WP File Manager - en to hy translation catalogue (443 entries)

en:  WP File Manager PRO -
hy: WP Ֆայլերի կառավարիչ PRO -

en:  is working.
hy: Աշխատում է.

en: &larr; Back
hy: &larr; Վերադառնալ

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
hy: &nbsp; Arnգուշացում. Խնդրում ենք ոչ մեկի հետ չկիսել այս մանրամասները:

en: (Today)
hy: (Այսօր)

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
hy: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'> Փաստաթղթեր </a>

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
hy: <strong> Նշում. </ strong> Այն չի գործի, եթե արդեն իսկ ընտրված էջի խմբագրում կա File Manager- ի ցանկացած կարճ ծածկագիր:

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
hy: <strong>Նշում.</strong> Այս հատկությունն օգտագործում է wp_mail(), համոզվեք

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
hy: <strong> Խնայողություն Խնդրում ենք սպասել ... </strong>

en: ADD
hy: ԱՎԵԼԱՑՆԵԼ

en: Access Folder
hy: Մուտքի պանակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Actions upon selected backup(s)
hy: Գործողություններ ընտրված պահուստային (ներ) ի վերաբերյալ

en: Activate
hy: Ակտիվացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Add More <strong>+</strong>
hy: Ավելացնել ավելին <strong> + </strong>

en: Add New
hy: Ավելացնել նոր

en: Add Row
hy: Ավելացնել տող

en: Add rule for User Roles
hy: Ավելացրեք կանոններ User Roles- ի համար

en: Add rule for Users
hy: Ավելացրեք կանոններ օգտվողների համար

en: Add-ons
hy: Լրացուցիչներ

en: Addons
hy: Հավելումներ

en: After Content
hy: Բովանդակությունից հետո

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
hy: Սա միացնելուց հետո վերբեռնված պատկերները, pdf- ներն ու zip ֆայլերը նույնպես կուղարկվեն մեդիա գրադարան:

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
hy: Աղբարկղը միացնելուց հետո ձեր ֆայլերը կգնան աղբի պանակ:

en: All
hy: Բոլորը

en: All Done
hy: Ամեն ինչ արված է

en: All Shortcodes
hy: Բոլոր կարճ կոդերը

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
hy: Բոլոր ավելացված էլ. Փոստի դաշտերը պետք է լրացվեն և պետք է ունենան վավեր էլ. Հասցե:

en: All done
hy: Ամեն ինչ արված է

en: Allow user roles to access DB Manager.
hy: Թույլատրել օգտվողի դերերին մուտք գործել DB կառավարիչ:

en: Allow user roles to access WP File Manager.
hy: Թույլատրել օգտվողի դերերին մուտք գործել WP ֆայլերի կառավարիչ:

en: Allow users to upload file of maximum.
hy: Թույլ տվեք օգտվողներին վերբեռնել առավելագույն ֆայլ:

en: Allowed Operations
hy: Թույլատրված գործողություններ

en: Allowed Roles
hy: Թույլատրված դերեր

en: Apply
hy: Դիմել

en: Archive
hy: Արխիվ

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
hy: Իսկապե՞ս ուզում եք ջնջել Աղյուսակը: Deնջված աղյուսակը չի կարող վերականգնվել: Այսպիսով, խնդրում ենք ուշադիր ջնջել:

en: Are you sure want to delete?
hy: Իսկապե՞ս ուզում եք ջնջել:

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
hy: Իսկապե՞ս ուզում եք ջնջել: Deնջված տվյալները չեն կարող վերականգնվել: Այսպիսով, խնդրում ենք ուշադիր ջնջել:

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
hy: Իսկապե՞ս ուզում եք դատարկել Աղյուսակը: Աղյուսակը չի կարող վերականգնվել: Այսպիսով, խնդրում ենք ուշադիր ջնջել:

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
hy: Իսկապե՞ս ուզում եք հեռացնել ընտրված պահուստային ֆայլերը:

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
hy: Իսկապե՞ս ուզում եք հեռացնել ընտրված տեղեկամատյանները?

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
hy: Իսկապե՞ս ուզում եք թարմացնել: Այն ձեզ կուղղորդի դեպի թարմացման ձև:

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
hy: Վստա՞հ եք, որ ցանկանում եք ջնջել ընտրված կարճ կոդերը:

en: Are you sure you want to delete this backup?
hy: Վստա՞հ եք, որ ցանկանում եք ջնջել այս պահուստավորումը:

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
hy: Վստա՞հ եք, որ ցանկանում եք ջնջել այս կարճ կոդը:

en: Are you sure you want to restore this backup?
hy: Վստա՞հ եք, որ ցանկանում եք վերականգնել այս պահուստավորումը:

en: Attributes
hy: Հատկանիշներ

en: Backup Date
hy: Պահուստավորման ամսաթիվը

en: Backup Now
hy: Պահուստավորեք հիմա

en: Backup Options:
hy: Կրկնօրինակման ընտրանքներ.

