WP File Manager - en to af translation catalogue (443 entries)

en: Missing Table Name in the form!
af: Ontbrekende tabelnaam in die vorm!

en: Missing value in the form!
af: Ontbrekende waarde in die vorm!

en: DB Manager
af: DB Bestuurder

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
af: Wil jy seker tafel leegmaak? Tabel sal dalk nie herwin word nie. Vee dus versigtig uit.

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
af: Wil jy seker Tabel uitvee? Geskrap tabel kan dalk nie herwin word nie. Vee dus versigtig uit.

en: Tables
af: Tafels

en: Create New Table
af: Skep nuwe tabel

en: Browse
af: Snuffel

en: Insert
af: Voeg in

en: Delete Table
af: Vee tabel uit

en: Drop
af: Laat val

en: Empty Table
af: Leë tafel

en: Empty
af: leë

en: ADD
af: VOEG TOE

en: Add New
af: Voeg nuwe

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
af: Wil jy seker opdateer? Dit sal jou na die opdateringsvorm herlei.

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
af: Wil jy seker uitvee? Geskrapte data sal dalk nie herwin word nie. Vee dus versigtig uit.

en: Edit
af: Wysig

en: Delete
af: Vee uit

en: No Records Found!
af: Geen rekords gevind!

en: First
af: Eerstens

en: Prev
af: Vorige

en: Next
af: volgende

en: Last
af: Laaste

en: You don't have permission to access this area.
af: U het nie toestemming om toegang tot hierdie gebied te kry nie.

en: Column
af: Kolom

en: Value
af: Waarde

en: Reset
af: Herstel

en: Add
af: Voeg by

en: New Record Created
af: Nuwe rekord geskep

en: Unable to create new record
af: Kan nie 'n nuwe rekord skep nie

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
af: Oeps! Iets het verkeerd geloop! Probeer asseblief weer.

en: &larr; Back
af: &larr; Terug

en: Update
af: Opdateer

en: Record.
af: Rekord.

en: Updated Successfully.
af: Suksesvol opgedateer.

en: Unable to Update record
af: Kon nie rekord opdateer nie

en: Security token mismatch
af: Sekuriteitstoken pas nie ooreen nie

en: Record
af: Rekord

en: Deleted successfully
af: Suksesvol uitgevee

en: Error occured while deleting a record.
af: Kon nie 'n rekord uitvee nie.

en: Table Created Successfully !
af: Tafel suksesvol geskep!

en: Table Not Created !
af: Tafel nie gemaak nie!

en: Table
af: Tafel

en: Deleted Successfully!
af: Suksesvol uitgevee!

en: Not Deleted!
af: Nie uitgevee nie!

en: Table records of
af: Tabel rekords van

en: Table name:&nbsp;
af: Tabelnaam:&nbsp;

en: Name
af: Naam

en: Type
af: Tik

en: Length/Values
af: Lengte/waardes

en: Default
af: Verstek

en: Collation
af: Versameling

en: Attributes
af: Eienskappe

en: Null
af: Nul

en: Index
af: Indeks

en: Comments
af: Opmerkings

en: Remove
af: Verwyder

en: None
af: Geen

en: Add Row
af: Voeg ry by

en: Save
af: Stoor

en: Export Database
af: Voer databasis uit

en: Host:
af: Gasheer:

en: Database:
af: Databasis:

en: Table:
af: tafel:

en: Success
af: Sukses

en: Error
af: Fout

en: You don't have permission to access this page.
af: Jy het nie toestemming om toegang tot hierdie bladsy te kry nie.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
af: Hierdie kortkode is verval. Kontak asseblief met die werfadministrateur.

en: Themes backup restored successfully.
af: Rugsteun van temas suksesvol herstel.

en: Unable to restore themes.
af: Kan nie temas herstel nie.

en: Uploads backup restored successfully.
af: Rugsteun van oplaaie is suksesvol herstel.

en: Unable to restore uploads.
af: Kan nie oplaaie herstel nie.

