Zakeke - WooCommerce - en to he_IL translation catalogue (33 entries)

en: Download customization files
he_IL: הורד קבצי התאמה אישית

en: Customization files in processing
he_IL: קבצי התאמה אישית בעיבוד

en: Product id of the product that became customizable.
he_IL: מזהה המוצר של המוצר שהפך להתאמה אישית.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
he_IL: מזהה המוצר של המוצר שאינו ניתן עוד להתאמה אישית.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
he_IL: נדרש כדי להיות אמיתי, כמו משאב אינו תומך trashing.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
he_IL: מצטערים, אינך מורשה ליצור משאבים.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
he_IL: מצטערים, אינך מורשה למחוק את המשאב הזה.

en: Product id.
he_IL: מזהה מוצר.

en: Shop currency.
he_IL: מטבע החנות.

en: Customization Price
he_IL: מחיר התאמה אישית

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
he_IL: Zakeke אינטראקטיבית מעצב מוצר

en: Zakeke username
he_IL: שם משתמש

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
he_IL: שם המשתמש של חשבון Zakeke שלך. זקוק לחשבון Zakeke? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> לחץ כאן כדי לקבל אחד </a>

en: Zakeke password
he_IL: סיסמת Zakeke

en: Your Zakeke account password
he_IL: סיסמת חשבון Zakeke שלך

en: Force product customization
he_IL: כפה התאמה אישית של מוצר

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
he_IL: החלף את "הוסף לסל" כפתור עם כפתור "התאמה אישית" עבור מוצרים הניתנים להתאמה אישית

en: Debug Log
he_IL: יומן באגים

en: Enable logging
he_IL: אפשר רישום

en: Log events such as API requests
he_IL: רישום אירועים כגון בקשות API

en: Customization
he_IL: התאמה אישית

en: Customize
he_IL: התאמה אישית

en: Cheatin&#8217; huh?
he_IL: Cheatinâ € ™ הא?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
he_IL: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
he_IL: Https://www.zakeke.com

note: Author of the plugin/theme
en: Zakeke
he_IL: זיקה

en: View Zakeke documentation
he_IL: הצג תיעוד Zakeke

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Register to Zakeke
he_IL: הרשמה ל Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
he_IL: הירשם ל Zakeke כדי להשתמש בפלאגין

en: View Zakeke settings
he_IL: הצג הגדרות Zakeke

en: Settings
he_IL: הגדרות

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
he_IL: פלטפורמה חדשנית המאפשרת ללקוחות שלך להתאים אישית מוצרים בחנות האינטרנט שלך. רב-לשוני, רב-מטבע, תצוגת תלת-ממד ופלט מוכן להדפסה.
