Zakeke - WooCommerce - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Download customization files
ca: Baixeu els fitxers de personalització

en: Customization files in processing
ca: Arxius de personalització en el processament

en: Product id of the product that became customizable.
ca: Id. De producte del producte que es va fer personalitzable.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
ca: Id. De producte del producte que ja no es pot personalitzar.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
ca: Es requereix que sigui cert, ja que el recurs no és compatible amb l'expulsió.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
ca: Ho sentim, no tens permís per crear recursos.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
ca: Ho sentim, no tens permís per esborrar aquest recurs.

en: Product id.
ca: Identificador del producte.

en: Shop currency.
ca: Compreu moneda.

en: Customization Price
ca: Preu de personalització

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
ca: Dissenyador interactiu de productes Zakeke

en: Zakeke username
ca: Nom d'usuari de Zakeke

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
ca: El vostre nom d'usuari del compte de Zakeke. Necessites un compte de Zakeke? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Feu clic aquí per obtenir-ne un </a>

en: Zakeke password
ca: Contrasenya de Zakeke

en: Your Zakeke account password
ca: La vostra contrasenya del compte de Zakeke

en: Force product customization
ca: Forçar la personalització del producte

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
ca: Reemplaceu el botó "Afegeix al carretó" amb el botó "Personalitza" per a productes personalitzables

en: Debug Log
ca: Registre de depuració

en: Enable logging
ca: Activa el registre

en: Log events such as API requests
ca: Registreu esdeveniments com ara sol·licituds d'API

en: Customization
ca: Personalització

en: Customize
ca: Personalitza

en: Cheatin&#8217; huh?
ca: Cheatinà?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
ca: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
ca: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
ca: Vegeu la documentació de Zakeke

en: Documentation
ca: Documentació

en: Register to Zakeke
ca: Registreu-vos a Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
ca: Registre a Zakeke per utilitzar el connector

en: View Zakeke settings
ca: Mostra la configuració de Zakeke

en: Settings
ca: Configuració

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
ca: Plataforma innovadora per permetre als vostres clients personalitzar productes a la vostra botiga electrònica. Visualització multilingüe, multivarietat, 3D i productes preparats per imprimir.