en: Others backup restored successfully.
af: Ander rugsteun is suksesvol herstel.

en: Unable to restore others.
af: Kan nie ander herstel nie.

en: Plugins backup restored successfully.
af: Inprop-rugsteun is suksesvol herstel.

en: Unable to restore plugins.
af: Kan nie inproppe herstel nie.

en: Database backup restored successfully.
af: Databasis-rugsteun is suksesvol herstel.

en: All Done
af: Alles klaar

en: Unable to restore DB backup.
af: Kan nie DB-rugsteun herstel nie.

en: Backup(s) removed successfully!
af: Rugsteun (s) suksesvol verwyder!

en: Unable to remove backup(s)!
af: Kan nie rugsteun (e) verwyder nie!

en: Database backup done on date
af: Rugsteun van databasis gedoen op datum

en: Plugins backup done on date
af: Inprop-rugsteun gedoen op datum

en: Themes backup done on date
af: Temas-rugsteun gedoen op datum

en: Uploads backup done on date
af: Oplaai rugsteun gedoen op datum

en: Others backup done on date
af: Ander rugsteun gedoen op datum

en: No logs found!
af: Geen logboeke gevind nie!

en: Backup removed successfully!
af: Rugsteun suksesvol verwyder!

en: Unable to removed backup!
af: Kon nie rugsteun verwyder nie!

en: Nothing selected for backup
af: Niks gekies vir rugsteun nie

en: Security Issue.
af: Sekuriteitskwessie.

en: Database backup done.
af: Rugsteun van databasis gedoen.

en: Unable to create database backup.
af: Kon nie databasisrugsteun skep nie.

en: Plugins backup done.
af: Rugsteun van inproppe gedoen.

en: Plugins backup failed.
af: Rugsteun van inproppe het misluk.

en: Themes backup done.
af: Rugsteun van temas gedoen.

en: Themes backup failed.
af: Rugsteun van temas het misluk.

en: Uploads backup done.
af: Laai rugsteun op.

en: Uploads backup failed.
af: Oplaai -rugsteun het misluk.

en: Others backup done.
af: Ander rugsteun gedoen.

en: Others backup failed.
af: Ander rugsteun het misluk.

en: All done
af: Alles klaar

en: Log(s) removed successfully!
af: Logboek (e) suksesvol verwyder!

en: Unable to removed log(s)!
af: Kan log (e) nie verwyder nie!

en: Invalid security key!
af: Ongeldige sekuriteitsleutel!

en: Couldn't write to file.
af: Kon nie na lêer skryf nie.

en: Required libraries installed successfully.
af: Vereiste biblioteke is suksesvol geïnstalleer.

en: Unable to install Required libraries.
af: Kan nie Vereiste biblioteke installeer nie.

en: WP File Manager
af: WP Lêer Bestuurder

en: Settings
af: instellings

en: Preferences
af: Voorkeure

en: Email Notifications
af: E-pos kennisgewings

en: Shortcode Generator
af: Kortkode-kragopwekker

en: Mobile
af: Mobiel

en: Addons
af: byvoegings

en: Backup/Restore
af: Rugsteun / Herstel

en: Existing Shortcode
af: Bestaande kortkode

en: Type here to search list...
af: Tik hier in soeklys ...

en: Check all
af: Gaan alles na

en: Uncheck all
af: Ontmerk alles

en: Invert select
af: Draai kies om

en: You don't have permission to access file manager.
af: U het nie toestemming om toegang tot lêerbestuurder te kry nie.

en: Invalid shortcode!
af: Ongeldige kortkode!

en: Invalid security token!
af: Ongeldige sekuriteitstoken!

en: Congratulations. License Verified Successfully.
af: Baie geluk. Lisensie is suksesvol geverifieer.

en: Some thing went wrong.
af: Iets het verkeerd geloop.

en: Your File Manager PRO Order Details
af: Jou Bestelling Bestuurder PRO Bestelbesonderhede

en: Order Details
af: Bestelbesonderhede

en: Order ID:
af: Bestel ID:

en: License Key:
af: Lisensie sleutel:

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
af: &nbsp; Waarskuwing: Moet asseblief nie hierdie besonderhede met iemand deel nie.

