Zakeke - WooCommerce - en to tg translation catalogue (31 entries)

en: Download customization files
tg: Бор кардани файлҳои мутобиқсозӣ

en: Customization files in processing
tg: Файлҳои мутобиқсозӣ дар коркард

en: Product id of the product that became customizable.
tg: Истеҳсоли маҳсулоти маҳсулоте, ки customizable шуд.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
tg: Рамзгузории маҳсулоте, ки ҳоло ғайриимкон аст.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
tg: Талабот бояд дуруст бошад, чунки захираҳо тозагӣ дастгирӣ намекунад.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
tg: Мутаассифона, шумо иҷозати эҷоди захираҳо надоред.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
tg: Мутаассифона, шумо ин манбаъро нест карда наметавонед.

en: Product id.
tg: Рамзи маҳсулот.

en: Shop currency.
tg: Пули нақд.

en: Customization Price
tg: Нархсозии фармоишӣ

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
tg: Designer Design Маҳсулоти Закеки

en: Zakeke username
tg: Номи корбари Zakeke

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
tg: Zakeke-и шумо номи корбарро ҳисоб мекунад. Ба ҳисоби Zakeke лозим аст? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Барои дарёфт кардани якҷоя ба ин ҷо ангушт занед </a>

en: Zakeke password
tg: Рамзи Zakeke

en: Your Zakeke account password
tg: Пароли ҳисоби Zakeke

en: Force product customization
tg: Талаботи хусусияти маҳсулот

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
tg: Тугмачаи "Ба тамғаи" илова кунед бо тугмаи "Менеҷмент" барои маҳсулоти customizable

en: Debug Log
tg: Диски Фишурда

en: Enable logging
tg: Сатҳи сабтро фаъол созед

en: Log events such as API requests
tg: Чорабиниҳо ба монанди дархостҳои API

en: Cheatin&#8217; huh?
tg: Cheatin Hood?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
tg: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
tg: Https://www.zakeke.com

note: Author of the plugin/theme
en: Zakeke
tg: Закеки

en: View Zakeke documentation
tg: Дидани ҳуҷҷатҳои Zakeke

en: Documentation
tg: Ҳуҷҷатҳо

en: Register to Zakeke
tg: Ба Закекӣ гузоред

en: Register to Zakeke to use the plugin
tg: Барои Zakeke истифода бурдани вироишро ба қайд гиред

en: View Zakeke settings
tg: Намоишҳои Закка

en: Settings
tg: Танзимотҳо

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
tg: Платформаи навоварие, ки ба мизоҷонатон иҷозат диҳед, ки маҳсулоти худро дар мағозаи электронӣ танзим кунед. Забони бисёрпазири, бисёрҷониба, 3D дидани ва чопи чопгар.