en: Backup data (click to download)
hy: Պահուստային տվյալներ (կտտացրեք ներբեռնելու համար)

en: Backup files will be under
hy: Պահուստային ֆայլերը կլինեն տակ

en: Backup is running, please wait
hy: Պահուստավորումն աշխատում է, սպասեք

en: Backup removed successfully!
hy: Պահուստավորումը հաջողությամբ հեռացվեց:

en: Backup successfully deleted.
hy: Պահուստավորումը հաջողությամբ ջնջվեց:

en: Backup(s) removed successfully!
hy: Պահուստավորումը հաջողությամբ հեռացվեց:

en: Backup/Restore
hy: Կրկնօրինակում/Վերականգնում

en: Ban User IDs
hy: Արգելել օգտվողի ID- ները

en: Before Content
hy: Նախքան բովանդակությունը

en: Body
hy: Մարմին

en: Box
hy: Արկղ

en: Browse
hy: Դիտել

en: Bulk Actions
hy: Kանգվածային գործողություններ

en: Buy Now
hy: Գնիր հիմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Check all
hy: Ստուգեք բոլորը

en: Check for updates
hy: Ստուգել թարմացումները

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
hy: Ստուգեք՝ ֆայլերի ներբեռնման ծանուցումները թույլ տալու համար: Նամակը կուղարկվի ադմինիստրատորին: Սեղմել

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
hy: Ստուգեք՝ ֆայլերի խմբագրման ծանուցումները թույլ տալու համար: Նամակը կուղարկվի ադմինիստրատորին: Սեղմել

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
hy: Ստուգեք՝ ֆայլերի վերբեռնման ծանուցումները թույլ տալու համար: Նամակը կուղարկվի ադմինիստրատորին: Սեղմել

en: Check to allow fullscreen code editor
hy: Ստուգեք թույլատրելու լիարժեք կոդերի խմբագիր

en: Check to disable Database Manager.
hy: Ստուգեք ՝ տվյալների բազայի կառավարիչը անջատելու համար:

en: Check to disable Local File System in File Manager.
hy: Ստուգեք ՝ File Manager- ը տեղական ֆայլերի կառավարում անջատելու համար:

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
hy: Ստուգեք, որպեսզի անջատեք ողջույնի հաղորդագրությունը ճակատային կարճ կոդերում:

en: Choose Shortcode
hy: Ընտրեք կարճ կոդ

en: Click here to purchase now
hy: Սեղմեք այստեղ՝ հիմա գնելու համար

en: Click here to verify
hy: Սեղմեք այստեղ՝ ստուգելու համար

en: Click to Add Rules
hy: Սեղմեք կանոններ ավելացնելու համար

en: Click to create new shortcode
hy: Սեղմեք ՝ նոր կարճ ծածկագիր ստեղծելու համար

en: Click to get list of all shortcodes
hy: Կտտացրեք բոլոր կարճ կոդերի ցուցակը ստանալու համար

en: Click to go back to the shortcode generator
hy: Կտտացրեք ՝ կարճ կոդերի գեներատոր վերադառնալու համար

en: Code Editor
hy: Code խմբագիր

en: Code editor allow fullscreen?
hy: Կոդի խմբագիրն ամբողջովին թույլ է տալիս:

en: Collation
hy: Կոլեկցիա

en: Column
hy: Սյուն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Congratulations. License Verified Successfully.
hy: Շնորհավորում եմ։ Լիցենզիան հաջողությամբ հաստատված է:

en: Copied
hy: Պատճենված է

en: Copied to clipboard
hy: Պատճենված է սեղմատախտակին

en: Copy
hy: Պատճենել

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
hy: Պատճենեք զտիչի կոդը վերևում և տեղադրեք այն ձեր թեմայի ֆունկցիաներ. Php ֆայլում կամ ձեր կոնտակտային ֆայլում ՝ ձեր պահանջի համաձայն կարճ կոդերի արժեքները հարմարեցնելու համար:

en: Copy to clipboard
hy: Պատճենեք clipboard- ին

en: Couldn't write to file.
hy: Չհաջողվեց գրել ֆայլին:

en: Create New Table
hy: Ստեղծեք նոր աղյուսակ

en: Currently no backup(s) found.
hy: Ներկայումս ոչ մի պահուստ (ներ) չի գտնվել:

en: Customize Shortcode
hy: Անհատականացրեք կարճ կոդը

en: Cut
hy: Կտրել

en: DB Manager
hy: DB մենեջեր

en: DELETE FILES
hy: DEնջել ֆայլերը

en: Database Backup
hy: Շտեմարանի պահուստավորում

en: Database backup done on date
hy: Տվյալների բազայի կրկնօրինակումը կատարվել է ամսաթվին

en: Database backup done.
hy: Տվյալների բազայի պահուստավորումն ավարտված է:

en: Database backup restored successfully.
hy: Շտեմարանի կրկնօրինակը հաջողությամբ վերականգնվեց:

en: Database:
hy: Տվյալների շտեմարան:

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Date Format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Default:
hy: Լռելյայն:

en: Default: After Content
hy: Լռելյայն. Բովանդակությունից հետո

en: Delete
hy: Նջել

en: Delete All Selected
hy: Deleteնջել բոլոր ընտրվածները

en: Delete Table
hy: Ջնջել աղյուսակը

en: Deleted Successfully!
hy: Հաջողությամբ ջնջվեց:

en: Deleted successfully
hy: Հաջողությամբ ջնջվեց

en: Deselect
hy: Ապանշել

en: Digital Ocean
hy: Թվային օվկիանոս

en: Disable Context Menu
hy: Անջատել համատեքստի ընտրացանկը

en: Disable Database Manager ?
hy: Անջատե՞լ տվյալների շտեմարանի կառավարիչը:

en: Disable Local File System ?
hy: Անջատե՞լ տեղական ֆայլային համակարգը:

en: Disable Operations
hy: Անջատել գործառնությունները

en: Disable Toolbar
hy: Անջատել Գործիքադարակը

en: Disable Toolbar and Context Menu
hy: Անջատել Գործիքադարակը և համատեքստի ընտրացանկը

en: Disable Welcome Message?
hy: Անջատե՞լ ողջույնի հաղորդագրությունը:

