WP File Manager - en to hr translation catalogue (442 entries)

en:  WP File Manager PRO -
hr: WP Upravitelj datotekama PRO -

en:  is working.
hr: radi.

en: &larr; Back
hr: &larr; leđa

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
hr: & nbsp; Upozorenje: nemojte nikome dijeliti ove detalje.

en: (Today)
hr: (Danas)

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
hr: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'> Dokumentacija </a>

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
hr: <strong> Napomena: </strong> Neće raditi ako već koristite bilo koji kratki kôd Upravitelja datoteka u odabranom uređivaču stranica.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
hr: <strong> Napomena: </strong> Ova značajka koristi wp_mail (), provjerite

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
hr: <strong> Spremanje Pričekajte ... </strong>

en: ADD
hr: DODATI

en: Access Folder
hr: Mapa za pristup

en: Action
hr: Akcijski

en: Actions upon selected backup(s)
hr: Radnje po odabranim sigurnosnim kopijama

en: Activate
hr: Aktivirati

en: Add
hr: Dodati

en: Add More <strong>+</strong>
hr: Dodajte još <strong> + </strong>

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Add Row
hr: Dodaj redak

en: Add rule for User Roles
hr: Dodajte pravilo za korisničke uloge

en: Add-ons
hr: Dodaci

en: Addons
hr: Dodaci

en: After Content
hr: Nakon Sadržaja

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
hr: Nakon što ovo omogućite, prenesene slike, pdfs i zip datoteke također će ići u biblioteku medija.

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
hr: Nakon omogućavanja otpada, vaše će datoteke ići u mapu za otpad.

en: All
hr: svi

en: All Done
hr: Sve Gotovo

en: All Shortcodes
hr: Svi kratki kodovi

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
hr: Sva dodana polja e-pošte moraju biti popunjena i moraju imati valjanu adresu e-pošte.

en: All done
hr: Sve gotovo

en: Allow user roles to access DB Manager.
hr: Dopustite korisničkim ulogama pristup DB Manageru.

en: Allow user roles to access WP File Manager.
hr: Dopustite korisničkim ulogama pristup WP upravitelju datoteka.

en: Allow users to upload file of maximum.
hr: Omogućite korisnicima da prenose maksimalnu datoteku.

en: Allowed Operations
hr: Dopuštene operacije

en: Allowed Roles
hr: Dopuštene uloge

en: Apply
hr: Prijavite se

en: Archive
hr: Arhiva

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati tablicu? Izbrisana tablica ne može se vratiti. Zato pažljivo izbrišite.

en: Are you sure want to delete?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati?

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati? Izbrisani podaci se možda neće vratiti. Zato pažljivo izbrišite.

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
hr: Jeste li sigurni da želite isprazniti tablicu? Tablica se ne može oporaviti. Zato pažljivo izbrišite.

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti odabrane sigurnosne kopije?

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti odabrane zapisnike?

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
hr: Jeste li sigurni da želite ažurirati? Preusmjerit će vas na obrazac za ažuriranje.

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati odabrane kratke kodove?

en: Are you sure you want to delete this backup?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu sigurnosnu kopiju?

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj kratki kôd?

en: Are you sure you want to restore this backup?
hr: Jeste li sigurni da želite vratiti ovu sigurnosnu kopiju?

en: Attributes
hr: Atributi

en: Backup Date
hr: Datum sigurnosne kopije

en: Backup Now
hr: Napravite sigurnosnu kopiju odmah

en: Backup Options:
hr: Opcije sigurnosne kopije:

en: Backup data (click to download)
hr: Sigurnosna kopija podataka (kliknite za preuzimanje)

en: Backup files will be under
hr: Datoteke sigurnosne kopije bit će ispod

en: Backup is running, please wait
hr: Izrada sigurnosne kopije, pričekajte

en: Backup removed successfully!
hr: Sigurnosna kopija uspješno je uklonjena!

en: Backup successfully deleted.
hr: Sigurnosna kopija uspješno je izbrisana.

en: Backup(s) removed successfully!
hr: Sigurnosne kopije uspješno su uklonjene!

