enable Trash?
el: Ενεργοποίηση κάδου απορριμμάτων;

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
el: Αφού ενεργοποιήσετε τον κάδο απορριμμάτων, τα αρχεία σας θα μεταβούν στον φάκελο απορριμμάτων.

en: Enable Files Upload to Media Library?
el: Ενεργοποίηση μεταφόρτωσης αρχείων στη βιβλιοθήκη πολυμέσων;

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
el: Αφού το ενεργοποιήσετε, μεταφορτωμένες εικόνες, αρχεία pdf και zip θα μεταβούν επίσης στη βιβλιοθήκη πολυμέσων.

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
el: Μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος τη στιγμή της επαναφοράς του αντιγράφου ασφαλείας της βάσης δεδομένων.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
el: Αυξήστε την τιμή του πεδίου εάν λαμβάνετε μήνυμα σφάλματος τη στιγμή της επαναφοράς αντιγράφων ασφαλείας.

en: Settings - File Manager
el: Ρυθμίσεις - Διαχείριση αρχείων

en: Settings will apply on
el: Οι ρυθμίσεις θα ισχύουν στις

en: shortcode.
el: σύντομος κωδικός.

en: Make Directory
el: Δημιουργία καταλόγου

en: Make File
el: Δημιουργία αρχείου

en: Rename
el: Μετονομάζω

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Paste
el: Επικόλληση

en: Archive
el: Αρχείο

en: Extract
el: Εκχύλισμα

en: Copy
el: αντίγραφο

en: Cut
el: Τομή

en: Download
el: Κατεβάστε

en: Upload
el: Μεταφόρτωση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
el: <strong> Αποθήκευση Παρακαλώ περιμένετε ... </strong>

en: General
el: Γενικός

en: Code Editor
el: Πρόγραμμα επεξεργασίας κώδικα

en: User Restrictions
el: Περιορισμοί χρηστών

en: User Role Restrictions
el: Περιορισμοί ρόλου χρήστη

en: Frontend Access
el: Πρόσβαση στο Frontend

en: Select User Roles to access WP File Manager
el: Επιλέξτε Ρόλοι χρηστών για πρόσβαση στο WP File Manager

en: Allow user roles to access WP File Manager.
el: Επιτρέψτε στους ρόλους των χρηστών να έχουν πρόσβαση στο WP File Manager.

en: Select User Roles to access DB Manager
el: Επιλέξτε Ρόλοι χρηστών για πρόσβαση στο DB Manager

en: Allow user roles to access DB Manager.
el: Επιτρέψτε στους ρόλους των χρηστών να έχουν πρόσβαση στο DB Manager.

en: Separate or Private Folder Access
el: Πρόσβαση σε ξεχωριστό ή ιδιωτικό φάκελο

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
el: Ο Διαχειριστής αρχείων θα έχει πρόσβαση σε αυτήν τη διαδρομή φακέλου. Διαφορετικά, θα έχει πρόσβαση στον ριζικό κατάλογο. <strong> π.χ. wp-content / plugins </strong>. <br> <strong> Σημείωση: </strong> Θα ισχύει για όλους τους ρόλους χρήστη.

en: Maximum Upload Size
el: Μέγιστο μέγεθος μεταφόρτωσης

en: Allow users to upload file of maximum.
el: Επιτρέψτε στους χρήστες να ανεβάζουν το μέγιστο αρχείο.

en: Notification Email
el: Email ειδοποίησης

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
el: Στέλνει Ειδοποιήσεις σε αυτό το email. <strong> Σημείωση: </strong> Αυτό θα πάρει το email διαχειριστή από προεπιλογή εάν παραμείνει κενό.