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
hy: Անջատել կամ արգելել WP- ի ֆայլերի կառավարիչի գործառնությունները User Roles- ին

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
hy: Անջատել կամ արգելել WP- ի ֆայլերի կառավարչի գործառնությունները օգտվողների համար

en: Dismiss this notice.
hy: Մերժեք այս ծանուցումը:

en: Display File Manager ?
hy: Fileուցադրել ֆայլերի կառավարիչը

en: Download
hy: Բեռնել

en: Download All
hy: Ներբեռնեք բոլորը

en: Downloaded Files
hy: Ներբեռնված Ֆայլեր

en: Drop
hy: Անկում

en: Duplicate
hy: Կրկնօրինակել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Edited Files
hy: Խմբագրված ֆայլեր

en: Email Addresses
hy: Էլ. Փոստի հասցեներ

en: Email Notifications
hy: Emailանուցումներ էլ

en: Empty
hy: Դատարկ

en: Empty Table
hy: Դատարկ սեղան

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
hy: Միացնե՞լ «Տեղադրել ֆայլի կառավարչի կարճ կոճակը» բովանդակության խմբագրիչով:

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
hy: Դասական խմբագրիչով էջի էկրանին խմբագրելու համար միացրեք «Տեղադրեք ֆայլերի կառավարչի կարճ կոճակը»:

en: Enable Files Upload to Media Library?
hy: Միացնե՞լ ֆայլերի վերբեռնումը մեդիա գրադարանում:

en: Enable Syntax Checker?
hy: Միացնե՞լ շարահյուսության ստուգիչը:

en: Enable Trash?
hy: Միացնե՞լ աղբարկղը:

en: Enable?
hy: Միացնե՞լ

en: English
hy: Անգլերեն

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
hy: Մուտքագրեք պանակ կամ ֆայլերի ուղիներ, որոնք ցանկանում եք <strong> Թաքցնել </ strong> օր. ՝ wp-content / themes | wp-content / plugins.

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
hy: Մուտքագրեք ֆայլերի ընդլայնումներ, որոնք ցանկանում եք կողպել: <strong> օրինակ .php | .png | .css </strong> և այլն

en: Enter shortcode title
hy: Մուտքագրեք կարճ ծածկագրի անվանումը

en: Error
hy: Սխալ

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
hy: Սխալ կարճ կոդ ստեղծելու ժամանակ: Անվավեր կարճ կոդ:

en: Error occured while deleting a record.
hy: Սխալ է տեղի ունեցել գրառումը ջնջելիս:

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
hy: Սխալ. Չհաջողվեց վերականգնել կրկնօրինակը, քանի որ տվյալների բազայի կրկնօրինակը մեծ չափերի է: Փորձեք ավելացնել Առավելագույն թույլատրելի չափը Նախապատվությունների կարգավորումներից:

en: Example:
hy: Օրինակ:

en: Existing Backup(s)
hy: Գոյություն ունեցող պահուստ (ներ)

en: Existing Shortcode
hy: Գոյություն ունեցող կարճ կոդ

en: Existing Shortcode(s)
hy: Գոյություն ունեցող կարճ կոդ (ներ)

en: Export Database
hy: Արտահանման տվյալների շտեմարան

en: Extract
hy: Քաղվածք

en: File
hy: Ֆայլ

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
hy: Ֆայլերի կառավարիչ PRO - Խնդրում ենք մուտքագրել ձեր պատվերի մանրամասները ստորև: Եթե ​​ոչ

en: File Manager Pro
hy: Ֆայլերի կառավարիչ Pro

en: File Manager Pro Update
hy: File Manager Pro- ի թարմացում

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
hy: File Manager Root Path- ը, ըստ ձեր ընտրության, կարող եք փոխել:

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
hy: Ֆայլի կառավարիչը մուտք կգործի այս թղթապանակի ուղին: Այլապես, մուտք կգտնեք արմատային գրացուցակում: <strong> օր. ՝ wp- պարունակություն / պլագիններ </ strong>: <br> <strong> Նշում. </ strong> Վավեր կլինի օգտագործողի բոլոր դերերի համար:

en: File doesn't exist to download.
hy: Ֆայլը ներբեռնելու համար գոյություն չունի:

en: FileManager
hy: Ֆայլի կառավարիչ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Files Backup
hy: Ֆայլերի պահուստավորում

en: Files Download Notifications
hy: Ֆայլեր ներբեռնման ծանուցումներ

en: Files Downloaded
hy: Ֆայլերը ներբեռնված են

en: Files Edit Notifications
hy: Ֆայլերը խմբագրում են ծանուցումները

en: Files Modified or Edited
hy: Ֆայլերը փոփոխված կամ խմբագրված են

en: Files Upload Notifications
hy: Ֆայլեր վերբեռնման ծանուցումներ

en: Files Uploaded
hy: Ֆայլերը վերբեռնված են

en: Files View
hy: Ֆայլերի դիտում

en: First
hy: Առաջին

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
hy: Բոլոր գործողությունների և որոշ գործողություններ թույլ տալու համար կարող եք ցուցակից ընտրել գործողությունների անվանումը:

en: From existing shortcode
hy: Գոյություն ունեցող կարճ կոդից

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Generate New Shortcode
hy: Ստեղծեք նոր կարճ կոդ

en: Generate New Shortcode from existing one
hy: Ստեղծեք նոր կարճ ծածկագիր առկաից

en: Generate Shortcode
hy: Ստեղծեք կարճ կոդ

en: Hide Files
hy: Թաքցնել ֆայլերը

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
hy: Թաքցնել ֆայլերը մուտքի պանակից, օրինակ. test1, թղթապանակ / test2 և այլն

