WP File Manager - en to uz_UZ translation catalogue (444 entries)

en:  WP File Manager PRO -
uz_UZ: WP fayl menejeri PRO -

en:  is working.
uz_UZ: ishlamoqda.

en: &larr; Back
uz_UZ: &larr; Orqaga

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
uz_UZ: &nbsp; Ogohlantirish: Iltimos, bu ma'lumotlarni hech kim bilan baham ko'rmang.

en: (Today)
uz_UZ: (Bugun)

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
uz_UZ: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Hujjatlar </a>

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
uz_UZ: <strong> Eslatma: </strong> Agar tanlangan sahifa muharririda har qanday Fayl menejeri qisqa kodi ishlatilsa, u ishlamaydi.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
uz_UZ: <strong>Eslatma:</strong> Bu xususiyat wp_mail() dan foydalanilganiga ishonch hosil qiling

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
uz_UZ: <strong> Saqlanmoqda, kuting ... </strong>

en: ADD
uz_UZ: QO'SHISH

en: Access Folder
uz_UZ: Jildga kirish

en: Action
uz_UZ: Harakat

en: Actions upon selected backup(s)
uz_UZ: Tanlangan zaxira nusxalaridagi harakatlar

en: Activate
uz_UZ: Faollashtirish

en: Add
uz_UZ: Qo'shish

en: Add More <strong>+</strong>
uz_UZ: Ko'proq qo'shing <strong>+</strong>

en: Add New
uz_UZ: Yangi qo'shish

en: Add Row
uz_UZ: Qator qo'shing

en: Add rule for User Roles
uz_UZ: Foydalanuvchi ro'llari uchun qoida qo'shish

en: Add rule for Users
uz_UZ: Foydalanuvchilar uchun qoida qo'shish

en: Add-ons
uz_UZ: Qo'shimchalar

en: Addons
uz_UZ: Qo'shimchalar

en: After Content
uz_UZ: Tarkibdan keyin

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
uz_UZ: Yoqilgandan so'ng, yuklangan rasmlar, pdf va zip fayllar ham media kutubxonaga o'tadi.

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
uz_UZ: Chiqindilarni yoqishdan so'ng, sizning fayllaringiz axlat qutisiga o'tadi.

en: All
uz_UZ: Hammasi

en: All Done
uz_UZ: Hammasi tayyor

en: All Shortcodes
uz_UZ: Barcha qisqa kodlar

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
uz_UZ: Qo'shilgan barcha elektron pochta maydonlari to'ldirilishi kerak va elektron pochta manzili to'g'ri bo'lishi kerak.

en: All done
uz_UZ: Hammasi bajarildi

en: Allow user roles to access DB Manager.
uz_UZ: Foydalanuvchi rollariga JB menejeriga kirishga ruxsat bering.

en: Allow user roles to access WP File Manager.
uz_UZ: Foydalanuvchi rollariga WP fayl menejeriga kirishga ruxsat bering.

en: Allow users to upload file of maximum.
uz_UZ: Foydalanuvchilarga maksimal hajmdagi faylni yuklash imkonini berish

en: Allowed Operations
uz_UZ: Ruxsat berilgan operatsiyalar

en: Allowed Roles
uz_UZ: Ruxsat etilgan rollar

en: Apply
uz_UZ: Qo'llash

en: Archive
uz_UZ: Arxiv

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
uz_UZ: Haqiqatan ham jadvalni o'chirmoqchimisiz? O'chirilgan jadval tiklanmasligi mumkin. Shuning uchun ehtiyotkorlik bilan o'chiring.

en: Are you sure want to delete?
uz_UZ: Haqiqatan ham o‘chirib tashlamoqchimisiz?

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
uz_UZ: Haqiqatan ham o‘chirib tashlamoqchimisiz? O'chirilgan ma'lumotlar tiklanmasligi mumkin. Shuning uchun ehtiyotkorlik bilan o'chiring.

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
uz_UZ: Haqiqatan ham jadvalni bo'shatmoqchimisiz? Jadval tiklanmasligi mumkin. Shuning uchun ehtiyotkorlik bilan o'chiring.

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
uz_UZ: Haqiqatan ham tanlangan zaxira nusxalarini olib tashlamoqchimisiz?

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
uz_UZ: Haqiqatan ham tanlangan jurnallarni olib tashlamoqchimisiz?

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
uz_UZ: Haqiqatan ham yangilamoqchimisiz? U sizni yangilanish shakliga yo'naltiradi.

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
uz_UZ: Haqiqatan ham tanlangan qisqa kodlarni o'chirmoqchimisiz?

en: Are you sure you want to delete this backup?
uz_UZ: Haqiqatan ham bu zaxirani o‘chirib tashlamoqchimisiz?

