Zakeke - WooCommerce - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Download customization files
az: Fərdi faylları yükləyin

en: Customization files in processing
az: İstehsal prosesində fərdiləşdirmə faylları

en: Product id of the product that became customizable.
az: Məhsulun məhsulu idarəsi özelleştirilebilir hala gəldi.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
az: Artık özelleştirilebilen ürünün ürün kimliği.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
az: Resurs zibilliyə dəstək verməyincə, doğru olmağınız tələb olunur.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
az: Üzr istəyirik, resurs yaratmaq üçün icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
az: Üzr istəyirik, bu resursu silmək icazəsi yoxdur.

en: Product id.
az: Məhsulun id.

en: Shop currency.
az: Valyuta dükanı.

en: Customization Price
az: Özelleştirme Qiyməti

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
az: Zakeke İnteraktiv Product Designer

en: Zakeke username
az: Zakeke istifadəçi adı

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
az: Zakeke hesabınızın istifadəçi adı. Zakeke hesabına ehtiyacınız varmı? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Birini almaq üçün bura vurun </a>

en: Zakeke password
az: Zakeke şifrəsi

en: Your Zakeke account password
az: Zakeke hesabınızın şifrəsi

en: Force product customization
az: Məhsulun fərdiləşdirilməsini gücləndirin

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
az: Özelleştirilebilir məhsullar üçün "Özelleştir" düyməsinə ilə "Səbətə əlavə et" düyməsini dəyişin

en: Debug Log
az: Debug Giriş

en: Enable logging
az: Girişləri aktivləşdirin

en: Log events such as API requests
az: API istəkləri kimi hadisələrə giriş

en: Customization
az: Özelleştirme

en: Customize
az: Özəlləşdirmək

en: Cheatin&#8217; huh?
az: Cheatinâ € ™ huh?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
az: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
az: Https://www.zakeke.com

en: View Zakeke documentation
az: Zakeke sənədlərini bax

en: Documentation
az: Sənədlər

en: Register to Zakeke
az: Zakeke'ye qeydiyyatdan keçin

en: Register to Zakeke to use the plugin
az: Plugin istifadə etmək üçün Zakeke'ye qeydiyyatdan keçin

en: View Zakeke settings
az: Zakeke parametrlərini bax

en: Settings
az: Ayarlar

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
az: Müştərilərinizə e-mağazanızdakı məhsulları özelleştirmelerine imkan verən yenilikçi platform. Çox dilli, çox valyuta, 3D görünüş və çapa hazır məhsullar.
