WP File Manager - en to cs_CZ translation catalogue (443 entries)

en: Missing Table Name in the form!
cs_CZ: Ve formuláři chybí název tabulky!

en: Missing value in the form!
cs_CZ: Chybí hodnota ve formuláři!

en: DB Manager
cs_CZ: Správce DB

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
cs_CZ: Opravdu chcete vyprázdnit tabulku? Tabulka nemusí být obnovena. Smažte tedy opatrně.

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit tabulku? Odstraněnou tabulku nelze obnovit. Smažte tedy opatrně.

en: Tables
cs_CZ: Tabulky

en: Create New Table
cs_CZ: Vytvořit novou tabulku

en: Browse
cs_CZ: Procházet

en: Insert
cs_CZ: Vložit

en: Delete Table
cs_CZ: Smazat tabulku

en: Drop
cs_CZ: Upustit

en: Empty Table
cs_CZ: Prázdný stůl

en: Empty
cs_CZ: Prázdný

en: ADD
cs_CZ: PŘIDAT

en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
cs_CZ: Opravdu chcete provést aktualizaci? Přesměruje vás to do aktualizačního formuláře.

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
cs_CZ: Opravdu chcete smazat? Odstraněná data nemusí být možné obnovit. Smažte tedy opatrně.

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Delete
cs_CZ: Vymazat

en: No Records Found!
cs_CZ: Nenalezeny žádné záznamy!

en: First
cs_CZ: První

en: Prev
cs_CZ: Předchozí

en: Next
cs_CZ: další

en: Last
cs_CZ: Poslední

en: You don't have permission to access this area.
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro přístup do této oblasti.

en: Column
cs_CZ: Kolona

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Reset
cs_CZ: Resetovat

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: New Record Created
cs_CZ: Byl vytvořen nový záznam

en: Unable to create new record
cs_CZ: Nelze vytvořit nový záznam

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
cs_CZ: Jejda! Něco se pokazilo! Prosím zkuste to znovu.

en: &larr; Back
cs_CZ: &larr;Zadní

en: Update
cs_CZ: Aktualizace

en: Record.
cs_CZ: Záznam.

en: Updated Successfully.
cs_CZ: Úspěšně aktualizováno.

en: Unable to Update record
cs_CZ: Záznam nelze aktualizovat

en: Security token mismatch
cs_CZ: Neshoda bezpečnostního tokenu

en: Record
cs_CZ: Záznam

en: Deleted successfully
cs_CZ: Úspěšně smazáno

en: Error occured while deleting a record.
cs_CZ: Při odstraňování záznamu došlo k chybě.

en: Table Created Successfully !
cs_CZ: Tabulka byla úspěšně vytvořena!

en: Table Not Created !
cs_CZ: Tabulka nebyla vytvořena!

en: Table
cs_CZ: Stůl

en: Deleted Successfully!
cs_CZ: Úspěšně smazáno!

en: Not Deleted!
cs_CZ: Nesmazáno!

en: Table records of
cs_CZ: Tabulka záznamů o

en: Table name:&nbsp;
cs_CZ: Název tabulky:&nbsp;

en: Name
cs_CZ: název

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Length/Values
cs_CZ: Délka / hodnoty

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Collation
cs_CZ: Třídění

en: Attributes
cs_CZ: Atributy

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Add Row
cs_CZ: Přidat řádek

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Export Database
cs_CZ: Export databáze

en: Host:
cs_CZ: Hostitel:

en: Database:
cs_CZ: Databáze:

en: Table:
cs_CZ: Tabulka:

en: Success
cs_CZ: Úspěch

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: You don't have permission to access this page.
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro přístup k této stránce.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
cs_CZ: Platnost tohoto zkráceného kódu vypršela. Kontaktujte prosím správce webu.

en: Themes backup restored successfully.
cs_CZ: Zálohování motivů bylo úspěšně obnoveno.

en: Unable to restore themes.
cs_CZ: Motivy nelze obnovit.

en: Uploads backup restored successfully.
cs_CZ: Zálohování nahrávek bylo úspěšně obnoveno.

en: Unable to restore uploads.
cs_CZ: Nahrávání nelze obnovit.

en: Others backup restored successfully.
cs_CZ: Záloha ostatních byla úspěšně obnovena.

en: Unable to restore others.
cs_CZ: Nelze obnovit ostatní.

en: Plugins backup restored successfully.
cs_CZ: Záloha pluginů byla úspěšně obnovena.

en: Unable to restore plugins.
cs_CZ: Nelze obnovit pluginy.

