Zakeke - WooCommerce - en to bs_BA translation catalogue (30 entries)

en: Download customization files
bs_BA: Preuzimanje datoteka za prilagođavanje

en: Customization files in processing
bs_BA: Datoteke prilagođavanja u obradi

en: Product id of the product that became customizable.
bs_BA: Identifikovani proizvod proizvoda koji je postao prilagodljiv.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
bs_BA: Identifikovani proizvod proizvoda koji više nije prilagodljiv.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
bs_BA: Potrebno je biti istinito, jer resurs ne podržava trashing.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
bs_BA: Žao nam je, nije vam dozvoljeno stvaranje resursa.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
bs_BA: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da obrišete ovaj resurs.

en: Product id.
bs_BA: ID proizvoda.

en: Shop currency.
bs_BA: Prodavnica valuta.

en: Customization Price
bs_BA: Cena prilagođavanja

en: Zakeke username
bs_BA: Zakeke korisničko ime

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
bs_BA: Vaše Zakeke korisničko ime. Treba li račun Zakeke? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Kliknite ovde da biste ga dobili </a>

en: Zakeke password
bs_BA: Zakeke lozinka

en: Your Zakeke account password
bs_BA: Vaša Zakeke lozinka za račun

en: Force product customization
bs_BA: Prilagodite prilagođavanje proizvoda

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
bs_BA: Zamenite dugme "Dodaj u korpu" pomoću dugmeta "Prilagodi" za prilagođene proizvode

en: Enable logging
bs_BA: Omogući prijavljivanje

en: Log events such as API requests
bs_BA: Prijavite događaje kao što su zahtjevi API-ja

en: Customization
bs_BA: Prilagođavanje

en: Customize
bs_BA: Prilagodite

en: Cheatin&#8217; huh?
bs_BA: Cheatin € ™ huh?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
bs_BA: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
bs_BA: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
bs_BA: Pogledajte Zakeke dokumentaciju

en: Documentation
bs_BA: Dokumentacija

en: Register to Zakeke
bs_BA: Registrujte se za Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
bs_BA: Registrujte se na Zakeke da biste koristili dodatak

en: View Zakeke settings
bs_BA: Pogledajte postavke Zakeke

en: Settings
bs_BA: Postavke

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
bs_BA: Inovativna platforma koja omogućava vašim kupcima da prilagođavaju proizvode u vašoj e-prodavnici. Multijezični, multivalentni, 3D prikazi i izlazi spremni za štampanje.
