SEOPress - en to fa translation catalogue (663 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Count
fa: شمردن

en: Meta description
fa: توضیحات متا

en: nofollow?
fa: nofollow؟

en: noindex?
fa: noindex

en: Meta title
fa: عنوان متا

en: The license key is used to access automatic updates and support.
fa: کلید مجوز برای دسترسی به به روز رسانی خودکار و پشتیبانی استفاده می شود.

en: View my account
fa: مشاهده حساب من

en: Reset your license
fa: بازنشانی مجوز شما

en: Activate License
fa: مجوز را فعال کنید

en: License Key
fa: کلید مجوز

en: Enter your license key
fa: کلید مجوز خود را وارد کنید

en: active
fa: فعال

en: Deactivate License
fa: مجوز را غیرفعال کنید

en: Your license key expired on %s.
fa: کلید مجوز شما در %s منقضی شده است

en: Your license key has been disabled.
fa: کلید مجوز شما غیرفعال شده است

en: Invalid license.
fa: مجوز نامعتبر

en: Your license is not active for this URL.
fa: مجوز شما برای این نشانی اینترنتی فعال نیست.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
fa: این به نظر می رسد یک کلید مجوز نامعتبر برای %s .

en: Your license key has reached its activation limit.
fa: کلید مجوز شما به حد فعال شدن شما رسیده است.

en: An error occurred, please try again.
fa: خطایی روی داد، لطفا دوباره امتحان کنید

en: White Label
fa: برچسب سفید

en: Local Business
fa: تجارت محلی

en: Dublin Core
fa: هسته دوبلین

en: Structured Data Types
fa: انواع داده های ساختاری

en: Breadcrumbs
fa: مسیر راهنما

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: Easy Digital Downloads
fa: دانلود آسان دیجیتال یا edd

en: Google News
fa: اخبار گوگل

en: URL Rewriting
fa: بازنویسی نشانی اینترنتی

en: You need to enable XML Sitemap feature, in order to use Google News Sitemap.
fa: برای استفاده از Sitemap Google News باید ویژگی XML Sitemap را فعال کنید.

en: Change this settings
fa: این تنظیمات را تغییر دهید

en: Click to disable this feature
fa: برای غیرفعال کردن این ویژگی کلیک کنید

en: Click to enable this feature
fa: برای فعال کردن این ویژگی کلیک کنید

en: SEO
fa: سئو

en: PRO
fa: قابلیت‌های حرفه‌ای

en: Redirections
fa: تغییر مسیرها

en: Broken links
fa: لینک های شکسته

en: License
fa: مجوز

en: Sessions
fa: جلسات

en: Users
fa: کاربران

en: Page Views
fa: بازدید صفحه

en: Page Views Per Session
fa: بازدید صفحات در جلسه

en: Average Session Duration
fa: متوسط مدت زمان جلسه

en: Bounce Rate
fa: نرخ پرش

en: New Sessions
fa: جلسات جدید

en: Impossible to open file:
fa: غیر ممکن است برای باز کردن فایل:

en: Impossible to write in file:
fa: امكان نوشتن در فايل وجود ندارد

en: htaccess successfully updated!
fa: htaccess با موفقیت به روز شد!

en: Your htaccess is not writable.
fa: htaccess شما قابل نوشتن نیست

en: Item Links
fa: لینک های آیتم

en: Parent Link:
fa: لینک والد:

en: All Broken links
fa: همه لینک های شکسته

en: Add New Link
fa: افزودن لینک جدید

en: Add link
fa: افزودن لینک

en: New link
fa: لینک جدید

en: Edit link
fa: ویرایش لینک

en: Update Link
fa: لینک به روز رسانی

en: View Link
fa: مشاهده لینک

en: Search Link
fa: پیوند جستجو

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Not found in Trash
fa: در زباله دان یافت نشد

en: Featured Image
fa: تصویر شاخص

en: Set featured image
fa: تنظیم تصویر برجسته

en: Remove featured image
fa: حذف تصویر برجسته

en: Use as featured image
fa: استفاده به عنوان تصویر برجسته

en: Insert into item
fa: قرار دادن در مورد

en: Uploaded to this item
fa: به این مورد بارگذاری شد

en: Redirections list
fa: فهرست تغییر مسیر

en: Redirections list navigation
fa: ناوبری فهرست تغییر مسیرها

en: Filter redirections list
fa: فیلتر redirects لیست

en: List of broken links
fa: فهرست لینک های خراب

en: Edit source to fix link
fa: ویرایش لینک را ویرایش کنید

en: Show All
fa: نمایش همه

en:  updated.
fa:  به روز شد

en: Custom field updated.
fa: زمینه سفارشی به روز شد.

en: Custom field deleted.
fa: فیلد سفارشی حذف شد

en:  restored to revision from %s
fa:  بازبینی شده از %s

en:  published.
fa:  منتشر شده.

en: Page saved.
fa: صفحه ذخیره شد.

en:  submitted.
fa:  ارسال شده.

en:  scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
fa:  برنامه ریزی شده برای: <strong> %1$s </ strong>.

en: M j, Y @ G:i
fa: M j، Y @ G: من

en:  draft updated.
fa:  پیش نویس به روز شد

en: Scan broken links
fa: اسکن لینک های خراب

en: Broken link
fa: لینک خراب

en: Type
fa: نوع

en: Anchor text
fa: متن لنگر

en: Source
fa: منبع

en: To sign in with Google Analytics, you have to set a Client and Secret ID in the fields below:
fa: برای ورود به سیستم با Google Analytics، باید فیلد زیر را برای شناسه مشتری و راز تنظیم کنید:

en: Connect with Google Analytics
fa: با Google Analytics ارتباط برقرار کنید

en: Log out from Google
fa: خروج از گوگل

en: Your Google Analytics view is locked. Log out from Google to unlocked it.
fa: نمایه Google Analytics شما قفل شده است از Google خارج شوید تا آن را باز کنید

en: Lock selection?
fa: انتخاب قفل

en: Enter your client ID
fa: شناسه مشتری خود را وارد کنید

en: Google Console Client ID
fa: شناسه مشتری کنسول گوگل Google Console Client ID

en: Guide to connect your WordPress site with Google Analytics - new window
fa: راهنمای اتصال وردپرس خود را با Google Analytics - پنجره جدید

en: Enter your secret ID
fa: شناسه مخفی خود را وارد کنید

en: Google Console Secret ID
fa: شناسه مخفی Google Console

en: Yes
fa: بله

en: If the request exceeds x seconds of delay, the link will be considered as down
fa: اگر درخواست بیش از x ثانیه تأخیر باشد، لینک به عنوان پایین در نظر گرفته می شود

en: Breadcrumbs Separator
fa: جداساز مسیریاب

en: eg: \
fa: به عنوان مثال: \

en: –
fa: -

en: Customize breadcrumbs separator with a hook
fa: نمایش مسیر را با قلاب/هوک سفارشی کنید

en: Home
fa: خانه

en: default: Home
fa: به طور پیش فرض: صفحه اصلی

en: 404 error
fa: خطای 404

en: default: 404 error
fa: به طور پیش فرض: خطای 404

en: Search results for:
fa: نتایج جستجو برای:

en: default: Search results for:
fa: به طور پیش فرض: نتایج جستجو برای:

en: No results
fa: هیچ نتیجه ای

en: default: No results
fa: به طور پیش فرض: هیچ نتیجه ای ندارد

en: Remove static Posts page defined in WordPress Reading settings
fa: حذف صفحات پست استاتیک که در تنظیمات خواندن وردپرس تعریف شده است

en: My theme / Bootstrap is already displaying a separator in my breadcrumbs
fa: قالب من / بوت استرپ در حال حاضر یک جداساز در مسیر سایت من نمایش می‌دهد

en: Enable Dublin Core meta tags (dc.title, dc.description, dc.source, dc.language, dc.relation, dc.subject)
fa: فعال کردن متا تگ های Dublin Core (dc.title، dc.description، dc.source، dc.language، dc.relation، dc.subject)

en: Remove EDD meta generator
fa: EDA Meta Generator را حذف کنید

en: Enable Google News Sitemap
fa: Google Sitemap را فعال کنید

en: Publication Name (must be the same as used in Google News)
fa: نام انتشار (باید مشابه آنچه در اخبار Google استفاده می شود)

en: Enter your Google News Publication Name
fa: نام انتشارات اخبار گوگل خود را وارد کنید

en: Multisite is enabled, go to network SEO settings to manage your .htaccess file.
fa: Multisite فعال است، برای تنظیم فایل .htaccess به تنظیمات SEO شبکه بروید.

en: Edit your htaccess file
fa: فایل htaccess خود را ویرایش کنید

en: This is your htaccess file!
fa: این فایل htaccess شماست!

en: Block directory browsing
fa: مرور پوشه دایرکتوری

en: Protect wp-config.php file
fa: از فایل wp-config.php محافظت کنید

en: 301 redirection
fa: 301 تغییر مسیر

en: Saves htaccess changes
fa: تغییرات htaccess را ذخیره می کند

en: You don't have an htaccess file on your server.
fa: شما یک فایل htaccess در سرور خود ندارید

en: Your server is running Nginx, you don't have htaccess file.
fa: سرور شما Nginx را اجرا می کند، شما فایل htaccess را ندارید.

en: Enter your HTML content
fa: محتوای HTML خود را وارد کنید

en: Display content before each post
fa: محتوا را قبل از هر پست نمایش دهید

en: HTML tags allowed: strong, em, br, a href
fa: برچسب های HTML مجاز: strong، em، br، href

en: Display content after each post
fa: محتوای نمایش پس از هر پست

en: Remove feed link in source code
fa: لینک منبع را در کد منبع حذف کنید

en: Remove feed link in source code (default WordPress RSS feed)
fa: حذف لینک خوراک در کد منبع (به طور پیش فرض خوراک RSS وردپرس)

en: Remove feed link in source code (author, categories, custom taxonomies, custom post type, comments feed for a single post...)
fa: حذف لینک خوراک در کد منبع (نویسنده، دسته ها، طبقه بندی های سفارشی، نوع پست سفارشی، خوراک نظرات برای یک پست ...)

en: Disable all WordPress RSS feeds (all feeds will no longer be accessible)
fa: غیرفعال کردن همه RSS های RSS Feed (همه فید ها دیگر قابل دسترسی نخواهند بود)

en: Enable 404 monitoring
fa: مانیتور 404 را فعال کنید

en: View your 404 / 301
fa: مشاهده 404/301 شما

en: Automatically delete 404 after 30 days (useful if you have a lot of 404)
fa: به صورت خودکار 404 بعد از 30 روز حذف (مفید است اگر شما مقدار زیادی از 404)

en: None
fa: هیچ یک

en: Homepage
fa: صفحه اصلی

en: Custom URL
fa: URL سفارشی

en: Enter your custom url
fa: آدرس دلخواه خود را وارد کنید

en: Redirect to specific URL
fa: تغییر مسیر به URL خاص

en: 301 redirect
fa: 301 تغییر مسیر

en: 302 redirect
fa: 302 تغییر مسیر

en: 307 redirect
fa: 307 تغییر مسیر

en: 1 mail each time a new 404 is created
fa: 1 بار در هر بار یک 404 جدید ایجاد می شود

en: Enter your email
fa: ایمیل خود را وارد کنید

en: Send emails to
fa: ارسال ایمیل به

en: Search results base
fa: پایه نتایج جستجو

en: Search results base, eg: "search-results" without quotes
fa: پایگاه داده های جستجو، به عنوان مثال: \ "search-results " بدون نقل قول

en: Flush your permalinks each time you edit this setting.
fa: هر زمانی که این تنظیم را ویرایش می کنید، به طور منظم فلاش بکشید.

en: Enable robots.txt virtual file
fa: فعال کردن فایل مجازی robots.txt

en: Virtual Robots.txt file
fa: فایل Robots.txt مجازی

en: This is your robots.txt file!
fa: این فایل robots.txt شما است!

en: Block SemrushBot
fa: بلوک SemrushBot

en: Block MajesticSEOBot
fa: بلوک MajesticSEOBot

en: Link to your sitemap
fa: پیوند به نقشه سایت شما

en: Allow Google AdSense bot
fa: به روبات گوگل ادسنس اجازه دهید

en: Allow Google Image bot
fa: اجازه دهید به روبات تصاویر گوگل

en: Default WP rules
fa: قوانین پیش فرض وردپرس

en: Guide to edit your robots.txt file - new window
fa: راهنمای ویرایش فایل robots.txt شما - پنجره جدید

en: Enable Structured Data Types metabox for your posts, pages and custom post types
fa: متاباکس انواع داده ساختاری را برای پست های خود، صفحات و انواع پست های سفارشی فعال کنید

en: Upload your publisher logo
fa: لوگوی ناشر خود را آپلود کنید

en: Select your logo
fa: لوگوی خود را انتخاب کنید

en: Upload an Image
fa: بارگذاری یک تصویر

en: Files must be raster, such as .jpg, .png, or .gif, not vector, such as .svg.
fa: فایل ها باید شطرنجی باشند، مانند .jpg، .png، یا .gif، نه بردار، مانند .svg.

en: Animation is not allowed.
fa: انیمیشن مجاز نیست

en: Use full wordmark or full logo; not an icon.
fa: استفاده از لغت کامل یا آرم کامل؛ یک آیکون نیست

en: The graphic must be legible on a white or light background
fa: گرافیک باید در پس زمینه سفید یا نور قابل خواندن باشد

en: The logo should be a rectangle, not a square.
fa: لوگو باید یک مستطیل باشد، نه یک مربع.

en: The logo should fit in a 600x60px rectangle, and either be exactly 60px high (preferred), or exactly 600px wide. <br/>For example, 450x45px would not be acceptable, even though it fits in the 600x60px rectangle.
fa: لوگو باید در یک مستطیل 600x60px قرار بگیرد و یا دقیقا 60px (preferred) یا دقیقا 600px عرض باشد. <br/> به عنوان مثال، 450x45px قابل قبول نخواهد بود، حتی اگر آن را در مستطیل 600x60px قرار دهید.

en: The text in word-based logos should be at most 48px tall and centered vertically against the 60px image height. Additional space should be added to pad the height to 60px.
fa: متن در آرم های مبتنی بر کلمه باید حداکثر 48 پیکسل بلند و عمودی در برابر ارتفاع تصویر 60px باشد. فضای اضافی باید به پد ارتفاع تا 60px اضافه شود.

en: Logos with a solid background should include 6px minimum padding around the wordmark.
fa: آرم ها با پس زمینه جامد باید حاوی حداقل 6 پیکسل در اطراف علامت.