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
hy: Թաքցնել ֆայլերը մուտքի պանակից, օրինակ. wp-content / plugins, wp-config.php և այլն

en: Host:
hy: Հաղորդավար ՝

en: Icon
hy: Սրբապատկեր

en: If User is
hy: Եթե ​​օգտագործողը

en: If User role is
hy: Եթե ​​Օգտագործողի դերը կա

en: Index
hy: Ցուցիչ

en: Info
hy: Տեղեկատվություն

en: Insert
hy: Տեղադրել

en: Insert File Manager Shortcode
hy: Տեղադրեք ֆայլերի կառավարչի կարճ կոդը

en: Installed
hy: Տեղադրվել

en: Invalid Licence Key
hy: Անվավեր լիցենզիայի բանալի

en: Invalid Security Code.
hy: Անվտանգության անվավեր ծածկագիր:

en: Invalid security key!
hy: Անվավեր անվտանգության բանալին:

en: Invalid security token!
hy: Անվավեր անվտանգության նշան

en: Invalid shortcode!
hy: Անվավեր կարճ կոդ:

en: Invert select
hy: Շրջել ընտրվածը

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
hy: Այն պահանջվում է նույնականացնել այն կարճ ծածկագիրը, որը դուք պատրաստվում եք օգտագործել:

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
hy: Այն թույլ կտա բոլոր դերերին մուտք գործել ֆայլի կառավարիչ դիմային մասում: Բոլորը կդիմեն օգտագործողի հասանելի բոլոր դերերի համար:

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
hy: Այն կթաքցնի այստեղ նշված ֆայլերն ու պանակը: <br> <strong> Նշում. </ strong> Այս տարբերակը մանրատառերի նկատմամբ զգայուն է և պետք է բաժանվի ստորակետով (,) առանց նրանց միջև սպիտակ տարածություն ունենալու:

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
hy: Այն կթաքցնի այստեղ նշված ֆայլերն ու պանակը: Նշում. Այս տարբերակը տառատեսակների նկատմամբ զգայուն է և պետք է բաժանվի ստորակետով (,) ՝ առանց նրանց միջև սպիտակ տարածություն ունենալու:

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
hy: Այն կողպելու է ստորակետերում նշված ֆայլերը, առանց նրանց միջև սպիտակ տարածության: Կարող եք ավելի շատ կողպել, ինչպես «.php, .css, .js» և այլն:<br><span class="highlighted"><strong>Նշում:</strong> Ընտրանքի ընդլայնումները տառատեսակների նկատմամբ զգայուն են և պետք է բաժանվեն ստորակետով (,) առանց նրանց միջև սպիտակ տարածություն ունենալու: օր. php, PHP</span>

en: It will overide "Private Folder Access" settings
hy: Այն կփոխարինի «Մասնավոր թղթապանակների հասանելիության» կարգավորումները

en: LICENCE KEY *
hy: ԼԻENԵՆSEԻԱՅԻ ԲԱՆԱՁԵՎ *

en: Last
hy: Վերջին

en: Last Log Message
hy: Վերջին տեղեկամատյան

en: Length/Values
hy: Երկարություն / արժեքներ

en: License Key:
hy: Լիցենզիայի բանալի:

en: List
hy: Listուցակ

en: Lock Extensions
hy: Կողպեքի ընդլայնումներ

en: Log(s) removed successfully!
hy: Մատյանները հաջողությամբ հեռացվեցին:

en: Logged in users
hy: Մուտք գործած օգտվողներ

en: Logs
hy: Տեղեկամատյաններ

en: Make Directory
hy: Կատարել տեղեկատու

en: Make File
hy: Պատրաստել ֆայլը

en: Maximum Upload Size
hy: Առավելագույն վերբեռնման չափը

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
hy: Առավելագույն թույլատրելի չափը տվյալների բազայի կրկնօրինակի վերականգնման պահին:

en: Missing Table Name in the form!
hy: Աղյուսակի անունը բացակայում է ձևում:

en: Missing backup id.
hy: Պահուստային ID- ն բացակայում է:

en: Missing parameter type.
hy: Պարամետրի տեսակը բացակայում է:

en: Missing required parameters.
hy: Անհայտ պարամետրերը բացակայում են:

en: Missing value in the form!
hy: Ձևի մեջ արժեք չկա:

en: Mobile
hy: Բջջային

en: More information about %s
hy: Լրացուցիչ տեղեկություններ%s- ի մասին

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
hy: Ուղղահայաց ձողով առանձնացված բազմապատիկ (|):

en: Name
hy: Անուն

en: New Record Created
hy: Ստեղծվել է նոր ձայնագրություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: No Records Found!
hy: Գրառումներ չեն գտնվել!