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
af: Kan nie php-sintaksistoetser uitvoer nie weens bedienertoestemmings.

en: File
af: lêer

en: not saved.
af: nie gered nie.

en: File doesn't exist to download.
af: Lêer bestaan nie om af te laai nie.

en: Invalid Security Code.
af: Ongeldige sekuriteitskode.

en: Missing backup id.
af: Rugsteun-ID ontbreek.

en: Missing parameter type.
af: Ontbreek tipe parameter.

en: Missing required parameters.
af: Ontbrekende vereiste parameters.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
af: Fout: Kan nie rugsteun herstel nie, want databasisrugsteun is groot. Probeer asseblief om Maksimum toegelate grootte vanaf Voorkeure-instellings te vergroot.

en: Select backup(s) to delete!
af: Kies rugsteun (te) om uit te vee!

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
af: Wil u die geselekteerde rugsteun (s) seker verwyder?

en: Backup is running, please wait
af: Rugsteun loop, wag asseblief

en: Restore is running, please wait
af: Herstel loop tans, wag asseblief

en: Nothing selected for backup.
af: Niks gekies vir rugsteun nie.

en: WP File Manager - Backup/Restore
af: WP lêerbestuurder - Rugsteun / Herstel

en: Backup Options:
af: Rugsteunopsies:

en: Database Backup
af: Database backup

en: Files Backup
af: Lêers rugsteun

en: Plugins
af: Inproppe

en: Themes
af: Temas

en: Uploads
af: Oplaaie

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
af: Ander (enige ander gidse wat binne wp-inhoud voorkom)

en: Backup Now
af: Rugsteun nou

en: Time now
af: tyd nou

en: SUCCESS
af: SUKSES

en: Backup successfully deleted.
af: Rugsteun suksesvol uitgevee.

en: Ok
af: Oké

en: DELETE FILES
af: Vee lêers uit

en: Are you sure you want to delete this backup?
af: Is u seker dat u hierdie rugsteun wil verwyder?

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Confirm
af: Bevestig

en: RESTORE FILES
af: HERSTEL LILERS

en: Are you sure you want to restore this backup?
af: Is u seker dat u hierdie rugsteun wil herstel?

en: Last Log Message
af: Laaste logboodskap

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
af: Die rugsteun het blykbaar geslaag en is nou voltooi.

en: No log message
af: Geen logboodskap nie

en: Existing Backup(s)
af: Bestaande rugsteun (e)

en: Backup Date
af: Rugsteundatum

en: Backup data (click to download)
af: Rugsteundata (klik om af te laai)

en: Action
af: Aksie

en: (Today)
af: (Vandag)

en: Download All
af: Laai Alles af

en: Restore
af: Herstel

en: View Log
af: Bekyk logboek

en: Currently no backup(s) found.
af: Tans geen rugsteun (s) gevind.

en: Actions upon selected backup(s)
af: Handelinge op geselekteerde rugsteun (e)

en: Select All
af: Kies Alle

en: Deselect
af: Deselekteer

en: Note:
af: Opmerking:

en: Backup files will be under
af: Rugsteunlêers sal onder wees

en: Saving please wait...
af: Stoor, wag asseblief ...

en: Settings saved.
af: Instellings gestoor.

en: Dismiss this notice.
af: Ontslaan hierdie kennisgewing.

en: Settings not saved.
af: Instellings nie gestoor nie.

en: Enable?
af: staat te stel?

en: Email Addresses
af: E-pos adresse

en: Add More <strong>+</strong>
af: Voeg Meer <strong> + </strong>

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
af: Hierdie adres word gebruik vir kennisgewingdoeleindes, soos 'n tema / inpropkennisgewing.