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
uz_UZ: Haqiqatan ham bu qisqa kodni o‘chirib tashlamoqchimisiz?

en: Are you sure you want to restore this backup?
uz_UZ: Haqiqatan ham bu zaxira nusxasini tiklamoqchimisiz?

en: Attributes
uz_UZ: Atributlar

en: Backup Date
uz_UZ: Zaxira sanasi

en: Backup Now
uz_UZ: Hozir zaxiralash

en: Backup Options:
uz_UZ: Zaxira variantlari:

en: Backup data (click to download)
uz_UZ: Ma'lumotlarning zaxira nusxasi (yuklab olish uchun bosing)

en: Backup files will be under
uz_UZ: Zaxira fayllar ostida bo'ladi

en: Backup is running, please wait
uz_UZ: Zaxiralanmoqda, kuting

en: Backup removed successfully!
uz_UZ: Zaxiralash muvaffaqiyatli olib tashlandi!

en: Backup successfully deleted.
uz_UZ: Zaxira muvaffaqiyatli o'chirildi.

en: Backup(s) removed successfully!
uz_UZ: Zaxira nusxalari muvaffaqiyatli o'chirildi!

en: Backup/Restore
uz_UZ: Zaxiralash/tiklash

en: Ban User IDs
uz_UZ: Foydalanuvchi identifikatorlarini taqiqlash

en: Before Content
uz_UZ: Tarkibdan oldin

en: Body
uz_UZ: Tana

en: Box
uz_UZ: Quti

en: Browse
uz_UZ: Ko'rib chiqish

en: Bulk Actions
uz_UZ: Ommaviy harakatlar

en: Buy Now
uz_UZ: Hozir xarid qilish

en: Cancel
uz_UZ: Bekor qilish

en: Check all
uz_UZ: Hammasini tekshiring

en: Check for updates
uz_UZ: Yangilanishlarni tekshiring

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
uz_UZ: Fayl yuklab olish bildirishnomalariga ruxsat berish uchun belgilang. Xat adminga yuboriladi. bosing

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
uz_UZ: Faylni tahrirlash bildirishnomalariga ruxsat berish uchun belgilang. Xat adminga yuboriladi. bosing

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
uz_UZ: Fayl yuklash bildirishnomalariga ruxsat berish uchun belgilang. Xat adminga yuboriladi. bosing

en: Check to allow fullscreen code editor
uz_UZ: To'liq ekran kodi tahrirlovchisiga ruxsat berish uchun tekshiring

en: Check to disable Database Manager.
uz_UZ: Ma'lumotlar bazasi menejerini o'chirishni tekshiring.

en: Check to disable Local File System in File Manager.
uz_UZ: Fayl menejerida mahalliy fayl tizimini o'chirishni tekshiring.

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
uz_UZ: Frontend qisqa kodlarida salomlash xabarini o'chirish uchun belgilang.

en: Choose Shortcode
uz_UZ: Qisqa kodni tanlang

en: Click here to purchase now
uz_UZ: Hozir xarid qilish uchun shu yerni bosing

en: Click here to verify
uz_UZ: Tasdiqlash uchun shu yerni bosing

en: Click to Add Rules
uz_UZ: Qoidalar qo'shish uchun shu yerni bosing

en: Click to create new shortcode
uz_UZ: Yangi qisqa kod yaratish uchun bosing

en: Click to get list of all shortcodes
uz_UZ: Barcha qisqa kodlar ro'yxatini olish uchun bosing

en: Click to go back to the shortcode generator
uz_UZ: Qisqa kod generatoriga qaytish uchun bosing

en: Code Editor
uz_UZ: Kod muharriri

en: Code editor allow fullscreen?
uz_UZ: Kod muharriri to'liq ekranga ruxsat beradimi?

en: Collation
uz_UZ: Taqqoslash

en: Column
uz_UZ: Ustun

en: Comments
uz_UZ: Izohlar

en: Confirm
uz_UZ: Tasdiqlash

en: Congratulations. License Verified Successfully.
uz_UZ: Tabriklaymiz. Litsenziya muvaffaqiyatli tasdiqlandi.

en: Copied
uz_UZ: Nusxalangan

en: Copied to clipboard
uz_UZ: Vaqtinchalik xotiraga nusxalangan

en: Copy
uz_UZ: Nusxalash

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
uz_UZ: Yuqoridagi filtr kodidan nusxa oling va uni sizning talabingizga binoan qisqa kod qiymatlarini moslashtirish uchun mavzuingizning functions.php fayliga yoki plagin fayliga joylashtiring.

en: Copy to clipboard
uz_UZ: Vaqtinchalik xotiraga nusxalash

en: Couldn't write to file.
uz_UZ: Faylga yozib bo‘lmadi.

en: Create New Table
uz_UZ: Yangi jadval yaratish

en: Currently no backup(s) found.
uz_UZ: Hozirda zaxira nusxalari topilmadi.

en: Customize Shortcode
uz_UZ: Qisqa kodni sozlash

en: Cut
uz_UZ: Kesish

en: DB Manager
uz_UZ: JB menejeri

en: DELETE FILES
uz_UZ: Fayllarni o'chirish

en: Database Backup
uz_UZ: Ma'lumotlar bazasini zaxiralash

en: Database backup done on date
uz_UZ: Ma'lumotlar bazasini zahiralash sanada amalga oshirildi

en: Database backup done.
uz_UZ: Ma'lumotlar bazasini zaxiralash amalga oshirildi.

en: Database backup restored successfully.
uz_UZ: Ma'lumotlar bazasining zaxira nusxasi muvaffaqiyatli tiklandi.

en: Database:
uz_UZ: Ma'lumotlar bazasi:

en: Date
uz_UZ: Sana

en: Date Format
uz_UZ: Sana formati

en: Default
uz_UZ: Standart

en: Default:
uz_UZ: Standart:

en: Default: After Content
uz_UZ: Standart: Tarkibdan keyin

en: Delete
uz_UZ: O'chirish

en: Delete All Selected
uz_UZ: Tanlanganlarning hammasini o'chirish

en: Delete Table
uz_UZ: Jadvalni o'chirish

en: Deleted Successfully!
uz_UZ: Muvaffaqiyatli oʻchirildi!

