Zakeke - WooCommerce - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Download customization files
hu: Testreszabott  fájlok letöltése

en: Customization files in processing
hu: Testreszabott fájlok feldolgozása

en: Product id of the product that became customizable.
hu: A testreszabható termék azonosítója.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
hu: A termék azon termékazonosítója, amely már nem testre szabható.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
hu: Igaz, hogy az erőforrás nem támogatja a megőrzést.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
hu: Sajnáljuk, Ön nem hozhat létre forrásokat.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
hu: Sajnáljuk, Önnek nem lehet törölnie ezt az erőforrást.

en: Product id.
hu: Termék azonosító.

en: Shop currency.
hu: Bolt pénznem.

en: Customization Price
hu: Testreszabási ár

en: Zakeke username
hu: Zakeke felhasználónév

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
hu: Zakeke fiókjának felhasználónevét. Szüksége van egy Zakeke-fiókra? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Kattintson ide, hogy megkapja </a>

en: Zakeke password
hu: Zakeke jelszó

en: Your Zakeke account password
hu: Zakeke fiók jelszavad

en: Force product customization
hu: Termék testreszabásának kényszerítése

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
hu: Cserélje ki a "Kosárba tesz" gombot a testreszabható termékek "Testreszabás" gombjával

en: Debug Log
hu: Hibakeresési napló

en: Enable logging
hu: A naplózás engedélyezése

en: Log events such as API requests
hu: Naplózási események, például API-kérelmek

en: Customization
hu: testreszabás

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Cheatin&#8217; huh?
hu: Cheatin? Huh?

en: View Zakeke documentation
hu: Tekintse meg a Zakeke dokumentációját

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Register to Zakeke
hu: Regisztrálj Zakeke-hez

en: Register to Zakeke to use the plugin
hu: Regisztrálj a Zakekéhez a plugin használatához

en: View Zakeke settings
hu: Tekintse meg a Zakeke beállításait

en: Settings
hu: Beállítások

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
hu: Innovatív platform, amelynek segítségével ügyfelei testreszabhatják az e-boltban lévő termékeket. Többnyelvű, több pénznemű, 3D nézet és nyomtatható kimenetek.