en: Files Upload Notifications
af: Kennisgewings oplaai van lêers

en: Subject
af: Onderwerp

en: Files Uploaded
af: Lêers opgelaai

en: Body
af: Liggaam

en: Example:
af: Voorbeeld:

en: Files Download Notifications
af: Lêer Laai Kennisgewings af

en: Files Downloaded
af: Lêers afgelaai

en: Files Edit Notifications
af: Lêers Wysig kennisgewings

en: Files Modified or Edited
af: Lêers verander of Edited

en: Save Changes
af: Stoor veranderinge

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
af: Alle bygevoegde e-posvelde behoeftes om gevul en moet 'n geldige e-posadres hê.

en: Add-ons
af: Byvoegings

en: Google Cloud
af: Google Wolk

en: Installed
af: Geïnstalleer

en: Activate
af: Aktiveer

en: Buy Now
af: Koop nou

en: Box
af: Boks

en: Digital Ocean
af: Digitale Oseaan

en: Insert File Manager Shortcode
af: Voeg lêerbestuurder se kortkode in

en: Select Shortcode
af: Kies Kortkode

en: Choose Shortcode
af: Kies Shortcode

en: File Manager Pro Update
af: Lêerbestuurder Pro Opdateer

en: File Manager Pro
af: Lêerbestuurder Pro

en: FileManager
af: Lêer bestuurder

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
af: is nou versoenbaar met Digital Ocean Add-on.

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
af: Gebruikers kan nou Digital Ocean-lêers en vouers in FileManager in net 1-klik vertoon!

en: Click here to purchase now
af: Klik hier om nou te koop

en: You have not made any changes to be saved.
af: U het geen veranderinge aangebring om  gestoor te word nie.

en: Preferences - File Manager
af: Voorkeure - Lêerbestuurder

en: Public Root Path
af: Openbare wortelpad

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
af: Lêerbestuurder se wortelpad, u kan verander volgens u keuse.

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
af: Verander dit asseblief noukeurig,Verkeerde pad kan lêerbestuurder lei plugin om af te gaan

en: Enable Syntax Checker?
af: In staat te stel Syntax Checker?

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
af: Wanneer die Syntax Checker is enabled,die kode updates gemaak om PHP lêers sal nagegaan word vir sintaksfoute.As 'n sintaksfout gevind word,die opdaterings sal nie gestoor word nie en 'n boodskapkassie sal verskyn wat die fout wat gevind is, sal definieer.Dit checker sal help voorkom webwerf stilstand kwessies te danke aan sintaksfoute.

en: Enable Trash?
af: Asblik in staat te stel?

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
af: Nadat u asblik geaktiveer het, gaan u lêers na die asblik.

en: Enable Files Upload to Media Library?
af: In staat stel om lêers te laai na Media Biblioteek?

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
af: Na moontlikmaak hierdie,opgelaaide beelde,PDFs en zip-lêers sal te gaan na die media biblioteek

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
af: Maksimum toegelate grootte ten tyde van die herstel van databasisrugsteun.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
af: Verhoog asseblief veldwaarde as jy foutboodskap kry ten tyde van rugsteunherstel.

en: Settings - File Manager
af: Instellings - Lêerbestuurder

en: Settings will apply on
af: Instellings is van toepassing op

en: shortcode.
af: kortkode.

en: Make Directory
af: Maak gids

en: Make File
af: Maak lêer

en: Rename
af: Hernoem

en: Duplicate
af: Dupliseer

en: Paste
af: Plak

en: Archive
af: Argief

en: Extract
af: Uittreksel

en: Copy
af: Kopieer

en: Cut
af: Sny

en: Download
af: Aflaai

en: Upload
af: Laai op

en: Search
af: Soek

en: Info
af: Inligting

en: Resize
af: Pas die grootte aan

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
af: <strong>Besparing wag asseblief ...</strong>

en: General
af: algemene

en: Code Editor
af: Kode-redakteur

en: User Restrictions
af: Gebruikersbeperkings

en: User Role Restrictions
af: Gebruikersrolbeperkings

en: Frontend Access
af: Frontend Toegang

en: Select User Roles to access WP File Manager
af: Kies gebruikersrolle om toegang tot WP lêerbestuurder te kry

en: Allow user roles to access WP File Manager.
af: Laat gebruiker rolle om toegang WP lêerbestuurder

en: Select User Roles to access DB Manager
af: Kies rolle van gebruikers om toegang DB Bestuurder

en: Allow user roles to access DB Manager.
af: Laat gebruiker rolle om toegang DB Bestuurder.