en: Deleted successfully
uz_UZ: Muvaffaqiyatli oʻchirildi

en: Deselect
uz_UZ: Tanlovni bekor qilish

en: Digital Ocean
uz_UZ: Raqamli okean

en: Disable Context Menu
uz_UZ: Kontekst menyusini o'chirib qo'ying

en: Disable Database Manager ?
uz_UZ: Ma'lumotlar bazasi menejeri o'chirilsinmi?

en: Disable Local File System ?
uz_UZ: Mahalliy fayl tizimi o'chirilsinmi?

en: Disable Operations
uz_UZ: Operatsiyalarni o'chirib qo'yish

en: Disable Toolbar
uz_UZ: Asboblar panelini o'chirib qo'yish

en: Disable Toolbar and Context Menu
uz_UZ: Asboblar paneli va kontekst menyusini o'chiring

en: Disable Welcome Message?
uz_UZ: Xush kelibsiz xabar o'chirilsinmi?

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
uz_UZ: WP fayl boshqaruvchisi operatsiyalarini foydalanuvchi ro'llariga o'chirib qo'yish yoki taqiqlash

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
uz_UZ: Foydalanuvchilarga WP Fayl boshqaruvchi operatsiyalarini o'chirish yoki taqiqlash

en: Dismiss this notice.
uz_UZ: Bu xabarni rad eting.

en: Display File Manager ?
uz_UZ: Fayl menejeri ko'rsatilsinmi?

en: Download
uz_UZ: Yuklab oling

en: Download All
uz_UZ: Hammasini yuklab oling

en: Downloaded Files
uz_UZ: Yuklab olingan fayllar

en: Drop
uz_UZ: Tushirish

en: Duplicate
uz_UZ: Takrorlash

en: Edit
uz_UZ: Tahrirlash

en: Edited Files
uz_UZ: Tahrirlangan fayllar

en: Email Addresses
uz_UZ: Elektron pochta manzillari

en: Email Notifications
uz_UZ: Elektron pochta xabarnomalari

en: Empty
uz_UZ: Bo'sh

en: Empty Table
uz_UZ: Bo'sh jadval

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
uz_UZ: Kontent muharriri bilan "Fayl menejeri qisqa kodini kiritish" tugmasi yoqilsinmi?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
uz_UZ: Klassik muharrir yordamida tahrirlash sahifasida "Fayl menejeri qisqa kodini kiritish" tugmachasini yoqing.

en: Enable Files Upload to Media Library?
uz_UZ: Media kutubxonasiga fayllarni yuklash yoqilsinmi?

en: Enable Syntax Checker?
uz_UZ: Sintaksis tekshiruvi yoqilsinmi?

en: Enable Trash?
uz_UZ: Chiqitdon yoqilsinmi?

en: Enable?
uz_UZ: Yoqilsinmi?

en: English
uz_UZ: Ingliz

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
uz_UZ: Qidirmoqchi bo'lgan papka yoki fayl yo'llarini kiriting <strong> yashirish </strong> masalan, wp-content/themes | wp-content/plugins.

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
uz_UZ: Qulflamoqchi bo'lgan fayl kengaytmalarini kiriting. <strong> Masalan .php | .png | .css </strong> va boshqalar

en: Enter shortcode title
uz_UZ: Qisqa kod nomini kiriting

en: Error
uz_UZ: Xato

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
uz_UZ: Qisqa kodni yaratishda xato. Qisqa kod noto'g'ri.

en: Error occured while deleting a record.
uz_UZ: Yozuvni o'chirishda xatolik yuz berdi.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
uz_UZ: Xato: Zaxira nusxasini tiklab boʻlmadi, chunki maʼlumotlar bazasi zahirasining hajmi katta. Iltimos, Sozlamalar sozlamalaridan ruxsat etilgan maksimal hajmni oshirishga harakat qiling.

en: Example:
uz_UZ: Misol:

en: Existing Backup(s)
uz_UZ: Mavjud zaxira nusxalari

en: Existing Shortcode
uz_UZ: Mavjud qisqa kod

en: Existing Shortcode(s)
uz_UZ: Mavjud qisqa kod (lar)

en: Export Database
uz_UZ: Ma'lumotlar bazasini eksport qilish

en: Extract
uz_UZ: Chiqarish

en: File
uz_UZ: Fayl

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
uz_UZ: File Manager PRO - Buyurtma tafsilotlarini quyida kiriting. Agar unday bo'lmasa

en: File Manager Pro
uz_UZ: Fayl menejeri pro

en: File Manager Pro Update
uz_UZ: Fayl menejeri Pro yangilash

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
uz_UZ: Fayl menejeri ildiz yo'li, siz xohlaganingizcha o'zgartirishingiz mumkin.

