Zakeke - WooCommerce - en to ms translation catalogue (32 entries)

en: Download customization files
ms: Muat turun fail penyesuaian

en: Customization files in processing
ms: Fail penyesuaian dalam pemprosesan

en: Product id of the product that became customizable.
ms: ID produk produk yang menjadi disesuaikan.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
ms: Id produk produk yang tidak lagi dapat disesuaikan.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
ms: Diperlukan benar, kerana sumber tidak menyokong pembaziran.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
ms: Maaf, anda tidak dibenarkan membuat sumber.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
ms: Maaf, anda tidak dibenarkan memadamkan sumber ini.

en: Product id.
ms: Id produk.

en: Shop currency.
ms: Beli mata wang.

en: Customization Price
ms: Harga Ubahsuaian

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
ms: Pereka Produk Zakeke Interaktif

en: Zakeke username
ms: Nama pengguna Zakeke

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
ms: Nama pengguna akaun Zakeke anda. Perlu akaun Zakeke? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Klik di sini untuk mendapatkan satu </a>

en: Zakeke password
ms: Kata laluan Zakeke

en: Your Zakeke account password
ms: Kata laluan akaun Zakeke anda

en: Force product customization
ms: Paksikan penyesuaian produk

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
ms: Gantikan butang "Tambah ke troli" dengan butang "Menyesuaikan" untuk produk disesuaikan

en: Debug Log
ms: Log Debug

en: Enable logging
ms: Dayakan pembalakan

en: Log events such as API requests
ms: Acara log seperti permintaan API

en: Customization
ms: Ubahsuaian

en: Customize
ms: Peribadikan

en: Cheatin&#8217; huh?
ms: Cheatin?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
ms: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
ms: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
ms: Lihat dokumentasi Zakeke

en: Documentation
ms: Dokumentasi

en: Register to Zakeke
ms: Daftar ke Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
ms: Daftar ke Zakeke untuk menggunakan plugin

en: View Zakeke settings
ms: Lihat tetapan Zakeke

en: Settings
ms: Tetapan

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
ms: Platform inovatif untuk membolehkan pelanggan anda menyesuaikan produk di e-store anda. Berbilang bahasa, pelbagai mata wang, paparan 3D dan output siap cetak.
