Zakeke - WooCommerce - en to ps_AF translation catalogue (31 entries)

en: Download customization files
ps_AF: د کښته کولو دوتنې کښته کول

en: Customization files in processing
ps_AF: د پروسس کولو کې د حساس کولو دوتنې

en: Product id of the product that became customizable.
ps_AF: د محصول محصولاتو شیده چې حساسه شوه.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
ps_AF: د محصول محصولاتو ID چې نور نور حساسیت نلري.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
ps_AF: اړینه ده چې سمه وي، ځکه چې سرچینې د ضایع کولو ملاتړ نه کوي.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
ps_AF: بخښنه غواړئ، تاسو اجازه نه لرئ چې منابع جوړ کړئ.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
ps_AF: بخښنه غواړئ، تاسو ته د دې سرچینې د ړنګولو اجازه نه لرئ.

en: Product id.
ps_AF: د محصول ډاټا.

en: Shop currency.
ps_AF: د پیسو پیرود

en: Customization Price
ps_AF: د حساسیت قیمت

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
ps_AF: د زکاک انټرنیټ محصولاتو ډیزاینر

en: Zakeke username
ps_AF: د زکاک کاروونکی

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
ps_AF: ستاسو د زکاک حساب ورکونکی نوم د زکات حساب ته اړتیا؟ <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> د ترلاسه کولو لپاره دلته کلیک وکړئ

en: Zakeke password
ps_AF: د زکاک پټنځای

en: Your Zakeke account password
ps_AF: ستاسو د زکات حساب حساب پاسورډ

en: Force product customization
ps_AF: د ځواک محاسبه کول

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
ps_AF: د دودیزو محصولاتو لپاره د "Customize" تڼۍ سره "د کارت کې شامل کړئ" تڼۍ بدل کړئ

en: Debug Log
ps_AF: د Debug Log

en: Enable logging
ps_AF: ننوتل فعالول

en: Log events such as API requests
ps_AF: د پیښو پیښو لکه د API غوښتنې

en: Customization
ps_AF: حساس کول

en: Customize
ps_AF: دودیز کول

en: Cheatin&#8217; huh?
ps_AF: چاینټین؟

note: Author of the plugin/theme
en: Zakeke
ps_AF: زکاک

en: View Zakeke documentation
ps_AF: د زکاک اسنادو وګورئ

en: Documentation
ps_AF: لاسوند

en: Register to Zakeke
ps_AF: ته Zakeke راجستر

en: Register to Zakeke to use the plugin
ps_AF: د فلګ کارولو لپاره زیک ته راجستر کړئ

en: View Zakeke settings
ps_AF: د زیک سیسټمونه وګورئ

en: Settings
ps_AF: امستنې

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
ps_AF: نوښت پلی کونکی د خپلو پیرودونکو ته اجازه درکړو چې خپل محصوالت ستاسو په e-store کې دود کړي. کثیر ژبه، څو - اسعارو، 3D لید او د چاپ چمتو چمتو محصولات.