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
uz_UZ: Fayl menejeri ushbu papka yo'lini ochadi. Aks holda, ildiz katalogiga kirishadi. <strong> Masalan, wp-content/plaginlari </strong>. <br> <strong> Eslatma: </strong> Foydalanuvchining barcha rollari uchun amal qiladi.

en: File doesn't exist to download.
uz_UZ: Yuklab olish uchun fayl yo'q.

en: FileManager
uz_UZ: Fayl menejeri

en: Files
uz_UZ: Fayllar

en: Files Backup
uz_UZ: Fayllarni zaxiralash

en: Files Download Notifications
uz_UZ: Yuklab olish fayllari haqida bildirishnomalar

en: Files Downloaded
uz_UZ: Yuklangan fayllar

en: Files Edit Notifications
uz_UZ: Fayllar bildirishnomalarni tahrirlash

en: Files Modified or Edited
uz_UZ: O'zgartirilgan yoki tahrirlangan fayllar

en: Files Upload Notifications
uz_UZ: Fayllarni yuklash haqida bildirishnomalar

en: Files Uploaded
uz_UZ: Yuklangan fayllar

en: Files View
uz_UZ: Fayllar ko'rinishi

en: First
uz_UZ: Birinchisi

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
uz_UZ: Barcha operatsiyalar uchun va ba'zi operatsiyalarga ruxsat berish uchun siz ro'yxatdan operatsiyalar nomini tanlashingiz mumkin.

en: From existing shortcode
uz_UZ: Mavjud qisqa koddan

en: Frontend Access
uz_UZ: Frontend kirish

en: General
uz_UZ: Umumiy

en: Generate New Shortcode
uz_UZ: Yangi qisqa kod yaratish

en: Generate New Shortcode from existing one
uz_UZ: Mavjud koddan yangi qisqa kod yarating

en: Generate Shortcode
uz_UZ: Qisqa kod yaratish

en: Google Drive
uz_UZ: Google Disk

en: Hide Files
uz_UZ: Fayllarni yashirish

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
uz_UZ: Fayllarni kirish papkasidan yashirish, masalan. test1, papka/test2 va boshqalar

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
uz_UZ: Fayllarni kirish papkasidan yashirish, masalan. wp-content/plaginlari, wp-config.php va boshqalar

en: Host:
uz_UZ: Xost:

en: Icon
uz_UZ: Belgi

en: If User is
uz_UZ: Agar foydalanuvchi bo'lsa

en: If User role is
uz_UZ: Agar foydalanuvchi roli bo'lsa

en: Index
uz_UZ: Indeks

en: Info
uz_UZ: Ma'lumot

en: Insert
uz_UZ: Kiritmoq

en: Insert File Manager Shortcode
uz_UZ: Fayl menejeri qisqa kodini kiriting

en: Installed
uz_UZ: Oʻrnatilgan

en: Invalid Licence Key
uz_UZ: Litsenziya kaliti yaroqsiz

en: Invalid Security Code.
uz_UZ: Xavfsizlik kodi noto'g'ri.

en: Invalid security key!
uz_UZ: Elektron kalit noto‘g‘ri!

en: Invalid security token!
uz_UZ: Xavfsizlik belgisi noto'g'ri!

en: Invalid shortcode!
uz_UZ: Qisqa kod noto'g'ri!

en: Invert select
uz_UZ: Tanlovni teskari aylantirish

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
uz_UZ: Siz foydalanmoqchi bo'lgan qisqa kodni aniqlash talab qilinadi.

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
uz_UZ: Bu barcha rollarga fayl boshqaruvchisiga kirish huquqini beradi. Hammasi barcha mavjud foydalanuvchi rollari uchun qo'llaniladi.

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
uz_UZ: Bu erda ko'rsatilgan fayllar va papkalarni yashiradi. <br> <strong> Eslatma: </strong> Bu variant katta -kichik harflarga bog'liq va ular orasida bo'sh joy bo'lmasdan vergul (,) bilan ajratilishi kerak.

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
uz_UZ: Bu erda ko'rsatilgan fayllar va papkalarni yashiradi. Eslatma: Bu parametr katta -kichik harflarga bog'liq va ular orasida bo'sh joy bo'lmasdan vergul (,) ajratilishi kerak.

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
uz_UZ: Vergullarda ko'rsatilgan fayllar orasidagi bo'sh joysiz qulflanadi. Siz ".php, .css, .js" va hokazo kabi ko'proq qulflashingiz mumkin. <br><span class="highlighted"><strong> Eslatma: </strong> Variantdagi kengaytmalar katta -kichik harflarga sezgir va vergul bo'lishi kerak. (,) ular orasida bo'sh joy bo'lmasdan ajratilgan. masalan php, PHP </span>

en: It will overide "Private Folder Access" settings
uz_UZ: U "Maxsus papkalarga kirish" sozlamalarini bekor qiladi

en: LICENCE KEY *
uz_UZ: Litsenziya kaliti *

en: Last
uz_UZ: Oxirgi

en: Last Log Message
uz_UZ: Oxirgi jurnal xabari

en: Length/Values
uz_UZ: Uzunlik/qiymatlar

en: License Key:
uz_UZ: Litsenziya kaliti:

en: List
uz_UZ: Ro'yxat

en: Lock Extensions
uz_UZ: Qulf kengaytmalari

en: Log(s) removed successfully!
uz_UZ: Jurnal muvaffaqiyatli o'chirildi!

en: Logged in users
uz_UZ: Tizimga kirgan foydalanuvchilar

en: Logs
uz_UZ: Jurnallar

en: Make Directory
uz_UZ: Katalog yaratish

en: Make File
uz_UZ: Fayl yaratish

en: Maximum Upload Size
uz_UZ: Maksimal yuklash hajmi

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
uz_UZ: Ma'lumotlar bazasining zaxira nusxasini tiklash vaqtida ruxsat etilgan maksimal hajm.

en: Missing Table Name in the form!
uz_UZ: Shaklda jadval nomi etishmayapti!

en: Missing backup id.
uz_UZ: Zaxira identifikatori yo'q.

