Zakeke - WooCommerce - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Download customization files
lv: Lejupielādējiet pielāgošanas failus

en: Customization files in processing
lv: Pielāgošanas faili apstrādē

en: Product id of the product that became customizable.
lv: Produkta ID produkts, kas kļuva pielāgojams.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
lv: Preces produkta ID, kas vairs nav pielāgojams.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
lv: Nepieciešams būt taisnība, jo resurss neatbalsta atkritumu savākšanu.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts veidot resursus.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts dzēst šo resursu.

en: Product id.
lv: Produkta ID.

en: Shop currency.
lv: Veikala valūta.

en: Customization Price
lv: Pielāgošanas cena

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
lv: Zakekes interaktīvo produktu dizaineris

en: Zakeke username
lv: Zakeke lietotājvārds

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
lv: Jūsu Zakeke konta lietotājvārds. Nepieciešama Zakeke konts? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu vienu </a>

en: Zakeke password
lv: Zakeke parole

en: Your Zakeke account password
lv: Jūsu Zakeke konta parole

en: Force product customization
lv: Piespiedu produkta pielāgošana

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
lv: Nomainiet pogu "Pievienot grozam" ar pielāgojamo produktu pogu "Pielāgot"

en: Debug Log
lv: Atkļūdošanas žurnāls

en: Enable logging
lv: Iespējot mežizstrādi

en: Log events such as API requests
lv: Pieteikšanās notikumi, piemēram, API pieprasījumi

en: Customization
lv: Pielāgošana

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Cheatin&#8217; huh?
lv: Cheatinâ € ™ huh?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
lv: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
lv: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
lv: Skatīt Zakeke dokumentāciju

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Register to Zakeke
lv: Reģistrējieties Zakekē

en: Register to Zakeke to use the plugin
lv: Reģistrējieties Zakeke, lai izmantotu spraudni

en: View Zakeke settings
lv: Skatiet Zakeke iestatījumus

en: Settings
lv: Iestatījumi

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
lv: Inovatīva platforma, kas ļauj jūsu klientiem pielāgot produktus savā e-veikalā. Daudzvalodu, daudzvalūtu, 3D skats un izdrukas gatavība.
