Zakeke - WooCommerce - en to sr_RS translation catalogue (33 entries)

en: Download customization files
sr_RS: Преузмите датотеке за прилагођавање

en: Customization files in processing
sr_RS: Прилагођавање датотека у процесу

en: Product id of the product that became customizable.
sr_RS: Идентификовани производ производа који је постао прилагодљив.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
sr_RS: Производни производ производа који више није прилагођен.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
sr_RS: Потребно је бити истинито, јер ресурс не подржава трасхинг.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено стварање ресурса.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
sr_RS: Жао нам је, не можете да обришете овај ресурс.

en: Product id.
sr_RS: ИД производа.

en: Shop currency.
sr_RS: Продавница валута.

en: Customization Price
sr_RS: Цена прилагођавања

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
sr_RS: Закеке Интерацтиве Продуцт Десигнер

en: Zakeke username
sr_RS: Закеке корисничко име

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
sr_RS: Ваше Закеке корисничко име налога. Треба ли Закеке рачун? <а хреф="хттпс://ввв.закеке.цом/Админ/Регистер" таргет="_бланк"> Кликните овде да бисте га добили </а>

en: Zakeke password
sr_RS: Закеке лозинка

en: Your Zakeke account password
sr_RS: Ваша Закеке лозинка за рачун

en: Force product customization
sr_RS: Прилагодите прилагођавање производа

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
sr_RS: Замените дугме "Додај у корпу" помоћу дугмета "Прилагоди" за прилагођене производе

en: Debug Log
sr_RS: Дебуг Лог

en: Enable logging
sr_RS: Омогући пријаву

en: Log events such as API requests
sr_RS: Пријавите догађаје као што су захтеви АПИ-ја

en: Customization
sr_RS: Прилагођавање

en: Customize
sr_RS: Прилагоди

en: Cheatin&#8217; huh?
sr_RS: Цхеатин € ™ хух?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
sr_RS: Хттпс://ввв.закеке.цом/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
sr_RS: Хттпс://ввв.закеке.цом

note: Author of the plugin/theme
en: Zakeke
sr_RS: Закеке

en: View Zakeke documentation
sr_RS: Погледајте Закеке документацију

en: Documentation
sr_RS: Документација

en: Register to Zakeke
sr_RS: Региструјте се за Закеке

en: Register to Zakeke to use the plugin
sr_RS: Региструјте се на Закеке да бисте користили додатак

en: View Zakeke settings
sr_RS: Погледајте Закеке подешавања

en: Settings
sr_RS: Подешавања

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
sr_RS: Иновативна платформа која омогућава вашим купцима да прилагођавају производе у вашој е-продавници. Мултијезични, мултивалентни, 3Д прикази и излази спремни за штампање.