en: Missing parameter type.
uz_UZ: Parametr turi yo'q.

en: Missing required parameters.
uz_UZ: Kerakli parametrlar etishmayapti.

en: Missing value in the form!
uz_UZ: Shaklda qiymat etishmayapti!

en: Mobile
uz_UZ: Mobil

en: More information about %s
uz_UZ: Haqida batafsil ma'lumot %s

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
uz_UZ: Vertikal chiziq bilan ajratilgan ko'p (|).

en: Name
uz_UZ: Ism

en: New Record Created
uz_UZ: Yangi rekord yaratildi

en: Next
uz_UZ: Keyingisi

en: No Records Found!
uz_UZ: Hech qanday yozuv topilmadi!

en: No log message
uz_UZ: Jurnal xabari yo'q

en: No log(s) found!
uz_UZ: Hech qanday jurnal topilmadi!

en: No logs found!
uz_UZ: Hech qanday jurnal topilmadi!

en: No shortcode found
uz_UZ: Qisqa kod topilmadi

en: Non logged in users
uz_UZ: Tizimga kirmagan foydalanuvchilar

en: None
uz_UZ: Hech kim

en: Not Deleted!
uz_UZ: Oʻchirilgan emas!

en: Note:
uz_UZ: Eslatma:

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
uz_UZ: Eslatma: Agar siz ushbu plaginni allaqachon sotib olgan bo'lsangiz, elektron pochtangizni tekshiring. E-pochtangizda buyurtma tafsilotlari bo'lgan E-pochta manzilingiz bo'lishi kerak, agar siz hech qanday E-pochta olmagan bo'lsangiz. Biz bilan <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a> manzili orqali bog'laning.

en: Nothing selected for backup
uz_UZ: Zaxiralash uchun hech narsa tanlanmagan

en: Nothing selected for backup.
uz_UZ: Zaxira uchun hech narsa tanlanmagan.

en: Notification Email
uz_UZ: Elektron pochta xabarnomasi

en: ORDER ID (#) *
uz_UZ: Buyurtma identifikatori (#) *

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
uz_UZ: Afsus! Nimadir noto'g'ri bajarildi! Iltimos, yana bir bor urinib ko'ring.

en: Order Details
uz_UZ: Buyurtma tafsilotlari

en: Order ID:
uz_UZ: Buyurtma identifikatori:

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
uz_UZ: Boshqalar (wp-content ichida topilgan boshqa kataloglar)

en: Others backup done on date
uz_UZ: Boshqalar esa zahiraviy nusxasi sanada bajarilgan

en: Others backup done.
uz_UZ: Qolganlari zaxira qilingan.

en: Others backup failed.
uz_UZ: Boshqalarini zaxiralash muvaffaqiyatsiz tugadi.

en: Others backup restored successfully.
uz_UZ: Boshqalarning zaxira nusxasi muvaffaqiyatli tiklandi.

en: Paste
uz_UZ: Yopish

en: Paste the shortcode here
uz_UZ: Qisqa kodni bu erga joylashtiring

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
uz_UZ: O'z sahifangizda/postingizda ishlatadigan qisqa kodni joylashtiring

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
uz_UZ: Ko'rsatish uchun papka yo'li, masalan, wp-content/yuklamalar

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
uz_UZ: Iltimos, buni diqqat bilan o'zgartiring, noto'g'ri yo'l fayl boshqaruvchisining plaginini o'chirib qo'yishi mumkin.

en: Please check your email for Licence Key.
uz_UZ: Litsenziya kaliti uchun elektron pochtangizni tekshiring.

en: Please check your email for Order ID.
uz_UZ: Buyurtma ID uchun elektron pochtangizni tekshiring.

en: Please choose at least one user role.
uz_UZ: Kamida bitta foydalanuvchi rolini tanlang.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
uz_UZ: Zaxira nusxasini tiklash vaqtida xato xabari olayotgan bo'lsangiz, maydon qiymatini oshiring.

en: Please login to access file manager.
uz_UZ: Fayl menejeriga kirish uchun tizimga kiring.

en: Please select atleast one shortcode from the list.
uz_UZ: Ro'yxatdan kamida bitta qisqa kodni tanlang.

en: Please select delete action!
uz_UZ: Iltimos, o'chirish harakatini tanlang!

en: Please select log(s) to delete!
uz_UZ: Oʻchirish uchun jurnal(lar)ni tanlang!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
uz_UZ: Iltimos, yangi qo'shishdan oldin, avval qo'shilgan qoidadan foydalanuvchini tanlang!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
uz_UZ: Saqlashdan oldin, ilova qilingan cheklov qoidasida foydalanuvchini tanlang.

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
uz_UZ: Iltimos, yangisini qo'shishdan oldin avval qo'shilgan qoidadan foydalanuvchi rolini tanlang!

