Zakeke - WooCommerce - en to eu_ES translation catalogue (30 entries)

en: Download customization files
eu_ES: Deskargatu pertsonalizazio fitxategiak

en: Customization files in processing
eu_ES: Pertsonalizazio fitxategiak prozesatzean

en: Product id of the product that became customizable.
eu_ES: Produktua pertsonalizagarria bihurtu zen.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
eu_ES: Jada ez da pertsonalizagarria den produktuaren identifikazioa.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
eu_ES: Beharrezkoa egia izateko, baliabideek ez dute zaborrontzirik onartzen.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
eu_ES: Ez duzu baliabideak sortzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
eu_ES: Ez duzu baliabide hau ezabatzeko baimenik.

en: Product id.
eu_ES: Produktuen IDa.

en: Shop currency.
eu_ES: Denda moneta.

en: Customization Price
eu_ES: Pertsonalizazio prezioa

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
eu_ES: Zakeke Product Designer Interaktiboa

en: Zakeke username
eu_ES: Zakeke erabiltzaile-izena

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
eu_ES: Zure Zakeke kontuaren erabiltzaile izena. Zakeke kontua behar duzu? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Egin klik hemen lortzeko </a>

en: Zakeke password
eu_ES: Zakeke pasahitza

en: Your Zakeke account password
eu_ES: Zure Zakeke kontuaren pasahitza

en: Force product customization
eu_ES: Fabrikazioaren pertsonalizazioa behartu

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
eu_ES: Ordeztu "Saskira gehitu" botoia "Pertsonalizatu" botoiarekin produktu pertsonalizagarrietarako

en: Debug Log
eu_ES: Arazteko erregistroa

en: Enable logging
eu_ES: Gaitu erregistroa

en: Log events such as API requests
eu_ES: Hasi saioa API eskaerak bezalako gertaerak

en: Customization
eu_ES: Pertsonalizazioa

en: Customize
eu_ES: Pertsonalizatu

en: Cheatin&#8217; huh?
eu_ES: Cheatinâ €?

en: View Zakeke documentation
eu_ES: Ikusi Zakeke dokumentazioa

en: Documentation
eu_ES: Dokumentazio

en: Register to Zakeke
eu_ES: Izena eman Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
eu_ES: Sartu Zakeke-ri plugina erabiltzeko

en: View Zakeke settings
eu_ES: Ikusi Zakeke ezarpenak

en: Settings
eu_ES: ezarpenak

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
eu_ES: Plataforma berritzailea zure bezeroei zure e-denda produktuak pertsonalizatzeko aukera emateko. Multi-hizkuntza, moneta multzoa, 3D ikuspegia eta inprimatze-irteerak.