en: No log message
hy: Առանց տեղեկամատյան հաղորդագրության

en: No log(s) found!
hy: Ոչ մի մատյան (ներ) չի գտնվել:

en: No logs found!
hy: Ոչ մի տեղեկամատյան չի գտնվել:

en: No shortcode found
hy: Կարճ կոդ չի գտնվել

en: Non logged in users
hy: Ոչ մուտք գործած օգտվողներ

en: None
hy: Ոչ ոք

en: Not Deleted!
hy: Չի ջնջվել:

en: Note:
hy: Նշում:

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
hy: Նշում. Եթե դուք արդեն գնել եք այս հավելվածը, ապա խնդրում ենք ստուգել ձեր էլ. Դուք պետք է էլփոստ ստանաք՝ ձեր էլ.փոստում պատվերի մանրամասներով, եթե որևէ էլփոստ չեք ստացել: Խնդրում ենք կապվել մեզ հետ <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>

en: Nothing selected for backup
hy: Պահուստավորման համար ոչինչ ընտրված չէ

en: Nothing selected for backup.
hy: Պահուստավորման համար ոչինչ ընտրված չէ:

en: Notification Email
hy: Ificationանուցման էլ

en: Null
hy: Դատարկ

en: ORDER ID (#) *
hy: ՊԱՏՎԵՐԻ ID (#) *

en: Ok
hy: Լավ

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
hy: Վայ! Ինչ որ բան այնպես չգնաց! Խնդրում եմ կրկին փորձեք.

en: Order Details
hy: Պատվերի տվյալներ

en: Order ID:
hy: Պատվերի ID:

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
hy: Ուրիշներ (wp- բովանդակության ներսում հայտնաբերված ցանկացած այլ գրացուցակներ)

en: Others backup done on date
hy: Մյուսների կրկնօրինակումը կատարվել է ամսաթվին

en: Others backup done.
hy: Մնացած պահուստավորումը կատարված է:

en: Others backup failed.
hy: Մյուս պահուստավորումները ձախողվեցին:

en: Others backup restored successfully.
hy: Մյուսները կրկնօրինակը հաջողությամբ վերականգնվել է:

en: Paste
hy: Կպցնել

en: Paste the shortcode here
hy: Կպցրեք այստեղ կարճ կոդը

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
hy: Կպցրեք ձեր էջում / հաղորդագրության մեջ օգտագործվող կարճ ծածկագիրը

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
hy: Թղթապանակի ուղին `օրինակ` wp- բովանդակություն / վերբեռնումներ ցուցադրելու համար

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
hy: Խնդրում ենք ուշադիր փոխել սա: Սխալ ուղին կարող է հանգեցնել ֆայլերի կառավարչի plugin- ի անկմանը:

en: Please check your email for Licence Key.
hy: Խնդրում ենք ստուգել ձեր էլ.

en: Please check your email for Order ID.
hy: Խնդրում ենք ստուգել Ձեր էլ.փոստը պատվերի ID-ի համար:

en: Please choose at least one user role.
hy: Խնդրում ենք ընտրել առնվազն մեկ օգտագործողի դեր:

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
hy: Խնդրում ենք բարձրացնել դաշտի արժեքը, եթե կրկնօրինակի վերականգնման պահին սխալի մասին հաղորդագրություն եք ստանում:

en: Please login to access file manager.
hy: Մուտք գործեք ֆայլերի կառավարիչ մուտք գործելու համար:

en: Please select atleast one shortcode from the list.
hy: Խնդրում ենք ցուցակից ընտրել առնվազն մեկ կարճ ծածկագիր:

en: Please select delete action!
hy: Խնդրում ենք ընտրել ջնջման գործողությունը!

en: Please select log(s) to delete!
hy: Խնդրում ենք ընտրել տեղեկամատյան(ներ)ը՝ ջնջելու համար:

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
hy: Խնդրում ենք նախ ընտրել նորը ավելացնելուց առաջ օգտագործողին:

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
hy: Խնայելուց առաջ ընտրեք օգտագործողին ՝ օգտագործողի ավելացված սահմանափակումների կանոնում:

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
hy: Խնդրում ենք ընտրել օգտվողի դերը նախկինում ավելացված կանոնից, նախքան նորը ավելացնելը:

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
hy: Խնդրում ենք ընտրել օգտատիրոջ դերը ավելացված օգտատիրոջ դերի սահմանափակման կանոնում՝ նախքան պահպանելը:

en: Plugins
hy: Պլագիններ

en: Plugins backup done on date
hy: Փլագինների կրկնօրինակումն արվել է ամսաթվին

en: Plugins backup done.
hy: Plugins- ի պահուստավորումը կատարված է:

en: Plugins backup failed.
hy: Plugins- ի պահուստավորումը ձախողվեց:

en: Plugins backup restored successfully.
hy: Պլագինների պահուստավորումը հաջողությամբ վերականգնվել է:

en: Preferences
hy: Նախապատվություններ

en: Preferences - File Manager
hy: Նախապատվություններ - Ֆայլերի կառավարիչ

en: Prev
hy: Նախորդ

en: Public Root Path
hy: Հասարակական արմատային ուղի

en: RESTORE FILES
hy: Վերականգնել նիշքերը

en: Read More
hy: Կարդալ ավելին

en: Record
hy: Գրառում

en: Record.
hy: Գրառում.

