Zakeke - WooCommerce - en to et_EE translation catalogue (32 entries)

en: Download customization files
et_EE: Laadige kohandamisfailid alla

en: Customization files in processing
et_EE: Töötlemise kohandamisfailid

en: Product id of the product that became customizable.
et_EE: Toote seade, mida saab kohandada.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
et_EE: Toote toote ID, mida pole enam kohandatav.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
et_EE: Nõutav olema tõsi, kuna ressurss ei toeta rünnakut.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
et_EE: Vabandust, teil ei ole lubatud ressursse luua.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
et_EE: Vabandame, te ei saa seda ressurssi kustutada.

en: Product id.
et_EE: Toote ID.

en: Shop currency.
et_EE: Pood raha.

en: Customization Price
et_EE: Kohandamise hind

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
et_EE: Zakeke interaktiivne toote disainer

en: Zakeke username
et_EE: Zakeke kasutajanimi

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
et_EE: Teie Zakeke konto kasutajanimi. Kas vajate Zakeke'i kontot? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Klõpsa siia, et saada </a>

en: Zakeke password
et_EE: Zakeke parool

en: Your Zakeke account password
et_EE: Teie Zakeke konto parool

en: Force product customization
et_EE: Toota toote kohandamist

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
et_EE: Asenda nupp "Lisa ostukorvi" kohandatavate toodete nupuga "Kohandamine"

en: Debug Log
et_EE: Silumise logi

en: Enable logging
et_EE: Lubamine logimine

en: Log events such as API requests
et_EE: Logi sündmused, näiteks API taotlused

en: Customization
et_EE: Kohandamine

en: Customize
et_EE: Kohanda

en: Cheatin&#8217; huh?
et_EE: Cheatin?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
et_EE: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
et_EE: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
et_EE: Vaadake Zakeke dokumentatsiooni

en: Documentation
et_EE: Dokumentatsioon

en: Register to Zakeke
et_EE: Registreeru Zakekele

en: Register to Zakeke to use the plugin
et_EE: Registreerige Zakekele plugina kasutamiseks

en: View Zakeke settings
et_EE: Vaadake Zakeke seadeid

en: Settings
et_EE: Seaded

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
et_EE: Uuenduslik platvorm, mis võimaldab klientidel oma e-poes tooteid kohandada. Mitmekeelne, multurniir, 3D vaade ja prinditav väljund.
