Zakeke - WooCommerce - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Download customization files
tr: Özelleştirme dosyalarını indirin

en: Customization files in processing
tr: Işleme özelleştirme dosyaları

en: Product id of the product that became customizable.
tr: Özelleştirilebilir hale gelen ürünün ürün kimliği.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
tr: Artık özelleştirilemeyen ürünün ürün kimliği.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
tr: Kaynak, çöp kutusunu desteklemediğinden, gerçek olması gerekiyor.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
tr: Maalesef, kaynak oluşturmanıza izin verilmiyor.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
tr: Üzgünüz, bu kaynağı silmenize izin verilmiyor.

en: Product id.
tr: Ürün kimliği.

en: Shop currency.
tr: Dükkan para birimi.

en: Customization Price
tr: Özelleştirme Fiyatı

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
tr: Zakeke İnteraktif Ürün Tasarımcısı

en: Zakeke username
tr: Zakeke kullanıcı adı

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
tr: Zakeke hesap kullanıcı adınız. Zakeke hesabına mı ihtiyacınız var? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Bir tane almak için burayı tıklayın </a>

en: Zakeke password
tr: Zakeke şifresi

en: Your Zakeke account password
tr: Zakeke hesap şifreniz

en: Force product customization
tr: Ürünün özelleştirilmesini zorla

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
tr: Özelleştirilebilir ürünler için "Sepete Ekle" düğmesini "Özelleştir" düğmesiyle değiştirin

en: Debug Log
tr: Hata Ayıklama Günlüğü

en: Enable logging
tr: Günlük kaydı etkinleştir

en: Log events such as API requests
tr: API istekleri gibi olayları günlüğe kaydet

en: Customization
tr: Özelleştirme

en: Customize
tr: Özelleştirmek

en: Cheatin&#8217; huh?
tr: Cheatinâ € ™ ha?

en: View Zakeke documentation
tr: Zakeke dokümantasyonunu görüntüleme

en: Documentation
tr: belgeleme

en: Register to Zakeke
tr: Zakeke'ye kayıt ol

en: Register to Zakeke to use the plugin
tr: Eklentiyi kullanmak için Zakeke'ye kaydolun

en: View Zakeke settings
tr: Zakeke ayarlarını görüntüle

en: Settings
tr: Ayarlar

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
tr: Yenilikçi platformu müşterilerinizin e-Mağazadaki ürünler özelleştirmek için izin. Çoklu dil, mult-kur, 3D görünüm ve baskıya hazır çıkışları.
