Zakeke - WooCommerce - en to gl_ES translation catalogue (32 entries)

en: Download customization files
gl_ES: Descargue ficheiros de personalización

en: Customization files in processing
gl_ES: Arquivos de personalización no procesamento

en: Product id of the product that became customizable.
gl_ES: Identificación do produto do produto que se tornou personalizable.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
gl_ES: Identificación do produto do produto que xa non é personalizable.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
gl_ES: Requírese para ser verdadeiro, xa que o recurso non admite o desprazamento.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
gl_ES: Non tes permiso para crear recursos.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
gl_ES: Non estás autorizado a eliminar este recurso.

en: Product id.
gl_ES: Identificación do produto.

en: Shop currency.
gl_ES: Moeda da tenda.

en: Customization Price
gl_ES: Prezo de personalización

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
gl_ES: Deseñador de produtos interactivos de Zakeke

en: Zakeke username
gl_ES: Nome de usuario de Zakeke

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
gl_ES: O teu nome de usuario da conta de Zakeke. Necesitas unha conta de Zakeke? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Prema aquí para obter un </a>

en: Zakeke password
gl_ES: Contrasinal de Zakeke

en: Your Zakeke account password
gl_ES: Contrasinal da túa conta de Zakeke

en: Force product customization
gl_ES: Forzar a personalización do produto

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
gl_ES: Substitúe o botón "Engadir ao carro" co botón "Personalizar" para produtos personalizables

en: Debug Log
gl_ES: Rexistro de depuración

en: Enable logging
gl_ES: Habilitar o rexistro

en: Log events such as API requests
gl_ES: Rexistra eventos como solicitudes de API

en: Customization
gl_ES: Personalización

en: Customize
gl_ES: Personalizar

en: Cheatin&#8217; huh?
gl_ES: Cheatinâ €?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
gl_ES: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
gl_ES: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
gl_ES: Ver a documentación de Zakeke

en: Documentation
gl_ES: Documentación

en: Register to Zakeke
gl_ES: Rexístrate en Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
gl_ES: Rexístrate en Zakeke para usar o complemento

en: View Zakeke settings
gl_ES: Ver as configuracións de Zakeke

en: Settings
gl_ES: Configuración

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
gl_ES: Plataforma innovadora para que os seus clientes poidan personalizar produtos na súa tenda electrónica. Vista multilingüe, multi-moeda, 3D e saídas listas para imprimir.