en: Database backup restored successfully.
cs_CZ: Záloha databáze byla úspěšně obnovena.

en: All Done
cs_CZ: Vše hotovo

en: Unable to restore DB backup.
cs_CZ: Zálohu databáze nelze obnovit.

en: Backup(s) removed successfully!
cs_CZ: Zálohy byly úspěšně odstraněny!

en: Unable to remove backup(s)!
cs_CZ: Zálohu nelze odstranit!

en: Database backup done on date
cs_CZ: Záloha databáze byla provedena k datu

en: Plugins backup done on date
cs_CZ: Záloha zásuvných modulů byla provedena k datu

en: Themes backup done on date
cs_CZ: Záloha motivů byla provedena k datu

en: Uploads backup done on date
cs_CZ: Záloha nahrávek byla provedena k datu

en: Others backup done on date
cs_CZ: Ostatní zálohování provedeno k datu

en: Logs
cs_CZ: Protokoly

en: No logs found!
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné protokoly!

en: Backup removed successfully!
cs_CZ: Záloha byla úspěšně odstraněna!

en: Unable to removed backup!
cs_CZ: Zálohu nelze odstranit!

en: Nothing selected for backup
cs_CZ: Pro zálohování nebylo vybráno nic

en: Security Issue.
cs_CZ: Bezpečnostní problém.

en: Database backup done.
cs_CZ: Zálohování databáze dokončeno.

en: Unable to create database backup.
cs_CZ: Nelze vytvořit zálohu databáze.

en: Plugins backup done.
cs_CZ: Zálohování pluginů hotovo.

en: Plugins backup failed.
cs_CZ: Zálohování doplňků se nezdařilo.

en: Themes backup done.
cs_CZ: Zálohování motivů hotovo.

en: Themes backup failed.
cs_CZ: Zálohování motivů se nezdařilo.

en: Uploads backup done.
cs_CZ: Zálohování nahraných bylo dokončeno.

en: Uploads backup failed.
cs_CZ: Zálohování nahrávek se nezdařilo.

en: Others backup done.
cs_CZ: Ostatní zálohování hotovo.

en: Others backup failed.
cs_CZ: Zálohování ostatních se nezdařilo.

en: All done
cs_CZ: Vše hotovo

en: Log(s) removed successfully!
cs_CZ: Protokoly byly úspěšně odstraněny!

en: Unable to removed log(s)!
cs_CZ: Nelze odebrat protokoly!

en: Invalid security key!
cs_CZ: Neplatný bezpečnostní klíč!

en: Couldn't write to file.
cs_CZ: Nelze zapisovat do souboru.

en: Required libraries installed successfully.
cs_CZ: Požadované knihovny byly úspěšně nainstalovány.

en: Unable to install Required libraries.
cs_CZ: Nelze nainstalovat požadované knihovny.

en: WP File Manager
cs_CZ: Správce souborů WP

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Preferences
cs_CZ: Předvolby

en: Email Notifications
cs_CZ: E-mailová oznámení

en: Shortcode Generator
cs_CZ: Generátor krátkých kódů

en: Google Drive
cs_CZ: Disk Google

en: Mobile
cs_CZ: mobilní

en: Addons
cs_CZ: addony

en: Backup/Restore
cs_CZ: Obnova zálohy

en: Existing Shortcode
cs_CZ: stávající Krátký

en: Type here to search list...
cs_CZ: Sem zadejte seznam vyhledávání ...

en: Check all
cs_CZ: Zkontrolovat vše

en: Uncheck all
cs_CZ: Zrušte zaškrtnutí všech

en: Invert select
cs_CZ: Invertovat výběr

en: You don't have permission to access file manager.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k přístupu správce souborů.

en: Invalid shortcode!
cs_CZ: Neplatný krátký kód!

en: Invalid security token!
cs_CZ: Neplatný bezpečnostní token!

en: Congratulations. License Verified Successfully.
cs_CZ: Gratulujeme. Licence byla úspěšně ověřena.

en: Some thing went wrong.
cs_CZ: Něco se pokazilo.

en: Your File Manager PRO Order Details
cs_CZ: Detaily vaší objednávky File Manager PRO

en: Order Details
cs_CZ: podrobnosti objednávky

en: Order ID:
cs_CZ: ID objednávky:

en: License Key:
cs_CZ: Licenční klíč:

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
cs_CZ: &nbsp;Varování: Prosím nesdílí tyto informace s kýmkoli.

