Zakeke - WooCommerce - en to da_DK translation catalogue (29 entries)

en: Download customization files
da_DK: Download tilpasningsfiler

en: Customization files in processing
da_DK: Tilpasningsfiler under behandling

en: Product id of the product that became customizable.
da_DK: Produkt-id af produktet, der blev tilpasset.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
da_DK: Produkt-id for produktet, der ikke længere kan tilpasses.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
da_DK: Kræves for at være sandt, da ressource ikke understøtter affald.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
da_DK: Beklager, det er ikke tilladt at oprette ressourcer.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
da_DK: Beklager, du har ikke lov til at slette denne ressource.

en: Product id.
da_DK: Produkt id.

en: Shop currency.
da_DK: Shop valuta.

en: Customization Price
da_DK: Tilpasningspris

en: Zakeke username
da_DK: Zakeke brugernavn

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
da_DK: Dit Zakeke konto brugernavn. Har du brug for en Zakeke konto? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Klik her for at få en </a>

en: Zakeke password
da_DK: Zakeke adgangskode

en: Your Zakeke account password
da_DK: Din Zakeke-konto adgangskode

en: Force product customization
da_DK: Force produkt tilpasning

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
da_DK: Udskift "Tilføj til kurv" -knappen med "Tilpas" knappen for brugerdefinerede produkter

en: Debug Log
da_DK: Fejllogbog

en: Enable logging
da_DK: Aktivér logføring

en: Log events such as API requests
da_DK: Log begivenheder som API-anmodninger

en: Customization
da_DK: Tilpasning

en: Customize
da_DK: Tilpas

en: Cheatin&#8217; huh?
da_DK: Cheatin?

en: View Zakeke documentation
da_DK: Se Zakeke dokumentation

en: Documentation
da_DK: Dokumentation

en: Register to Zakeke
da_DK: Tilmeld dig til Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
da_DK: Tilmeld dig Zakeke for at bruge plugin

en: View Zakeke settings
da_DK: Se Zakeke indstillinger

en: Settings
da_DK: Indstillinger

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
da_DK: Innovativ platform til at lade dine kunder tilpasse produkterne i din e-butik. Flersproget, multivalent, 3D-visning og udskriftsklar output.