en: Backup/Restore
hr: Sigurnosno kopiranje / vraćanje

en: Ban User IDs
hr: Zabranite ID-ove korisnika

en: Before Content
hr: Prije Sadržaja

en: Body
hr: Tijelo

en: Box
hr: Kutija

en: Browse
hr: pretraživati

en: Bulk Actions
hr: Skupne radnje

en: Buy Now
hr: Kupi sada

en: Cancel
hr: Otkazati

en: Check all
hr: Provjeri sve

en: Check for updates
hr: Provjerite ima li ažuriranja

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
hr: Označite kako biste dopustili obavijesti o preuzimanju datoteka. Pošta će biti poslana administratoru. Klik

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
hr: Označite kako biste dopustili obavijesti o uređivanju datoteka. Pošta će biti poslana administratoru. Klik

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
hr: Označite kako biste dopustili obavijesti o prijenosu datoteka. Pošta će biti poslana administratoru. Klik

en: Check to allow fullscreen code editor
hr: Označite da biste omogućili uređivač cijelog zaslona

en: Check to disable Database Manager.
hr: Označite da biste onemogućili Upravitelj baze podataka.

en: Check to disable Local File System in File Manager.
hr: Označite da biste onemogućili lokalni sustav datoteka u Upravitelju datoteka.

en: Choose Shortcode
hr: Odaberite Shortcode

en: Click here to purchase now
hr: Kliknite ovdje za kupnju sada

en: Click here to verify
hr: Kliknite ovdje za potvrdu

en: Click to Add Rules
hr: Kliknite za dodavanje pravila

en: Click to create new shortcode
hr: Kliknite za stvaranje novog kratkog koda

en: Click to get list of all shortcodes
hr: Kliknite da biste dobili popis svih kratkih kodova

en: Click to go back to the shortcode generator
hr: Kliknite za povratak na generator kratkog koda

en: Code Editor
hr: Uređivač koda

en: Code editor allow fullscreen?
hr: Uređivač koda dopušta prikaz preko cijelog zaslona?

en: Collation
hr: Kolacija

en: Column
hr: Stupac

en: Comments
hr: Komentari

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Congratulations. License Verified Successfully.
hr: Čestitamo. Licenca je uspješno potvrđena.

en: Copied
hr: Kopirano

en: Copied to clipboard
hr: Kopirano u međuspremnik

en: Copy
hr: Kopirati

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
hr: Kopirajte gornji kôd filtra i zalijepite ga u datoteku functions.php teme ili u datoteku dodatka kako biste prilagodili vrijednosti kratkog koda prema vašim zahtjevima.

en: Copy to clipboard
hr: Kopirati u međuspremnik

en: Couldn't write to file.
hr: Nije moguće pisati u datoteku.

en: Create New Table
hr: Stvori novu tablicu

en: Currently no backup(s) found.
hr: Trenutno nisu pronađene sigurnosne kopije.

en: Customize Shortcode
hr: Prilagodite kratki kod

en: Cut
hr: Izrezati

en: DB Manager
hr: DB upravitelj

en: DELETE FILES
hr: OBRIŠI DATOTEKE

en: Database Backup
hr: Sigurnosna kopija baze podataka

en: Database backup done on date
hr: Sigurnosna kopija baze podataka napravljena na datum

en: Database backup done.
hr: Sigurnosno kopiranje baze podataka učinjeno.

en: Database backup restored successfully.
hr: Sigurnosna kopija baze podataka uspješno je vraćena.

en: Database:
hr: Baza podataka:

en: Date
hr: Datum

en: Date Format
hr: Oblik datuma

en: Default
hr: Zadano

en: Default:
hr: Zadano:

en: Default: After Content
hr: Zadano: nakon sadržaja

en: Delete
hr: Izbrisati

en: Delete All Selected
hr: Izbriši sve odabrano

en: Delete Table
hr: Izbriši tablicu

en: Deleted Successfully!
hr: Uspješno izbrisano!

en: Deleted successfully
hr: Uspješno izbrisano

en: Deselect
hr: Poništi odabir

en: Digital Ocean
hr: Digitalni ocean

en: Disable Context Menu
hr: Onemogući kontekstni izbornik

en: Disable Database Manager ?
hr: Onemogućiti upravitelja baze podataka?

en: Disable Local File System ?
hr: Onemogućiti lokalni datotečni sustav?

en: Disable Operations
hr: Deaktiveer bedrywighede

en: Disable Toolbar
hr: Onemogući Alatnu traku

en: Disable Toolbar and Context Menu
hr: Onemogući Alatnu traku i kontekstni izbornik

en: Disable Welcome Message?
hr: Onemogućiti poruku dobrodošlice?

