Zakeke - WooCommerce - en to uz translation catalogue (32 entries)

en: Download customization files
uz: Moslashuv fayllarini yuklab oling

en: Customization files in processing
uz: Qayta ishlashda xususiylashtirish fayllari

en: Product id of the product that became customizable.
uz: Mahsulotning mahsulot identifikatori shaxsiylashtirildi.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
uz: Mahsulotning endi identifikatsiyalanadigan mahsulot identifikatori.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
uz: Resurs haqiqiy bo'lishi uchun talab qilinadi, chunki manba zaryadni qo'llab-quvvatlamaydi.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
uz: Kechirasiz, sizga resurslar yaratishga ruxsat berilmaydi.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
uz: Kechirasiz, ushbu resursni o'chirishga ruxsat yo'q.

en: Product id.
uz: Mahsulot identifikatori.

en: Shop currency.
uz: Savdo valyutasi.

en: Customization Price
uz: Moslashtirish narxi

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
uz: Zakeke interaktiv mahsulot dizaynerlari

en: Zakeke username
uz: Zakeke foydalanuvchi nomi

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
uz: Zakek hisob qaydnomangiz foydalanuvchi nomi. Zakekka hisobiga kerakmi? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> olish uchun bu yerni bosing </a>

en: Zakeke password
uz: Zakeke paroli

en: Your Zakeke account password
uz: Zakek hisob qaydnomangiz

en: Force product customization
uz: Mahsulotni xususiylashtirishni kuchaytirish

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
uz: "O'zgartirish" tugmachasini "moslashtiring" tugmasi bilan sozlang

en: Debug Log
uz: Kundalikni tuzatish

en: Enable logging
uz: Kundalikni yoqish

en: Log events such as API requests
uz: API so'rovlari kabi voqealarni jurnalga yozing

en: Customization
uz: Moslashtirish

en: Customize
uz: Moslashtiring

en: Cheatin&#8217; huh?
uz: Hoy

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
uz: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
uz: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
uz: Zakeke hujjatlarini ko'rish

en: Documentation
uz: Hujjatlar

en: Register to Zakeke
uz: Zakeke uchun ro'yxatdan o'ting

en: Register to Zakeke to use the plugin
uz: Plaginni ishlatish uchun Zakeke ga ro'yxatdan o'ting

en: View Zakeke settings
uz: Zakeke sozlamalarini ko'rish

en: Settings
uz: Sozlamalar

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
uz: Mijozlaringizni elektron do'koningizdagi mahsulotlarni sozlashlariga imkon berish uchun innovatsion platforma. Ko'p tilli, ko'p valyutali, 3D ko'rinishdagi va chop etishga tayyor mahsulotlar.