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
el: Αποστολή ειδοποιήσεων στο διαχειριστή και αποθήκευση αρχείων καταγραφής κατά τη μεταφόρτωση αρχείων;

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
el: Επιλέξτε για να επιτρέψετε τις ειδοποιήσεις μεταφόρτωσης αρχείων. Η αλληλογραφία θα σταλεί στον διαχειριστή. Κάντε κλικ

en: here
el: εδώ

en: to set notification email.
el: για να ορίσετε email ειδοποίησης.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
el: <strong>Σημείωση:</strong> Αυτή η δυνατότητα χρησιμοποιεί wp_mail(), Βεβαιωθείτε

en: Read More
el: Διαβάστε περισσότερα

en: is working.
el: δουλεύει.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
el: Αποστολή ειδοποιήσεων στον διαχειριστή και αποθήκευση αρχείων καταγραφής κατά τη λήψη αρχείων;

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
el: Επιλέξτε για να επιτρέψετε τις ειδοποιήσεις λήψης αρχείων. Η αλληλογραφία θα σταλεί στον διαχειριστή. Κάντε κλικ

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
el: Αποστολή ειδοποιήσεων στο διαχειριστή και αποθήκευση αρχείων καταγραφής κατά την επεξεργασία αρχείων;

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
el: Επιλέξτε για να επιτρέπονται ειδοποιήσεις επεξεργασίας αρχείων. Η αλληλογραφία θα σταλεί στον διαχειριστή. Κάντε κλικ

en:  is working.
el: δουλεύει.

en: Select File Manager Language
el: Επιλέξτε Γλώσσα διαχείρισης αρχείων

en: Default:
el: Προκαθορισμένο:

en: English
el: Αγγλικά

en: You can select any language for File Manager.
el: Μπορείτε να επιλέξετε οποιαδήποτε γλώσσα για τη Διαχείριση αρχείων.

en: Select File Manager Theme
el: Επιλέξτε Θέμα διαχείρισης αρχείων

en: You can select any theme for File Manager.
el: Μπορείτε να επιλέξετε οποιοδήποτε θέμα για τη Διαχείριση αρχείων.

en: Files View
el: Προβολή αρχείων

en: List
el: Λίστα

en: Icon
el: Εικόνισμα

en: You can select any view for File Manager.
el: Μπορείτε να επιλέξετε οποιαδήποτε προβολή για τη Διαχείριση αρχείων.

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
el: Ενεργοποίηση κουμπιού "Εισαγωγή σύντομου κώδικα διαχείρισης αρχείων" με το πρόγραμμα επεξεργασίας περιεχομένου;

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
el: Ενεργοποιήστε το κουμπί "Εισαγωγή σύντομου κώδικα διαχείρισης αρχείων" στην οθόνη επεξεργασίας σελίδας με τον κλασικό επεξεργαστή.

en: Disable Local File System ?
el: Απενεργοποίηση τοπικού συστήματος αρχείων;

en: Check to disable Local File System in File Manager.
el: Επιλέξτε για να απενεργοποιήσετε το Τοπικό σύστημα αρχείων στη Διαχείριση αρχείων.

en: Disable Database Manager ?
el: Απενεργοποίηση διαχείρισης βάσεων δεδομένων;

en: Check to disable Database Manager.
el: Επιλέξτε για απενεργοποίηση του Database Manager.

en: Disable Welcome Message?
el: Απενεργοποίηση μηνύματος καλωσορίσματος;

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
el: Επιλέξτε για να απενεργοποιήσετε το μήνυμα καλωσορίσματος στους συντομότερους κωδικούς διεπαφής.

en: Welcome Message
el: Μήνυμα καλωσορίσματος

en: Welcome:
el: Καλως ΗΡΘΑΤΕ:

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
el: Το μήνυμα καλωσορίσματος θα εμφανιστεί στον σύντομο κώδικα του frontend.

en: will show loggedIn user name on frontend.
el: θα εμφανίσει το όνομα χρήστη που έχετε συνδεθεί στο frontend.

en: Code editor allow fullscreen?
el: Ο επεξεργαστής κώδικα επιτρέπει την πλήρη οθόνη;

en: Check to allow fullscreen code editor
el: Επιλέξτε για να επιτρέψετε τον επεξεργαστή κώδικα πλήρους οθόνης

en: Select theme for Code Editor.
el: Επιλέξτε θέμα για τον Επεξεργαστή κώδικα.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
el: Επιλέξτε θέμα για τον Επεξεργαστή κώδικα. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">αυτός ο σύνδεσμος </a>.