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
hr: Onemogućite ili zabranite operacije WP upravitelja datoteka korisničkim ulogama

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
hr: Deaktiveer of verbied WP-lêerbestuurderbedrywighede aan gebruikers

en: Dismiss this notice.
hr: Odbaci ovu obavijest.

en: Display File Manager ?
hr: Prikaz upravitelja datoteka?

en: Download
hr: preuzimanje datoteka

en: Download All
hr: Preuzmite sve

en: Downloaded Files
hr: Preuzete datoteke

en: Drop
hr: Pad

en: Duplicate
hr: Duplikat

en: Edit
hr: Uredi

en: Edited Files
hr: Uređene datoteke

en: Email Addresses
hr: Email adrese

en: Email Notifications
hr: Obavijesti e-poštom

en: Empty
hr: Prazan

en: Empty Table
hr: Prazan stol

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
hr: Omogućiti gumb "Umetni kratki kôd upravitelja datoteka" pomoću uređivača sadržaja?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
hr: Omogućite gumb "Umetni kratki kôd upravitelja datoteka" na zaslonu za uređivanje stranica s klasičnim uređivačem.

en: Enable Files Upload to Media Library?
hr: Omogućiti prijenos datoteka u biblioteku medija?

en: Enable Syntax Checker?
hr: Omogućiti provjeru sintakse?

en: Enable Trash?
hr: Omogućiti otpad?

en: Enable?
hr: Omogućiti?

en: English
hr: Engleski

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
hr: Unesite putove do mape ili datoteka koje želite <strong> sakriti </strong>, npr. Wp-content / themes | wp-content / plugins.

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
hr: Unesite nastavke datoteka koje želite zaključati. <strong> npr. .php | .png | .css </strong> itd

en: Enter shortcode title
hr: Unesite naslov kratkog koda

en: Error
hr: Greška

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
hr: Pogreška u stvaranju kratkog koda. Nevažeći kratki kôd.

en: Error occured while deleting a record.
hr: Došlo je do pogreške pri brisanju zapisa.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
hr: Pogreška: nije moguće vratiti sigurnosnu kopiju jer je sigurnosna kopija baze podataka velika. Pokušajte povećati maksimalnu dopuštenu veličinu u postavkama Preference.

en: Example:
hr: Primjer:

en: Existing Backup(s)
hr: Postojeće sigurnosne kopije

en: Existing Shortcode
hr: Postojeći kratki kod

en: Existing Shortcode(s)
hr: Postojeće kratke šifre

en: Export Database
hr: Izvoz baze podataka

en: Extract
hr: Ekstrakt

en: File
hr: Datoteka

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
hr: File Manager PRO - Molimo unesite detalje svoje narudžbe ispod. Ako ne

en: File Manager Pro
hr: Upravitelj datoteka Pro

en: File Manager Pro Update
hr: Ažuriranje upravitelja datoteka

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
hr: Korijenski put upravitelja datoteka, možete promijeniti prema vašem izboru.

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
hr: Upravitelj datoteka pristupit će ovoj stazi mape. Inače, pristupit će korijenskom direktoriju. <strong> npr. wp-content / plugins </strong>. <br> <strong> Napomena: </strong> vrijedit će za sve korisničke uloge.

en: File doesn't exist to download.
hr: Datoteka ne postoji za preuzimanje.

en: FileManager
hr: Upravitelj datotekama

en: Files
hr: Datoteke

en: Files Backup
hr: Sigurnosna kopija datoteka

en: Files Download Notifications
hr: Obavijesti o preuzimanju datoteka

en: Files Downloaded
hr: Datoteke preuzete

en: Files Edit Notifications
hr: Datoteke Uredi obavijesti

en: Files Modified or Edited
hr: Datoteke izmijenjene ili uređene

en: Files Upload Notifications
hr: Obavijesti o prijenosu datoteka

en: Files Uploaded
hr: Datoteke prenesene

en: Files View
hr: Prikaz datoteka

en: First
hr: Prvi

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
hr: Za sve operacije i da biste omogućili neke operacije, s popisa možete odabrati naziv operacije.