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Rename
hy: Վերանվանել

en: Required libraries installed successfully.
hy: Պահանջվող գրադարանները հաջողությամբ տեղադրվեցին:

en: Reset
hy: Վերակայել

en: Resize
hy: Չափափոխել

en: Restore
hy: Վերականգնել

en: Restore is running, please wait
hy: Վերականգնումն աշխատում է, խնդրում ենք սպասել

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
hy: Սահմանափակել ընդարձակումները, օրինակ. .php, .css ԿԱՄ php, css

en: Root directory
hy: Արմատային գրացուցակ

en: SUCCESS
hy: ՀԱ SՈESSՈՒԹՅՈՒՆ

en: Save
hy: Խնայել

en: Save Changes
hy: Պահպանել փոփոխությունները

en: Saving please wait...
hy: Պահվում է, խնդրում ենք սպասել ...

en: Search
hy: Որոնել

en: Security Issue.
hy: Անվտանգության խնդիր.

en: Security token mismatch
hy: Անվտանգության նշանի անհամապատասխանություն

en: Select All
hy: Ընտրել բոլորը

en: Select File Manager Language
hy: Ընտրեք Ֆայլի կառավարչի լեզուն

en: Select File Manager Theme
hy: Ընտրեք Ֆայլի կառավարչի թեման

en: Select Filemanager Language
hy: Ընտրեք Filemanager Լեզուն

en: Select Filemanager Theme
hy: Ընտրեք Filemanager թեման

en: Select Pages
hy: Ընտրեք Էջեր

en: Select Shortcode
hy: Ընտրեք կարճ կոդ

en: Select User
hy: Ընտրեք Օգտվող

en: Select User Role
hy: Ընտրեք օգտագործողի դերը

en: Select User Roles to access DB Manager
hy: Ընտրեք Օգտագործողի դերերը ՝ DB կառավարիչ մուտք գործելու համար

en: Select User Roles to access WP File Manager
hy: Ընտրեք Օգտագործողի դերերը ՝ WP ֆայլերի կառավարիչ մուտք գործելու համար

en: Select backup(s) to delete!
hy: Ընտրեք կրկնօրինակում (ներ) ը ջնջելու համար:

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
hy: Ընտրեք էջերը, որտեղ ցանկանում եք ցույց տալ File Manager- ը Frontend- ում

en: Select theme for Code Editor.
hy: Ընտրեք թեմա Code Editor- ի համար:

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
hy: Ընտրեք թեման Code Editor- ի համար: Լրացուցիչ տեղեկությունների համար այցելեք <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank"> այս հղումը </a>:

en: Select user role and disable operation.
hy: Ընտրեք օգտվողի դերը եւ անջատեք գործողությունը:

en: Select users and disable operation.
hy: Ընտրեք օգտվողներ եւ անջատեք գործողությունը:

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
hy: Ուղարկո՞ւմ եք ծանուցումները ադմինիստրատորին և պահպանե՞լ տեղեկամատյանները ֆայլերի ներբեռնման վրա:

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
hy: Ուղարկո՞ւմ եք ծանուցումները ադմինիստրատորին և պահպանե՞լ տեղեկամատյանները ֆայլի խմբագրման վրա:

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
hy: Ուղարկո՞ւմ եք ծանուցումները ադմինիստրատորին և ֆայլերի վերբեռնման վրա պահեք տեղեկամատյանները:

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
hy: .Անուցումներ է ուղարկում այս էլ. <strong> Նշում. </ strong> Սա լռելյայն կվերցնի ադմինիստրատորի էլ. փոստը, եթե դատարկ մնա:

en: Separate or Private Folder Access
hy: Թղթապանակների առանձին կամ անձնական մուտք

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
hy: Առանձին կամ մասնավոր թղթապանակների մուտք <strong> օրինակ ՝ wp- բովանդակություն / թեմաներ </ strong> և այլն:

en: Settings
hy: Կարգավորումներ

en: Settings - File Manager
hy: Կարգավորումներ - Ֆայլի կառավարիչ

en: Settings not saved.
hy: Կարգավորումները չեն պահվել:

en: Settings saved.
hy: Կարգավորումները պահված են:

en: Settings will apply on
hy: Կարգավորումները կկիրառվեն

en: Shortcode
hy: Կարճ ծածկագիր

en: Shortcode Generator
hy: Կարճ ծածկագրերի գեներատոր

en: Shortcode Help:
hy: Կարճ ծածկագրի օգնություն.

en: Shortcode Title
hy: Կարճ ծածկագրի անվանում

en: Shortcode has been deleted successfully.
hy: Կարճ ծածկագիրը հաջողությամբ ջնջվել է:

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
hy: Կարճ ծածկագիրը կաշխատի ընտրված էջերում: Պարամետրերը խմբագրելու համար ստորև տրված է օգնություն.

