Zakeke - WooCommerce - en to pa_IN translation catalogue (33 entries)

en: Download customization files
pa_IN: ਕਸਟਮਾਈਜ਼ਿੰਗ ਫਾਈਲਾਂ ਡਾਊਨਲੋਡ ਕਰੋ

en: Customization files in processing
pa_IN: ਪ੍ਰੋਸੈਸਿੰਗ ਵਿਚ ਕਸਟਮਾਈਜ਼ਿੰਗ ਫਾਈਲਾਂ

en: Product id of the product that became customizable.
pa_IN: ਉਤਪਾਦਨ ਦਾ ਉਤਪਾਦ ਆਈਡੀ ਜੋ ਅਨੁਕੂਲ ਬਣਾਇਆ ਗਿਆ

en: Product id of the product that is no longer customizable.
pa_IN: ਉਹ ਉਤਪਾਦ ਦਾ ਉਤਪਾਦ ਆਈਡੀ ਜੋ ਹੁਣ ਸੁਧਾਈਯੋਗ ਨਹੀਂ ਹੈ.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
pa_IN: ਸਹੀਂ ਹੋਣ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ, ਕਿਉਂਕਿ ਸਰੋਤ ਰੱਦੀਕਰਨ ਦਾ ਸਮਰਥਨ ਨਹੀਂ ਕਰਦਾ.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
pa_IN: ਮੁਆਫ ਕਰਨਾ, ਤੁਹਾਨੂੰ ਸਾਧਨ ਬਣਾਉਣ ਦੀ ਆਗਿਆ ਨਹੀਂ ਹੈ.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
pa_IN: ਮੁਆਫ਼ ਕਰਨਾ, ਤੁਹਾਨੂੰ ਇਸ ਸਰੋਤ ਨੂੰ ਮਿਟਾਉਣ ਦੀ ਆਗਿਆ ਨਹੀਂ ਹੈ.

en: Product id.
pa_IN: ਉਤਪਾਦ id

en: Shop currency.
pa_IN: ਦੁਕਾਨ ਦੀ ਦੁਕਾਨ.

en: Customization Price
pa_IN: ਅਨੁਕੂਲਨ ਮੁੱਲ

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
pa_IN: ਜ਼ੈਕਕੇ ਇੰਟਰਐਕਟਿਵ ਉਤਪਾਦ ਡਿਜ਼ਾਈਨਰ

en: Zakeke username
pa_IN: ਜ਼ੈਕਕੇ ਦੇ ਉਪਭੋਗਤਾ ਨਾਮ

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
pa_IN: ਤੁਹਾਡਾ Zakeke ਖਾਤਾ ਉਪਯੋਗਕਰਤਾ ਨਾਂ. ਕੀ ਜ਼ੈਕਕੇ ਦੇ ਖਾਤੇ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> ਇੱਕ ਪ੍ਰਾਪਤ ਕਰਨ ਲਈ ਇੱਥੇ ਕਲਿੱਕ ਕਰੋ </a>

en: Zakeke password
pa_IN: ਜ਼ੈਕਕੇ ਪਾਸਵਰਡ

en: Your Zakeke account password
pa_IN: ਤੁਹਾਡਾ Zakeke ਖਾਤਾ ਪਾਸਵਰਡ

en: Force product customization
pa_IN: ਫੋਰਸ ਉਤਪਾਦ ਕਸਟਮਾਈਜ਼ਿੰਗ

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
pa_IN: ਅਨੁਕੂਲ ਉਤਪਾਦਾਂ ਲਈ "ਅਨੁਕੂਲ ਬਣਾਓ" ਬਟਨ ਦੇ ਨਾਲ "ਕਾਰਟ ਸ਼ਾਮਲ ਕਰੋ" ਬਟਨ ਨੂੰ ਬਦਲੋ

en: Debug Log
pa_IN: ਡੀਬੱਗ ਲਾਗ

en: Enable logging
pa_IN: ਲੌਗਿੰਗ ਨੂੰ ਸਮਰੱਥ ਬਣਾਓ

en: Log events such as API requests
pa_IN: ਐਗ੍ਰੀ ਬੇਨਤੀਆਂ ਜਿਵੇਂ ਲੌਗ ਇਵੈਂਟਾਂ

en: Customization
pa_IN: ਕਸਟਮਾਈਜ਼ਿੰਗ

en: Customize
pa_IN: ਕਸਟਮਾਈਜ਼ ਕਰੋ

en: Cheatin&#8217; huh?
pa_IN: ਚੀਤਿਨ 'ਹਾਂ?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
pa_IN: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
pa_IN: Https://www.zakeke.com

note: Author of the plugin/theme
en: Zakeke
pa_IN: ਜ਼ੈਕਕੇ

en: View Zakeke documentation
pa_IN: Zakeke ਦਸਤਾਵੇਜ਼ ਵੇਖੋ

en: Documentation
pa_IN: ਦਸਤਾਵੇਜ਼ੀਕਰਨ

en: Register to Zakeke
pa_IN: ਜ਼ੈਕਕੇ ਨਾਲ ਰਜਿਸਟਰ ਕਰੋ

en: Register to Zakeke to use the plugin
pa_IN: ਪਲੱਗਇਨ ਦੀ ਵਰਤੋਂ ਕਰਨ ਲਈ ਜ਼ੈਕਕੇ ਨਾਲ ਰਜਿਸਟਰ ਕਰੋ

en: View Zakeke settings
pa_IN: Zakeke ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਦੇਖੋ

en: Settings
pa_IN: ਸੈਟਿੰਗਜ਼

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
pa_IN: ਆਪਣੇ ਈ-ਸਟੋਰ ਵਿਚ ਉਤਪਾਦਾਂ ਨੂੰ ਕਸਟਮਾਈਜ਼ ਕਰਨ ਦੀ ਆਗਿਆ ਦੇਣ ਲਈ ਨਵੀਨਤਾਕਾਰੀ ਪਲੇਟਫਾਰਮ. ਮਲਟੀ-ਭਾਸ਼ੀ, ਮਲਟੀ-ਮੁਦਰਾ, 3D ਵਿਊ ਅਤੇ ਪ੍ਰਿੰਟ-ਤਿਆਰ ਆਉਟਪੁੱਟ.