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
cs_CZ: Nelze spustit kontrolu syntaxe php kvůli oprávněním serveru.

en: File
cs_CZ: Soubor

en: not saved.
cs_CZ: neuloženo.

en: File doesn't exist to download.
cs_CZ: Soubor neexistuje stáhnout.

en: Invalid Security Code.
cs_CZ: Neplatný bezpečnostní kód.

en: Missing backup id.
cs_CZ: Chybí záložní ID.

en: Missing parameter type.
cs_CZ: Chybějící typ parametru.

en: Missing required parameters.
cs_CZ: Chybí požadované parametry.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
cs_CZ: Chyba: Nelze obnovit zálohu, protože záloha databáze je velká. Zkuste prosím zvýšit Maximální povolenou velikost v nastavení předvoleb.

en: Select backup(s) to delete!
cs_CZ: Vyberte zálohy, které chcete odstranit!

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
cs_CZ: Opravdu chcete odebrat vybrané zálohy?

en: Backup is running, please wait
cs_CZ: Zálohování je spuštěno, počkejte prosím

en: Restore is running, please wait
cs_CZ: Obnovení běží, čekejte prosím

en: Nothing selected for backup.
cs_CZ: Pro zálohování nebylo vybráno nic.

en: WP File Manager - Backup/Restore
cs_CZ: Správce souborů WP - zálohování / obnovení

en: Backup Options:
cs_CZ: Možnosti zálohování:

en: Database Backup
cs_CZ: Zálohování databáze

en: Files Backup
cs_CZ: Zálohování souborů

en: Plugins
cs_CZ: plugins

en: Themes
cs_CZ: Témata

en: Uploads
cs_CZ: nahrání

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
cs_CZ: Ostatní (Jakékoli jiné adresáře nalezené uvnitř wp-content)

en: Backup Now
cs_CZ: Zálohovat hned

en: Time now
cs_CZ: Čas teď

en: SUCCESS
cs_CZ: ÚSPĚCH

en: Backup successfully deleted.
cs_CZ: Záloha byla úspěšně smazána.

en: Ok
cs_CZ: OK

en: DELETE FILES
cs_CZ: VYMAZAT SOUBORY

en: Are you sure you want to delete this backup?
cs_CZ: Opravdu chcete tuto zálohu smazat?

en: Cancel
cs_CZ: zrušení

en: Confirm
cs_CZ: Potvrdit

en: RESTORE FILES
cs_CZ: OBNOVIT SOUBORY

en: Are you sure you want to restore this backup?
cs_CZ: Opravdu chcete tuto zálohu obnovit?

en: Last Log Message
cs_CZ: Poslední zpráva protokolu

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
cs_CZ: Záložní zřejmě uspěla a je nyní kompletní.

en: No log message
cs_CZ: Žádná zpráva protokolu

en: Existing Backup(s)
cs_CZ: Stávající zálohy

en: Backup Date
cs_CZ: Datum zálohy

en: Backup data (click to download)
cs_CZ: Zálohování dat (kliknutím stáhnete)

en: Action
cs_CZ: Akce

en: (Today)
cs_CZ: (Dnes)

en: Download All
cs_CZ: Stáhnout vše

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: View Log
cs_CZ: Zobrazit protokol

en: Currently no backup(s) found.
cs_CZ: Aktuálně nebyly nalezeny žádné zálohy.

en: Actions upon selected backup(s)
cs_CZ: Akce upon vybranou zálohou (y)

en: Select All
cs_CZ: Vybrat vše

en: Deselect
cs_CZ: Zrušit výběr

en: Note:
cs_CZ: Poznámka:

en: Backup files will be under
cs_CZ: Záložní soubory budou pod

en: Saving please wait...
cs_CZ: Ukládání, prosím čekejte ...

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení uloženo.

en: Dismiss this notice.
cs_CZ: Zamítnout toto upozornění.

en: Settings not saved.
cs_CZ: Nastavení nebylo uloženo.

en: Enable?
cs_CZ: Umožnit?

en: Email Addresses
cs_CZ: E-mailové adresy

en: Add More <strong>+</strong>
cs_CZ: Přidat další <strong> + </strong>

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
cs_CZ: Tato adresa se používá pro účely oznámení, jako je oznámení motivu / pluginu.

en: Files Upload Notifications
cs_CZ: Oznámení o nahrání souborů

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Files Uploaded
cs_CZ: Soubory byly nahrány

en: Body
cs_CZ: Tělo

en: Example:
cs_CZ: Příklad:

en: Files Download Notifications
cs_CZ: Oznámení o stažení souborů

en: Files Downloaded
cs_CZ: Stažené soubory

en: Files Edit Notifications
cs_CZ: Oznámení o úpravách souborů

en: Files Modified or Edited
cs_CZ: Soubory změněny nebo upraveny

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
cs_CZ: Všechna přidaná e-mailová pole musí být vyplněna a měla by mít platnou e-mailovou adresu.

