Zakeke - WooCommerce - en to so translation catalogue (31 entries)

en: Download customization files
so: Kala soo bixi faylasha habeynta

en: Customization files in processing
so: Faylasha macaamilka ee falanqaynta

en: Product id of the product that became customizable.
so: Cuntada alaabta ee badeecadda ee la gaari karo.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
so: Sheyga alaab ee badeecada aan ahayn kuwo la beddeli karo.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
so: Waxaa loo baahan yahay in uu noqdo mid run ah, maaddaama khayrku uusan taageereeynin.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
so: Waan ka xunnahay, looma oggola inaad abuurto ilo.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
so: Waan ka xunnahay, looma oggola inaad tirtirto kheyraadkaan.

en: Product id.
so: Cuntada alaabta.

en: Shop currency.
so: Lacagta dukaanka.

en: Customization Price
so: Qiimaha Isdhaafsiga

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
so: Naqshadeynta Waxyaabaha Wax-soo-saarka ee Zakeke

en: Zakeke username
so: Magaca isticmaalaha Zakeke

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
so: Your username account Zakeke. Ma u baahan tahay akoonka Zakeke? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Click here to get one </a>

en: Zakeke password
so: Furaha Zakeke

en: Your Zakeke account password
so: Furaha xisaabta Zakeke

en: Force product customization
so: Isticmaal qalabka wax soo saarka

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
so: Ku badal badhanka "Add to cart" oo leh badhanka "Customize" ee alaabta la gaari karo

en: Enable logging
so: Hirgeli qorista

en: Log events such as API requests
so: Soo gal dhacdooyinka sida codsiyada API

en: Customization
so: Isticmaalka

en: Customize
so: Kala habee

en: Cheatin&#8217; huh?
so: Cheatin Huh?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
so: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
so: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
so: Eeg dukumentiyada Zakeke

en: Documentation
so: Dukumentiyada

en: Register to Zakeke
so: Isku qor Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
so: Isku qor Zakeke si aad u isticmaasho plugin

en: View Zakeke settings
so: Eeg hannaanka Zakeke

en: Settings
so: Goobaha

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
so: Nidaamka cusub ee loogu talagalay in macaamiishaadu u oggolaadaan in ay alaabooyinka soo saarto dukaankaaga. Luuqadaha kala duwan, aragtiyo badan oo kala duwan, muuqaal 3D ah iyo daabacaad daabacan.