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
el: Απενεργοποίηση ή αποκλεισμός λειτουργιών διαχείρισης αρχείων WP σε ρόλους χρηστών

en: Select user role and disable operation.
el: Επιλέξτε το ρόλο χρήστη και απενεργοποιήστε τη λειτουργία.

en: Click to Add Rules
el: Κάντε κλικ για να προσθέσετε κανόνες

en: Add rule for User Roles
el: Προσθήκη κανόνα για τους ρόλους χρηστών

en: If User role is
el: Εάν ο ρόλος χρήστη είναι

en: Select User Role
el: Επιλέξτε Ρόλος χρήστη

en: Then
el: Επειτα

en: Disable Operations
el: Απενεργοποίηση λειτουργιών

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
el: Ξεχωριστή ή ιδιωτική πρόσβαση φακέλου <strong> π.χ. wp-content / θέματα </strong> κ.λπ.

en: It will overide "Private Folder Access" settings
el: Θα παρακάμψει τις ρυθμίσεις "Πρόσβαση ιδιωτικού φακέλου"

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
el: Εισαγάγετε διαδρομές φακέλων ή αρχείων που θέλετε να <strong> Απόκρυψη </strong> π.χ. wp-content / θέματα | wp-content / plugins.

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
el: Πολλαπλάσιο διαχωρισμένο με Vertical Bar (|).

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
el: Εισαγάγετε επεκτάσεις αρχείων που θέλετε να κλειδώσετε. <strong> π.χ. .php | .png | .css </strong> κ.λπ.

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
el: Οι επεκτάσεις στην επιλογή είναι πεζά και πρέπει να διαχωρίζονται με κάθετη γραμμή (|) χωρίς να υπάρχει κενό διάστημα μεταξύ τους. π.χ. php, PHP

en: Disable Toolbar and Context Menu
el: Απενεργοποίηση γραμμής εργαλείων και μενού περιβάλλοντος

en: Disable Toolbar
el: Απενεργοποίηση γραμμής εργαλείων

en: Disable Context Menu
el: Απενεργοποίηση μενού περιβάλλοντος

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
el: Απενεργοποίηση ή αποκλεισμός λειτουργιών διαχείρισης αρχείων WP σε χρήστες

en: Select users and disable operation.
el: Επιλέξτε χρήστες και απενεργοποιήστε τη λειτουργία.

en: Add rule for Users
el: Προσθήκη κανόνα για χρήστες

en: If User is
el: Εάν ο χρήστης είναι

en: Select User
el: Επιλέξτε Χρήστη

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
el: Επιλέξτε τις σελίδες στις οποίες θέλετε να εμφανιστεί η Διαχείριση αρχείων στο Frontend

en: Select Pages
el: Επιλέξτε Σελίδες

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
el: <strong> Σημείωση: </strong> Δεν θα λειτουργήσει εάν χρησιμοποιείτε ήδη κάποιον σύντομο κωδικό διαχείρισης αρχείων σε επιλεγμένο πρόγραμμα επεξεργασίας σελίδων.

en: Display File Manager ?
el: Εμφάνιση διαχειριστή αρχείων;

en: After Content
el: Μετά το περιεχόμενο

en: Before Content
el: Πριν από το περιεχόμενο

en: Default: After Content
el: Προεπιλογή: Μετά το περιεχόμενο

en: Shortcode
el: Σύντομος κωδικός

en: Paste the shortcode here
el: Επικολλήστε τον σύντομο κωδικό εδώ

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
el: Μπορείτε να δημιουργήσετε νέο σύντομο κώδικα από το  <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Δημιουργία σύντομων κωδικών </a> του Διαχειριστή αρχείων.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
el: Ο σύντομος κώδικας θα λειτουργήσει σε επιλεγμένες σελίδες. Παρακάτω παρέχεται βοήθεια για την επεξεργασία παραμέτρων:

en: Shortcode Help:
el: Σύντομη βοήθεια:

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
el: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Τεκμηρίωση</a>

en: Invalid Licence Key
el: Μη έγκυρο κλειδί άδειας χρήσης

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
el: Επιλέξτε ρόλο χρήστη από τον κανόνα που προστέθηκε προηγουμένως πριν προσθέσετε νέο!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
el: Επιλέξτε χρήστη από τον κανόνα που προστέθηκε προηγουμένως πριν προσθέσετε νέο!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
el: Επιλέξτε τον χρήστη στον κανόνα περιορισμού χρήστη που έχει προστεθεί πριν από την αποθήκευση.