en: From existing shortcode
hr: Iz postojećeg kratkog koda

en: Frontend Access
hr: Pristup sučelja

en: General
hr: Općenito

en: Generate New Shortcode
hr: Generiraj novi kratki kod

en: Generate New Shortcode from existing one
hr: Generirajte novi kratki kod od postojećeg

en: Generate Shortcode
hr: Generiraj kratki kôd

en: Google Drive
hr: Google vožnja

en: Hide Files
hr: Sakrij datoteke

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
hr: Sakrij datoteke iz pristupne mape, npr. test1, mapa / test2 itd

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
hr: Sakrij datoteke iz pristupne mape, npr. wp-content / plugins, wp-config.php itd

en: Host:
hr: Domaćin:

en: Icon
hr: Ikona

en: If User is
hr: As gebruiker is

en: If User role is
hr: Ako je uloga korisnika

en: Index
hr: Indeks

en: Insert
hr: Umetnuti

en: Insert File Manager Shortcode
hr: Umetnite kratki kod upravitelja datoteka

en: Installed
hr: Instalirano

en: Invalid Licence Key
hr: Nevažeći ključ licence

en: Invalid Security Code.
hr: Nevažeći sigurnosni kod.

en: Invalid security key!
hr: Nevažeći sigurnosni ključ!

en: Invalid security token!
hr: Nevažeći sigurnosni token!

en: Invalid shortcode!
hr: Nevažeći kratki kod!

en: Invert select
hr: Obrni odabir

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
hr: Potrebno je identificirati kratki kod koji ćete koristiti.

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
hr: Omogućit će svim ulogama pristup upravitelju datotekama na prednjoj strani. Sve će se primijeniti na sve dostupne korisničke uloge.

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
hr: Sakrivat će ovdje spomenute datoteke i mape. <br> <strong> Napomena: </strong> Ova opcija razlikuje velika i mala slova i trebala bi biti odvojena zarezom (,) bez razmaka.

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
hr: Sakrivat će ovdje spomenute datoteke i mape. Napomena: Ova opcija razlikuje velika i mala slova i trebala bi biti odvojena zarezom (,) bez razmaka.

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
hr: Zaključat će datoteke spomenute u zarezima bez razmaka. Možete zaključati više poput ".php, .css, .js" itd. <br> <span class = "highlighted"> <strong> Napomena: </strong> Proširenja u opciji razlikuju velika i mala slova i trebaju biti zarezom (,) razdvojeni, a da među njima nema praznog prostora. npr. php, PHP </span>

en: It will overide "Private Folder Access" settings
hr: Nadjačat će postavke "Pristup privatnoj mapi"

en: LICENCE KEY *
hr: KLJUČ LICENCE *

en: Last
hr: Posljednji

en: Last Log Message
hr: Posljednja poruka dnevnika

en: Length/Values
hr: Duljina / vrijednosti

en: License Key:
hr: Licencni ključ:

en: List
hr: Popis

en: Lock Extensions
hr: Proširenja zaključavanja

en: Log(s) removed successfully!
hr: Zapisnici su uspješno uklonjeni!

en: Logged in users
hr: Prijavljeni korisnici

en: Logs
hr: Trupci

en: Make Directory
hr: Napravite imenik

en: Make File
hr: Napravi datoteku

en: Maximum Upload Size
hr: Maksimum upload grootte

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
hr: Maksimalna dopuštena veličina u vrijeme vraćanja sigurnosne kopije baze podataka.

en: Missing Table Name in the form!
hr: Nedostaje naziv tablice u obrascu!

en: Missing backup id.
hr: Nedostaje sigurnosna kopija.

en: Missing parameter type.
hr: Nedostaje vrsta parametra.

en: Missing required parameters.
hr: Nedostaju potrebni parametri.

en: Missing value in the form!
hr: Nedostaje vrijednost u obrascu!

en: Mobile
hr: Mobilni

en: More information about %s
hr: Više informacija o %s

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
hr: Višestruko odvojeno okomitom trakom (|).