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Hook to filter Structured data types metabox call by post type - new window
fa: هواک برای فیلتر کردن اطلاعات متشکل از داده های ساختاری متابوکس با نوع پست - پنجره جدید

en: Remove the SEOPress admin header including Notifications Center, SEO tools and Useful links
fa: سربرگ مدیریت سئوپرس از جمله مرکز اطلاع رسانی، ابزارهای SEO و لینک های مفید را حذف کنید

en: Enter your dashicons CSS class name
fa: نام کلاس کلاس dashicons CSS را وارد کنید

en: CSS Dashicons class name without quotes
fa: CSS Dashicons نام کلاس بدون نقل قول

en: default value: <span class="ab-icon icon-seopress-seopress"></span> SEO
fa: مقدار پیش فرض: <span class="ab-icon icon-seopress-seopress"></span> سئو

en: Enter the label of the link for admin bar
fa: برچسب لینک برای نوار مدیریت را وارد کنید

en: eg: https://www.example.com/my-custom-image.png
fa: به عنوان مثال: https://www.example.com/my-custom-image.png

en: Enter the absolute URL to your logo
fa: ‫URL دقیق لوگوی خود وارد کنید

en: Remove "You like SEOPress? Don't forget to rate it 5 stars!"
fa: حذف عبارت «شما SEOPress را دوست دارید؟ فراموش نکنید که 5 ستاره را ارزیابی کنید!»

en: Titles & Metas
fa: عنوان ها و متا

en: XML / HTML Sitemap
fa: نقشه سایت XML / HTML

en: Social Networks
fa: شبکه های اجتماعی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Tools
fa: ابزارها

en: BOT
fa: ربات

en: Remove WooCommerce meta generator
fa: حذف تولیدکننده‌ی متای ووکامرس

en: Main
fa: اصلی

en: Audience
fa: مخاطبین

en: Acquisition
fa: فراگیری

en: Behavior
fa: رفتار

en: Events
fa: رویدادها

en: Page view / session
fa: نمایش صفحه / جلسه

en: Average session duration
fa: میانگین مدت جلسه

en: Bounce rate
fa: میزان گشت و گذار

en: New sessions
fa: جلسات جدید

en: Device category
fa: دسته بندی دستگاه

en: Language
fa: زبان

en: Country
fa: کشور

en: Operating System
fa: سیستم عامل

en: Browser
fa: مرورگر

en: Screen resolution
fa: وضوح صفحه

en: Channels
fa: کانال ها

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Referrals
fa: ارجاع‌ها

en: Medium
fa: متوسط

en: Page views
fa: بازدیدهای صفحه

en: Total events
fa: کل رویدادها

en: Total unique events
fa: مجموع رویدادهای منحصر به فرد

en: Event category
fa: دسته بندی رویداد

en: Event action
fa: اقدام رویداد

en: Event label
fa: برچسب رویداد

en: Authenticate
fa: تصدیق کردن

en: Today
fa: امروز

en: Yesterday
fa: دیروز

en: 7 days ago
fa: 7 روز پیش

en: 30 days ago
fa: 30 روز پیش

en: 90 days ago
fa: 90 روز پیش

en: 180 days ago
fa: 180 روز پیش

en: 360 days ago
fa: 360 روز پیش

en: Period
fa: دوره زمانی

en: Page views per session
fa: نمایش صفحات در هر جلسه

en: Stats
fa: آمار

en: Enable your license
fa: مجوز خود را فعال کنید - دریافت لایسنس از فرشمی

en: Browse our guides
fa: راهنماهای ما را مرور کنید

en: Read our FAQ
fa: FAQ ما را بخوانید

en: Check our website
fa: وب سایت ما را بررسی کنید

en: URL redirect
fa: نشانی اینترنتی تغییر مسیر

en: Title
fa: عنوان

en: Headline <em>(max limit: 110)</em>
fa: عنوان <em> (حداکثر محدودیت: 110) </ em>

en: The headline of the article
fa: عنوان مقاله

en: Image
fa: تصویر

en: Select your image
fa: تصویر خود را انتخاب کنید

en: Eg: YYYY-MM-DD
fa: مثلا: YYYY-MM-DD

en: Eg: HH:MM
fa: مثلا: HH: MM

en: Name of your business
fa: نام کسب و کار شما

en: Select a business type
fa: یک نوع کسب و کار را انتخاب کنید

en: Street Address
fa: آدرس خیابان

en: eg: Place Bellevue
fa: به عنوان مثال: بلوار مرزداران

en: City
fa: شهر

en: eg: Biarritz
fa: به عنوان مثال: تهران

en: State
fa: استان

en: eg: Pyrenees Atlantiques
fa: به عنوان مثال: البرز

en: Postal code
fa: کد پستی

en: eg: 64200
fa: مثال. ۴۷۱۳۸۹۷۴۳۰

en: eg: France
fa: به عنوان مثال: ایران

en: Latitude
fa: عرض جغرافیایی

en: eg: 43.4831389
fa: به عنوان مثال: 43.4831389

en: Longitude
fa: عرض جغرافیایی

en: eg: -1.5630987
fa: به عنوان مثال: -1.5630987

en: URL
fa: نشانی اینترنتی

en: Telephone
fa: تلفن

en: eg: +33559240138
fa: به عنوان مثال: +۹۸۴۴۸۱۲۵۶۶

en: Price range
fa: حدود قیمت

en: eg: $$, €€€, or ££££...
fa: مثلا: $$، € €، یا ££££ ...

en: Opening hours
fa: ساعات کار

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه شنبه

en: Wednesday
fa: چهار شنبه

en: Thursday
fa: پنج شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Closed all the day?
fa: تمام روز بسته؟

en: Open in the morning?
fa: صبح باز؟

en: Open in the afternoon?
fa: بعد از ظهر باز؟

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: The title of your lesson, course...
fa: عنوان درس، دوره ...

en: Course description
fa: شرح دوره

en: Enter your course/lesson description
fa: توصیف دوره / درس خود را وارد کنید

en: School/Organization
fa: مدرسه / سازمان

en: Name of university, organization...
fa: نام دانشگاه، سازمان ...

en: School/Organization Website
fa: وب سایت مدرسه / سازمان

en: Enter the URL like https://example.com/
fa: URL را مانند https://example.com/ وارد کنید

en: Recipe name
fa: نام دستور العمل

en: The name of your dish
fa: نام ظرف شما

en: Short recipe description
fa: توضیحات دستورالعمل کوتاه

en: A short summary describing the dish.
fa: یک خلاصه خلاصه توصیف ظرف.

