Zakeke - WooCommerce - en to af_ZA translation catalogue (28 entries)

en: Download customization files
af_ZA: Laai aanpassingslêers af

en: Customization files in processing
af_ZA: Pasmaaklêers in verwerking

en: Product id of the product that became customizable.
af_ZA: Produk-ID van die produk wat aanpasbaar geword het.

en: Product id of the product that is no longer customizable.
af_ZA: Produk-ID van die produk wat nie meer aanpasbaar is nie.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
af_ZA: Vereis om waar te wees, aangesien hulpbron nie die vulling dra nie.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
af_ZA: Jammer, jy mag nie hulpbronne skep nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
af_ZA: Jammer, jy mag nie hierdie bron verwyder nie.

en: Product id.
af_ZA: Produk-ID.

en: Shop currency.
af_ZA: Winkel geldeenheid.

en: Customization Price
af_ZA: Aanpassingsprys

en: Zakeke username
af_ZA: Zakeke gebruikersnaam

en: Your Zakeke account username. Need a Zakeke account? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank">Click here to get one</a>
af_ZA: Jou Zakeke rekening gebruikersnaam. Het u 'n Zakeke rekening nodig? <a href="https://portal.zakeke.com/Admin/Register" target="_blank"> Klik hier om een ​​te kry </a>

en: Zakeke password
af_ZA: Zakeke wagwoord

en: Your Zakeke account password
af_ZA: Jou Zakeke rekening wagwoord

en: Force product customization
af_ZA: Force produk aanpassing

en: Replace the "Add to cart" button with the "Customize" button for customizable products
af_ZA: Vervang die "Add to cart" knoppie met die "Pasmaak" knoppie vir aanpasbare produkte

en: Enable logging
af_ZA: Aktiveer aanmelding

en: Log events such as API requests
af_ZA: Teken gebeurtenisse soos API-versoeke

en: Customization
af_ZA: Aanpassing

en: Customize
af_ZA: pas

en: Cheatin&#8217; huh?
af_ZA: Cheatinâ € ™ huh?

en: View Zakeke documentation
af_ZA: Bekyk Zakeke dokumentasie

en: Documentation
af_ZA: dokumentasie

en: Register to Zakeke
af_ZA: Registreer aan Zakeke

en: Register to Zakeke to use the plugin
af_ZA: Teken in op Zakeke om die prop te gebruik

en: View Zakeke settings
af_ZA: Bekyk Zakeke-instellings

en: Settings
af_ZA: instellings

note: Description of the plugin/theme
en: Innovative platform to let your customers to customize products in your e-store. Multi-language, mult-currency, 3D view and print-ready outputs.
af_ZA: Innoverende platform om jou kliënte in staat te stel om produkte in jou e-winkel aan te pas. Multi-taal, multi-valuta, 3D-uitsig en druk-gereed uitsette.