en: Separate or Private Folder Access
af: Skei of Private Folder Access

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
af: Lêerbestuurder sal toegang tot hierdie gidspad kry. Anders, sal toegang tot die hoofmap kry. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Opmerking:</strong> Sal geldig wees vir alle gebruikersrolle.

en: Maximum Upload Size
af: Maksimum oplaaigrootte

en: Allow users to upload file of maximum.
af: Laat gebruikers toe om 'n maksimum lêer op te laai.

en: Notification Email
af: Kennisgewing-e-posadres

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
af: Stuur kennisgewings na hierdie e-pos. <Strong>Opmerking:</strong> Dit sal admin e-pos neem by verstek as leë gehou.

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
af: Stuur kennisgewings aan admin en red logs op lêer oplaai?

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
af: Merk om lêeroplaaikennisgewings toe te laat. Pos sal aan admin gestuur word. Klik

en: here
af: hier

en: to set notification email.
af: om kennisgewing-e-pos in te stel.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
af: <strong>Let wel:</strong> Hierdie kenmerk gebruik wp_mail(), maak seker

en: Read More
af: Lees meer

en: is working.
af: is besig om te werk.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
af: Stuur kennisgewings na admin en stoor logboeke tydens die aflaai van lêers?

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
af: Merk om lêeraflaaikennisgewings toe te laat. Pos sal aan admin gestuur word. Klik

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
af: Stuur kennisgewings aan admin en logs op lêer wysig red?

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
af: Merk om lêerwysigingkennisgewings toe te laat. Pos sal aan admin gestuur word. Klik

en:  is working.
af: is besig om te werk.

en: Select File Manager Language
af: Kies Lêer Bestuurder taal

en: Default:
af: Verstek:

en: English
af: Engels

en: You can select any language for File Manager.
af: U kan enige taal vir Lêerbestuurder kies.

en: Select File Manager Theme
af: Kies Lêer Bestuurder Tema

en: You can select any theme for File Manager.
af: U kan enige tema vir File Manager kies.

en: Files View
af: Lêersaansig

en: List
af: Lys

en: Icon
af: Ikoon

en: You can select any view for File Manager.
af: U kan enige aansig vir Lêerbestuurder kies.

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
af: Skakel die knoppie "Voeg lêerbestuurder-kortkode in" in met inhoudredigeerder?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
af: Skakel "Voeg lêerbestuurder-kortkode in" in knoppie in wysig bladsy skerm met klassieke redakteur

en: Disable Local File System ?
af: Skakel plaaslike lêerstelsel uit?

en: Check to disable Local File System in File Manager.
af: Merk dit om Plaaslike lêerstelsel in Lêerbestuurder uit te skakel.

en: Disable Database Manager ?
af: Deaktiveer databasisbestuurder?

en: Check to disable Database Manager.
af: Merk om Databasisbestuurder uit te skakel.

en: Disable Welcome Message?
af: Deaktiveer Welkomboodskap?

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
af: Merk om welkomboodskap op voorkantkortkodes te deaktiveer.

en: Welcome Message
af: Welkom Boodskap

en: Welcome:
af: Welkom:

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
af: Welkomboodskap sal op die voorkantkortkode verskyn.

en: will show loggedIn user name on frontend.
af: sal aangemelde gebruikersnaam op frontend wys.

en: Code editor allow fullscreen?
af: Kode redakteur toelaat volle skerm?

en: Check to allow fullscreen code editor
af: Kontroleer om die volle skerm kode redakteur toe te laat

en: Select theme for Code Editor.
af: Kies tema vir Kode-redakteur.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
af: Kies tema vir Kode-redakteur.Vir meer inligting besoek gerus <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">hierdie skakel</a>.