en: Add-ons
cs_CZ: Doplňky

en: Installed
cs_CZ: Instalováno

en: Activate
cs_CZ: aktivovat

en: Buy Now
cs_CZ: Kup nyní

en: Box
cs_CZ: Krabice

en: Digital Ocean
cs_CZ: Digitální oceán

en: Insert File Manager Shortcode
cs_CZ: Insert File Manager Krátký

en: Select Shortcode
cs_CZ: Vyberte Shortcode

en: Choose Shortcode
cs_CZ: Zvolte Shortcode

en: File Manager Pro Update
cs_CZ: Aktualizace File Manager Pro

en: FileManager
cs_CZ: Správce souborů

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
cs_CZ: je nyní kompatibilní s doplňkem Digital Ocean Add-on.

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
cs_CZ: Uživatelé nyní mohou zobrazit soubory a složky Digital Ocean ve FileManageru pouhým 1 kliknutím!

en: Click here to purchase now
cs_CZ: Kliknutím sem zakoupíte nyní

en: You have not made any changes to be saved.
cs_CZ: Neudělali jste žádné změny k uložení.

en: Preferences - File Manager
cs_CZ: Předvolby - Správce souborů

en: Public Root Path
cs_CZ: Veřejná kořenová cesta

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
cs_CZ: Kořenovou cestu správce souborů můžete změnit podle svého výběru.

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
cs_CZ: Změňte to opatrně, nesprávná cesta může vést k tomu, že plugin správce souborů přejde dolů.

en: Enable Syntax Checker?
cs_CZ: Povolit Syntax Checker?

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
cs_CZ: Je-li zapnuta funkce Kontrola syntaxe, budou u syntaxe zkontrolovány aktualizace kódu prováděné v souborech PHP. Pokud je nalezena syntaktická chyba, aktualizace se neuloží a zobrazí se okno se zprávou, které definuje nalezenou chybu. Tato kontrola pomůže zabránit problémům s výpadky webových stránek kvůli syntaktickým chybám.

en: Enable Trash?
cs_CZ: Povolit koš?

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
cs_CZ: Po povolení koše přejdou vaše soubory do složky koše.

en: Enable Files Upload to Media Library?
cs_CZ: Povolit nahrávání souborů do knihovny médií?

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
cs_CZ: Po povolení této možnosti se nahrané obrázky, soubory PDF a soubory zip také přesunou do knihovny médií.

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
cs_CZ: Maximální povolená velikost v době obnovení zálohy databáze.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
cs_CZ: Pokud se při obnově zálohy zobrazuje chybová zpráva, zvyšte hodnotu pole.

en: Settings - File Manager
cs_CZ: Nastavení - Správce souborů

en: Settings will apply on
cs_CZ: Nastavení bude platit dne

en: shortcode.
cs_CZ: zkrácený kód.

en: Make Directory
cs_CZ: Vytvořit adresář

en: Make File
cs_CZ: Vytvořit soubor

en: Rename
cs_CZ: Přejmenovat

en: Duplicate
cs_CZ: Duplikát

en: Paste
cs_CZ: Vložit

en: Archive
cs_CZ: Archiv

en: Extract
cs_CZ: Výpis

en: Copy
cs_CZ: kopírovat

en: Cut
cs_CZ: Střih

en: Download
cs_CZ: Stažení

en: Upload
cs_CZ: nahrát

en: Search
cs_CZ: Vyhledávání

en: Info
cs_CZ: Informace

en: Resize
cs_CZ: Změnit velikost

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
cs_CZ: <strong> Ukládání Prosím čekejte ... </strong>

en: General
cs_CZ: Všeobecné

en: Code Editor
cs_CZ: Editor kódu

en: User Restrictions
cs_CZ: Omezení uživatelů

en: User Role Restrictions
cs_CZ: Omezení uživatelských rolí

en: Frontend Access
cs_CZ: Přístup k frontendu

en: Select User Roles to access WP File Manager
cs_CZ: Vyberte uživatelské role pro přístup do Správce souborů WP

en: Allow user roles to access WP File Manager.
cs_CZ: Povolit uživatelským rolím přístup k WP File Manager.

en: Select User Roles to access DB Manager
cs_CZ: Vyberte uživatelské role pro přístup do Správce DB

en: Allow user roles to access DB Manager.
cs_CZ: Povolit uživatelským rolím přístup k DB Manager.