en: Recipe category
fa: دسته دستور العمل

en: Eg: appetizer, entree, or dessert
fa: مثلا: اشتها آور، غذا یا دسر

en: Preparation time (in minutes)
fa: زمان آماده سازی (در دقیقه)

en: Eg: 30
fa: مثلا: 30

en: Cooking time (in minutes)
fa: زمان پخت (در دقیقه)

en: Calories
fa: کالری

en: Number of calories
fa: تعداد کالری

en: Recipe yield
fa: عملکرد دستور العمل

en: Eg: number of people served, or number of servings
fa: مثلا: تعداد افرادی که خدمت کرده اند، یا تعداد سرویس ها

en: Video name
fa: نام ویدیو

en: The title of your video
fa: عنوان ویدئو شما

en: Video description
fa: توضیحات ویدیو

en: The description of the video
fa: شرح ویدئو

en: Video thumbnail
fa: ریز عکس

en: Video URL
fa: نشانی اینترنتی ویدیو

en: Eg: https://example.com/video.mp4
fa: مثلا: https://example.com/video.mp4

en: Select your event type
fa: نوع رویداد خود را انتخاب کنید

en: Event name
fa: نام رویداد، مناسبت

en: The name of your event
fa: نام رویداد شما

en: Event description
fa: شرح رویداد

en: Enter your event description
fa: توصیف رویداد خود را وارد کنید

en: Image thumbnail
fa: تصویر بند انگشتی تصویر

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Start time
fa: زمان شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: End time
fa: زمان پایان

en: Location name
fa: نام مکان

en: Eg: Hotel du Palais
fa: به عنوان مثال: هتل دو پالای

en: Location Website
fa: وب سایت محل سکونت

en: Eg: http://www.hotel-du-palais.com/
fa: مثلا: http://www.hotel-du-palais.com/

en: Location Address
fa: آدرس محل سکونت

en: Eg: 1 Avenue de l'Imperatrice, 64200 Biarritz
fa: مثلا: 1 Avenue de l'Imperatrice، 64200 Biarritz

en: Offer name
fa: نام ارائه کنید

en: Eg: General admission
fa: مثلا: پذیرش عمومی

en: Select your offer category
fa: دسته پیشنهاد خود را انتخاب کنید

en: Eg: 10
fa: مثلا: 10

en: Availability
fa: دسترسی

en: Valid From
fa: معتبر از

en: The date when tickets go on sale
fa: تاریخی که بلیط ها به فروش می رسند

en: Time
fa: زمان

en: The time when tickets go on sale
fa: زمانی که بلیط ها به فروش می رسند

en: Website to buy tickets
fa: وب سایت برای خرید بلیط

en: Eg: https://fnac.com/
fa: مثلا: https://fnac.com/

en: Performer name
fa: نام هنرمند

en: Eg: Lana Del Rey
fa: مثلا: لانا دل ری

en: Product name
fa: نام محصول

en: The name of your product
fa: نام محصول شما

en: Product description
fa: توضیحات محصول

en: The description of the product
fa: توضیحات محصول

en: Thumbnail
fa: بند انگشتی

en: Product price
fa: قیمت کالا

en: Product currency
fa: ارز محصول

en: Product Condition
fa: وضعیت محصول

en: Product Availability
fa: در دسترس بودن محصول

en: Price
fa: قیمت

en: Your rating
fa: امتیاز شما

en: The item rating
fa: امتیاز آیتم

en: Review item name
fa: نام آیتم نقد و بررسی

en: The item name reviewed
fa: نام آیتم نقد و بررسی

en: Review item image
fa: تصویر آیتم نقد و بررسی

en: Select a Currency
fa: یک ارز را انتخاب کنید

en: U.S. Dollar
fa: دلار آمریکا

en: Pound Sterling
fa: پوند استرلینگ

en: Euro
fa: یورو

en: Argentina Peso
fa: پزوی آرژانتینن

en: Australian Dollar
fa: دلار استرالیا

en: Brazilian Real
fa: رئال برزیل

en: Bulgarian lev
fa: لوگو بلغاری

en: Canadian Dollar
fa: دلار کانادایی

en: Chilean Peso
fa: پزوی شیلی

en: Czech Koruna
fa: کرونا چک

en: Danish Krone
fa: کرون دانمارکی

en: Hong Kong Dollar
fa: دلار هنگ کنگ

en: Hungarian Forint
fa: فورینت مجارستان

en: Indian rupee
fa: روپیه هند

en: Israeli New Sheqel
fa: اسرائیل جدید شقل

en: Japanese Yen
fa: ین ژاپن

en: Malaysian Ringgit
fa: Ringgit مالزی

en: Mexican Peso
fa: پزوی مکزیکی

en: Norwegian Krone
fa: نروژی کرون

en: New Zealand Dollar
fa: دلار نیوزیلند

en: Philippine Peso
fa: پزوی فیلیپین

en: Polish Zloty
fa: لهستان لهستان

en: Indonesian rupiah
fa: روپایی اندونزیایی

en: Russian Ruble
fa: روبل روسیه

en: Singapore Dollar
fa: دلار سنگاپور

en: South African Rand
fa: آفریقای جنوبی رند

en: Swedish Krona
fa: کرون سوئد

en: Swiss Franc
fa: فرانک سوئیس

en: Taiwan New Dollar
fa: تایوان دلار جدید

en: Thai Baht
fa: تایلندی بات

en: Vietnamese đồng
fa: ویتنامی Đồng

en: FAQ
fa: سوالات متداول

en: Course
fa: دوره

en: Recipe
fa: دستور آشپزی

en: Video
fa: ویدئو

en: Event
fa: رویداد

en: Product
fa: محصول

en: Review
fa: بررسی

en: Select your data type
fa: نوع داده خود را انتخاب کنید

en: Be sure to select the right structure data type for your content.
fa: اطمینان حاصل کنید که نوع داده ساختاری مناسب برای محتوای خود را انتخاب کنید.

en: When you choose one, fill all fields with the right format.
fa: وقتی یکی را انتخاب می کنید، تمام زمینه ها را با فرمت مناسب پر کنید.

en: You can test your page with Google Data Structure Test tool.
fa: شما می توانید صفحه خود را با ابزار تست Google Structure Test تست کنید.

