Zakeke - WooCommerce - en to no translation catalogue (29 entries)

en: Download customization files
no: Last ned tilpasningsfiler

en: Customization files in processing
no: Tilpassingsfiler under behandling

en: Product id of the product that became customizable.
no: Produkt-ID for produktet som ble tilpasset.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
no: Produkt-ID for produktet som ikke lenger kan tilpasses.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
no: Kreves for å være sant, da ressurs ikke støtter søppel.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
no: Beklager, du har ikke lov til å opprette ressurser.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
no: Beklager, du har ikke lov til å slette denne ressursen.

en: Product id.
no: Produkt ID.

en: Shop currency.
no: Handle valuta.

en: Customization Price
no: Tilpasningspris

en: Zakeke username
no: Zakeke brukernavn

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
no: Ditt Zakeke konto brukernavn. Trenger du en Zakeke-konto? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Klikk her for å få en </a>

en: Zakeke password
no: Zakeke passord

en: Your Zakeke account password
no: Ditt Zakeke konto passord

en: Force product customization
no: Force produkttilpasning

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
no: Erstatt "Legg til i handlekurven" -knappen med "Tilpass" -knappen for tilpassbare produkter

en: Debug Log
no: Feilsøkingslogg

en: Enable logging
no: Aktiver logging

en: Log events such as API requests
no: Logg hendelser som API-forespørsler

en: Customization
no: tilpasning

en: Customize
no: Tilpass

en: Cheatin&#8217; huh?
no: Cheatin?

en: View Zakeke documentation
no: Se Zakeke dokumentasjon

en: Documentation
no: dokumentasjon

en: Register to Zakeke
no: Registrer deg til Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
no: Registrer deg til Zakeke for å bruke plugin

en: View Zakeke settings
no: Se Zakeke innstillinger

en: Settings
no: innstillinger

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
no: Nyskapende plattform for å la kundene dine tilpasse produkter i din e-butikk. Flerspråklig, multivalent, 3D-visning og utskriftsklar utganger.