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
af: Deaktiveer of verbied WP-lêerbestuurderbedrywighede aan gebruikersrolle

en: Select user role and disable operation.
af: Kies gebruikersrol en aktiveer die operasie uit.

en: Click to Add Rules
af: Klik om reëls by te voeg

en: Add rule for User Roles
af: Voeg reël vir gebruikersrolle by

en: If User role is
af: As gebruiker is

en: Select User Role
af: Kies gebruikersrol

en: Then
af: dan

en: Disable Operations
af: Deaktiveer bedrywighede

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
af: Afsonderlike of private vouer toegang<strong>e.g wp-content/themes</strong> ens

en: It will overide "Private Folder Access" settings
af: Dit sal die instellings van "Toegang tot privaatmap" vervang

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
af: Voer pad- en lêerpaaie in wat u wil <strong> wegsteek</strong> bv. wp-content/themes|wp-content/plugins.

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
af: Meervoudig geskei deur vertikale balk (|).

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
af: Voer lêeruitbreidings in wat u wil insluit. <strong>bv. php|.png|.css</strong> ens

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
af: Die uitbreidings in die opsie is hooflettergevoelig en moet deur 'n vertikale balk (|) geskei word sonder dat daar wit spasie tussen is. bv. php,PHP

en: Disable Toolbar and Context Menu
af: Skakel Toolbar en Context Menu uit

en: Disable Toolbar
af: Toolbar afskakel

en: Disable Context Menu
af: Deaktiveer  Konteks kieslys

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
af: Deaktiveer of verbied WP-lêerbestuurderbedrywighede aan gebruikers

en: Select users and disable operation.
af: Kies gebruikers en deaktiveer die operasie.

en: Add rule for Users
af: reël voeg vir gebruikers

en: If User is
af: As gebruiker is

en: Select User
af: Kies gebruiker

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
af: Kies die bladsye waarop u die File Manager on Frontend wil wys

en: Select Pages
af: Kies bladsye

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
af: <strong>Opmerking:</strong> Dit sal nie werk as u al 'n lêerbestuurder-kortkode in die geselekteerde bladsyredakteur gebruik nie.

en: Display File Manager ?
af: Vertoon File Manager?

en: After Content
af: Na inhoud

en: Before Content
af: Voor inhoud

en: Default: After Content
af: Standaard: Na inhoud

en: Shortcode
af: Kortkode

en: Paste the shortcode here
af: Plak die kortkode hier

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
af: U kan nuwe kortkode genereer vanaf die <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Kortkode Generator</a> van File Manager.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
af: Kortkode sal op geselekteerde bladsye werk. Hulp word hieronder te wysig parameters gegee:

en: Shortcode Help:
af: Kortkodehulp:

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
af: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Dokumentasie </a>

en: Invalid Licence Key
af: Ongeldige lisensiesleutel

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
af: Kies asseblief gebruikerrol uit voorheen bygevoegde reël voordat nuwe bygevoeg word!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
af: Asseblief Kies gebruiker van die voorheen bygevoeg reël voordat nuwe toevoeging van!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
af: Asseblief kies gebruiker in die bygevoegde gebruikersbeperkingsreël voordat dit gestoor word.

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
af: Kies asseblief gebruikerrol in die bygevoegde gebruikerrolbeperkingsreël voordat u dit stoor.

en: Welcome
af: Welkom

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
af: Jammer, u mag nie toegang tot hierdie bladsy kry nie.

en: Please login to access file manager.
af: Meld asseblief aan om toegang tot lêerbestuurder te kry.

en: Shortcodes
af: Kortkodes

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
af: Fout in die skep van kortkode. Ongeldige kortkode.

