Zakeke - WooCommerce - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Download customization files
nl: Download ontwerpbestanden

en: Customization files in processing
nl: Ontwerpbestanden worden verwerkt

en: Product id of the product that became customizable.
nl: Product-id van het product dat kan worden ontworpen.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
nl: Product-id van het product dat niet meer te ontwerpen is.

en: Force product customization
nl: Forceer het gebruik van de product customizer

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
nl: Vervang de "Voeg toe aan Winkelwagetje" knop met de knop "Ontwerpen" voor printproducten

en: Customization
nl: Ontwerp

en: Customize
nl: Start je ontwerp