en: Name
hr: Ime

en: New Record Created
hr: Novi zapis je kreiran

en: Next
hr: Sljedeći

en: No Records Found!
hr: Zapisi nisu pronađeni!

en: No log message
hr: Nema poruke dnevnika

en: No log(s) found!
hr: Nije pronađen nijedan zapisnik!

en: No logs found!
hr: Nije pronađen nijedan zapisnik!

en: No shortcode found
hr: Nije pronađen kratki kôd

en: Non logged in users
hr: Korisnici koji nisu prijavljeni

en: None
hr: Nijedan

en: Not Deleted!
hr: Nije izbrisano!

en: Note:
hr: Bilješka:

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
hr: Napomena: Ako ste već kupili ovaj dodatak, provjerite svoju e-poštu. Morate imati e-poštu s detaljima narudžbe u svojoj e-pošti, ako niste dobili e-poštu. Kontaktirajte nas na <a href="https://filemanagerpro.io/contact/"> https://filemanagerpro.io/contact/ </a>

en: Nothing selected for backup
hr: Ništa nije odabrano za sigurnosnu kopiju

en: Nothing selected for backup.
hr: Ništa nije odabrano za sigurnosnu kopiju.

en: Notification Email
hr: E-pošta s obavijestima

en: Null
hr: Nula

en: ORDER ID (#) *
hr: ID NARUDŽBE (#) *

en: Ok
hr: U redu

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
hr: Ups! Nešto je pošlo po zlu! Molim te pokušaj ponovno.

en: Order Details
hr: Detalji narudžbe

en: Order ID:
hr: ID narudžbe:

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
hr: Ostalo (Bilo koji drugi direktorij koji se nalazi unutar wp-sadržaja)

en: Others backup done on date
hr: Ostala sigurnosna kopija napravljena na datum

en: Others backup done.
hr: Ostale sigurnosne kopije učinjene.

en: Others backup failed.
hr: Ostalo sigurnosno kopiranje nije uspjelo.

en: Others backup restored successfully.
hr: Ostale sigurnosne kopije uspješno su vraćene.

en: Paste
hr: Zalijepiti

en: Paste the shortcode here
hr: Ovdje zalijepite kratki kod

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
hr: Zalijepite kratki kôd koji koristite na svoju stranicu / post

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
hr: Put mape za prikaz, npr. Wp-sadržaj / prijenosi

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
hr: Molimo pažljivo promijenite ovo, pogrešna putanja može dovesti do pada dodatka za upravljanje datotekama.

en: Please check your email for Licence Key.
hr: Molimo provjerite svoju e-poštu za licencni ključ.

en: Please check your email for Order ID.
hr: Molimo provjerite svoju e-poštu za ID narudžbe.

en: Please choose at least one user role.
hr: Odaberite barem jednu korisničku ulogu.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
hr: Molimo povećajte vrijednost polja ako dobijete poruku o pogrešci u vrijeme vraćanja iz sigurnosne kopije.

en: Please login to access file manager.
hr: Prijavite se za pristup upravitelju datoteka.

en: Please select atleast one shortcode from the list.
hr: Molimo odaberite s popisa barem jedan kratki kôd.

en: Please select delete action!
hr: Odaberite radnju brisanja!

en: Please select log(s) to delete!
hr: Molimo odaberite zapisnik(e) za brisanje!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
hr: Molimo odaberite korisnika iz prethodno dodanog pravila prije dodavanja novog!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
hr: Molimo odaberite korisnika u dodanom pravilu ograničenja korisnika prije spremanja.

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
hr: Molimo odaberite korisničku ulogu iz prethodno dodanog pravila prije dodavanja novog!

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
hr: Prije spremanja odaberite korisničku ulogu u dodanom pravilu ograničenja uloge korisnika.