en: Make a test
fa: تست کنید

en: Validate my schema
fa: اعتبارسنجی شمای من

en: 404 / 301
fa: 404/301

en: Item Archives
fa: بایگانی موارد

en: Parent Item:
fa: مورد والدین:

en: All 404 / 301
fa: همه 404/301

en: Add New redirection
fa: اضافه کردن تغییر مسیر جدید

en: Add redirection
fa: اضافه کردن تغییر مسیر

en: New redirection
fa: تغییر مسیر جدید

en: Edit redirection
fa: ویرایش تغییر مسیر

en: Update redirection
fa: به روز رسانی تغییر مسیر

en: View redirection
fa: مشاهده تغییر مسیر

en: Search redirection
fa: جستجوی تغییر مسیر

en: Monitoring 404
fa: 404 نظارت

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Category
fa: دسته بندی

en: All Categories
fa: همه دسته بندی ها

en: Parent Category
fa: دسته بندی والد

en: Parent Category:
fa: دسته بندی والد:

en: New Category Name
fa: نام دسته بندی جدید

en: Add New Category
fa: افزودن دسته جدید

en: Edit Category
fa: ویرایش دسته بندی

en: Update Category
fa: بروزرسانی دسته بندی

en: View Category
fa: مشاهده دسته بندی

en: Separate categories with commas
fa: دسته بندی ها را با کاما جدا کنید

en: Add or remove categories
fa: افزودن یا حذف دسته بندیها

en: Choose from the most used
fa: از بیشترین استفاده شده ها انتخاب کنید

en: Popular Categories
fa: موضوعات محبوب

en: Search Categories
fa: جست‌وجوی دسته‌‌ها

en: Not Found
fa: پیدا نشد

en: No items
fa: بدون آیتم

en: Categories list
fa: فهرست دسته بندی ها

en: Categories list navigation
fa: ناوبری فهرست دسته بندی ها

en: Manage categories redirects
fa: مدیریت تغییر مسیرهای دسته بندی ها

en: Import your redirects
fa: تغییر مسیرهای خود را وارد کنید

en: Export your redirects
fa: تغییر مسیرها را برون بری کنید

en: Test redirection
fa: آزمایش تغییر مسیر

en: All categories
fa: همه دسته بندی ها

en: All status
fa: تمام وضعیت

en: Enable redirection
fa: تغییر مسیر را فعال کنید

en: Disable redirection
fa: تغییر مسیر را غیرفعال کنید

en: Enter the old URL here without domain name
fa: ‫URL قدیمی را اینجا و بدون نام دامنه وارد کنید

en:  updated. %s
fa:  به روز شد %s

en:  published. %s
fa:  منتشر شده. %s

en: Redirection saved.
fa: تغییر مسیر ذخیره شد

en: Enable?
fa: فعال کردن؟

en: User agent
fa: عامل کاربر

en: 404 alert
fa: هشدار 404

en: You are receiving this email because a new 404 error has been logged on your site. See below:
fa: شما این ایمیل را دریافت می کنید زیرا یک خطای 404 جدید در سایت شما وارد شده است. زیر را ببینید:

en: You have set a publisher logo. Good!
fa: شما یک لوگوی ناشر تنظیم کرده‌اید. خوب!

en: Select your article type
fa: نوع مقاله خود را انتخاب کنید

en: News Article
fa: مقاله خبری

en: Report
fa: گزارش

en: Scholarly Article
fa: مقاله علمی

en: Social Media Posting
fa: ارسال رسانه های اجتماعی

en: The representative image of the article. Only a marked-up image that directly belongs to the article should be specified.
fa: تصویر نماد مقاله. فقط یک تصویر مشخص شده که مستقیما به مقاله تعلق دارد باید مشخص شود.

en: Minimum size: 696px wide, JPG, PNG or GIF, crawlable and indexable (default: post thumbnail if available)
fa: حداقل اندازه: 696 پیکسل عرض، JPG، PNG یا GIF، قابل crawlable و indexable (به طور پیش فرض: ارسال تصویر کوچک در صورت موجود بودن)

en: Event description (default excerpt, or beginning of the content)
fa: شرح رویداد (به طور پیش فرض گزیده یا شروع محتوای)

en: Minimum width: 720px - Recommended size: 1920px -  .jpg, .png, or. gif format - crawlable and indexable
fa: حداقل عرض: 720 پیکسل - اندازه توصیه شده: 1920px - .jpg، .png، یا. فرمت gif - قابل crawlable و indexable

en: Select your currency
fa: ارز خود را انتخاب کنید

en: Every page must contain at least one image (whether or not you include markup). Google will pick the best image to display in Search results based on the aspect ratio and resolution.<br>
    Image URLs must be crawlable and indexable.<br>
    Images must represent the marked up content.<br>
    Images must be in .jpg, .png, or. gif format.<br>
    For best results, provide multiple high-resolution images (minimum of 50K pixels when multiplying width and height) with the following aspect ratios: 16x9, 4x3, and 1x1.
fa: هر صفحه باید حداقل یک تصویر داشته باشد (یا نشانه گذاری را شامل می شود). گوگل بهترین تصویر را برای نمایش در نتایج جستجو بر اساس نسبت ابعاد و رزولوشن انتخاب می کند. <br> \ n URL های تصویر باید قابل crawlable و indexable باشند. <br> \ n تصاویر باید محتوای مشخص شده را نشان دهند. <br> \ n تصاویر باید در .jpg، .png، یا فرمت GIF. \ n برای بهترین نتایج، تصاویری با رزولوشن با وضوح بالا (حداقل 50K پیکسل در هنگام ضرب کردن عرض و ارتفاع) را با نسبت های ذیل نسبت دهید: 16x9، 4x3 و 1x1.

en: Pictures clearly showing the product, e.g. against a white background, are preferred.
fa: تصاویر به وضوح نشان دادن محصول، به عنوان مثال در برابر یک زمینه سفید، ترجیح داده می شود.

en: Minimum size: 185px by 185px, aspect ratio 1:1
fa: حداقل اندازه: 185px به 185px، نسبت ابعاد 1: 1

en: Eg: 30 min
fa: مثلا: 30 دقیقه

en: Eg: 45 min
fa: مثلا: 45 دقیقه

en: Minimum size: 160px by 90px - Max size: 1920x1080px - crawlable and indexable
fa: حداقل اندازه: 160 پیکسل تا 90 پیکسل - حداکثر اندازه: 1920x1080px - قابل خواندن و قابل مرتب شدن

en: Proper structured data in your news, blog, and sports article page can enhance your appearance in Google Search results.
fa: داده های مناسب ساختاری در اخبار، وبلاگ ها و صفحه مقاله های ورزشی شما می تواند ظاهر خود را در نتایج جستجوی Google افزایش دهد.

en: Only use course markup for educational content that fits the following definition of a course: A series or unit of curriculum that contains lectures, lessons, or modules in a particular subject and/or topic.
fa: فقط از نشانه گذاری دوره برای محتوای آموزشی استفاده کنید که متناسب با تعریف زیر از یک دوره است: یک سری یا واحد برنامه درسی که حاوی سخنرانی ها، درس ها یا ماژول ها در یک موضوع خاص و یا موضوع است.

en: A course must have an explicit educational outcome of knowledge and/or skill in a particular subject and/or topic, and be led by one or more instructors with a roster of students.
fa: یک دوره باید یک نتیجه آموزش صریح دانش و / یا مهارت در یک موضوع خاص و / یا موضوع داشته باشد و باید توسط یک یا چند مدرس با فهرست دانش آموزان رهبری شود.

en: A general public event such as "Astronomy Day" is not a course, and a single 2-minute "How to make a Sandwich Video" is not a course.
fa: یک رویداد عمومی عمومی مانند \ "روز نجوم " یک دوره نیست و یک دقیقه 2 دقیقه "نحوه ساخت فیلم ساندویچ" یک دوره نیست.

en: (maximum limit)
fa: (حداکثر حد مجاز)

en: Event markup describes the details of organized events. When you use it in your content, that event becomes relevant for enhanced search results for relevant queries.
fa: نشانه گذاری رویداد جزئیات رویدادهای سازمان یافته را توصیف می کند. هنگامی که از محتوای آن استفاده می کنید، این رویداد برای نتایج جستجوی پیشرفته برای درخواست های مربوطه مرتبط می شود.

