Zakeke - WooCommerce - en to am_ET translation catalogue (33 entries)

en: Download customization files
am_ET: ብጁ ፋይሎች አውርድ

en: Customization files in processing
am_ET: በማካሄድ ላይ ያሉ የማበጀት ፋይሎች

en: Product id of the product that became customizable.
am_ET: ለግል ብጁ የተደረገ ምርቱ የምርት መታወቂያ.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
am_ET: ከአሁን በኋላ ማበጀት የማይችለውን የምርት መታወቂያ ምርት.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
am_ET: መገልገያ ቆሻሻን የማይደግፍ እንደመሆኑ መጠን እውን መሆን አለበት.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
am_ET: ይቅርታ, ንብረቶችን ለመፍጠር አልተፈቀደልዎትም.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
am_ET: ይቅርታ, ይህንን ንብረት ለመሰረዝ አልተፈቀደልዎትም.

en: Product id.
am_ET: የምርት መታወቂያ.

en: Shop currency.
am_ET: ምንዛሬ ይግዙ.

en: Customization Price
am_ET: የማበጀት ዋጋ

note: #-#-#-#-#  zakeke-interactive-product-designer-code.pot (Zakeke Interactive Product Designer 1.0.8)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Zakeke Interactive Product Designer
am_ET: ዚኬኪ ኢንተዬቲክ ዲዛይነር ነዳፊ

en: Zakeke username
am_ET: የ Zakeke ተጠቃሚ ስም

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
am_ET: የ Zakeke አካውንትዎ የተጠቃሚ ስም. የዞኬክ መለያ ያስፈልጋል? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> አንድ ለማግኘት እዚህ ጠቅ ያድርጉ </a>

en: Zakeke password
am_ET: Zakeke ይለፍ ቃል

en: Your Zakeke account password
am_ET: የ Zakeke መለያዎ ይለፍ ቃል

en: Force product customization
am_ET: የምርት ማበጀት ያስገድዱ

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
am_ET: ሊለወጡ የሚችሉ ምርቶች በ «ለማሻሻያ» አዝራርን ወደ «ወደ ጋሪ አክል» አዝራር ይቀይሩ

en: Debug Log
am_ET: ማስታወሻ አርም

en: Enable logging
am_ET: መግባትን አንቃ

en: Log events such as API requests
am_ET: እንደ ኤፒአይ ጥያቄዎች ያሉ የምዝግብ ማስታወሻዎች መዝግብ

en: Customization
am_ET: ብጁ ማድረግ

en: Customize
am_ET: ብጁ አድርግ

en: Cheatin&#8217; huh?
am_ET: ካቲን?

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com/
am_ET: Https://www.zakeke.com/

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://www.zakeke.com
am_ET: Https://www.zakeke.com

note: Author of the plugin/theme
en: Zakeke
am_ET: ዚኬክ

en: View Zakeke documentation
am_ET: የ Zakeke ሰነዶችን ይመልከቱ

en: Documentation
am_ET: ሰነድ

en: Register to Zakeke
am_ET: ወደ ዚኬክ ይመዝገቡ

en: Register to Zakeke to use the plugin
am_ET: ተሰኪውን ለመጠቀም ወደ ዚኬክ ይመዝገቡ

en: View Zakeke settings
am_ET: የ Zakeke ቅንብሮችን ይመልከቱ

en: Settings
am_ET: ቅንብሮች

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
am_ET: ደንበኞችዎ በ e-store ውስጥ ምርቶቻቸውን እንዲያስተካክሉ የሚያስችላቸው አዳዲስ መድረክ. ባለብዙ ቋንቋ, ባለ ብዙ ምንዛሬ, የ 3 ዲ እይታ እና የታተሙ ውፅዓቶች.
