Zakeke - WooCommerce - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Download customization files
ar: تنزيل ملفات التخصيص

en: Customization files in processing
ar: ملفات التخصيص في المعالجة

en: Product id of the product that became customizable.
ar: معرف المنتج للمنتج الذي أصبح قابل للتخصيص.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
ar: معرف المنتج للمنتج الذي لم يعد قابلا للتخصيص.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
ar: مطلوب أن يكون صحيحا، حيث أن المورد لا يدعم المهملات.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
ar: عذرا، لا يسمح لك بإنشاء الموارد.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
ar: عذرا، لا يسمح لك بحذف هذا المورد.

en: Product id.
ar: معرف المنتج.

en: Shop currency.
ar: تسوق العملة.

en: Customization Price
ar: سعر التخصيص

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
ar: زاكيك المنتج التفاعلية مصمم

en: Zakeke username
ar: زاكيك اسم المستخدم

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
ar: اسم مستخدم حساب زاكيك. تحتاج إلى حساب زاكيك؟ <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> انقر هنا للحصول على أحد </a>

en: Zakeke password
ar: زاكيك كلمة السر

en: Your Zakeke account password
ar: كلمة مرور حساب زاكيك

en: Force product customization
ar: فرض تخصيص المنتج

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
ar: استبدال زر "إضافة إلى السلة" مع زر "تخصيص" للمنتجات للتخصيص

en: Debug Log
ar: سجل تصحيح الأخطاء

en: Enable logging
ar: تمكين التسجيل

en: Log events such as API requests
ar: تسجيل الأحداث مثل طلبات أبي

en: Customization
ar: التخصيص

en: Customize
ar: يعدل أو يكيف

en: Cheatin&#8217; huh?
ar: Cheatinâ € ™ هاه؟

en: View Zakeke documentation
ar: عرض وثائق زاكيك

en: Documentation
ar: كابل بيانات

en: Register to Zakeke
ar: سجل في زاكيك

en: Register to Zakeke to use the plugin
ar: سجل ل زاكيك لاستخدام البرنامج المساعد

en: View Zakeke settings
ar: عرض إعدادات زاكيك

en: Settings
ar: إعدادات

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
ar: منصة مبتكرة للسماح لعملائك لتخصيص المنتجات في المتجر الإلكتروني الخاص بك. متعدد اللغات، متعددة العملات، وعرض 3D والمخرجات جاهزة للطباعة.