en: Separate or Private Folder Access
cs_CZ: Přístup k oddělené nebo soukromé složce

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
cs_CZ: Správce souborů bude mít přístup k této cestě ke složce. Jinak získá přístup do kořenového adresáře. <strong> např. wp-content / plugins </strong>. <br> <strong> Poznámka: </strong> Bude platit pro všechny uživatelské role.

en: Maximum Upload Size
cs_CZ: Maximální velikost nahrávání

en: Allow users to upload file of maximum.
cs_CZ: Povolit uživatelům nahrát maximální soubor.

en: Notification Email
cs_CZ: E-mail s oznámením

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
cs_CZ: Odešle oznámení na tento e-mail. <strong> Poznámka: </strong> Ve výchozím nastavení se použije e-mail správce, pokud zůstane prázdný.

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
cs_CZ: Odeslat oznámení správci a uložit protokoly o nahrávání souborů?

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
cs_CZ: Zaškrtnutím povolíte upozornění na nahrání souboru. Mail bude odeslán adminovi. Klikněte

en: here
cs_CZ: tady

en: to set notification email.
cs_CZ: pro nastavení e-mailu s upozorněním.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
cs_CZ: <strong>Poznámka:</strong> Tato funkce používá wp_mail(), ujistěte se

en: Read More
cs_CZ: Přečtěte si více

en: is working.
cs_CZ: pracuje.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
cs_CZ: Posílat oznámení správci a ukládat protokoly o stahování souborů?

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
cs_CZ: Zaškrtnutím povolíte upozornění na stahování souborů. Mail bude odeslán adminovi. Klikněte

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
cs_CZ: Chcete posílat oznámení správci a ukládat protokoly do souboru?

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
cs_CZ: Zaškrtnutím povolíte upozornění na úpravy souboru. Mail bude odeslán adminovi. Klikněte

en:  is working.
cs_CZ: pracuje.

en: Select File Manager Language
cs_CZ: Vyberte jazyk správce souborů

en: Default:
cs_CZ: Výchozí:

en: English
cs_CZ: Angličtina

en: You can select any language for File Manager.
cs_CZ: Pro Správce souborů můžete vybrat libovolný jazyk.

en: Select File Manager Theme
cs_CZ: Vyberte téma Správce souborů

en: You can select any theme for File Manager.
cs_CZ: Pro Správce souborů můžete vybrat libovolné téma.

en: Files View
cs_CZ: Zobrazení souborů

en: List
cs_CZ: Seznam

en: Icon
cs_CZ: Ikona

en: You can select any view for File Manager.
cs_CZ: Pro Správce souborů můžete vybrat libovolné zobrazení.

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
cs_CZ: Povolit tlačítko „Vložit zkratku správce souborů“ pomocí editoru obsahu?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
cs_CZ: Povolte tlačítko „Vložit zkratku správce souborů“ na obrazovce úprav stránky pomocí klasického editoru.

en: Disable Local File System ?
cs_CZ: Zakázat místní systém souborů?

en: Check to disable Local File System in File Manager.
cs_CZ: Zaškrtnutím zakážete místní systém souborů ve Správci souborů.

en: Disable Database Manager ?
cs_CZ: Zakázat správce databází?

en: Check to disable Database Manager.
cs_CZ: Zaškrtnutím zakážete Správce databází.

en: Disable Welcome Message?
cs_CZ: Zakázat uvítací zprávu?

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
cs_CZ: Zaškrtnutím této možnosti deaktivujete uvítací zprávu na frontendových krátkých kódech.

en: Welcome Message
cs_CZ: Uvítací zpráva

en: Welcome:
cs_CZ: Vítejte:

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
cs_CZ: Uvítací zpráva se objeví na krátkém kódu frontendu.

en: will show loggedIn user name on frontend.
cs_CZ: zobrazí přihlášené uživatelské jméno na frontendu.

en: Code editor allow fullscreen?
cs_CZ: Editor kódů umožňuje celou obrazovku?

en: Check to allow fullscreen code editor
cs_CZ: Zkontrolujte, zda chcete povolit editor kódů celé obrazovky

en: Select theme for Code Editor.
cs_CZ: Vyberte téma pro Editor kódů.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
cs_CZ: Vyberte téma pro editor kódu. Další informace naleznete na <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank"> tomto odkazu </a>.

