Zakeke - WooCommerce - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Download customization files
fi: Lataa räätälöintitiedostoja

en: Customization files in processing
fi: Räätälöintitiedostot käsittelyssä

en: Product id of the product that became customizable.
fi: Tuotteen tuotenimi, joka muuttui muokattavaksi.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
fi: Tuotteen tuotenimi, jota ei enää muokattavissa.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
fi: Vaaditaan olevan totta, koska resurssi ei tue roskia.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
fi: Valitettavasti sinulla ei ole oikeutta luoda resursseja.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
fi: Valitettavasti et saa poistaa tätä resurssia.

en: Product id.
fi: Tuotetunnus.

en: Shop currency.
fi: Kauppavaluutta.

en: Customization Price
fi: Räätälöintihinta

en: Zakeke username
fi: Zakeke-käyttäjänimi

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
fi: Zakeke-tilin käyttäjätunnuksesi. Tarvitsetko Zakeke-tilin? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Napsauttamalla tätä saat </a>

en: Zakeke password
fi: Zakeke-salasana

en: Your Zakeke account password
fi: Zakeke-tilin salasana

en: Force product customization
fi: Pakota tuote räätälöinti

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
fi: Korvaa "Lisää ostoskoriin" -painiketta muokattavissa olevien tuotteiden muokkauksella

en: Debug Log
fi: Debug-loki

en: Enable logging
fi: Ota kirjautumista käyttöön

en: Log events such as API requests
fi: Lokaa tapahtumia, kuten API-pyyntöjä

en: Customization
fi: Räätälöinti

en: Customize
fi: muokata

en: Cheatin&#8217; huh?
fi: Cheatinâ € ™ huh?

en: View Zakeke documentation
fi: Katso Zakeke-dokumentaatio

en: Documentation
fi: Dokumentointi

en: Register to Zakeke
fi: Rekisteröidy Zakekeen

en: Register to Zakeke to use the plugin
fi: Rekisteröidy Zakekeen käyttämään pluginia

en: View Zakeke settings
fi: Katso Zakeke-asetukset

en: Settings
fi: asetukset

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
fi: Innovatiivinen alusta, jonka avulla asiakkaat voivat muokata tuotteita verkkokaupassasi. Monikieliset, monivaluutat, 3D-näkymät ja tulostusvalmiit lähdöt.
