Zakeke - WooCommerce - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Download customization files
lt: Atsisiųskite tinkinimo failus

en: Customization files in processing
lt: Apdorojimo pritaikymo failai

en: Product id of the product that became customizable.
lt: Produkto produkto ID, kuris tapo pritaikomas.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
lt: Produkto identifikatorius produktams, kurie jau nebebūtų pritaikomi.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
lt: Būtina būti tiesa, nes ištekliai nepalaiko gabenimo.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
lt: Atsiprašome, jums neleidžiama kurti išteklių.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
lt: Atsiprašome, jums neleidžiama ištrinti šio šaltinio.

en: Product id.
lt: Produkto ID.

en: Shop currency.
lt: Parduotuvės valiuta.

en: Customization Price
lt: Pritaikymo kaina

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
lt: "Zakeke" interaktyvus gaminio dizaineris

en: Zakeke username
lt: Zakeke vartotojo vardas

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
lt: Jūsų "Zakeke" paskyros naudotojo vardas. Reikia Zakeke paskyros? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Spustelėkite čia norėdami gauti </a>

en: Zakeke password
lt: Zakeke slaptažodį

en: Your Zakeke account password
lt: Jūsų "Zakeke" paskyros slaptažodis

en: Force product customization
lt: Priversti produktą pritaikyti

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
lt: Pakeiskite mygtuką "Įdėti į krepšelį" su "Customize" mygtuku pritaikomiems produktams

en: Debug Log
lt: Derinimo žurnalas

en: Enable logging
lt: Įgalinti registravimą

en: Log events such as API requests
lt: Įrašykite įvykius, pvz., API užklausas

en: Customization
lt: Pritaikymas

en: Customize
lt: Pritaikyti

en: Cheatin&#8217; huh?
lt: Cheatinâ € ™ huh?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
lt: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
lt: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
lt: Žiūrėti "Zakeke" dokumentaciją

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Register to Zakeke
lt: Registruotis Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
lt: Registruotis Zakeke naudoti papildinį

en: View Zakeke settings
lt: Peržiūrėkite Zakeke nustatymus

en: Settings
lt: Nustatymai

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
lt: Naujoviška platforma, leidžianti klientams tinkinti produktus el. Parduotuvėje. Daugiakalbė, daugybinė valiuta, trimatis vaizdas ir spausdinimo išvestis.