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
cs_CZ: Zakázat nebo zakazovat operace Správce souborů WP pro uživatelské role

en: Select user role and disable operation.
cs_CZ: Vyberte roli uživatele a deaktivujte operaci.

en: Click to Add Rules
cs_CZ: Klikněte na Přidat pravidla

en: Add rule for User Roles
cs_CZ: Přidat pravidlo pro uživatelské role

en: If User role is
cs_CZ: Pokud role Uživatel

en: Select User Role
cs_CZ: Vyberte roli uživatele

en: Then
cs_CZ: Pak

en: Disable Operations
cs_CZ: Zakázat operace

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
cs_CZ: Oddělené nebo soukromý přístup složku <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.

en: It will overide "Private Folder Access" settings
cs_CZ: Přepíše nastavení „Přístup k soukromé složce“

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
cs_CZ: Zadejte cesty ke složkám nebo souborům, které chcete <strong> skrýt </strong>, např. Wp-content / themes | wp-content / plugins.

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
cs_CZ: Vícenásobné oddělené svislou čarou (|).

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
cs_CZ: Zadejte přípony souborů, které chcete zamknout. <strong> např. php | .png | .css </strong> atd

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
cs_CZ: Rozšíření v možnosti rozlišují velká a malá písmena a měla by být oddělena svislou čárkou (|), aniž by mezi nimi byl bílý prostor. např. php, php

en: Disable Toolbar and Context Menu
cs_CZ: Zakázat panel nástrojů a místní nabídku

en: Disable Toolbar
cs_CZ: Zakázat panel nástrojů

en: Disable Context Menu
cs_CZ: Zakázat místní nabídku

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
cs_CZ: Zakázat nebo zakazovat operace Správce souborů WP pro uživatele

en: Select users and disable operation.
cs_CZ: Vyberte uživatele a deaktivujte operaci.

en: Add rule for Users
cs_CZ: Přidat pravidlo pro uživatele

en: If User is
cs_CZ: Pokud je uživatel

en: Select User
cs_CZ: Vyberte Uživatel

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
cs_CZ: Vyberte stránky, na kterých chcete zobrazit správce souborů v aplikaci Frontend

en: Select Pages
cs_CZ: Vyberte stránky

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
cs_CZ: <strong> Poznámka: </strong> Nebude fungovat, pokud již ve zvoleném editoru stránek používáte jakýkoli zkratkový kód Správce souborů.

en: Display File Manager ?
cs_CZ: Zobrazit správce souborů?

en: After Content
cs_CZ: Po obsahu

en: Before Content
cs_CZ: Před obsahem

en: Default: After Content
cs_CZ: Výchozí: Po obsahu

en: Shortcode
cs_CZ: Zkrácený kód

en: Paste the shortcode here
cs_CZ: Sem vložte krátký kód

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
cs_CZ: Nový zkrácený kód můžete vygenerovat pomocí <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>generátoru krátkých kódů</a> Správce souborů.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
cs_CZ: Shortcode bude fungovat na vybraných stránkách. Níže je uvedena nápověda k úpravám parametrů:

en: Shortcode Help:
cs_CZ: Nápověda ke zkrácenému kódu:

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
cs_CZ: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'> Dokumentace </a>

en: Invalid Licence Key
cs_CZ: Neplatný licenční klíč

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
cs_CZ: Před přidáním nového prosím vyberte uživatelskou roli z dříve přidaného pravidla!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
cs_CZ: Před přidáním nového vyberte uživatele z dříve přidaného pravidla!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
cs_CZ: Před uložením vyberte uživatele v přidaném pravidle omezení uživatele.

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
cs_CZ: Před uložením vyberte uživatelskou roli v přidaném pravidle omezení uživatelských rolí.

en: Welcome
cs_CZ: Vítejte

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
cs_CZ: Litujeme, na tuto stránku nemáte přístup.

en: Please login to access file manager.
cs_CZ: Přihlaste se pro přístup do správce souborů.

en: Shortcodes
cs_CZ: Krátké kódy

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
cs_CZ: Chyba při vytváření zkráceného kódu. Neplatný krátký kód.

en: Click to get list of all shortcodes
cs_CZ: Kliknutím zobrazíte seznam všech zkrácených kódů

en: All Shortcodes
cs_CZ: All shortcodes

en: Click to create new shortcode
cs_CZ: Kliknutím vytvoříte nový zkrácený kód

en: Generate New Shortcode
cs_CZ: Vytvořit nový zkrácený kód

en: Logged in users
cs_CZ: Přihlášené uživatele

en: Non logged in users
cs_CZ: Bez přihlášení uživatelé

en: From existing shortcode
cs_CZ: Ze stávajícího krátkého kódu

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
cs_CZ: Váš krátký kód <span style = 'background-color: # e5e5e5;'>% s </span> byl úspěšně vygenerován. Zkopírujte tento zkrácený kód a vložte jej na své stránky.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
cs_CZ: Vaše nastavení krátkých kódů bylo úspěšně aktualizováno.

en: Shortcode Title
cs_CZ: Název zkráceného kódu

en: Enter shortcode title
cs_CZ: Zadejte název krátkého kódu

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
cs_CZ: Je nutné identifikovat zkrácený kód, který budete používat.

en: This field can not be empty.
cs_CZ: Toto pole nesmí být prázdné.

