Zakeke - WooCommerce - en to cs_CZ translation catalogue (31 entries)

en: Download customization files
cs_CZ: Stáhněte si soubory přizpůsobení

en: Customization files in processing
cs_CZ: Přizpůsobení souborů při zpracování

en: Product id of the product that became customizable.
cs_CZ: Identifikační číslo produktu, které se stalo přizpůsobitelným.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
cs_CZ: Identifikátor produktu, který již není přizpůsobitelný.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
cs_CZ: Požadováno, aby byla pravda, protože zdroj nepodporuje trashing.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
cs_CZ: Je nám líto, nemáte povoleno vytvářet zdroje.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
cs_CZ: Je nám líto, nemáte oprávnění smazat tento zdroj.

en: Product id.
cs_CZ: ID produktu.

en: Shop currency.
cs_CZ: Obchod měny.

en: Customization Price
cs_CZ: Přizpůsobovací cena

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
cs_CZ: Zakeke Interactive Designer

en: Zakeke username
cs_CZ: Zakeke uživatelské jméno

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
cs_CZ: Vaše Zakeke uživatelské jméno účtu. Potřebujete účet Zakeke? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Klikněte sem a získejte jeden </a>

en: Zakeke password
cs_CZ: Zakeke heslo

en: Your Zakeke account password
cs_CZ: Vaše heslo účtu Zakeke

en: Force product customization
cs_CZ: Vynutit přizpůsobení produktu

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
cs_CZ: Nahraďte tlačítko "Přidat do košíku" tlačítkem "Upravit" pro přizpůsobitelné produkty

en: Enable logging
cs_CZ: Povolit protokolování

en: Log events such as API requests
cs_CZ: Zaznamenejte události, například požadavky API

en: Customization
cs_CZ: Přizpůsobení

en: Customize
cs_CZ: Přizpůsobte

en: Cheatin&#8217; huh?
cs_CZ: Cheatinâ ??

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
cs_CZ: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
cs_CZ: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
cs_CZ: Podívejte se na Zakeke dokumentaci

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Register to Zakeke
cs_CZ: Zaregistrujte se do Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
cs_CZ: Zaregistrujte se do Zakeke, kde můžete použít plugin

en: View Zakeke settings
cs_CZ: Zobrazit nastavení Zakeke

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
cs_CZ: Inovativní platforma umožňující svým zákazníkům přizpůsobit produkty ve vašem e-storeu. Vícejazyčné výstupy, více měn, 3D zobrazení a výstupy připravené k tisku.