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Plugins backup done on date
hr: Sigurnosna kopija dodataka napravljena na datum

en: Plugins backup done.
hr: Izrada sigurnosne kopije dodataka.

en: Plugins backup failed.
hr: Sigurnosno kopiranje dodataka nije uspjelo.

en: Plugins backup restored successfully.
hr: Sigurnosna kopija dodataka uspješno je vraćena.

en: Preferences
hr: Postavke

en: Preferences - File Manager
hr: Postavke - Upravitelj datoteka

en: Public Root Path
hr: Javni korijenski put

en: RESTORE FILES
hr: VRAĆI DATOTEKE

en: Read More
hr: Čitaj više

en: Record
hr: Snimiti

en: Record.
hr: Snimiti.

en: Remove
hr: Ukloniti

en: Rename
hr: Preimenovati

en: Required libraries installed successfully.
hr: Potrebne su knjižnice uspješno instalirane.

en: Reset
hr: Poništi

en: Resize
hr: Promijeni veličinu

en: Restore
hr: Vratiti

en: Restore is running, please wait
hr: Vraćanje je u tijeku, pričekajte

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
hr: Ograniči proširenja npr. .php, .css ILI php, css

en: Root directory
hr: Korijenski direktorij

en: SUCCESS
hr: USPJEH

en: Save
hr: Uštedjeti

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Saving please wait...
hr: Spremanje, pričekajte ...

en: Search
hr: traži

en: Security Issue.
hr: Sigurnosno pitanje.

en: Security token mismatch
hr: Nepodudaranje sigurnosnih tokena

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Select File Manager Language
hr: Odaberite Jezik upravitelja datotekama

en: Select File Manager Theme
hr: Odaberite Tema upravitelja datoteka

en: Select Filemanager Language
hr: Kies Filemanager Taal

en: Select Filemanager Theme
hr: Odaberite temu Upravitelj datoteka

en: Select Pages
hr: Odaberite Stranice

en: Select Shortcode
hr: Odaberite Shortcode

en: Select User
hr: Odaberite Korisnik

en: Select User Role
hr: Odaberite Uloga korisnika

en: Select User Roles to access DB Manager
hr: Odaberite Korisničke uloge za pristup DB Manageru

en: Select User Roles to access WP File Manager
hr: Odaberite Korisničke uloge za pristup WP upravitelju datoteka

en: Select backup(s) to delete!
hr: Odaberite sigurnosnu kopiju (e) za brisanje!

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
hr: Odaberite stranice na kojima želite prikazati Upravitelj datoteka na Frontendu

en: Select theme for Code Editor.
hr: Kies tema vir Kode-redakteur.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
hr: Odaberite temu za Uređivač koda. Za više informacija posjetite <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank"> ovu vezu </a>.

en: Select user role and disable operation.
hr: Odaberite korisničku ulogu i onemogućite rad.

en: Select users and disable operation.
hr: Kies gebruikers en deaktiveer die operasie.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
hr: Želite li poslati obavijesti administratoru i spremiti zapisnike o preuzimanju datoteke?

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
hr: Želite li poslati obavijesti administratoru i spremiti zapisnike o uređivanju datoteka?

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
hr: Želite li poslati obavijesti administratoru i spremiti zapisnike o prijenosu datoteka?

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
hr: Šalje Obavijesti na ovu e-poštu. <strong> Napomena: </strong> Ovo će prema zadanim postavkama uzeti administratorsku e-poštu ako se ostane prazno.

en: Separate or Private Folder Access
hr: Pristup zasebnoj ili privatnoj mapi

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
hr: Pristup zasebnoj ili privatnoj mapi <strong> npr. Wp-sadržaj / teme </strong> itd.

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings - File Manager
hr: Postavke - Upravitelj datoteka

en: Settings not saved.
hr: Postavke nisu spremljene.

en: Settings saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings will apply on
hr: Postavke će se primijeniti na

en: Shortcode
hr: Kratki kod

en: Shortcode Generator
hr: Generator kratkih kodova

en: Shortcode Help:
hr: Pomoć za kratki kod:

en: Shortcode Title
hr: Naslov kratkog koda

en: Shortcode has been deleted successfully.
hr: Kratki kôd uspješno je izbrisan.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
hr: Shortcode će raditi na odabranim stranicama. U nastavku je data pomoć za uređivanje parametara:

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
hr: Kratke šifre su uspješno izbrisane.

en: Shortcodes
hr: Kratki kodovi

en: Showing
hr: Prikazuje se

en: Showing
hr: Prikazuje se

en: Some thing went wrong.
hr: Nešto je pošlo po zlu.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
hr: Nažalost, nemate pristup ovoj stranici.

en: Sr No.
hr: Gospodin Ne.

en: Subject
hr: Predmet

en: Success
hr: Uspjeh

en: Table
hr: Stol

en: Table Created Successfully !
hr: Tablica je uspješno stvorena!

en: Table Not Created !
hr: Tablica nije stvorena!

en: Table name:&nbsp;
hr: Naziv tablice:&nbsp;

en: Table records of
hr: Tablični zapisi o

en: Table:
hr: Stol:

en: Tables
hr: Stolovi

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
hr: Sigurnosna kopija očito je uspjela i sada je gotova.