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
cs_CZ: Název s tímto názvem již existuje. Vyberte prosím jiný titul.

en: Allowed Roles
cs_CZ: Povolené role

en: All
cs_CZ: Všechno

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
cs_CZ: Umožní všem rolím přístup ke správci souborů na klientském rozhraní. Vše bude platit pro všechny dostupné uživatelské role.

en: Please choose at least one user role.
cs_CZ: Vyberte prosím alespoň jednu uživatelskou roli.

en: Access Folder
cs_CZ: Složka přístupu

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
cs_CZ: Cesta k zobrazení složky e.g wp-content/uploads

en: Root directory
cs_CZ: Kořenový adresář

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
cs_CZ: např. Můžete zadat „test“ jako název složky, která je umístěna v kořenovém adresáři, nebo můžete zadat cestu pro podadresáře jako „wp-content / plugins“. Pokud ponecháte prázdné nebo prázdné, bude přístup ke všem složkám v kořenovém adresáři. Pokud zadáte *, automaticky vytvoří uživatelské složky s jejich uživatelským jménem.

en: Allowed Operations
cs_CZ: Povolené operace

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
cs_CZ: Pro všechny operace a pro povolení některých operací můžete ze seznamu zvolit název operace.

en: Ban User IDs
cs_CZ: Zakázat ID uživatelů

en: User ID
cs_CZ: uživatelské ID

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
cs_CZ: Chcete-li určitému uživateli zakázat přístup ke správci souborů na frontendu, můžete vybrat uživatele ze seznamu.

en: Hide Files
cs_CZ: Skrýt soubory

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
cs_CZ: Skrýt soubory z přístupové složky, např wp-content/plugins,wp-config.php etc

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
cs_CZ: Skryje zde zmíněné soubory a složky. <br> <strong> Poznámka: </strong> Tato možnost rozlišuje velká a malá písmena a měla by být oddělena čárkami (,), aniž by mezi nimi byla mezera.

en: Lock Extensions
cs_CZ: Uzamknout rozšíření

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
cs_CZ: Omezit rozšíření např. .php, .css NEBO php, css

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
cs_CZ: Zamkne soubory uvedené v čárkách bez mezer mezi nimi. Můžete zamknout více souborů jako „.php, .css, .js“ atd. <br> <span class = "highlighted"> <strong> Poznámka: </strong> U rozšíření v této možnosti se rozlišují velká a malá písmena (,) oddělené, aniž by mezi nimi byl bílý prostor. např. php, PHP </span>

en: Select Filemanager Language
cs_CZ: Vyberte jazyk správce souborů

en: You can select any language for filemanager.
cs_CZ: Pro správce souborů si můžete vybrat libovolný jazyk.

en: Select Filemanager Theme
cs_CZ: Vyberte téma Filemanager

en: You can select any theme for filemanager.
cs_CZ: Pro správce souborů si můžete vybrat libovolné téma.

en: You can select any view for filemanager.
cs_CZ: Pro správce souborů můžete vybrat libovolné zobrazení.

en: Date Format
cs_CZ: Datový formát

en: You can select any date format for filemanager modified date.
cs_CZ: Můžete vybrat libovolný formát data pro datum úpravy správce souborů.

en: Update Shortcode
cs_CZ: Aktualizujte zkrácený kód

en: Generate Shortcode
cs_CZ: Generovat zkrácený kód

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
cs_CZ: Skrýt soubory z přístupové složky, např.test1,folder/test2 etc

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
cs_CZ: Skryje zde zmíněné soubory a složky. Poznámka: Tato možnost rozlišuje velká a malá písmena a měla by být oddělena čárkami (,), aniž by mezi nimi byl bílý prostor.

en: Generate New Shortcode from existing one
cs_CZ: Vygenerujte nový zkrácený kód z existujícího

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
cs_CZ: Vložte zkratku, kterou používáte na svou stránku / příspěvek

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
cs_CZ: Tím se převede stávající zkrácený kód do nového formátu zkráceného kódu.

en: Existing Shortcode(s)
cs_CZ: Existující zkrácené kódy

en: Click to go back to the shortcode generator
cs_CZ: Kliknutím se vrátíte zpět do generátoru krátkých kódů

en: Shortcode has been deleted successfully.
cs_CZ: Shortcode byl úspěšně smazán.

