Zakeke - WooCommerce - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Download customization files
fa: دانلود فایل های سفارشی

en: Customization files in processing
fa: فایل های سفارشی سازی در پردازش

en: Product id of the product that became customizable.
fa: شناسه محصول محصول قابل تنظیم است.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
fa: محصول شناسایی محصول که دیگر قابل تنظیم نیست

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
fa: لازم است درست باشد، زیرا منابع از تخلیه پشتیبانی نمی کند.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به ایجاد منابع نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به حذف این منبع نیستید.

en: Product id.
fa: شناسه محصول.

en: Shop currency.
fa: پول خرید

en: Customization Price
fa: قیمت سفارشی

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
fa: طراح محصول تعاملی Zakeke

en: Zakeke username
fa: نام کاربری Zakeke

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
fa: نام کاربری حساب Zakeke شما. نیاز به حساب Zakeke؟ <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> برای دریافت اینجا اینجا کلیک کنید </a>

en: Zakeke password
fa: رمز عبور Zakeke

en: Your Zakeke account password
fa: رمز عبور حساب Zakeke شما

en: Force product customization
fa: سفارشی سازی محصول

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
fa: دکمه "افزودن به سبد خرید" را با دکمه "سفارشی کردن" برای محصولات قابل تنظیم جایگزین کنید

en: Debug Log
fa: اشکال زدایی ورود

en: Enable logging
fa: فعال سازی ورود

en: Log events such as API requests
fa: ورود رویدادها مانند درخواست API

en: Customization
fa: سفارشی سازی

en: Customize
fa: شخصی سازی

en: Cheatin&#8217; huh?
fa: چیتینا؟

en: View Zakeke documentation
fa: مشاهده اسناد Zakeke

en: Documentation
fa: مستندات

en: Register to Zakeke
fa: ثبت نام کنید به زاکه

en: Register to Zakeke to use the plugin
fa: برای استفاده از این پلاگین، به Zakeke مراجعه کنید

en: View Zakeke settings
fa: مشاهده تنظیمات Zakeke

en: Settings
fa: تنظیمات

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
fa: پلت فرم نوآورانه برای اجازه دادن به مشتریان خود برای سفارشی کردن محصولات در فروشگاه الکترونیکی خود. چند زبان، چند ارز، نمایش سه بعدی و خروجی های چاپ آماده.
