Zakeke - WooCommerce - en to el_GR translation catalogue (31 entries)

en: Download customization files
el_GR: Λήψη αρχείων προσαρμογής

en: Customization files in processing
el_GR: Προσαρμογή αρχείων κατά την επεξεργασία

en: Product id of the product that became customizable.
el_GR: Το αναγνωριστικό προϊόντος του προϊόντος που έγινε προσαρμόσιμο.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
el_GR: Το αναγνωριστικό προϊόντος του προϊόντος που δεν είναι πλέον προσαρμόσιμο.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
el_GR: Απαιτείται να είναι αληθινό, καθώς ο πόρος δεν υποστηρίζει το σκουπίδια.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
el_GR: Λυπούμαστε, δεν επιτρέπεται η δημιουργία πόρων.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
el_GR: Λυπούμαστε, δεν επιτρέπεται η διαγραφή αυτού του πόρου.

en: Product id.
el_GR: Αναγνωριστικό προϊόντος.

en: Shop currency.
el_GR: Shop νόμισμα.

en: Customization Price
el_GR: Τιμή Προσαρμογής

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
el_GR: Zakeke Interactive Σχεδιαστής Προϊόντων

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
el_GR: Το όνομα χρήστη του λογαριασμού σας Zakeke. Χρειάζεστε λογαριασμό Zakeke; <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Κάντε κλικ εδώ για να λάβετε ένα </a>

en: Zakeke password
el_GR: Zakeke κωδικό πρόσβασης

en: Your Zakeke account password
el_GR: Ο κωδικός πρόσβασης λογαριασμού Zakeke

en: Force product customization
el_GR: Προσαρμόστε την προσαρμογή του προϊόντος

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
el_GR: Αντικαταστήστε το κουμπί "Προσθήκη στο καλάθι" με το κουμπί "Προσαρμογή" για προσαρμόσιμα προϊόντα

en: Debug Log
el_GR: Μητρώο εντοπισμού σφαλμάτων

en: Enable logging
el_GR: Ενεργοποίηση καταγραφής

en: Log events such as API requests
el_GR: Συμβάντα καταγραφής, όπως αιτήματα API

en: Customization
el_GR: Προσαρμογή

en: Customize
el_GR: Προσαρμογή

en: Cheatin&#8217; huh?
el_GR: Cheatinâ € ™ huh;

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
el_GR: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
el_GR: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
el_GR: Δείτε την τεκμηρίωση Zakeke

en: Documentation
el_GR: Απόδειξη με έγγραφα

en: Register to Zakeke
el_GR: Εγγραφείτε στο Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
el_GR: Εγγραφείτε στο Zakeke για να χρησιμοποιήσετε το plugin

en: View Zakeke settings
el_GR: Προβολή ρυθμίσεων Zakeke

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
el_GR: Καινοτομική πλατφόρμα που επιτρέπει στους πελάτες σας να προσαρμόζουν τα προϊόντα σας στο ηλεκτρονικό σας κατάστημα. Πολλαπλών γλωσσών, πολλών νομισμάτων, προβολής 3D και εκτυπώσεων έτοιμων για εκτύπωση.