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
cs_CZ: Zkratky byly úspěšně smazány.

en: Title
cs_CZ: Titul

en: Copy to clipboard
cs_CZ: Zkopírovat do schránky

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
cs_CZ: Opravdu chcete tento zkrácený kód smazat?

en: Customize Shortcode
cs_CZ: Přizpůsobte zkrácený kód

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
cs_CZ: Zkopírujte výše uvedený kód filtru a vložte jej do souboru functions.php vašeho motivu nebo do souboru pluginu a upravte hodnoty krátkého kódu podle vašeho požadavku.

en: Showing
cs_CZ: Zobrazeno

en: to
cs_CZ: na

en: of
cs_CZ: z

en: entries
cs_CZ: zápisy

en: No shortcode found
cs_CZ: Nebyl nalezen žádný zkrácený kód

en: Delete All Selected
cs_CZ: Odstranit vše vybrané

en: Copied
cs_CZ: Zkopírováno

en: Copied to clipboard
cs_CZ: Zkopírováno do schránky

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit vybrané zkrácené kódy?

en: Please select atleast one shortcode from the list.
cs_CZ: Vyberte alespoň jeden zkrácený kód ze seznamu.

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
cs_CZ: Správce souborů PRO - Níže prosím zadejte podrobnosti o vaší objednávce. Pokud ne

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
cs_CZ: Chcete-li odemknout aktualizace, zadejte níže své ID objednávky a licenční klíč. Pokud nemáte licenční klíč

en: click to buy Licence Key
cs_CZ: kliknutím zakoupíte licenční klíč

en: please see details & pricing
cs_CZ: viz podrobnosti a ceny

en: ORDER ID (#) *
cs_CZ: ČÍSLO OBJEDNÁVKY (#) *

en: Please check your email for Order ID.
cs_CZ: Zkontrolujte prosím svůj e-mail pro ID objednávky.

en: LICENCE KEY *
cs_CZ: LICENČNÍ KLÍČ *

en: Please check your email for Licence Key.
cs_CZ: Zkontrolujte prosím svůj e-mail pro licenční klíč.

en: Click here to verify
cs_CZ: Pro ověření klikněte sem

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
cs_CZ: Poznámka: Pokud jste si již tento plugin zakoupili, zkontrolujte prosím svůj e-mail. Musíte mít ve svém e-mailu e-mail s podrobnostmi o objednávkách, pokud jste žádný e-mail nedostali. Kontaktujte nás prosím na adrese <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>

en: Are you sure want to delete?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat?

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
cs_CZ: Chcete-li povolit protokoly, přejděte na <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings"> kartu Obecné nastavení </a> -> zaškrtněte možnosti „Odeslat oznámení správci při nahrávání souboru“, „Odeslat oznámení správci při stahování souboru“ a Možnosti „Odeslat oznámení správci o úpravě souboru“.

en: Edited Files
cs_CZ: Upravené soubory

en: Downloaded Files
cs_CZ: Stažené soubory

en: Uploaded Files
cs_CZ: Nahrané soubory

en: Bulk Actions
cs_CZ: Hromadné akce

en: Apply
cs_CZ: Aplikovat

en: Sr No.
cs_CZ: Sr č.

en: User Name
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Files
cs_CZ: Soubory

en: Date
cs_CZ: datum

en: No log(s) found!
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné protokoly!

en: Showing
cs_CZ: Zobrazeno

en: Uploaded File
cs_CZ: Nahraný soubor

en: Please select log(s) to delete!
cs_CZ: Vyberte protokol(y), který chcete smazat!

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
cs_CZ: Opravdu chcete odebrat vybrané protokoly?

en: Please select delete action!
cs_CZ: Vyberte prosím akci odstranění!

en:  WP File Manager PRO -
cs_CZ: Správce souborů WP PRO-

en: View details
cs_CZ: Zobrazit podrobnosti

en: More information about %s
cs_CZ: Více informací o %s

en: Check for updates
cs_CZ: Kontrola aktualizací

en: Unknown update checker status "%s"
cs_CZ: Neznámý stav kontroly aktualizací "%s"

en: There is no changelog available.
cs_CZ: Není k dispozici žádný seznam změn.
