Zakeke - WooCommerce - en to su_ID translation catalogue (30 entries)

en: Download customization files
su_ID: Ngundeur file kustomisasi

en: Customization files in processing
su_ID: file kustomisasi dina ngolah

en: Product id of the product that became customizable.
su_ID: id produk tina produk nu janten customizable.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
su_ID: id produk tina produk éta geus euweuh customizable.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
su_ID: Diperlukeun janten leres, sakumaha sumberdaya teu ngarojong trashing.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
su_ID: Hampura, anjeun teu diwenangkeun pikeun nyieun sumber.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
su_ID: Hampura, anjeun teu diwenangkeun dihapus sumberdaya ieu.

en: Product id.
su_ID: id produk.

en: Shop currency.
su_ID: mata uang warung.

en: Customization Price
su_ID: kustomisasi Harga

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
su_ID: Zakeke Interactive desainer Produk

en: Zakeke username
su_ID: Zakeke landihan

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
su_ID: Anjeun landihan akun Zakeke. Perlu akun Zakeke? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Klik di dieu pikeun meunang hiji </a>

en: Zakeke password
su_ID: sandi Zakeke

en: Your Zakeke account password
su_ID: sandi rekening Zakeke Anjeun

en: Force product customization
su_ID: kustomisasi produk Angkatan

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
su_ID: Ngaganti "Tambahkeun kana karanjang" tombol kalawan tombol "ngaropea" kanggo produk customizable

en: Debug Log
su_ID: debug Log

en: Enable logging
su_ID: Aktipkeun logging

en: Log events such as API requests
su_ID: Log acara kayaning requests API

en: Customization
su_ID: nyieun husus

en: Customize
su_ID: ngaropea

en: Cheatin&#8217; huh?
su_ID: Cheatinâ € ™ hah?

en: View Zakeke documentation
su_ID: dokuméntasi Témbongkeun Zakeke

en: Documentation
su_ID: dokuméntasi

en: Register to Zakeke
su_ID: Ngadaptar pikeun Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
su_ID: Ngadaptar pikeun Zakeke ngagunakeun plugin nu

en: View Zakeke settings
su_ID: Nempo setélan Zakeke

en: Settings
su_ID: setélan

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
su_ID: platform inovatif ka ngantep konsumén anjeun pikeun ngaropea produk di e-toko Anjeun. Multi basa, mult-mata uang, nempo 3D jeung outputs print-siap.