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
uz_UZ: Saqlashdan oldin qo‘shilgan foydalanuvchi rolini cheklash qoidasida foydalanuvchi rolini tanlang.

en: Plugins
uz_UZ: Plaginlar

en: Plugins backup done on date
uz_UZ: Plaginlarni zahiralash sanada amalga oshirildi

en: Plugins backup done.
uz_UZ: Plaginlarni zaxiralash tugallandi.

en: Plugins backup failed.
uz_UZ: Plaginlarni zaxiralash muvaffaqiyatsiz tugadi.

en: Plugins backup restored successfully.
uz_UZ: Plaginlarning zaxira nusxasi muvaffaqiyatli tiklandi.

en: Preferences
uz_UZ: Tanlovlar

en: Preferences - File Manager
uz_UZ: Tanlovlar - Fayl menejeri

en: Prev
uz_UZ: Oldingi

en: Public Root Path
uz_UZ: Umumiy ildiz yo'li

en: RESTORE FILES
uz_UZ: Fayllarni tiklash

en: Read More
uz_UZ: Ko'proq o'qish

en: Record
uz_UZ: Yozib olish

en: Record.
uz_UZ: Yozib olish.

en: Remove
uz_UZ: O'chirish

en: Rename
uz_UZ: Qayta nomlash

en: Required libraries installed successfully.
uz_UZ: Kerakli kutubxonalar muvaffaqiyatli o'rnatildi.

en: Reset
uz_UZ: Qayta o'rnatish

en: Resize
uz_UZ: O'lchamini o'zgartirish

en: Restore
uz_UZ: Qayta tiklash

en: Restore is running, please wait
uz_UZ: Qayta tiklash ishlayapti, kuting

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
uz_UZ: Kengaytmalarni cheklash, masalan. .php, .css OR PHP, CSS

en: Root directory
uz_UZ: Ildiz katalogi

en: SUCCESS
uz_UZ: Muvaffaqiyat

en: Save
uz_UZ: Saqlash

en: Save Changes
uz_UZ: O'zgarishlarni saqlash

en: Saving please wait...
uz_UZ: Saqlanmoqda, kuting ...

en: Search
uz_UZ: Qidirmoq

en: Security Issue.
uz_UZ: Xavfsizlik muammosi.

en: Security token mismatch
uz_UZ: Xavfsizlik tokeni nomuvofiqligi

en: Select All
uz_UZ: Hammasini belgilash

en: Select File Manager Language
uz_UZ: Fayl menejeri tilini tanlang

en: Select File Manager Theme
uz_UZ: Fayl menejeri mavzusini tanlang

en: Select Filemanager Language
uz_UZ: Filemanager tilini tanlang

en: Select Filemanager Theme
uz_UZ: Filemanager mavzusini tanlang

en: Select Pages
uz_UZ: Sahifalarni tanlang

en: Select Shortcode
uz_UZ: Qisqa kodni tanlang

en: Select User
uz_UZ: Foydalanuvchi -ni tanlang

en: Select User Role
uz_UZ: Foydalanuvchi rolini tanlang

en: Select User Roles to access DB Manager
uz_UZ: JB menejeriga kirish uchun foydalanuvchi rollarini tanlang

en: Select User Roles to access WP File Manager
uz_UZ: WP fayl menejeriga kirish uchun foydalanuvchi rollarini tanlang

en: Select backup(s) to delete!
uz_UZ: O'chirish uchun zaxira nusxalarini tanlang!

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
uz_UZ: Fayl menejeri Frontend -da ko'rsatmoqchi bo'lgan sahifalarni tanlang

en: Select theme for Code Editor.
uz_UZ: Kod muharriri uchun mavzuni tanlang.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
uz_UZ: Kod muharriri uchun mavzuni tanlang. Qo'shimcha ma'lumot olish uchun  <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">bu havolaga</a> tashrif buyuring.

en: Select user role and disable operation.
uz_UZ: Foydalanuvchining rolini tanlang va ishni o'chirib qo'ying.

en: Select users and disable operation.
uz_UZ: Foydalanuvchilarni tanlang va amalni o'chirib qo'ying.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
uz_UZ: Administratorga bildirishnomalar yuborilsinmi va fayllarni yuklashda jurnallar saqlansinmi?

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
uz_UZ: Administratorga bildirishnomalar yuborilsinmi va fayllarni tahrirlash jurnallari saqlansinmi?

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
uz_UZ: Adminga bildirishnomalar yuborilsinmi va fayllarni yuklashda jurnallar saqlansinmi?

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
uz_UZ: Bu elektron pochta xabarlarini yuboradi. <strong> Eslatma: </strong> Agar bo'sh qoldirilsa, bu sukut bo'yicha admin elektron pochtasini oladi.

en: Separate or Private Folder Access
uz_UZ: Alohida yoki shaxsiy papkalarga kirish

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
uz_UZ: Jildga alohida yoki alohida kirish <strong> masalan, wp-content/themes </strong> va boshqalar.

en: Settings
uz_UZ: Sozlamalar

en: Settings - File Manager
uz_UZ: Sozlamalar - Fayl menejeri

en: Settings not saved.
uz_UZ: Sozlamalar saqlanmadi.

en: Settings saved.
uz_UZ: Sozlamalar saqlandi.

en: Settings will apply on
uz_UZ: Sozlamalar yoqiladi

en: Shortcode
uz_UZ: Qisqa kod

en: Shortcode Generator
uz_UZ: Qisqa kod ishlab chiqaruvchi

en: Shortcode Help:
uz_UZ: Qisqa kodli yordam:

en: Shortcode Title
uz_UZ: Qisqa kod nomi

en: Shortcode has been deleted successfully.
uz_UZ: Qisqa kod muvaffaqiyatli o'chirildi.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
uz_UZ: Qisqa kod tanlangan sahifalarda ishlaydi. Parametrlarni tahrirlash uchun yordam quyida keltirilgan:

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
uz_UZ: Qisqa kodlar muvaffaqiyatli o'chirildi.