en: <strong>Expired events.</strong> Events data for any feature will never be shown for expired events. However, you do not have to remove markup for expired events.
fa: <strong> حوادث منقضی شده. </ strong> دادههای رویداد برای هر ویژگی هرگز برای رویدادهای منقضی نشان داده نخواهد شد. با این حال، لازم نیست که نشانه گذاری رویدادهای منقضی را حذف کنید.

en: <strong>Indicate the performer.</strong> Each event item must specify a performer property corresponding to the event's performer; that is, a musician, musical group, presenter, actor, and so on.
fa: <strong> نمایشگر را مشخص کنید. </ strong> هر مورد مورد باید یک مشخصه performer مربوط به عملکرد رویداد را مشخص کند؛ یعنی موسیقیدان، گروه موسیقی، خواننده، بازیگر و غیره.

en: <strong>Do not include promotional elements in the name.</strong>
fa: <strong> عناصر تبلیغاتی را در نام کنید. </ strong>

en: Promoting non-event products or services: "Trip package: San Diego/LA, 7 nights"
fa: تبلیغ محصولات یا خدمات غیر رویدادی: \ "بسته سفر: سن دیگو / لا، 7 شب"

en: Prices in event titles: "Music festival - only $10!" Instead, highlight ticket prices using the tickets property in your markup.
fa: قیمت ها در عناوین رویداد: \ "جشنواره موسیقی - فقط 10 دلار! " در عوض، قیمت بلیط را با استفاده از املاک بلیط در علامت گذاری خود برجسته کنید.

en: Using a non-event for a title, such as: "Sale on dresses!"
fa: با استفاده از غیر رویدادی برای یک عنوان، مانند: \ "فروش در لباس "

en: <strong>Multi-day events.</strong> If your event/ticket info is for the festival itself, specify both the start and end date of the festival. If your event/ticket info is for a specific performance that is part of the festival, specify the specific date of the performance. If the specific date is unavailable, specify both the start and end date of the festival.
fa: <strong> رویدادهای چند روزه </ strong> اگر رویداد / اطلاعات بلیط شما برای خود جشنواره باشد، تاریخ و تاریخ پایان جشنواره را مشخص کنید. اگر اطلاعات رویداد / بلیط شما برای یک عملکرد خاص است که بخشی از جشنواره است، تاریخ مشخصی از عملکرد را مشخص کنید. اگر تاریخ خاص در دسترس نیست، تاریخ و تاریخ پایان جشنواره را مشخص کنید.

en: Business Event
fa: رویداد کسب و کار

en: Children's Event
fa: رویداد کودکان

en: Comedy Event
fa: رویداد کمدی

en: Course Instance
fa: دوره درس

en: Dance Event
fa: رویداد رقص

en: Delivery Event
fa: رویداد تحویل

en: Education Event
fa: رویداد آموزش

en: Exhibition Event
fa: رویداد نمایشگاه

en: Festival
fa: جشنواره

en: Food Event
fa: رویداد غذا

en: Literary Event
fa: رویداد ادبی

en: Music Event
fa: رویداد موسیقی

en: Publication Event
fa: رویداد انتشار

en: Sale Event
fa: رویداد فروش

en: Screening Event
fa: نمایش رویداد

en: Social Event
fa: رویداد اجتماعی

en: Sports Event
fa: رویداد ورزشی

en: Theater Event
fa: رویداد تئاتر

en: Visual Arts Event
fa: هنرهای تجسمی

en: Primary
fa: اولیه

en: Secondary
fa: ثانوی

en: Presale
fa: پیش فروش

en: Premium
fa: پولی

en: The lowest available price, including service charges and fees, of this type of ticket.
fa: پایین ترین قیمت موجود، از جمله هزینه خدمات و هزینه های این نوع بلیط.

en: In Stock
fa: موجود

en: Sold Out
fa: فروخته شده

en: Pre Order
fa: پیش سفارش

en: Question (required)
fa: سوال (مورد نیاز)

en: Enter your question
fa: سوال خود را وارد کنید

en: Answer (required)
fa: پاسخ (مورد نیاز)

en: Enter your answer
fa: پاسخ خود را وارد کنید

en: Remove question
fa: سوال را حذف کنید

en: Add question
fa: اضافه کردن سوال

en: When users search for businesses on Google Search or Maps, Search results may display a prominent Knowledge Graph card with details about a business that matched the query.
fa: هنگامی که کاربران برای کسب و کار در جستجوی Google یا Maps جستجو می کنند، نتایج جستجو ممکن است یک کارت گرافیکی دانش برجسته با جزئیات در مورد یک کسب و کار که با پرس و جو مطابقت دارد نمایش دهد.

en: Add markup to your product pages so Google can provide detailed product information in rich Search results - including Image Search. Users can see price, availability... right on Search results.
fa: علامت گذاری به صفحات محصول خود را اضافه کنید تا گوگل بتواند اطلاعات محصول دقیق را در نتایج جستجوی غنی از جمله جستجوی تصویر ارائه دهد. کاربران می توانند قیمت، در دسترس بودن ... درست در نتایج جستجو را ببینید.

en: <strong>Use markup for a specific product, not a category or list of products.</strong> For example, "shoes in our shop" is not a specific product.
fa: <strong> استفاده از نشانه گذاری برای یک محصول خاص، نه یک دسته یا لیست محصولات. </ strong> به عنوان مثال، \ "کفش در فروشگاه ما " یک محصول خاص نیست.

en: <strong>Adult-related products are not supported.</strong>
fa: <strong> محصولات مرتبط با بزرگسالان پشتیبانی نمی شوند. </ strong>

en: New
fa: جدید

en: Used
fa: استفاده شده

en: Damaged
fa: آسیب دیده

en: Refurbished
fa: مرمت شده

en: In Store Only
fa: فقط در فروشگاه

en: Online Only
fa: فقط آنلاین

en: Limited Availability
fa: دسترسی محدود

en: Out Of Stock
fa: تمام شده

en: Discontinued
fa: متوقف شد

en: Pre Sale
fa: پیش فروش

en: Mark up your recipe content with structured data to provide rich cards and host-specific lists for your recipes, such as cooking and preparation times, nutrition information...
fa: علامت گذاری مطالب خود را با داده های ساخت یافته برای ارائه کارت های غنی و لیست های خاص میزبان برای دستور العمل های خود را، مانند پخت و پز و زمان آماده سازی، اطلاعات تغذیه را ...

en: Use recipe markup for content about preparing a particular dish. For example, "facial scrub" or "party ideas" are not valid names for a dish.
fa: استفاده از نشانه گذاری دستورالعمل برای محتوای در مورد تهیه یک ظرف خاص. به عنوان مثال، \ "اسکراب صورت " و یا \ "ایده های حزبی " نام های معتبر برای یک ظرف نیست.

en: A simple review about something. When Google finds valid reviews or ratings markup, they may show a rich snippet that includes stars and other summary info from reviews or ratings.
fa: یک بررسی ساده درباره هر چیز. وقتی که گوگل بررسی‌ها و امتیازات دقیق درباره آیتم‌ها را می‌یابد٬ ممکن است یک محتوای غنی شده شامل ستاره ها و دیگر اطلاعات خلاصه از نقدها و امتیازات را در صفحه نتایج نمایش دهد.

