Zakeke - WooCommerce - en to sq_AL translation catalogue (28 entries)

en: Download customization files
sq_AL: Shkarko skedarët e personalizimit

en: Customization files in processing
sq_AL: Fotografi të personalizimit në përpunim

en: Product id of the product that became customizable.
sq_AL: ID produkti i produktit që u bë i përshtatshëm.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
sq_AL: ID produkti i produktit që nuk është më i përshtatshëm.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
sq_AL: Kërkohet që të jetë e vërtetë, pasi burimi nuk e mbështet pezullimin.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
sq_AL: Na vjen keq, nuk ju lejohet të krijoni burime.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
sq_AL: Na vjen keq, nuk ju lejohet të fshini këtë burim.

en: Product id.
sq_AL: ID e produktit.

en: Shop currency.
sq_AL: Monedha e dyqanit.

en: Customization Price
sq_AL: Çmimi i personalizimit

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
sq_AL: Dizajner Interaktiv i Produkteve Zakeke

en: Zakeke username
sq_AL: Emri i përdoruesit të Zakeke

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
sq_AL: Emri i përdoruesit të llogarisë tuaj Zakeke. Keni nevojë për një llogari Zakeke? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Klikoni këtu për ta lexuar </a>

en: Zakeke password
sq_AL: Zakeke fjalëkalim

en: Your Zakeke account password
sq_AL: Fjalëkalimi i llogarisë suaj të Zakeke

en: Force product customization
sq_AL: Përforconi përshtatjen e produktit

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
sq_AL: Zëvendësoni butonin "Shto në shportë" me butonin "Customize" për produkte të personalizueshme

en: Enable logging
sq_AL: Aktivizo regjistrimin

en: Log events such as API requests
sq_AL: Identifikoni ngjarje të tilla si kërkesat API

en: Customization
sq_AL: Përshtatje

en: Cheatin&#8217; huh?
sq_AL: Cheatin? Huh?

en: View Zakeke documentation
sq_AL: Shikoni dokumentacionin e Zakeke

en: Documentation
sq_AL: dokumentim

en: Register to Zakeke
sq_AL: Regjistrohu për Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
sq_AL: Regjistrohuni te Zakeke për të përdorur plugin

en: View Zakeke settings
sq_AL: Shikoni cilësimet e Zakeke

en: Settings
sq_AL: Cilësimet

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
sq_AL: Platformë inovative për të lejuar klientët tuaj të rregulloje produktet në e-dyqan tuaj. Rezultatet shumë gjuhësh, mult-monedhash, pamje 3D dhe print-ready.