en: Click to get list of all shortcodes
af: Klik om 'n lys met alle kortkodes te kry

en: All Shortcodes
af: Alle kortkodes

en: Click to create new shortcode
af: Klik om nuwe kortkode skep

en: Generate New Shortcode
af: Genereer nuwe kortkode

en: Logged in users
af: Aangemelde gebruikers

en: Non logged in users
af: Nie aangemeld gebruikers

en: From existing shortcode
af: Van bestaande kortkode

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
af: Jou kortkode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> is suksesvol gegenereer. Kopieer hierdie kortkode en plak dit op u bladsye.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
af: U kortkode-instellings is suksesvol opgedateer.

en: Shortcode Title
af: Kortkodetitel

en: Enter shortcode title
af: Voer die kortkodetitel in

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
af: Dit is nodig om die kortkode te identifiseer wat u gaan gebruik.

en: This field can not be empty.
af: Hierdie veld kan nie leeg wees

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
af: Titel met hierdie naam bestaan reeds. Kies 'n ander titel.

en: Allowed Roles
af: toegelaat Rolle

en: All
af: Alle

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
af: Dit sal al rolle om toegang lêer bestuurder op die voorkant einde toe te laat. Alle sal geld vir alle beskikbare gebruiker rolle.

en: Please choose at least one user role.
af: Asseblief Kies ten minste een gebruikersrol.

en: Access Folder
af: toegang Folder

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
af: Pad van die gids om te vertoon, bv. wp-content/uploads

en: Root directory
af: hoofdmap

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
af: bv. U kan "toets" as 'n naam van die lêergids wat in die hoofmap geleë is, plaas, of u kan pad vir subgidse gee soos wp-content/plugins'. As dit leeg of leeg is, sal dit toegang tot alle vouers in die hoofmap kry. As u * sit, sal dit outomaties gebruikersvouers met hul gebruikersnaam skep.

en: Allowed Operations
af: Toegelaat bedrywighede

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
af: Vir al die bedrywighede en om voorsiening te maak 'n paar operasie jy kan kies bedrywighede naam van die lys.

en: Ban User IDs
af: Verbied gebruikers-ID's

en: User ID
af: Gebruikers-ID

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
af: Om spesifieke gebruiker te verbied toegang tot die lêer bestuurder op frontend dan kan jy die gebruikers van die lys te kies.

en: Hide Files
af: Versteek lêers

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
af: Versteek lêers in die toegangsmap, bv. wp-content/plugins,wp-config.php ens

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
af: Dit sal die lêers en vouer wat hier genoem word, verberg. <br><strong>Opmerking:</strong> Hierdie opsie is hooflettergevoelig en moet deur komma (,) geskei word sonder dat daar wit spasie tussen hulle is.

en: Lock Extensions
af: Lock Uitbreidings

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
af: Beperk uitbreidings bv. .php, .css OF php, css

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
af: Dit sluit lêers wat in kommas genoem word, sonder wit spasie tussen hulle. U kan meer sluit soos ".php, .css, .js" ens. <br> <span class = "highlighted"> <strong> Opmerking: </strong> Die uitbreidings in die opsie is hooflettergevoelig en moet komma wees. (,) geskei sonder om wit spasie tussen hulle te hê. bv. php, PHP </span>

en: Select Filemanager Language
af: Kies Filemanager Taal

en: You can select any language for filemanager.
af: U kan enige taal vir lêerbestuurder kies.

en: Select Filemanager Theme
af: Kies File Manager Tema

en: You can select any theme for filemanager.
af: U kan enige tema vir filemanager kies.

en: You can select any view for filemanager.
af: U kan enige aansig vir filemanager kies.

en: Date Format
af: Datum formaat

en: You can select any date format for filemanager modified date.
af: Jy kan enige datum formaat vir file manager gewysigde datum te kies.

en: Update Shortcode
af: Dateer kortkode op

en: Generate Shortcode
af: Genereer kortkode

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
af: Verberg lêers van toegang gids bv test1,folder/test2 etc ens

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
af: Dit sal die lêers en vouer wat hier genoem word, verberg. Opmerking: hierdie opsie is hooflettergevoelig en moet deur komma (,) geskei word sonder dat daar wit spasie tussen hulle is.

en: Generate New Shortcode from existing one
af: Genereer New Shortcode uit bestaande een

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
af: Plak die kortkode wat u gebruik in u bladsy / pos

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
af: Dit sal die bestaande kortkode na die nuwe kortkodeformaat omskakel.

en: Existing Shortcode(s)
af: Bestaande Shortcode (s)

en: Click to go back to the shortcode generator
af: Klik om terug te gaan na die kortkode-kragopwekker

en: Shortcode has been deleted successfully.
af: Kortkode is suksesvol uitgevee.

