Zakeke - WooCommerce - en to yi translation catalogue (29 entries)

en: Download customization files
yi: אָפּלאָדירן קוסטאָמיזאַטיאָן טעקעס

en: Customization files in processing
yi: קוסטאָמיזאַטיאָן טעקעס אין פּראַסעסינג

en: Product id of the product that became customizable.
yi: פּראָדוקט שייַן פון די פּראָדוקט וואָס געווארן קוסטאָמיזאַבלע.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
yi: פּראָדוקט שייַן פון די פּראָדוקט וואָס איז ניט מער קוסטאָמיזאַבלע.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
yi: פארלאנגט צו זיין אמת, ווי מיטל טוט נישט שטיצן טראַשינג.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
yi: אנטשולדיגט, דו ביסט נישט ערלויבט צו שאַפֿן רעסורסן.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
yi: אנטשולדיגט, איר זענט נישט ערלויבט צו ויסמעקן דעם מיטל.

en: Product id.
yi: פּראָדוקט שייַן.

en: Shop currency.
yi: שאָפּ קראַנטקייַט.

en: Customization Price
yi: קוסטאָמיזאַטיאָן פּרייַז

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
yi: ינטעראַקטיווע פּראָדוקט דיזיינער

en: Zakeke username
yi: נעמען אַ נאָמען

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
yi: דיין אַקאַונט חשבון חשבון. דאַרפֿן אַ אַקאַונט חשבון? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> דריקט דאָ צו באַקומען איין </a>

en: Zakeke password
yi: באַשטעטיק פּאַראָל

en: Your Zakeke account password
yi: דיין אַקאַונט חשבון פּאַראָל

en: Force product customization
yi: קראַפט פּראָדוקט קוסטאָמיזאַטיאָן

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
yi: אָפּשיקן די "לייג צו וואָגן" קנעפּל מיט די "קאַסטאַמייז" קנעפּל פֿאַר קוסטאָמיזאַבלע פּראָדוקטן

en: Enable logging
yi: געבן לאָגינג

en: Log events such as API requests
yi: קלאָץ געשעענישן אַזאַ ווי אַפּי ריקוועס

en: Customization
yi: קוסטאָמיזאַטיאָן

en: Cheatin&#8217; huh?
yi: טשעאַטין הוה?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
yi: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
yi: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
yi: View Zakeke דאַקיומענטיישאַן

en: Documentation
yi: דאָקומענטאַטיאָן

en: Register to Zakeke
yi: פאַרשרייַבן צו זאַקעקע

en: Register to Zakeke to use the plugin
yi: פאַרשרייַבן צו זאַקעקע צו נוצן די פּלוגין

en: View Zakeke settings
yi: View סעטטינגס

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
yi: יננאָוואַטיווע פּלאַטפאָרמע צו לאָזן דיין קאַסטאַמערז צו קאַסטאַמייז פּראָדוקטן אין דיין E- קראָם. מאַלטי-שפּראַך, מולט-קראַנטקייַט, 3 ד View און דרוק-גרייט רעזולטאטן.