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
hr: Proširenja u opciji razlikuju velika i mala slova i trebala bi biti odvojena okomitom trakom (|), a da između njih nema razmaka. npr. php, PHP

en: Themes
hr: Teme

en: Themes backup done on date
hr: Sigurnosna kopija tema napravljena na datum

en: Themes backup done.
hr: Izrada sigurnosne kopije tema.

en: Themes backup failed.
hr: Sigurnosno kopiranje tema nije uspjelo.

en: Themes backup restored successfully.
hr: Sigurnosna kopija tema uspješno je vraćena.

en: Then
hr: dan

en: There is no changelog available.
hr: Nema dostupnog dnevnika promjena.

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
hr: Ova se adresa koristi u svrhe obavijesti, poput obavijesti o temi / dodatku.

en: This field can not be empty.
hr: Ovo polje ne može biti prazno.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
hr: Ovaj je kratki kod istekao. Molimo kontaktirajte administratora stranice.

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
hr: Ovo će pretvoriti postojeći kratki kôd u novi format kratkog koda.

en: Time now
hr: Vrijeme je sada

en: Title
hr: Titula

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
hr: Naslov s ovim imenom već postoji. Odaberite drugi naslov.

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
hr: Da biste zabranili određenom korisniku pristup upravitelju datotekama na sučelju, tada možete odabrati korisnike s popisa.

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
hr: Da biste omogućili zapisnike, idite na <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings"> Kartica Opće postavke </a> -> Označite "Pošalji obavijesti administratoru o prijenosu datoteke", "Pošalji obavijesti administratoru prilikom preuzimanja datoteke" i Opcije "Pošalji obavijesti administratoru o uređivanju datoteka".

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
hr: Da biste otključali ažuriranja, unesite svoj ID narudžbe i licencni ključ ispod. Ako nemate licencni ključ

en: Type
hr: Tip

en: Type here to search list...
hr: Ovdje upišite za pretraživanje popisa ...

en: Unable to Update record
hr: Ažuriranje zapisa nije uspjelo

en: Unable to create database backup.
hr: Nije moguće stvoriti sigurnosnu kopiju baze podataka.

en: Unable to create new record
hr: Nije moguće stvoriti novi zapis

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
hr: Nije moguće izvršiti provjeru php sintakse zbog dopuštenja poslužitelja.

en: Unable to install Required libraries.
hr: Nije moguće instalirati potrebne knjižnice.

en: Unable to remove backup(s)!
hr: Nije moguće ukloniti sigurnosne kopije!

en: Unable to removed backup!
hr: Nije moguće ukloniti sigurnosnu kopiju!

en: Unable to removed log(s)!
hr: Nije moguće ukloniti zapisnike!

en: Unable to restore DB backup.
hr: Nije moguće vratiti sigurnosnu kopiju DB-a.

en: Unable to restore others.
hr: Nije moguće vratiti druge.

en: Unable to restore plugins.
hr: Nije moguće vratiti dodatke.

en: Unable to restore themes.
hr: Nije moguće vratiti teme.

en: Unable to restore uploads.
hr: Prijenos nije moguće vratiti.

en: Uncheck all
hr: Odznači sve

en: Unknown update checker status "%s"
hr: Nepoznati status provjere ažuriranja "%s"

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Update Shortcode
hr: Ažuriranje kratkog koda

en: Updated Successfully.
hr: Uspješno ažurirano.

en: Upload
hr: Učitaj

en: Uploaded File
hr: Prenesena datoteka

en: Uploaded Files
hr: Prenesene datoteke

en: Uploads
hr: Prijenosi

en: Uploads backup done on date
hr: Sigurnosna kopija prijenosa napravljena na datum

en: Uploads backup done.
hr: Sigurnosno kopiranje učitavanja je dovršeno.