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
af: Kortkode (s) is suksesvol uitgevee .

en: Title
af: Titel

en: Copy to clipboard
af: Kopieer na knipbord

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
af: Is u seker dat u hierdie kortkode wil verwyder?

en: Customize Shortcode
af: Pas kortkode aan

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
af: Kopieer bo filter kode en plak dit in jou tema functions.php lêer of in jou plugin lêer te kortkode waardes aan te pas soos per jou eis.

en: Showing
af: Wys

en: to
af: aan

en: of
af: van

en: entries
af: inskrywings

en: No shortcode found
af: Geen kortkode gevind nie

en: Delete All Selected
af: Skrap alles wat gekies is

en: Copied
af: Gekopieer

en: Copied to clipboard
af: Gekopieer na knipbord

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
af: Is jy seker jy wil gekies kortkode (s) wil verwyder?

en: Please select atleast one shortcode from the list.
af: Psseblief Kies minstens een kortkode uit die lys.

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
af: File Manager PRO - Voer asseblief jou bestellingbesonderhede hieronder in. Indien nie

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
af: Om opdaterings te ontsluit, voer asseblief jou bestelling-ID en lisensiesleutel hieronder in. As jy nie 'n lisensiesleutel het nie

en: click to buy Licence Key
af: klik om lisensiesleutel te koop

en: please see details & pricing
af: sien asseblief besonderhede en pryse

en: Please check your email for Order ID.
af: Gaan asseblief jou e-pos na vir Bestel ID.

en: LICENCE KEY *
af: LISENSIESLEUTEL *

en: Please check your email for Licence Key.
af: Gaan asseblief jou e-pos na vir lisensiesleutel.

en: Click here to verify
af: Klik hier om te verifieer

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
af: Let wel: As jy reeds hierdie inprop gekoop het, gaan asseblief jou e-pos na. Jy moes 'n e-pos met bestellingsbesonderhede in jou e-pos gekry het, as jy geen e-pos gekry het nie. Kontak ons ​​asseblief by <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>

en: Are you sure want to delete?
af: Wil jy seker uitvee?

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
af: Om logboeke in te skakel, gaan na <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">Tabblad Algemene instellings </a> -> Merk "Stuur kennisgewings aan admin tydens oplaai van lêer", "Stuur kennisgewings na admin tydens aflaai van lêer" en "Stuur kennisgewings aan admin op lêerredigering" -opsies.

en: Edited Files
af: Geredigeerde lêers

en: Downloaded Files
af: Afgelaaide lêers

en: Uploaded Files
af: Opgelaaide lêers

en: Bulk Actions
af: Grootmaat aksies

en: Apply
af: Doen aansoek

en: User Name
af: Gebruikersnaam

en: Files
af: Lêers

en: Date
af: Datum

en: No log(s) found!
af: Geen log (s) gevind nie!

en: Showing
af: Wys

en: Uploaded File
af: Opgelaaide lêer

en: Please select log(s) to delete!
af: Kies asseblief log(e) om uit te vee!

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
af: Wil u die geselekteerde log (e) seker verwyder?

en: Please select delete action!
af: Kies 'delete action'!

en:  WP File Manager PRO -
af: WP-lêerbestuurder PRO -

en: View details
af: Besigtig besonderhede

en: More information about %s
af: Meer inligting oor% s

en: Check for updates
af: Kyk vir opdaterings

en: Unknown update checker status "%s"
af: Onbekende opdateringkontroleerderstatus "% s"

en: There is no changelog available.
af: Daar is geen changelog beskikbaar.
