Zakeke - WooCommerce - en to sv_SE translation catalogue (29 entries)

en: Download customization files
sv_SE: Hämta anpassningsfiler

en: Customization files in processing
sv_SE: Anpassningsfiler i bearbetning

en: Product id of the product that became customizable.
sv_SE: Produkt-id för produkten som blev anpassningsbar.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
sv_SE: Produkt-id för produkten som inte längre kan anpassas.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
sv_SE: Krävs för att vara sant, eftersom resursen inte stöder sopor.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
sv_SE: Tyvärr, det är inte tillåtet att skapa resurser.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
sv_SE: Tyvärr, du har inte rätt att ta bort den här resursen.

en: Product id.
sv_SE: Serienummer.

en: Shop currency.
sv_SE: Handla valuta.

en: Customization Price
sv_SE: Anpassningspris

en: Zakeke username
sv_SE: Zakeke användarnamn

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
sv_SE: Ditt Zakeke konto användarnamn. Behöver du ett Zakeke konto? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Klicka här för att få en </a>

en: Zakeke password
sv_SE: Zakeke lösenord

en: Your Zakeke account password
sv_SE: Ditt Zakeke-konto lösenord

en: Force product customization
sv_SE: Force produkt anpassning

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
sv_SE: Byt "Lägg till i kundvagnen" -knappen med "skräddarsy" -knappen för anpassade produkter

en: Debug Log
sv_SE: Felsökningslogg

en: Enable logging
sv_SE: Aktivera loggning

en: Log events such as API requests
sv_SE: Logga händelser som API-förfrågningar

en: Customization
sv_SE: anpassning

en: Customize
sv_SE: Anpassa

en: Cheatin&#8217; huh?
sv_SE: Cheatin? Va?

en: View Zakeke documentation
sv_SE: Se Zakeke dokumentation

en: Documentation
sv_SE: Dokumentation

en: Register to Zakeke
sv_SE: Registrera dig till Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
sv_SE: Registrera till Zakeke för att använda plugin

en: View Zakeke settings
sv_SE: Visa Zakeke-inställningar

en: Settings
sv_SE: inställningar

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
sv_SE: Innovativ plattform för att låta dina kunder anpassa sina produkter i din e-butik. Flerspråkig, multivaluta, 3D-visning och utskriftsklar utgångar.