en: Uploads backup failed.
hr: Sigurnosno kopiranje prijenosa nije uspjelo.

en: Uploads backup restored successfully.
hr: Sigurnosna kopija prijenosa uspješno je vraćena.

en: User ID
hr: Korisnički ID

en: User Name
hr: Korisničko ime

en: User Restrictions
hr: Korisnička ograničenja

en: User Role Restrictions
hr: Ograničenja uloge korisnika

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
hr: Korisnici sada mogu prikazati datoteke i mape Digital Ocean u FileManageru u samo 1 klik!

en: Value
hr: Stupac

en: View Log
hr: Prikaži zapisnik

en: View details
hr: Pregledavati pojedinosti

en: WP File Manager
hr: WP upravitelj datoteka

en: WP File Manager - Backup/Restore
hr: WP upravitelj datoteka - Sigurnosna kopija / Vraćanje

en: Welcome
hr: Dobrodošli

en: Welcome Message
hr: Poruka dobrodošlice

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
hr: Poruka dobrodošlice pojavit će se na kratkom kodu sučelja.

en: Welcome:
hr: Dobrodošli:

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
hr: Kada je omogućen Syntax Checker, ažuriranja koda u PHP datotekama provjerit će se na sintaksne pogreške. Ako se pronađe sintaksna pogreška, ažuriranja se neće spremiti i pojavit će se okvir za poruku koji će definirati pronađenu pogrešku. Ovaj alat za provjeru pomoći će spriječiti probleme s prekidima rada web stranice zbog sintaksnih pogrešaka.

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
hr: Novi kratki kod možete generirati iz <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'> Generator kratkog koda </a> programa File Manager.

en: You can select any date format for filemanager modified date.
hr: Možete odabrati bilo koji format datuma za datum izmijenjen upraviteljem datoteka.

en: You can select any language for File Manager.
hr: Za Upravitelj datoteka možete odabrati bilo koji jezik.

en: You can select any language for filemanager.
hr: U kan enige taal vir lêerbestuurder kies.

en: You can select any theme for File Manager.
hr: Za Upravitelj datoteka možete odabrati bilo koju temu.

en: You can select any theme for filemanager.
hr: Za upravitelj datoteka možete odabrati bilo koju temu.

en: You can select any view for File Manager.
hr: Za Upravitelj datoteka možete odabrati bilo koji prikaz.

en: You can select any view for filemanager.
hr: Za upravitelj datoteka možete odabrati bilo koji prikaz.

en: You don't have permission to access file manager.
hr: Nemate dozvolu za pristup upravitelju datoteka.

en: You don't have permission to access this area.
hr: Nemate dozvolu za pristup ovom području.

en: You don't have permission to access this page.
hr: Nemate dopuštenje za pristup ovoj stranici.

en: You have not made any changes to be saved.
hr: Niste unijeli nikakve promjene koje želite spremiti.

en: Your File Manager PRO Order Details
hr: Detalji o narudžbi vašeg upravitelja datoteka PRO

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
hr: Vaš kratki kôd <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s </span> uspješno je generiran. Kopirajte ovaj kratki kôd i zalijepite ga na svoje stranice.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
hr: Postavke vašeg kratkog koda uspješno su ažurirane.

en: click to buy Licence Key
hr: kliknite za kupnju Licencnog ključa

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
hr: npr. Možete staviti "test" kao naziv mape koja se nalazi u korijenskom direktoriju ili možete dati put za podmape poput "wp-content / plugins". Ako ostavite prazno ili prazno, pristupit će svim mapama u korijenskom direktoriju. Ako stavite *, automatski će stvoriti korisničke mape s njihovim korisničkim imenom.

en: entries
hr: unosi

en: here
hr: ovdje

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
hr: sada je kompatibilan s dodatkom Digital Ocean.

en: is working.
hr: radi.

en: not saved.
hr: nije spremljeno.

en: of
hr: od

en: please see details & pricing
hr: pogledajte detalje i cijene

en: shortcode.
hr: kratki kod.

en: to
hr: do

en: to set notification email.
hr: za postavljanje obavijesti e-poštom.

en: will show loggedIn user name on frontend.
hr: prikazat će prijavljeno korisničko ime na frontendu.