en: Mark up your video content with structured data to make Google Search an entry point for discovering and watching videos.
fa: محتوای ویدئوی خود را با داده های ساختاری علامت بزنید تا جستجوی گوگل را به عنوان نقطه ورود برای کشف و تماشای فیلم ها تبدیل کنید.

en: Connect your WordPress site with Google Analytics API and get statistics right in your Dashboard.
fa: سایت WordPress خود را با API Google Analytics مرتبط کنید و آمار را در داشبورد خود ببرید.

en: Check our guide
fa: راهنمای ما را بررسی کنید

en: View scan results
fa: مشاهده نتایج اسکن

en: Copy and paste this function into your theme (eg: header.php) to enable your breadcrumbs:
fa: این تابع را به موضوع خود کپی کنید و بگذارید (به عنوان مثال: header.php) برای فعال کردن پودرهای سفالی:

en: This function accepts 1 parameter: <strong>true / false</strong> for <strong>echo / return</strong>. Default: <strong>true</strong>.
fa: این تابع 1 پارامتر را دریافت می کند: <strong> true / false </ strong> برای <strong> echo / return </ strong>. پیش فرض: <strong> درست </ strong>.

en: You can also use this shortcode in your content (post, page, post type...):
fa: همچنین میتوانید از این کد کوتاه در محتوا (پست، صفحه، پست نوع ...) استفاده کنید:

en: To view your sitemap, enable permalinks (not default one), and save settings to flush them.
fa: برای مشاهده نقشه سایت خود، پیوندهای یکتا را فعال کنید (به طور پیش فرض نیست) و تنظیمات را برای ذخیره آنها انجام دهید.

en: We respect the rules of Google News: Only articles published during the previous two days, and, to a limit of 1000 articles, are visible in the sitemap.
fa: ما به قوانین اخبار گوگل احترام می گذاریم: فقط مقالات منتشر شده در دو روز گذشته و حداکثر 1000 مقاله در نقشه سایت قابل مشاهده است.

en: View your sitemap
fa: نقشه سایت خود را مشاهده کنید

en: Ping Google manually
fa: پینگ گوگل به صورت دستی

en: Flush permalinks
fa: حذف پیوندهای یکتا

en: SAVE YOUR HTACCESS FILE BEFORE EDIT!
fa: قبل از ویرایش، فایل HACCESS خود را ذخیره کنید!

en: We recommend WP Rocket caching plugin to quickly and easily optimize your WordPress site. Starting from just $49.
fa: ما افزونه swift performance را برای بهینه سازی سایت شما پیشنهاد می‌کنیم.

en: Get an insightful audit of your website's quality for better performances with Dareboost.
fa: برای انجام کارهای بهتر با Dareboost یک حسابرسی دقیق از کیفیت وب سایت خود دریافت کنید.

en: Remove last analysis
fa: حذف آخرین تجزیه و تحلیل

en: Title:
fa: عنوان:

en: The speed score is based on the lab data analyzed by Lighthouse.
fa: نمره سرعت براساس اطلاعات آزمایشگاهی و تحليل فانوس دریایی است.

en: Analysis time:
fa: زمان تجزیه و تحلیل:

en:  at
fa: در

en: Screenshot
fa: تصویری

en: Field Data
fa: اطلاعات فیلد

en: Over the last 30 days, the field data shows that this page has a <span>%s</span> speed compared to other pages in the Chrome User Experience Report. We are showing the 90th percentile of FCP and the 95th percentile of FID.
fa: در طول 30 روز گذشته، داده های زمینه نشان می دهد که این صفحه دارای سرعت <span>٪ s</span> در مقایسه با سایر صفحات گزارش گزارش عملکرد Chrome است. ما نشان می دهیم 90 درصد از FCP و صدک 95 از FID.

en: First Contentful Paint (FCP):
fa: اولین رنگ متضاد (FCP):

en:  s
fa: ثانیه

en: First Input Delay (FID):
fa: اولین تاخیر ورودی(FID):

en: Lab Data
fa: داده آزمایشگاه

en: Lighthouse analysis of the current page on an emulated mobile network. Values are estimated and may vary.
fa: تحلیل به روش فانوس دریایی از برگه فعلی بر روی یک شبکه موبایلی شبیه سازی شده. مقادیر تخمینی است و ممکن است تفاوت داشته باشد.

en: First Contentful Paint:
fa: اولین رنگ پرمحتوا:

en: First Meaningful Paint:
fa: اولین رنگ بی محتوا:

en: Speed Index:
fa: فهرست سرعت:

en: Time to Interactive:
fa: زمان برای تعامل:

en: Estimated Input Latency:
fa: فاصله ورودری تخمینی:

en:  ms
fa: میلی ثانیه

en: Opportunities
fa: شانس‌ها

en: These optimizations can speed up your page load.
fa: این شانس‌ها می‌تواند سرعت بارگذاری صفحه شما را افزایش دهد.

en:  KB
fa:  کلوبایت

en: Diagnostics
fa: خطایابی

en: More information about the performance of your application.
fa: اطلاعات بیشتر درباره کیفیت عملکرد اپلیکیشن شما.

en: Passed audits
fa: مخاطبین پاس شده

en: We can't retrieve your Google Page Speed. Make sure your site is accessible from everyone, and try again.
fa: ما نمیتوانیم سرعت Google Page Speed خود را بازیابی کنیم. اطمینان حاصل کنید که سایت شما از همه قابل دسترسی است و دوباره امتحان کنید.

en: Configure your breadcrumbs, using schema.org markup, allowing it to appear in Google's search results.
fa: پخت و پز خود را با استفاده از نشانه schema.org، اجازه می دهد آن را در نتایج جستجوی گوگل نشان می دهد.

en: Google developers website (new window)
fa: وب سایت توسعه دهندگان Google (پنجره جدید)

en: Lean more on Google developers website
fa: بیشتر در وب سایت توسعه دهندگان گوگل قرار دهید

en: Structured Data Types (schema.org)
fa: انواع داده های ساختاری (schema.org)

en: Configure your virtual robots.txt file.
fa: پیکربندی فایل robots.txt مجازی شما.

en: Monitor 404 urls in your Dashboard. Crawlers (robots/spiders) will be automatically exclude (eg: Google Bot, Yahoo, Bing...).
fa: 404 URL را در داشبورد خود نظارت کنید. خزنده ها (ربات ها / عنکبوت ها) به طور خودکار حذف می شوند (مانند: Google Bot، Yahoo، Bing ...).

en: Edit your htaccess file.
fa: فایل htaccess خود را ویرایش کنید.

en: Change the URL rewriting.
fa: تغییر URL را بازنویسی کنید

en: 404 URLS are bad for:
fa: 404 URLS بد برای:

en: User experience
fa: تجربه ی کاربر

en: Performances
fa: عملکردها

en: All these reasons degrade your SEO AND your conversion.
fa: همه این دلایل باعث کاهش سئوی شما و نرخ تبدیل شما می شود.