en: Shortcodes
uz_UZ: Qisqa kodlar

en: Showing
uz_UZ: Ko'rsatilmoqda

en: Showing
uz_UZ: Ko'rsatilmoqda

en: Some thing went wrong.
uz_UZ: Nimadir noto'g'ri bajarildi.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
uz_UZ: Kechirasiz, sizga bu sahifaga kirishga ruxsat berilmagan.

en: Sr No.
uz_UZ: Janob yo'q.

en: Subject
uz_UZ: Mavzu

en: Success
uz_UZ: Muvaffaqiyat

en: Table
uz_UZ: Jadval

en: Table Created Successfully !
uz_UZ: Jadval muvaffaqiyatli tuzildi!

en: Table Not Created !
uz_UZ: Jadval yaratilmagan!

en: Table name:&nbsp;
uz_UZ: Jadval nomi:&nbsp;

en: Table records of
uz_UZ: Jadval yozuvlari

en: Table:
uz_UZ: Jadval:

en: Tables
uz_UZ: Jadvallar

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
uz_UZ: Zaxira muvaffaqiyatli bo'ldi va hozir tugadi.

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
uz_UZ: Variantdagi kengaytmalar katta -kichiklarga sezgir bo'lib, ular orasida bo'sh joy bo'lmasdan vertikal chiziq (|) bilan ajratilishi kerak. masalan php, PHP

en: Themes
uz_UZ: Mavzular

en: Themes backup done on date
uz_UZ: Mavzularni zaxiralash sanada amalga oshirildi

en: Themes backup done.
uz_UZ: Mavzular zaxira qilindi.

en: Themes backup failed.
uz_UZ: Mavzular zaxiralanmadi.

en: Themes backup restored successfully.
uz_UZ: Mavzular zaxirasi muvaffaqiyatli tiklandi.

en: Then
uz_UZ: Keyin

en: There is no changelog available.
uz_UZ: O'zgarish yozuvi mavjud emas.

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
uz_UZ: Bu manzil mavzu/plagin xabarnomasi kabi xabar berish maqsadida ishlatiladi.

en: This field can not be empty.
uz_UZ: Bu maydon bo'sh bo'lishi mumkin emas.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
uz_UZ: Bu qisqa kodning muddati tugagan. Iltimos, sayt administratori bilan bog'laning.

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
uz_UZ: Bu mavjud qisqa kodni yangi qisqa kod formatiga o'zgartiradi.

en: Time now
uz_UZ: Hozir vaqt

en: Title
uz_UZ: Sarlavha

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
uz_UZ: Bu nomdagi nom allaqachon mavjud. Boshqa nom tanlang.

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
uz_UZ: Muayyan foydalanuvchining fayl boshqaruvchisiga kirishni taqiqlash uchun siz ro'yxatdan foydalanuvchilarni tanlashingiz mumkin.

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
uz_UZ: Jurnallarni yoqish uchun <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings"> Umumiy sozlamalar yorlig'iga </a> o'ting -> "Fayl yuklashda administratorga bildirishnoma yuborish", "Faylni yuklashda administratorga bildirishnoma yuborish" ni belgilang va "Faylni tahrirlash to'g'risida administratorga xabar yuborish" variantlari.

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
uz_UZ: Yangilanishlarni ochish uchun quyida buyurtma identifikatori va litsenziya kalitini kiriting. Agar sizda litsenziya kaliti bo'lmasa

en: Type
uz_UZ: Turi

en: Type here to search list...
uz_UZ: Qidiruv ro'yxati uchun bu erga kiriting ...

en: Unable to Update record
uz_UZ: Yozuvni yangilab bo'lmadi

en: Unable to create database backup.
uz_UZ: Ma'lumotlar bazasi zaxirasini yaratib bo'lmadi.

en: Unable to create new record
uz_UZ: Yangi rekord yaratib bo'lmadi

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
uz_UZ: Server ruxsatnomalari tufayli PHP sintaksisi tekshirgichni bajarib bo'lmadi.

en: Unable to install Required libraries.
uz_UZ: Kerakli kutubxonalarni o'rnatib bo'lmadi.

en: Unable to remove backup(s)!
uz_UZ: Zaxira nusxalarini olib tashlab bo'lmadi!

en: Unable to removed backup!
uz_UZ: Zaxirani olib tashlab bo'lmadi!

en: Unable to removed log(s)!
uz_UZ: Jurnallar olib tashlanmadi!

en: Unable to restore DB backup.
uz_UZ: JB zaxira nusxasini tiklab bo'lmadi.

en: Unable to restore others.
uz_UZ: Boshqalarni tiklab bo'lmadi.

en: Unable to restore plugins.
uz_UZ: Plaginlarni tiklab bo'lmadi.

en: Unable to restore themes.
uz_UZ: Mavzular tiklanmadi.

en: Unable to restore uploads.
uz_UZ: Yuklashlarni tiklab bo‘lmadi.

en: Uncheck all
uz_UZ: Hammasini belgilash

en: Unknown update checker status "%s"
uz_UZ: Noma'lum yangilash tekshiruvi holati "%s"

en: Update
uz_UZ: Yangilash

en: Update Shortcode
uz_UZ: Qisqa kodni yangilang

en: Updated Successfully.
uz_UZ: Muvaffaqiyatli yangilandi.

en: Upload
uz_UZ: Yuklab olish

en: Uploaded File
uz_UZ: Yuklangan fayl

en: Uploaded Files
uz_UZ: Yuklangan fayllar

en: Uploads
uz_UZ: Yuklamalar

en: Uploads backup done on date
uz_UZ: Zaxira yuklangan sanada amalga oshirildi

en: Uploads backup done.
uz_UZ: Yuklashlar zaxiralanadi.

