Zakeke - WooCommerce - en to kk_KZ translation catalogue (33 entries)

en: Download customization files
kk_KZ: Теңшелім файлдарын жүктеп алыңыз

en: Customization files in processing
kk_KZ: Өңдеудегі теңшелім файлдары

en: Product id of the product that became customizable.
kk_KZ: Өнімнің идентификаторы өзгерді.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
kk_KZ: Өнімнің идентификаторы енді өзгерте алмайды.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
kk_KZ: Түпнұсқа болу үшін талап етіледі, себебі ресурс қоқыстарды қолдамайды.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
kk_KZ: Кешіріңіз, ресурстарды жасауға рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
kk_KZ: Кешіріңіз, бұл ресурсты жоюға рұқсатыңыз жоқ.

en: Product id.
kk_KZ: Өнім идентификаторы.

en: Shop currency.
kk_KZ: Валютаны сатып алу.

en: Customization Price
kk_KZ: Теңшеу бағасы

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
kk_KZ: Zakeke интерактивті өнімді құрастырушы

en: Zakeke username
kk_KZ: Zakeke пайдаланушы аты

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
kk_KZ: Сіздің Zakeke тіркелгісінің пайдаланушы аты. Zakeke есебінен қажет пе? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Біреуін алу үшін мына жерді басыңыз </a>

en: Zakeke password
kk_KZ: Zakeke құпия сөзі

en: Your Zakeke account password
kk_KZ: Сіздің Zakeke аккаунт пароліңіз

en: Force product customization
kk_KZ: Өнімді баптауды күшейту

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
kk_KZ: «Өзгерту» батырмасын «Добавить в корзину» батырмасымен ауыстырыңыз

en: Debug Log
kk_KZ: Журналды баптау

en: Enable logging
kk_KZ: Тіркеуді қосу

en: Log events such as API requests
kk_KZ: API сұраулары сияқты оқиғаларды тіркеу

en: Customization
kk_KZ: Теңшеу

en: Customize
kk_KZ: Теңшеу

en: Cheatin&#8217; huh?
kk_KZ: Cheatinâ € ™ huh?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
kk_KZ: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
kk_KZ: Https://www.zakeke.com

note: Author of the plugin/theme
en: Zakeke
kk_KZ: Закеке

en: View Zakeke documentation
kk_KZ: Zakeke құжаттамасын қараңыз

en: Documentation
kk_KZ: Құжаттау

en: Register to Zakeke
kk_KZ: Закекке тіркеліңіз

en: Register to Zakeke to use the plugin
kk_KZ: Плагинді пайдалану үшін Zakeke-ге тіркеліңіз

en: View Zakeke settings
kk_KZ: Zakeke параметрлерін қарау

en: Settings
kk_KZ: Параметрлер

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
kk_KZ: Сіздің клиенттеріңізге электронды дүкендегі өнімді баптауға мүмкіндік беретін инновациялық платформа. Көп тілді, көп валюталы, 3D көрінісі және басып шығарылған дайын өнімдері.