en: View your robots.txt
fa: robots.txt خود را مشاهده کنید

en: Connect with Google Analytics API
fa: با Google Analytics API ارتباط برقرار کنید

en: Post types to scan
fa: انواع پست برای اسکن

en: Number of posts / pages / post types to scan
fa: تعداد پست ها / صفحات / انواع پست ها برای اسکن

en: Scan link type (slow down the bot)
fa: نوع لینک اسکن (کاهش سرعت ربات)

en: Scan 404 only
fa: اسکن 404 تنها

en: Request Timeout (default 5 sec)
fa: درخواست تاخیر (به طور پیش فرض 5 ثانیه)

en: Clean broken links list when requesting a new scan
fa: پاک کردن لیست لینک های شکسته هنگام درخواست یک اسکن جدید

en: Enable Breadcrumbs
fa: پخت و پز را فعال کنید

en: Translation for homepage
fa: ترجمه برای صفحه اصلی

en: Translation for "Error 404"
fa: ترجمه برای «خطا 404»

en: Translation for "Search results for"
fa: ترجمه برای \ "نتایج جستجو برای "

en: Translation for "No results"
fa: ترجمه \ "بدون نتیجه "

en: Remove Posts page
fa: حذف برگه‌ی پست ها

en: Disable default breadcrumbs separator
fa: جداسازی پودرهای خردهفروشی را غیرفعال کنید

en: Enable Dublin Core
fa: دوبلین را فعال کنید

en: OG Price
fa: OG قیمت

en: OG Currency
fa: ارز OG

en: Remove Easy Digital Downloads generator tag in your head
fa: حذف تگ مولد Easy Digital Downloads در سر خود

en: Select your Custom Post Type to INCLUDE in your Google News Sitemap
fa: نوع پست سفارشی خود را انتخاب کنید تا در نقشه سایت گوگل اخبار خود وارد شوید

en: Disable comments RSS feed
fa: RSS خوراک نظرات را غیرفعال کنید

en: Disable posts RSS feed
fa: غیرفعال کردن پست های خوراک RSS

en: Disable extra RSS feed
fa: RSS اضافی را غیرفعال کنید

en: Disable all RSS feeds
fa: همه RSS ها را غیرفعال کنید

en: 404 log
fa: مانیتور 404

en: 404 cleaning
fa: 404 تمیز کردن

en: Redirect 404 to
fa: تغییر مسیر 404 به

en: Status code of redirections
fa: کد وضعیت تغییر مسیر

en: Email notifications
fa: اعلان های ایمیل

en: Custom URL for search results
fa: URL دلخواه برای نتایج جستجو

en: Enable Robots
fa: فعال کردن روبات ها

en: Enable Structured Data Types
fa: نوع داده ساختاری را فعال کنید

en: Block Structured Data Types metabox to user roles
fa: بلوک داده های ساختاری داده ها را به عنوان متابوکو به نقش های کاربر متصل می کند

en: Remove SEOPress admin header
fa: حذف سربرگ ادمین سئوپرس

en: Filter SEO admin menu dashicons
fa: دشیکون های منوی ادمین فیلتر سئو

en: Edit SEOPress item in admin bar
fa: ویراییش آیتم سئوپرس در نوار ادمین

en: Add your custom logo in SEOPress admin header
fa: افزودن لوگوی سفارشی خود به سربرگ ادمین سئوپرس

en: Remove SEOPress credits in footer admin pages
fa: حذف کردیت سئوپرس از فوتر برگه های ادمین

en: Cart page
fa: صفحه سبد خرید

en: Checkout page
fa: صفحه پرداخت

en: Customer account pages
fa: صفحات حساب مشتری

en: Remove WooCommerce generator tag in your head
fa: حذف تگ تولیدکننده ووکامرس در سربرگ شما

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
fa: یک نسخه جدید از %1$s وجود دارد. %2$s نمایش جزئیات %4$s %3$s %4$s .

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
fa: یک نسخه جدید از %1$s وجود دارد. %2$s نمایش نسخه %3$s جزئیات %4$s یا %5$s در حال حاضر %6$s .

en: You do not have permission to install plugin updates
fa: شما مجوز نصب افزونه را نصب نکردید

en: Error
fa: خطا

en: Scan
fa: اسکن کردن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Latest scan:
fa: آخرین اسکن:

en: Links found:
fa: لینک های یافت شده:

en: Export CSV
fa: برون بری CSV

en: No scan
fa: بدون اسکن

en: Attachments
fa: پیوست ها

en: Author:
fa: نویسنده:

en: Page
fa: صفحه

en: No feed available.
fa: خوراک موجود نیست

en: Fix this!
fa: این را ثابت کنید

en: Please enable <strong>SEOPress</strong> in order to use SEOPress PRO.
fa: لطفا <strong> سئوپرس </ strong> را فعال کنید تا از SEOPress PRO استفاده کنید.

en: Enable / Download now!
fa: فعال کردن / دانلود اکنون!

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Activate your license
fa: فعالسازی لایسنس

en: Local Business (default)
fa: کسب و کار محلی (به طور پیش فرض)

en: Animal Shelter
fa: پناهگاه حیوانات

en: Automotive Business
fa: کسب و کار خودرو

en: Child Care
fa: مراقبت از کودک

en: Dentist
fa: دندانپزشک

en: Dry Cleaning Or Laundry
fa: خشک کردن یا تمیز کردن

en: Emergency Service
fa: خدمات اضطراری

en: Employment Agency
fa: آژانس کاریابی

en: Entertainment Business
fa: کسب و کار مرتبط با سرگرمی

en: Financial Service
fa: خدمات مالی

en: Food Establishment
fa: تأسیس غذا

en: Government Office
fa: اداره دولتی

en: Health And Beauty Business
fa: سلامت و زیبایی کسب و کار

en: Home And Construction Business
fa: خانه و ساخت و ساز کسب و کار

en: Internet Cafe
fa: کافی نت

en: Legal Service
fa: سرویس قانونی

en: Library
fa: کتابخانه

en: Lodging Business
fa: کسب و کار اسکان

en: Professional Service
fa: خدمات حرفه ای

en: Radio Station
fa: ایستگاه رادیویی

en: Real Estate Agent
fa: نمایندگی املاک و مستغلات

en: Recycling Center
fa: مرکز بازیافت

en: Real Self Storage
fa: ذخیره سازی واقعی خود

en: Shopping Center
fa: مرکز خرید

en: Sports Activity Location
fa: مکان فعالیت ورزشی

en: Store
fa: فروشگاه

en: Tourist Information Center
fa: مرکز اطلاعات گردشگری

en: Travel Agency
fa: آژانس مسافرتی

en: Business type
fa: نوع کسب و کار

en: default:
fa: به طور پیش فرض:

en: You have to set an image in Knowledge Graph settings, otherwise, your Google Local Business data will not be valid.
fa: شما باید یک تصویر را در تنظیمات نمودار دانش تنظیم کنید، در غیر این صورت، دادههای کسب و کار Google Local Business شما معتبر نخواهند شد.

en: To edit your business name, visit this page.
fa: برای ویرایش نام کسب و کار خود، به این صفحه مراجعه کنید.