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
el: Επιλέξτε ρόλο χρήστη στον κανόνα περιορισμού ρόλων χρήστη που προστέθηκε πριν την αποθήκευση.

en: Welcome
el: καλως ΗΡΘΑΤΕ

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
el: Δυστυχώς, δεν επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτήν τη σελίδα.

en: Please login to access file manager.
el: Συνδεθείτε για πρόσβαση στον διαχειριστή αρχείων.

en: Shortcodes
el: Σύντομοι κωδικοί

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
el: Σφάλμα κατά τη δημιουργία σύντομου κώδικα. Μη έγκυρος σύντομος κωδικός.

en: Click to get list of all shortcodes
el: Κάντε κλικ για λήψη λίστας όλων των σύντομων κωδικών

en: All Shortcodes
el: Όλοι οι σύντομοι κωδικοί

en: Click to create new shortcode
el: Κάντε κλικ για να δημιουργήσετε νέο σύντομο κώδικα

en: Generate New Shortcode
el: Δημιουργία νέου σύντομου κώδικα

en: Logged in users
el: Συνδεδεμένοι χρήστες

en: Non logged in users
el: Μη συνδεδεμένοι χρήστες

en: From existing shortcode
el: Από υπάρχοντα σύντομο κώδικα

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
el: Ο σύντομος κωδικός σας <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> δημιουργήθηκε με επιτυχία. Αντιγράψτε αυτόν τον σύντομο κώδικα και επικολλήστε τον στις σελίδες σας.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
el: Οι ρυθμίσεις του σύντομου κώδικα ενημερώθηκαν με επιτυχία.

en: Shortcode Title
el: Σύντομος τίτλος

en: Enter shortcode title
el: Εισαγάγετε τον σύντομο τίτλο

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
el: Απαιτείται για τον προσδιορισμό του σύντομου κώδικα που πρόκειται να χρησιμοποιήσετε

en: This field can not be empty.
el: Αυτό το πεδίο δεν μπορεί να είναι κενό.

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
el: Ο τίτλος με αυτό το όνομα υπάρχει ήδη. Επιλέξτε έναν άλλο τίτλο.

en: Allowed Roles
el: Επιτρεπόμενοι ρόλοι

en: All
el: Ολα

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
el: Θα επιτρέψει σε όλους τους ρόλους να έχουν πρόσβαση στον διαχειριστή αρχείων στο front end. Όλα θα ισχύουν για όλους τους διαθέσιμους ρόλους χρήστη.

en: Please choose at least one user role.
el: Επιλέξτε τουλάχιστον έναν ρόλο χρήστη.

en: Access Folder
el: Πρόσβαση στο φάκελο

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
el: Διαδρομή του φακέλου προς εμφάνιση, π.χ. wp-content / uploads

en: Root directory
el: Κατάλογος ρίζας

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
el: π.χ. Μπορείτε να βάλετε το "test" ως όνομα φακέλου που βρίσκεται στον ριζικό κατάλογο ή μπορείτε να δώσετε διαδρομή για υποφακέλους όπως "wp-content / plugins". Εάν αφήσετε κενό ή κενό, θα έχει πρόσβαση σε όλους τους φακέλους στον ριζικό κατάλογο. Εάν βάλετε το *, θα δημιουργήσει αυτόματα φακέλους χρήστη με το όνομα χρήστη τους.

en: Allowed Operations
el: Επιτρεπόμενες λειτουργίες

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
el: Για όλες τις λειτουργίες και για να επιτρέψετε κάποια λειτουργία μπορείτε να επιλέξετε το όνομα των λειτουργιών από τη λίστα.