en: Uploads backup failed.
uz_UZ: Yuklab olishlar zaxira qilinmadi.

en: Uploads backup restored successfully.
uz_UZ: Yuklab olingan zaxira nusxasi muvaffaqiyatli tiklandi.

en: User ID
uz_UZ: foydalanuvchi IDsi

en: User Name
uz_UZ: Foydalanuvchi nomi

en: User Restrictions
uz_UZ: Foydalanuvchi cheklovlari

en: User Role Restrictions
uz_UZ: İstifadəçi Rolu məhdudiyyətləri

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
uz_UZ: Foydalanuvchilar endi Digital Ocean fayl va papkalarini FileManager-da atigi bir marta bosish bilan ko'rsatishlari mumkin!

en: Value
uz_UZ: Qiymat

en: View Log
uz_UZ: Jurnalni ko'rish

en: View details
uz_UZ: Tafsilotlarni ko'rish

en: WP File Manager
uz_UZ: WP Fayl menejeri

en: WP File Manager - Backup/Restore
uz_UZ: WP fayl menejeri - Zaxiralash/tiklash

en: Welcome
uz_UZ: Xush kelibsiz

en: Welcome Message
uz_UZ: Xush kelibsiz

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
uz_UZ: Xush kelibsiz xabar frontend qisqa kodida paydo bo'ladi.

en: Welcome:
uz_UZ: Xush kelibsiz:

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
uz_UZ: Sintaksis tekshiruvi yoqilganda, PHP fayllariga kod yangilanishi sintaksik xatolarga tekshiriladi. Agar sintaksis xatosi topilsa, yangilanishlar saqlanmaydi va topilgan xatoni aniqlaydigan xabar qutisi paydo bo'ladi. Bu tekshiruvchi sintaksik xatolar tufayli veb -saytning ishlamay qolishining oldini olishga yordam beradi.

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
uz_UZ: Fayl menejerining <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator </a> dan yangi qisqa kod yaratish mumkin.

en: You can select any date format for filemanager modified date.
uz_UZ: Fayl boshqaruvchisi o'zgartirilgan sana uchun har qanday sana formatini tanlashingiz mumkin.

en: You can select any language for File Manager.
uz_UZ: Fayl menejeri uchun har qanday tilni tanlashingiz mumkin.

en: You can select any language for filemanager.
uz_UZ: Filemanager uchun har qanday tilni tanlashingiz mumkin.

en: You can select any theme for File Manager.
uz_UZ: Fayl menejeri uchun har qanday mavzuni tanlashingiz mumkin.

en: You can select any theme for filemanager.
uz_UZ: Fayl boshqaruvchisi uchun har qanday mavzuni tanlashingiz mumkin.

en: You can select any view for File Manager.
uz_UZ: Fayl menejeri uchun har qanday ko'rinishni tanlashingiz mumkin.

en: You can select any view for filemanager.
uz_UZ: Fayl boshqaruvchisi uchun har qanday ko'rinishni tanlashingiz mumkin.

en: You don't have permission to access file manager.
uz_UZ: Sizda fayl boshqaruvchisiga kirishga ruxsat yo'q.

en: You don't have permission to access this area.
uz_UZ: Sizda bu hududga kirishga ruxsat yo'q.

en: You don't have permission to access this page.
uz_UZ: Sizda bu sahifaga kirishga ruxsat yo‘q.

en: You have not made any changes to be saved.
uz_UZ: Siz saqlash uchun hech qanday o'zgartirish kiritmadingiz.

en: Your File Manager PRO Order Details
uz_UZ: Fayl menejeri PRO Buyurtma tafsilotlari

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
uz_UZ: Sizning qisqa kodingiz <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> muvaffaqiyatli yaratildi. Ushbu qisqa kodni nusxa ko'chiring va sahifalaringizga joylashtiring.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
uz_UZ: Qisqa kod sozlamalari muvaffaqiyatli yangilandi.

en: click to buy Licence Key
uz_UZ: Litsenziya kalitini sotib olish uchun bosing

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
uz_UZ: masalan. Siz "test" ni ildiz katalogida joylashgan papkaning nomi sifatida qo'yishingiz mumkin yoki "wp-content/plugins" kabi pastki papkalarga yo'l berishingiz mumkin. Agar bo'sh yoki bo'sh qoldirilsa, u ildiz katalogidagi barcha papkalarga kira oladi. Agar siz * ni qo'ysangiz, u avtomatik ravishda foydalanuvchi nomi bilan foydalanuvchi papkalarini yaratadi.

en: entries
uz_UZ: yozuvlar

en: here
uz_UZ: Bu yerga

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
uz_UZ: endi Digital Ocean plaginiga mos keladi.

en: is working.
uz_UZ: ishlamoqda.

en: not saved.
uz_UZ: saqlanmadi.

en: of
uz_UZ: ning

en: please see details & pricing
uz_UZ: Iltimos, tafsilotlar va narxlarni ko'ring

en: shortcode.
uz_UZ: qisqa kod.

en: to
uz_UZ: uchun

en: to set notification email.
uz_UZ: bildirishnoma elektron pochtasini o'rnatish uchun.

en: will show loggedIn user name on frontend.
uz_UZ: frontendda loggedIn foydalanuvchi nomini ko'rsatadi.