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
hy: Կարճ ծածկագիրը հաջողությամբ ջնջվել է:

en: Shortcodes
hy: Կարճ ծածկագրեր

en: Showing
hy: Ուցադրվում է

en: Showing
hy: Ուցադրվում է

en: Some thing went wrong.
hy: Ինչ որ բան այնպես չգնաց.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
hy: Ներեցեք, այս էջին մուտքի իրավունք չունեք:

en: Subject
hy: Առարկա

en: Success
hy: Հաջողություն

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Table Created Successfully !
hy: Աղյուսակը հաջողությամբ ստեղծվեց:

en: Table Not Created !
hy: Աղյուսակ Ստեղծված չէ:

en: Table name:&nbsp;
hy: Աղյուսակի անվանումը:&nbsp;

en: Table records of
hy: Աղյուսակային գրառումները

en: Table:
hy: Աղյուսակ:

en: Tables
hy: Սեղաններ

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
hy: Ակնհայտորեն կրկնօրինակը հաջողվեց և այժմ ավարտված է:

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
hy: Տարբերակի ընդլայնումները զգայուն են փոքրատառերի վրա և պետք է առանձնացվեն ուղղահայաց ձողով (|) ՝ առանց նրանց միջեւ սպիտակ տարածություն ունենալու: օր. php, PHP

en: Themes
hy: Թեմաներ

en: Themes backup done on date
hy: Թեմաների կրկնօրինակումը կատարվել է ամսաթվին

en: Themes backup done.
hy: Թեմաների պահուստավորումը կատարված է:

en: Themes backup failed.
hy: Թեմաների պահուստավորումը ձախողվեց:

en: Themes backup restored successfully.
hy: Թեմաների պահուստավորումը հաջողությամբ վերականգնվել է:

en: Then
hy: Այնուհետեւ

en: There is no changelog available.
hy: Փոփոխությունների մատյան չկա.

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
hy: Այս հասցեն օգտագործվում է ծանուցման նպատակների համար, ինչպիսին է թեմայի / պլագինի ծանուցումը:

en: This field can not be empty.
hy: Այս դաշտը չի կարող դատարկ լինել:

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
hy: Այս կարճ ծածկագիրը լրացել է: Խնդրում ենք կապվել կայքի ադմինիստրատորի հետ:

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
hy: Սա կվերափոխի գոյություն ունեցող կարճ ծածկագիրը նոր կարճ ծածկագրի նոր ձևաչափի:

en: Time now
hy: Հիմա ժամանակը

en: Title
hy: Կոչում

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
hy: Այս անունով վերնագիր արդեն գոյություն ունի: Խնդրում ենք ընտրել մեկ այլ վերնագիր:

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
hy: Frontend- ում որոշակի օգտագործողի մուտքը ֆայլերի կառավարիչ արգելելու համար այնուհետև կարող եք ընտրել օգտվողներին ցուցակից:

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
hy: Գրանցամատյանները միացնելու համար անցեք <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings"> Ընդհանուր պարամետրերի ներդիր </a> -> Ստուգեք «Ուղարկեք ծանուցումները ադմինիստրատորին ֆայլերի վերբեռնման վրա», «Notանուցումներ ուղարկել ադմինիստրատորին ֆայլի ներբեռնումից» և «Fileանուցումներ ուղարկել ադմինիստրատորին ֆայլի խմբագրման վրա» ընտրանքները:

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
hy: Թարմացումներն ապակողպելու համար խնդրում ենք մուտքագրել ձեր պատվերի ID-ն և լիցենզիայի բանալին ստորև: Եթե ​​դուք չունեք լիցենզիայի բանալի

en: Type
hy: Տիպ

en: Type here to search list...
hy: Մուտքագրեք այստեղ որոնման ցուցակը ...

en: Unable to Update record
hy: Հնարավոր չէ թարմացնել գրառումը

en: Unable to create database backup.
hy: Չհաջողվեց ստեղծել տվյալների բազայի պահուստավորում:

en: Unable to create new record
hy: Չհաջողվեց ստեղծել նոր ձայնագրություն

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
hy: Հնարավոր չէ կատարել php շարահյուսության ստուգիչ՝ սերվերի թույլտվությունների պատճառով:

en: Unable to install Required libraries.
hy: Անհնար է տեղադրել Պահանջվող գրադարանները:

en: Unable to remove backup(s)!
hy: Հնարավոր չէ հեռացնել պահուստավորումը (ներ) ը:

en: Unable to removed backup!
hy: Հնարավոր չէ հեռացնել պահուստավորումը:

en: Unable to removed log(s)!
hy: Հնարավոր չէ հեռացնել մատյան (ներ) ը:

en: Unable to restore DB backup.
hy: Հնարավոր չէ վերականգնել DB պահուստավորումը:

en: Unable to restore others.
hy: Հնարավոր չէ վերականգնել մյուսներին:

en: Unable to restore plugins.
hy: Հնարավոր չէ վերականգնել ներդիրները:

en: Unable to restore themes.
hy: Չհաջողվեց վերականգնել թեմաները:

en: Unable to restore uploads.
hy: Հնարավոր չէ վերականգնել վերբեռնումները:

en: Uncheck all
hy: Ապընտրեք բոլորը

en: Unknown update checker status "%s"
hy: Անհայտ թարմացման ստուգիչ կարգավիճակ "%s"