en: Ban User IDs
el: Απαγόρευση αναγνωριστικών χρηστών

en: User ID
el: ταυτότητα χρήστη

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
el: Για να απαγορεύσετε την πρόσβαση συγκεκριμένου χρήστη από τον διαχειριστή αρχείων στο frontend τότε μπορείτε να επιλέξετε τους χρήστες από τη λίστα.

en: Hide Files
el: Απόκρυψη αρχείων

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
el: Απόκρυψη αρχείων από το φάκελο πρόσβασης π.χ. wp-content / plugins, wp-config.php κλπ

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
el: Θα κρύψει τα αρχεία και το φάκελο που αναφέρονται εδώ. <br> <strong> Σημείωση: </strong> Αυτή η επιλογή είναι διάκριση πεζών-κεφαλαίων και πρέπει να διαχωρίζεται με κόμμα (,) χωρίς να υπάρχει κενό διάστημα μεταξύ τους.

en: Lock Extensions
el: Κλείδωμα επεκτάσεων

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
el: Περιορισμός επεκτάσεων π.χ. .php, .css Ή php, css

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
el: Θα κλειδώσει αρχεία που αναφέρονται σε κόμματα χωρίς κενό διάστημα μεταξύ τους. Μπορείτε να κλειδώσετε περισσότερα όπως ".php, .css, .js" κ.λπ. <br> <span class = "highlight"> <strong> Σημείωση: </strong> Οι επεκτάσεις στην επιλογή είναι ευαίσθητες σε πεζά και πρέπει να είναι κόμμα (,) χωρίστηκαν χωρίς να έχουν κενό διάστημα μεταξύ τους. π.χ. php, PHP </span>

en: Select Filemanager Language
el: Επιλέξτε τη γλώσσα Filemanager

en: You can select any language for filemanager.
el: Μπορείτε να επιλέξετε οποιαδήποτε γλώσσα για το filemanager.

en: Select Filemanager Theme
el: Επιλέξτε Θέμα Filemanager

en: You can select any theme for filemanager.
el: Μπορείτε να επιλέξετε οποιοδήποτε θέμα για το filemanager.

en: You can select any view for filemanager.
el: Μπορείτε να επιλέξετε οποιαδήποτε προβολή για το filemanager.

en: Date Format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: You can select any date format for filemanager modified date.
el: Μπορείτε να επιλέξετε οποιαδήποτε μορφή ημερομηνίας για τροποποιημένη ημερομηνία filemanager.

en: Update Shortcode
el: Ενημέρωση σύντομου κώδικα

en: Generate Shortcode
el: Δημιουργία σύντομου κώδικα

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
el: Απόκρυψη αρχείων από το φάκελο πρόσβασης π.χ. test1, φάκελος / test2 κ.λπ.

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
el: Θα κρύψει τα αρχεία και το φάκελο που αναφέρονται εδώ. Σημείωση: Αυτή η επιλογή είναι διάκριση πεζών-κεφαλαίων και πρέπει να διαχωρίζεται με κόμμα (,) χωρίς να υπάρχει κενό διάστημα μεταξύ τους.

en: Generate New Shortcode from existing one
el: Δημιουργία νέου Shortcode από το υπάρχον

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
el: Επικολλήστε τον σύντομο κωδικό που χρησιμοποιείτε στη σελίδα / ανάρτηση

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
el: Αυτό θα μετατρέψει τον υπάρχοντα σύντομο κώδικα στη νέα μορφή σύντομου κώδικα.

en: Existing Shortcode(s)
el: Υφιστάμενοι σύντομοι κωδικοί

en: Click to go back to the shortcode generator
el: Κάντε κλικ για επιστροφή στη γεννήτρια σύντομων κωδικών

en: Shortcode has been deleted successfully.
el: Ο σύντομος κωδικός διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
el: Οι σύντομοι κωδικοί διαγράφηκαν με επιτυχία.

en: Title
el: Τίτλος

en: Copy to clipboard
el: Αντιγραφή στο πρόχειρο

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτόν τον σύντομο κωδικό;

en: Customize Shortcode
el: Προσαρμογή Shortcode

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
el: Αντιγράψτε τον παραπάνω κώδικα φίλτρου και επικολλήστε τον στο αρχείο functions.php του θέματος ή στο αρχείο προσθηκών σας για να προσαρμόσετε τις τιμές των σύντομων κωδικών σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.

en: Showing
el: Επίδειξη

en: to
el: προς την

en: of
el: του

en: entries
el: καταχωρήσεις

en: No shortcode found
el: Δεν βρέθηκε σύντομος κωδικός

en: Delete All Selected
el: Διαγραφή όλων των επιλεγμένων

en: Copied
el: Αντιγράφηκε

en: Copied to clipboard
el: Αντιγράφηκε στο πρόχειρο

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
el: Αντιγράφηκε στο πρόχειρο

en: Please select atleast one shortcode from the list.
el: Επιλέξτε τουλάχιστον έναν σύντομο κωδικό από τη λίστα.

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
el: File Manager PRO - Εισαγάγετε τα στοιχεία της παραγγελίας σας παρακάτω. Αν όχι

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
el: Για να ξεκλειδώσετε ενημερώσεις, εισαγάγετε το αναγνωριστικό παραγγελίας και το κλειδί άδειας παρακάτω. Εάν δεν έχετε κλειδί άδειας χρήσης

en: click to buy Licence Key
el: κάντε κλικ για να αγοράσετε το κλειδί άδειας χρήσης

en: please see details & pricing
el: δείτε λεπτομέρειες και τιμές

en: ORDER ID (#) *
el: ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ (#) *

en: Please check your email for Order ID.
el: Ελέγξτε το email σας για αναγνωριστικό παραγγελίας.

en: LICENCE KEY *
el: ΚΛΕΙΔΙ ΑΔΕΙΑΣ *

en: Please check your email for Licence Key.
el: Ελέγξτε το email σας για το κλειδί άδειας χρήσης.

en: Click here to verify
el: Κάντε κλικ εδώ για επαλήθευση

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
el: Σημείωση: Εάν έχετε ήδη αγοράσει αυτό το πρόσθετο, ελέγξτε το email σας. Πρέπει να έχετε λάβει ένα email με λεπτομέρειες παραγγελιών στο email σας, εάν δεν λάβατε κάποιο email. Επικοινωνήστε μαζί μας στη διεύθυνση <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>

en: Are you sure want to delete?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε;

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
el: Για να ενεργοποιήσετε τα αρχεία καταγραφής, μεταβείτε στο  <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">Καρτέλα Γενικών ρυθμίσεων </a> -> Επιλέξτε τις επιλογές "Αποστολή ειδοποιήσεων στον διαχειριστή κατά τη μεταφόρτωση αρχείων", "Αποστολή ειδοποιήσεων στον διαχειριστή κατά τη λήψη αρχείου" και "Αποστολή ειδοποιήσεων στον διαχειριστή κατά την επεξεργασία αρχείων".

en: Edited Files
el: Επεξεργασμένα αρχεία

en: Downloaded Files
el: Λήψη αρχείων

en: Uploaded Files
el: Μεταφορτωμένα αρχεία

en: Bulk Actions
el: Μαζικές ενέργειες

en: Apply
el: Ισχύουν

en: Sr No.
el: Κ. Όχι.

en: User Name
el: Ονομα χρήστη

en: Files
el: Αρχεία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: No log(s) found!
el: Δεν βρέθηκαν αρχεία καταγραφής!

en: Showing
el: Επίδειξη

en: Uploaded File
el: Μεταφορτωμένο αρχείο

en: Please select log(s) to delete!
el: Επιλέξτε αρχεία καταγραφής για διαγραφή!

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να καταργήσετε επιλεγμένα αρχεία καταγραφής;

en: Please select delete action!
el: Επιλέξτε ενέργεια διαγραφής!

en:  WP File Manager PRO -
el: Διαχείριση αρχείων WP PRO -

en: View details
el: Δείτε λεπτομέρειες

en: More information about %s
el: Δείτε λεπτομέρειες %s

en: Check for updates
el: Ελεγχος για ενημερώσεις

en: Unknown update checker status "%s"
el: Άγνωστη κατάσταση ελεγκτή ενημέρωσης "%s"

en: There is no changelog available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμο changelog.
