Zakeke - WooCommerce - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Download customization files
pl: Pobierz pliki konfiguratora

en: Customization files in processing
pl: Pliki konfiguratora są przetwarzane

en: Product id of the product that became customizable.
pl: Identyfikator produktu, który stał się konfigurowalny.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
pl: Identyfikator produktu, który nie jest już konfigurowalny.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
pl: Musi być prawdziwe, ponieważ zasób nie obsługuje trashing.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
pl: Przykro mi, nie możesz tworzyć zasobów.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
pl: Przepraszamy, nie możesz usunąć tego zasobu.

en: Product id.
pl: ID produktu.

en: Shop currency.
pl: Waluta sklepu.

en: Customization Price
pl: Dostosowanie ceny

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
pl: Interaktywna konstrukcja produktu Zakeke

en: Zakeke username
pl: Nazwa użytkownika Zakeke

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
pl: Twoja nazwa użytkownika konta Zakeke. Potrzebujesz konta w Zakeke? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Kliknij tutaj, aby otrzymać </a>

en: Zakeke password
pl: Hasło Zakeke

en: Your Zakeke account password
pl: Twoje hasło do konta Zakeke

en: Force product customization
pl: Wymuś dostosowanie produktu

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
pl: Zastąp przycisk "Dodaj do koszyka" za pomocą przycisku "Konfigurator", aby dostosować produkty

en: Debug Log
pl: Debuguj dziennik

en: Enable logging
pl: Włącz logowanie

en: Log events such as API requests
pl: Rejestrowanie zdarzeń, takich jak żądania API

en: Customization
pl: Dostosowywanie

en: Customize
pl: Konfigurator

en: Cheatin&#8217; huh?
pl: Cheatinâ € ™ huh?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
pl: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
pl: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
pl: Zobacz dokumentację Zakeke

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Register to Zakeke
pl: Zarejestruj się na Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
pl: Zarejestruj się do Zakeke, aby używać wtyczki

en: View Zakeke settings
pl: Zobacz ustawienia Zakeke

en: Settings
pl: Ustawienia

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
pl: Innowacyjna platforma umożliwiająca klientom dostosowywanie produktów do sklepu elektronicznego. Wielojęzyczny, wielomilionowy widok 3D i wydruki gotowe.