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Update Shortcode
hy: Թարմացնել կարճ կոդը

en: Updated Successfully.
hy: Հաջողությամբ թարմացվել է:

en: Upload
hy: Վերբեռնել

en: Uploaded File
hy: Վերբեռնված Ֆայլ

en: Uploaded Files
hy: Վերբեռնված Ֆայլեր

en: Uploads
hy: Վերբեռնումներ

en: Uploads backup done on date
hy: Վերբեռնումների պահուստավորումը կատարվել է ամսաթվին

en: Uploads backup done.
hy: Վերբեռնումներն ավարտված են:

en: Uploads backup failed.
hy: Վերբեռնումների պահուստավորումը ձախողվեց:

en: Uploads backup restored successfully.
hy: Վերբեռնումների պահուստավորումը հաջողությամբ վերականգնվել է:

en: User ID
hy: օգտագործողի այ - Դի

en: User Name
hy: Օգտագործողի անունը

en: User Restrictions
hy: Օգտվողի սահմանափակումներ

en: User Role Restrictions
hy: Օգտագործողի դերի սահմանափակումները

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
hy: Օգտագործողները այժմ կարող են ցուցադրել Digital Ocean ֆայլերը և թղթապանակները FileManager-ում ընդամենը 1 սեղմումով:

en: Value
hy: Արժեքը

en: View Log
hy: Դիտել տեղեկամատյանը

en: View details
hy: Մանրամասնորեն

en: WP File Manager
hy: WP ֆայլի կառավարիչ

en: WP File Manager - Backup/Restore
hy: WP ֆայլերի կառավարիչ - պահուստավորում / վերականգնում

en: Welcome
hy: Բարի գալուստ

en: Welcome Message
hy: Ողջույնի հաղորդագրություն

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
hy: Ողջույնի հաղորդագրությունը կհայտնվի ճակատի կարճ կոդի վրա:

en: Welcome:
hy: Բարի գալուստ:

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
hy: Երբ շարահյուսության ստուգիչը միացված է, PHP ֆայլերում կատարվող ծածկագրի թարմացումները ստուգվում են շարահյուսական սխալների առկայության համար: Եթե ​​շարահյուսական սխալ է հայտնաբերվել, թարմացումները չեն պահպանվի, և կհայտնվի հաղորդագրության տուփ, որը կսահմանի գտնված սխալը: Այս ստուգիչը կօգնի կանխել կայքի անսարքության խնդիրները շարահյուսական սխալների պատճառով:

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
hy: Կարող եք առաջարկել նոր կարճ ծածկագիր File Manager- ի <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'> Կարճ ծածկագրերի ստեղծողից </a>:

en: You can select any date format for filemanager modified date.
hy: Filemanager- ի փոփոխված ամսաթվի համար կարող եք ընտրել ամսաթվի ցանկացած ձևաչափ:

en: You can select any language for File Manager.
hy: Ֆայլի կառավարչի համար կարող եք ընտրել ցանկացած լեզու:

en: You can select any language for filemanager.
hy: Դուք կարող եք ցանկացած լեզու ընտրել filemanager- ի համար:

en: You can select any theme for File Manager.
hy: Ֆայլի կառավարչի համար կարող եք ընտրել ցանկացած թեմա:

en: You can select any theme for filemanager.
hy: Filemanager- ի համար կարող եք ընտրել ցանկացած թեմա:

en: You can select any view for File Manager.
hy: File Manager- ի համար կարող եք ընտրել ցանկացած դիտում:

en: You can select any view for filemanager.
hy: Filemanager- ի համար կարող եք ընտրել ցանկացած դիտում:

en: You don't have permission to access file manager.
hy: Ֆայլերի կառավարիչ մուտք գործելու թույլտվություն չունեք:

en: You don't have permission to access this area.
hy: Այս տարածք մուտք գործելու թույլտվություն չունեք:

en: You don't have permission to access this page.
hy: Դուք այս էջ մուտք գործելու թույլտվություն չունեք:

en: You have not made any changes to be saved.
hy: Դուք փրկելու համար որևէ փոփոխություն չեք կատարել:

en: Your File Manager PRO Order Details
hy: Ձեր Ֆայլի մենեջեր PRO Պատվերի մանրամասները

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
hy: Ձեր կարճ կոդը <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> հաջողությամբ գեներացվել է: Պատճենեք այս կարճ կոդը և տեղադրեք այն ձեր էջերում:

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
hy: Ձեր կարճ ծածկագրի կարգավորումները հաջողությամբ թարմացվել են:

en: click to buy Licence Key
hy: սեղմեք լիցենզիայի բանալին գնելու համար

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
hy: օրինակ Կարող եք «փորձություն» դնել որպես արմատային գրացուցակում գտնվող թղթապանակի անուն, կամ ենթապանակների համար կարող ես տալ այնպիսի ուղի, ինչպիսին է «wp-content / plugins»: Դատարկ կամ դատարկ թողնելու դեպքում այն ​​կմտնի արմատային գրացուցակի բոլոր պանակներ: Եթե ​​դնեք *, ապա այն ինքնաբերաբար կստեղծի օգտվողի պանակներ իրենց օգտվողի անունով:

en: entries
hy: գրառումները

en: here
hy: այստեղ

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
hy: այժմ համատեղելի է Digital Ocean հավելման հետ:

en: is working.
hy: Աշխատում է.

en: not saved.
hy: չի պահպանվել:

en: of
hy: -ից

en: please see details & pricing
hy: խնդրում ենք տեսնել մանրամասները և գները

en: shortcode.
hy: կարճ կոդ

en: to
hy: դեպի

en: to set notification email.
hy: ծանուցման էլ.

en: will show loggedIn user name on frontend.
hy: Ցույց կտա մուտք գործած օգտվողի անունը ճակատային մասում:
