WP File Manager - en to fa_IR translation catalogue (443 entries)

en:  WP File Manager PRO -
fa_IR: WP فایل منیجر PRO -

en:  is working.
fa_IR: در حال کار است.

en: &larr; Back
fa_IR: &larr; بازگشت

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
fa_IR: & nbsp؛ هشدار: لطفاً این جزئیات را با کسی در میان نگذارید.

en: (Today)
fa_IR: (امروز)

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
fa_IR: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'> مستندات </a>

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
fa_IR: <strong> توجه: </strong> اگر قبلاً از کد کوتاه File Manager در ویرایشگر صفحه انتخاب شده استفاده کنید ، کار نمی کند.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
fa_IR: <strong>توجه:</strong> این ویژگی از wp_mail() استفاده می‌کند، مطمئن شوید

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
fa_IR: <strong> در حال ذخیره لطفا صبر کنید ... </strong>

en: ADD
fa_IR: اضافه کردن

en: Access Folder
fa_IR: دسترسی به پوشه

en: Action
fa_IR: عمل

en: Actions upon selected backup(s)
fa_IR: اقدامات بر روی پشتیبان (های) انتخاب شده

en: Activate
fa_IR: فعال کنید

en: Add
fa_IR: اضافه کردن

en: Add More <strong>+</strong>
fa_IR: <strong> بیشتر </ strong> اضافه کنید

en: Add New
fa_IR: جدید اضافه کن

en: Add Row
fa_IR: ردیف اضافه کنید

en: Add rule for User Roles
fa_IR: افزودن قانون برای نقشهای کاربر

en: Add rule for Users
fa_IR: اضافه کردن قانون برای کاربران

en: Add-ons
fa_IR: افزودنیها

en: Addons
fa_IR: افزودنیها

en: After Content
fa_IR: بعد از محتوا

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
fa_IR: پس از فعال کردن این ، تصاویر بارگذاری شده ، پی دی اف و فایل های فشرده نیز به کتابخانه رسانه می روند.

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
fa_IR: پس از فعال کردن سطل زباله ، پرونده های شما به پوشه حذف شده ها می روند.

en: All
fa_IR: همه

en: All Done
fa_IR: همه انجام شد

en: All Shortcodes
fa_IR: همه کد کوتاه

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
fa_IR: تمام قسمتهای ایمیل اضافه شده باید پر شوند و باید دارای آدرس ایمیل معتبر باشند.

en: All done
fa_IR: همه انجام شد

en: Allow user roles to access DB Manager.
fa_IR: به نقشهای کاربر اجازه دسترسی به DB Manager را بدهید.

en: Allow user roles to access WP File Manager.
fa_IR: به نقشهای کاربر اجازه دسترسی به WP File Manager را بدهید.

en: Allow users to upload file of maximum.
fa_IR: به کاربران اجازه می دهد حداکثر پرونده را بارگذاری کنند.

en: Allowed Operations
fa_IR: عملیات مجاز

en: Allowed Roles
fa_IR: نقش های مجاز

en: Apply
fa_IR: درخواست دادن

en: Archive
fa_IR: بایگانی

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید Table را حذف کنید؟ جدول حذف شده ممکن است بازیابی نشود. بنابراین لطفاً با دقت حذف کنید.

en: Are you sure want to delete?
fa_IR: آیا مطمئناً می خواهید حذف کنید؟

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
fa_IR: آیا مطمئناً می خواهید حذف کنید؟ داده های حذف شده ممکن است بازیابی نشوند. بنابراین لطفاً با دقت حذف کنید.

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید جدول را خالی کنید؟ ممکن است جدول بازیابی نشود. بنابراین لطفاً با دقت حذف کنید.

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید نسخه پشتیبان تهیه شده را حذف کنید؟

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید گزارش (های) انتخاب شده را حذف کنید؟

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
fa_IR: آیا مطمئناً می خواهید به روز کنید؟ شما را به فرم به روز رسانی هدایت می کند.

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید کد کوتاه انتخاب شده را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this backup?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این نسخه پشتیبان را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کد کوتاه را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to restore this backup?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این نسخه پشتیبان را بازیابی کنید؟

en: Attributes
fa_IR: ویژگی های

en: Backup Date
fa_IR: تاریخ تهیه نسخه پشتیبان

en: Backup Now
fa_IR: همین حالا نسخه پشتیبان تهیه کن

en: Backup Options:
fa_IR: گزینه های پشتیبان گیری:

en: Backup data (click to download)
fa_IR: پشتیبان گیری اطلاعات (برای بارگیری کلیک کنید)

en: Backup files will be under
fa_IR: فایل های پشتیبان در زیر قرار خواهند گرفت

en: Backup is running, please wait
fa_IR: پشتیبان در حال اجرا است ، لطفا صبر کنید

en: Backup removed successfully!
fa_IR: پشتیبان با موفقیت حذف شد!

en: Backup successfully deleted.
fa_IR: پشتیبان با موفقیت حذف شد.

en: Backup(s) removed successfully!
fa_IR: پشتیبان (ها) با موفقیت حذف شد!

en: Backup/Restore
fa_IR: پشتیبان گیری بازیابی

en: Ban User IDs
fa_IR: شناسه های کاربر را ممنوع کنید

en: Before Content
fa_IR: قبل از محتوا

en: Body
fa_IR: بدن

en: Box
fa_IR: جعبه

en: Browse
fa_IR: مرور کنید

en: Bulk Actions
fa_IR: اعمال توده

en: Buy Now
fa_IR: هم اکنون خریداری کنید

en: Cancel
fa_IR: لغو کردن

en: Check all
fa_IR: بررسی همه

en: Check for updates
fa_IR: به روزرسانی ها را بررسی کنید

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
fa_IR: علامت بزنید تا اعلان‌های دانلود فایل مجاز باشد. نامه به ادمین ارسال خواهد شد. کلیک

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
fa_IR: برای اجازه دادن به اعلان‌های ویرایش فایل علامت بزنید. نامه به ادمین ارسال خواهد شد. کلیک

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
fa_IR: برای اجازه دادن به اعلان‌های آپلود فایل علامت بزنید. نامه به ادمین ارسال خواهد شد. کلیک

en: Check to allow fullscreen code editor
fa_IR: برای اجازه دادن به ویرایشگر کامل تمام صفحه، بررسی کنید

en: Check to disable Database Manager.
fa_IR: برای غیرفعال کردن مدیر پایگاه داده علامت بزنید.

en: Check to disable Local File System in File Manager.
fa_IR: علامت بزنید تا Local File System در File Manager غیرفعال شود.

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
fa_IR: برای غیرفعال کردن پیام خوش آمدگویی در کدهای کوتاه جلویی علامت بزنید.

en: Choose Shortcode
fa_IR: کد کوتاه را انتخاب کنید

en: Click here to purchase now
fa_IR: برای خرید هم اکنون اینجا را کلیک کنید

en: Click here to verify
fa_IR: برای تایید اینجا را کلیک کنید

en: Click to Add Rules
fa_IR: برای اضافه کردن قوانین کلیک کنید

en: Click to create new shortcode
fa_IR: برای ایجاد کد کوتاه جدید کلیک کنید

en: Click to get list of all shortcodes
fa_IR: برای دریافت لیست همه کد کوتاه کلیک کنید

en: Click to go back to the shortcode generator
fa_IR: برای بازگشت به مولد کد کوتاه کلیک کنید

en: Code Editor
fa_IR: ویرایشگر کد

en: Code editor allow fullscreen?
fa_IR: ویرایشگر کد اجازه می دهد تمام صفحه شود؟

en: Collation
fa_IR: جمع بندی

en: Column
fa_IR: ستون

en: Comments
fa_IR: نظرات

en: Confirm
fa_IR: تایید

en: Congratulations. License Verified Successfully.
fa_IR: تبریک می گویم. مجوز با موفقیت تأیید شد.

en: Copied
fa_IR: کپی شد

en: Copied to clipboard
fa_IR: در کلیپ بورد کپی شد

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
fa_IR: از کد فیلتر بالا کپی کرده و آن را در فایل functions.php طرح زمینه یا در پرونده پلاگین خود جایگذاری کنید تا مقادیر کد کوتاه را مطابق نیاز خود سفارشی کنید.

en: Copy to clipboard
fa_IR: کپی به کلیپ بورد

en: Couldn't write to file.
fa_IR: نمی توان در فایل نوشت.

en: Create New Table
fa_IR: ایجاد جدول جدید

en: Currently no backup(s) found.
fa_IR: در حال حاضر هیچ نسخه پشتیبان (ها) یافت نشد.

en: Customize Shortcode
fa_IR: سفارشی کردن کد کوتاه

en: Cut
fa_IR: قطع کردن

en: DB Manager
fa_IR: مدیر DB

en: DELETE FILES
fa_IR: فایلهاروحذف کن

en: Database Backup
fa_IR: پشتیبان گیری از پایگاه داده

en: Database backup done on date
fa_IR: پشتیبان گیری از پایگاه داده در تاریخ انجام شد

en: Database backup done.
fa_IR: پشتیبان گیری از پایگاه داده انجام شد.

en: Database backup restored successfully.
fa_IR: پشتیبان گیری از پایگاه داده با موفقیت بازیابی شد.

en: Database:
fa_IR: پایگاه داده:

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date Format
fa_IR: فرمت تاریخ

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default:
fa_IR: پیش فرض:

en: Default: After Content
fa_IR: پیش فرض: بعد از محتوا

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete All Selected
fa_IR: همه موارد انتخاب شده را حذف کنید

en: Delete Table
fa_IR: حذف جدول

en: Deleted Successfully!
fa_IR: با موفقیت حذف شد!

en: Deleted successfully
fa_IR: با موفقیت حذف شد

en: Deselect
fa_IR: لغو انتخاب

en: Digital Ocean
fa_IR: اقیانوس دیجیتال

en: Disable Context Menu
fa_IR: غیرفعال کردن منوی زمینه

en: Disable Database Manager ?
fa_IR: مدیر پایگاه داده غیرفعال می شود؟

en: Disable Local File System ?
fa_IR: سیستم فایل محلی غیرفعال می شود؟

en: Disable Operations
fa_IR: غیر فعال کردن عملیات

en: Disable Toolbar
fa_IR: نوار ابزار را غیرفعال کنید

en: Disable Toolbar and Context Menu
fa_IR: نوار ابزار و منوی زمینه را غیرفعال کنید

en: Disable Welcome Message?
fa_IR: پیام خوش آمد گویی غیرفعال شود؟

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
fa_IR: غیر فعال کردن یا ممنوعیت کارهای مدیریت فایل WP برای نقش کاربر

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
fa_IR: غیر فعال کردن یا ممنوعیت عملیات مدیریت فایل WP به کاربران

en: Dismiss this notice.
fa_IR: این اخطار را رد کنید.

en: Display File Manager ?
fa_IR: مدیر پرونده نمایش داده شود؟

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Download All
fa_IR: دانلود همه

en: Downloaded Files
fa_IR: فایل های دریافت شده

en: Drop
fa_IR: قطره

en: Duplicate
fa_IR: تکراری

en: Edit
fa_IR: ویرایش کنید

en: Edited Files
fa_IR: پرونده های ویرایش شده

en: Email Addresses
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email Notifications
fa_IR: اعلان های ایمیل

en: Empty
fa_IR: خالی

en: Empty Table
fa_IR: میز خالی

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
fa_IR: دکمه "درج کد کوتاه مدیریت فایل" را با ویرایشگر محتوا فعال کنید؟

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
fa_IR: دکمه "درج کد کوتاه مدیر فایل" را در صفحه ویرایش صفحه با ویرایشگر کلاسیک فعال کنید.

en: Enable Files Upload to Media Library?
fa_IR: بارگذاری پرونده در کتابخانه رسانه فعال شود؟

en: Enable Syntax Checker?
fa_IR: Syntax Checker فعال شود؟

en: Enable Trash?
fa_IR: حذف شده ها فعال شود؟

en: Enable?
fa_IR: فعال شود؟

en: English
fa_IR: انگلیسی

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
fa_IR: پوشه یا مسیرهای پرونده را وارد کنید که می خواهید <strong> پنهان کردن </ strong> به عنوان مثال wp-content / themes | wp-content / plugins.

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
fa_IR: پسوندهای پرونده را که می خواهید قفل کنید وارد کنید. <strong> به عنوان مثال .php | .png | .css </strong> و غیره

en: Enter shortcode title
fa_IR: عنوان کد کوتاه را وارد کنید

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
fa_IR: خطا در ایجاد کد کوتاه. کد کوتاه نامعتبر

en: Error occured while deleting a record.
fa_IR: هنگام حذف رکورد خطایی روی داد.

en: Example:
fa_IR: مثال:

en: Existing Backup(s)
fa_IR: پشتیبان (های) موجود

en: Existing Shortcode
fa_IR: کد کوتاه موجود

en: Existing Shortcode(s)
fa_IR: کد کوتاه موجود

en: Export Database
fa_IR: پایگاه داده صادرات

en: Extract
fa_IR: استخراج کردن

en: File
fa_IR: فایل

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
fa_IR: File Manager PRO - لطفا جزئیات سفارش خود را در زیر وارد کنید. اگر نه

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
fa_IR: File Manager Root Path ، شما می توانید با توجه به انتخاب خود تغییر دهید.

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
fa_IR: File Manager به این مسیر پوشه دسترسی پیدا می کند. Else ، به دایرکتوری ریشه دسترسی پیدا خواهد کرد. <strong> به عنوان مثال wp-content / plugins </strong>. <br> <strong> توجه: </ strong> برای همه نقش های کاربر معتبر خواهد بود.

en: File doesn't exist to download.
fa_IR: پرونده برای بارگیری وجود ندارد.

en: FileManager
fa_IR: فایل منیجر

en: Files
fa_IR: فایل ها

en: Files Backup
fa_IR: پشتیبان گیری از پرونده ها

en: Files Download Notifications
fa_IR: اعلان های بارگیری پرونده ها

en: Files Downloaded
fa_IR: فایلها بارگیری شدند

en: Files Edit Notifications
fa_IR: اعلان ها را ویرایش کنید

en: Files Modified or Edited
fa_IR: فایلها اصلاح یا ویرایش شده اند

en: Files Upload Notifications
fa_IR: اعلان های بارگذاری پرونده ها

en: Files Uploaded
fa_IR: پرونده ها بارگذاری شدند

en: Files View
fa_IR: نمای فایلها

en: First
fa_IR: اولین

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
fa_IR: برای همه عملیات و اجازه دادن به برخی از عملیات می توانید نام عملیات را از لیست انتخاب کنید.

en: From existing shortcode
fa_IR: از کد کوتاه موجود

en: Frontend Access
fa_IR: دسترسی Frontend

en: General
fa_IR: عمومی

en: Generate New Shortcode
fa_IR: ایجاد کد کوتاه جدید

en: Generate New Shortcode from existing one
fa_IR: کد کوتاه جدید را از کد موجود ایجاد کنید

en: Generate Shortcode
fa_IR: ایجاد کد کوتاه

en: Git Hub
fa_IR: گیت هاب

en: Google Drive
fa_IR: درایو گوگل

en: Hide Files
fa_IR: پنهان کردن پرونده ها

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
fa_IR: پرونده ها را از پوشه دسترسی مخفی کنید test1 ، پوشه / test2 و غیره

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
fa_IR: پرونده ها را از پوشه دسترسی مخفی کنید wp-content / plugins ، wp-config.php و غیره

en: Host:
fa_IR: میزبان:

en: Icon
fa_IR: آیکون

en: If User is
fa_IR: اگر کاربر باشد

en: If User role is
fa_IR: اگر نقش کاربر باشد

en: Index
fa_IR: فهرست مطالب

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Insert
fa_IR: درج

en: Insert File Manager Shortcode
fa_IR: درج کد کوتاه مدیریت فایل

en: Installed
fa_IR: نصب شده است

en: Invalid Licence Key
fa_IR: کلید مجوز نامعتبر است

en: Invalid Security Code.
fa_IR: کد امنیتی نامعتبر است.

en: Invalid security key!
fa_IR: کلید امنیتی نامعتبر است!

en: Invalid security token!
fa_IR: رمز امنیتی نامعتبر است!

en: Invalid shortcode!
fa_IR: کد کوتاه نامعتبر!

en: Invert select
fa_IR: انتخاب را برعکس کنید

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
fa_IR: لازم است کد کوتاهی را که می خواهید استفاده کنید شناسایی کنید.

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
fa_IR: این امکان را برای همه نقشها فراهم می کند تا در قسمت جلویی به مدیر پرونده دسترسی داشته باشند. همه برای همه نقشهای موجود کاربر اعمال می شوند.

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
fa_IR: این پرونده ها و پوشه های ذکر شده در اینجا را پنهان می کند. <br> <strong> توجه: </ strong> این گزینه به حروف کوچک و بزرگ حساس است و باید بدون ایجاد فاصله سفید بین آنها ، با کاما (،) جدا شود.

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
fa_IR: این پرونده ها و پوشه های ذکر شده در اینجا را پنهان می کند. توجه: این گزینه به حروف کوچک و بزرگ حساس است و باید بدون ایجاد فاصله سفید بین آنها ، با کاما (،) از هم جدا شود.

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
fa_IR: پرونده هایی را که با کاما ذکر می شوند بدون فاصله سفید بین آنها قفل می کند. می توانید بیشتر مانند ".php ، .css ، .js" و غیره قفل کنید <br> <br> <span class = "برجسته"> <strong> توجه: </ strong> پسوندهای موجود در گزینه حساس به حروف کوچک هستند و باید با کاما باشند (،) بدون داشتن فضای سفید بین آنها از هم جدا شده اند. به عنوان مثال، php ، PHP </span>

en: It will overide "Private Folder Access" settings
fa_IR: این تنظیمات "دسترسی به پوشه خصوصی" را لغو خواهد کرد

en: LICENCE KEY *
fa_IR: کلید مجوز *

en: Last
fa_IR: آخر

en: Last Log Message
fa_IR: آخرین پیام ورود به سیستم

en: Length/Values
fa_IR: طول / مقادیر

en: License Key:
fa_IR: کلید مجوز:

en: List
fa_IR: لیست کنید

en: Lock Extensions
fa_IR: افزونه های قفل

en: Log(s) removed successfully!
fa_IR: ورود (ها) با موفقیت حذف شد!

en: Logged in users
fa_IR: ورود به سیستم کاربران

en: Logs
fa_IR: سیاهههای مربوط

en: Make Directory
fa_IR: ایجاد دایرکتوری

en: Make File
fa_IR: ایجاد فایل

en: Maximum Upload Size
fa_IR: حداکثر اندازه بارگذاری

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
fa_IR: حداکثر اندازه مجاز در زمان بازیابی نسخه پشتیبان از پایگاه داده.

en: Missing Table Name in the form!
fa_IR: نام جدول در فرم وجود ندارد!

en: Missing backup id.
fa_IR: شناسه پشتیبان موجود نیست.

en: Missing parameter type.
fa_IR: گمشده نوع پارامتر.

en: Missing required parameters.
fa_IR: پارامترهای لازم وجود ندارد.

en: Missing value in the form!
fa_IR: مقدار از دست رفته در فرم!

en: Mobile
fa_IR: سیار

en: More information about %s
fa_IR: اطلاعات بیشتر در مورد%s

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
fa_IR: چندین با نوار عمودی از هم جدا شده اند (|).

en: Name
fa_IR: نام

en: New Record Created
fa_IR: رکورد جدید ایجاد شد

en: Next
fa_IR: بعد

en: No Records Found!
fa_IR: هیچ رکوردی پیدا نشد!

en: No log message
fa_IR: بدون پیام ورود به سیستم

en: No log(s) found!
fa_IR: هیچ گزارش (ورود) یافت نشد!

en: No logs found!
fa_IR: هیچ سیاهه ای پیدا نشد!

en: No shortcode found
fa_IR: کد کوتاه یافت نشد

en: Non logged in users
fa_IR: ورود به سیستم کاربران

en: None
fa_IR: هیچ یک

en: Not Deleted!
fa_IR: حذف نشده!

en: Note:
fa_IR: توجه داشته باشید:

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
fa_IR: توجه: اگر قبلاً این افزونه را خریداری کرده اید، لطفاً ایمیل خود را بررسی کنید. اگر ایمیلی دریافت نکردید، باید ایمیلی با جزئیات سفارش در ایمیل خود داشته باشید. لطفاً با ما در <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a> تماس بگیرید

en: Nothing selected for backup
fa_IR: چیزی برای پشتیبان گیری انتخاب نشده است

en: Nothing selected for backup.
fa_IR: هیچ چیزی برای پشتیبان گیری انتخاب نشده است.

en: Notification Email
fa_IR: ایمیل اعلان

en: Null
fa_IR: خالی

en: ORDER ID (#) *
fa_IR: شناسه سفارش (#) *

en: Ok
fa_IR: خوب

en: OneDrive
fa_IR: یک درایو

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
fa_IR: وای! مشکلی پیش آمد! لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Order Details
fa_IR: جزئیات سفارش

en: Order ID:
fa_IR: شماره سفارش:

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
fa_IR: سایر موارد (سایر فهرست های موجود در محتوای wp)

en: Others backup done on date
fa_IR: پشتیبان گیری دیگران در تاریخ انجام شد

en: Others backup done.
fa_IR: پشتیبان گیری دیگر انجام شد.

en: Others backup failed.
fa_IR: نسخه پشتیبان تهیه نشد.

en: Others backup restored successfully.
fa_IR: بک آپ گیری مجدد با موفقیت انجام شد.

en: Paste
fa_IR: چسباندن

en: Paste the shortcode here
fa_IR: کد کوتاه را اینجا بچسبانید

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
fa_IR: کد کوتاه مورد استفاده خود را در صفحه / پست خود جایگذاری کنید

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
fa_IR: مسیر پوشه برای نمایش به عنوان مثال wp-content / uploads

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
fa_IR: لطفاً این مورد را با دقت تغییر دهید ، مسیر نادرست منجر به خراب شدن افزونه مدیر پرونده می شود.

en: Please check your email for Licence Key.
fa_IR: لطفا ایمیل خود را برای کلید مجوز بررسی کنید.

en: Please check your email for Order ID.
fa_IR: لطفا ایمیل خود را برای شناسه سفارش بررسی کنید.

en: Please choose at least one user role.
fa_IR: لطفا حداقل یک نقش کاربر را انتخاب کنید.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
fa_IR: اگر در زمان بازیابی نسخه پشتیبان پیام خطا دریافت می کنید، لطفاً مقدار فیلد را افزایش دهید.

en: Please login to access file manager.
fa_IR: لطفاً برای دسترسی به مدیر فایل وارد شوید.

en: Please select atleast one shortcode from the list.
fa_IR: لطفاً حداقل یک کد کوتاه از لیست انتخاب کنید.

en: Please select delete action!
fa_IR: لطفاً اقدام حذف را انتخاب کنید!

en: Please select log(s) to delete!
fa_IR: لطفا گزارش(های) را برای حذف انتخاب کنید!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
fa_IR: لطفاً قبل از افزودن کاربر جدید ، کاربر را از قانون اضافه شده قبلی انتخاب کنید!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
fa_IR: لطفاً قبل از ذخیره ، کاربر را در قانون محدودیت کاربر اضافه شده انتخاب کنید.

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
fa_IR: لطفاً قبل از افزودن جدید، نقش کاربر را از قانون اضافه شده قبلی انتخاب کنید!

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
fa_IR: لطفاً قبل از ذخیره، نقش کاربر را در قانون محدودیت نقش کاربر اضافه شده انتخاب کنید.

en: Plugins
fa_IR: پلاگین ها

en: Plugins backup done on date
fa_IR: پشتیبان‌گیری از پلاگین‌ها در تاریخ انجام شد

en: Plugins backup done.
fa_IR: پشتیبان گیری افزونه ها انجام شد.

en: Plugins backup failed.
fa_IR: پشتیبان گیری افزونه ها ناموفق بود.

en: Plugins backup restored successfully.
fa_IR: پشتیبان پلاگین ها با موفقیت بازیابی شد.

en: Preferences
fa_IR: اولویت ها

en: Preferences - File Manager
fa_IR: تنظیمات برگزیده - مدیر پرونده

en: Prev
fa_IR: قبلی

en: Public Root Path
fa_IR: مسیر ریشه عمومی

en: RESTORE FILES
fa_IR: بازیابی پرونده ها

en: Read More
fa_IR: ادامه مطلب

en: Record
fa_IR: رکورد

en: Record.
fa_IR: رکورد.

en: Remove
fa_IR: برداشتن

en: Rename
fa_IR: تغییر نام دهید

en: Required libraries installed successfully.
fa_IR: کتابخانه های مورد نیاز با موفقیت نصب شدند

en: Reset
fa_IR: بازنشانی کنید

en: Resize
fa_IR: تغییر اندازه دهید

en: Restore
fa_IR: بازگرداندن

en: Restore is running, please wait
fa_IR: بازیابی در حال اجرا است، لطفاً صبر کنید

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
fa_IR: محدود کردن برنامه های افزودنی به عنوان مثال .php ، .css یا php ، css

en: Root directory
fa_IR: دایرکتوری ریشه

en: SUCCESS
fa_IR: موفقیت

en: Save
fa_IR: صرفه جویی

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Saving please wait...
fa_IR: در حال ذخیره لطفا صبر کنید ...

en: Search
fa_IR: جستجو کردن

en: Security token mismatch
fa_IR: عدم تطابق رمز امنیتی

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: Select File Manager Language
fa_IR: File Manager Language را انتخاب کنید

en: Select File Manager Theme
fa_IR: طرح زمینه مدیریت پرونده را انتخاب کنید

en: Select Filemanager Language
fa_IR: انتخاب زبان Filemanager را انتخاب کنید

en: Select Filemanager Theme
fa_IR: Filemanager Theme را انتخاب کنید

en: Select Pages
fa_IR: صفحات را انتخاب کنید

en: Select Shortcode
fa_IR: کد کوتاه را انتخاب کنید

en: Select User
fa_IR: کاربر را انتخاب کنید

en: Select User Role
fa_IR: نقش کاربر را انتخاب کنید

en: Select User Roles to access DB Manager
fa_IR: برای دسترسی به DB Manager ، User Roles را انتخاب کنید

en: Select User Roles to access WP File Manager
fa_IR: برای دسترسی به WP File Manager ، User Roles را انتخاب کنید

en: Select backup(s) to delete!
fa_IR: پشتیبان گیری (ها) را برای حذف انتخاب کنید!

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
fa_IR: صفحاتی را که می خواهید File Manager را در Frontend نشان دهید ، انتخاب کنید

en: Select theme for Code Editor.
fa_IR: تم برای ویرایشگر کد را انتخاب کنید.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
fa_IR: طرح زمینه را برای ویرایشگر کد انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفاً از <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank "> این پیوند </a> دیدن کنید.

en: Select user role and disable operation.
fa_IR: نقش کاربر را انتخاب کرده و عمل را غیرفعال کنید.

en: Select users and disable operation.
fa_IR: کاربران را انتخاب کنید و عملیات را غیرفعال کنید.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
fa_IR: اعلان ها برای مدیر ارسال شود و سیاهههای مربوط به بارگیری پرونده ذخیره شود؟

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
fa_IR: اعلان ها به مدیر ارسال شود و سیاهههای مربوط به ویرایش پرونده ذخیره شود؟

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
fa_IR: اعلان ها برای مدیر ارسال شود و سیاهههای مربوط به بارگذاری پرونده ذخیره شود؟

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
fa_IR: اعلان ها را به این ایمیل ارسال می کند. <strong> توجه: </ strong> در صورت خالی ماندن ، ایمیل مدیر به طور پیش فرض دریافت می شود.

en: Separate or Private Folder Access
fa_IR: دسترسی به پوشه جداگانه یا خصوصی

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
fa_IR: دسترسی به پوشه جداگانه یا خصوصی <strong> به عنوان مثال wp-content / themes </strong> و غیره

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings - File Manager
fa_IR: تنظیمات - مدیریت فایل

en: Settings not saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره نشد

en: Settings saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: Settings will apply on
fa_IR: تنظیمات در اعمال خواهد شد

en: Shortcode
fa_IR: کد کوتاه

en: Shortcode Generator
fa_IR: ژنراتور کد کوتاه

en: Shortcode Help:
fa_IR: راهنمای کد کوتاه:

en: Shortcode Title
fa_IR: عنوان کد کوتاه

en: Shortcode has been deleted successfully.
fa_IR: کد کوتاه با موفقیت حذف شد

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
fa_IR: کد کوتاه در صفحات انتخاب شده کار خواهد کرد. در زیر برای ویرایش پارامترها راهنما آورده شده است:

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
fa_IR: کد کوتاه با موفقیت حذف شد.

en: Shortcodes
fa_IR: کد کوتاه

en: Showing
fa_IR: در حال نمایش

en: Showing
fa_IR: در حال نمایش

en: Some thing went wrong.
fa_IR: یه چیزی اشتباه پیش رفت

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
fa_IR: با عرض پوزش ، شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Success
fa_IR: موفقیت

en: Table
fa_IR: جدول

en: Table Created Successfully !
fa_IR: جدول با موفقیت ایجاد شد!

en: Table Not Created !
fa_IR: جدول ایجاد نشده است!

en: Table name:&nbsp;
fa_IR: نام جدول:&nbsp;

en: Table records of
fa_IR: رکوردهای جدول از

en: Table:
fa_IR: جدول:

en: Tables
fa_IR: جداول

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
fa_IR: ظاهرا نسخه پشتیبان تهیه شده موفقیت آمیز بوده و اکنون کامل شده است.

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
fa_IR: پسوندهای موجود در گزینه حساس به حروف کوچک هستند و باید بدون داشتن فضای سفید بین آنها با نوار عمودی (|) از هم جدا شوند. به عنوان مثال، php ، PHP

en: Themes
fa_IR: مضامین

en: Themes backup done on date
fa_IR: پشتیبان‌گیری از تم‌ها در تاریخ انجام شد

en: Themes backup done.
fa_IR: پشتیبان گیری تم ها انجام شد.

en: Themes backup failed.
fa_IR: پشتیبان گیری از تم ها ناموفق بود.

en: Themes backup restored successfully.
fa_IR: پشتیبان گیری از مضامین با موفقیت بازیابی شد.

en: Then
fa_IR: سپس

en: There is no changelog available.
fa_IR: هیچ تغییری در دسترس نیست

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
fa_IR: این آدرس برای اهداف اعلان استفاده می شود ، مانند اعلان موضوع / پلاگین.

en: This field can not be empty.
fa_IR: این قسمت نمی تواند خالی باشد

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
fa_IR: این کد کوتاه منقضی شده است. لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
fa_IR: با این کار کد کوتاه موجود به قالب جدید کد کوتاه تبدیل می شود.

en: Time now
fa_IR: ساعت هم اکنون

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
fa_IR: عنوان با این نام از قبل وجود دارد. لطفا عنوان دیگری انتخاب کنید.

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
fa_IR: برای اینکه کاربر خاصی از دسترسی به مدیر پرونده در frontend منع شود ، می توانید کاربران را از لیست انتخاب کنید.

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
fa_IR: برای فعال کردن گزارش ها ، به <a href="admin.php؟page=wp_file_manager_settings "> تب تنظیمات عمومی </a> -> "ارسال اعلان ها به مدیر در بارگذاری پرونده" ، "ارسال اعلان ها به مدیر در بارگیری پرونده" و "" را علامت بزنید. گزینه های "ارسال اعلان ها به مدیر در ویرایش پرونده".

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
fa_IR: برای باز کردن قفل به‌روزرسانی‌ها، لطفاً شناسه سفارش و کلید مجوز خود را در زیر وارد کنید. اگر کلید مجوز ندارید

en: Type
fa_IR: تایپ کنید

en: Type here to search list...
fa_IR: برای جستجوی لیست اینجا را تایپ کنید ...

en: Unable to Update record
fa_IR: امکان بروزرسانی رکورد وجود ندارد

en: Unable to create database backup.
fa_IR: امکان ایجاد پشتیبان از پایگاه داده وجود ندارد.

en: Unable to create new record
fa_IR: ایجاد رکورد جدید امکان پذیر نیست

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
fa_IR: به دلیل مجوزهای سرور، بررسی کننده نحو php را اجرا نمی کند.

en: Unable to install Required libraries.
fa_IR: نصب کتابخانه های مورد نیاز امکان پذیر نیست.

en: Unable to remove backup(s)!
fa_IR: نمی توان نسخه پشتیبان تهیه کرد!

en: Unable to removed backup!
fa_IR: پشتیبان گیری حذف نشد!

en: Unable to removed log(s)!
fa_IR: ثبت (ها) حذف نشد!

en: Unable to restore DB backup.
fa_IR: بازیابی نسخه پشتیبان تهیه DB امکان پذیر نیست.

en: Unable to restore others.
fa_IR: نمی توان دیگران را بازیابی کرد.

en: Unable to restore plugins.
fa_IR: بازیابی افزونه ها امکان پذیر نیست.

en: Unable to restore themes.
fa_IR: بازیابی طرح زمینه ها امکان پذیر نیست.

en: Unable to restore uploads.
fa_IR: بارگیری بارگیری نمی شود.

en: Uncheck all
fa_IR: همه موارد را از حالت انتخاب خارج کنید

en: Unknown update checker status "%s"
fa_IR: وضعیت جستجوگر بروزرسانی ناشناخته  "%s"

en: Update
fa_IR: به روز رسانی

en: Update Shortcode
fa_IR: کد کوتاه را به روز کنید

en: Updated Successfully.
fa_IR: با موفقیت به روز شد.

en: Upload
fa_IR: بارگذاری

en: Uploaded File
fa_IR: پرونده بارگذاری شده

en: Uploaded Files
fa_IR: پرونده های بارگذاری شده

en: Uploads
fa_IR: بارگذاری ها

en: Uploads backup done on date
fa_IR: آپلودهای پشتیبان در تاریخ انجام شد

en: Uploads backup done.
fa_IR: پشتیبان گیری بارگذاری ها انجام شد.

en: Uploads backup failed.
fa_IR: پشتیبان گیری بارگذاری ها انجام نشد.

en: Uploads backup restored successfully.
fa_IR: نسخه پشتیبان بارگذاری با موفقیت بازیابی شد.

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربر

en: User Name
fa_IR: نام کاربری

en: User Restrictions
fa_IR: محدودیت های کاربر

en: User Role Restrictions
fa_IR: محدودیت های کاربر

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
fa_IR: کاربران اکنون می توانند فایل ها و پوشه های Digital Ocean را در FileManager تنها با 1 کلیک نمایش دهند!

en: Value
fa_IR: ارزش

en: View Log
fa_IR: ورود به سیستم

en: View details
fa_IR: دیدن جزئیات

en: WP File Manager
fa_IR: WP مدیر فایل

en: WP File Manager - Backup/Restore
fa_IR: WP File Manager - پشتیبان گیری / بازیابی

en: Welcome
fa_IR: خوش آمدی

en: Welcome Message
fa_IR: پیغام خوشامد

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
fa_IR: پیام خوش آمدگویی در کد کوتاه ظاهری ظاهر می شود.

en: Welcome:
fa_IR: خوش آمدی:

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
fa_IR: وقتی Syntax Checker فعال باشد ، به روزرسانی های کدی که در پرونده های PHP ایجاد می شوند ، از نظر خطاهای نحوی بررسی می شوند. اگر خطای نحوی پیدا شود ، به روزرسانی ها ذخیره نمی شوند و یک جعبه پیام ظاهر می شود که خطای پیدا شده را تعریف می کند. این جستجوگر به شما کمک می کند از مشکلات خرابی وب سایت به دلیل خطاهای نحوی جلوگیری کنید.

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
fa_IR: می توانید از <a href='admin.php؟page=wp_file_manager_existing_shortcodes'> ایجاد کننده کد کوتاه </a> مدیر پرونده کد کوتاه جدید ایجاد کنید.

en: You can select any date format for filemanager modified date.
fa_IR: می توانید هر قالب تاریخ را برای تاریخ اصلاح شده Filemanager انتخاب کنید.

en: You can select any language for File Manager.
fa_IR: می توانید هر زبانی را برای File Manager انتخاب کنید.

en: You can select any language for filemanager.
fa_IR: شما می توانید هر زبان را برای مدیر فایل انتخاب کنید.

en: You can select any theme for File Manager.
fa_IR: می توانید هر تم را برای File Manager انتخاب کنید.

en: You can select any theme for filemanager.
fa_IR: می توانید هر زمینه ای را برای Filemanager انتخاب کنید.

en: You can select any view for File Manager.
fa_IR: می توانید هر نمای برای File Manager را انتخاب کنید.

en: You can select any view for filemanager.
fa_IR: می توانید هر نمای برای Filemanager انتخاب کنید.

en: You don't have permission to access file manager.
fa_IR: شما اجازه دسترسی به مدیر پرونده را ندارید.

en: You don't have permission to access this area.
fa_IR: شما اجازه دسترسی به این منطقه را ندارید.

en: You don't have permission to access this page.
fa_IR: شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: You have not made any changes to be saved.
fa_IR: شما هیچ تغییری ایجاد نکرده اید تا ذخیره شود.

en: Your File Manager PRO Order Details
fa_IR: پرونده مدیریت پرونده شما جزئیات سفارش

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
fa_IR: کد کوتاه شما<span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span>با موفقیت تولید شده است این کد کوتاه را کپی کرده و در صفحات خود جای گذاری کنید.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
fa_IR: تنظیمات کد کوتاه شما با موفقیت به روز شد.

en: click to buy Licence Key
fa_IR: برای خرید کلید مجوز کلیک کنید

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
fa_IR: به عنوان مثال. می توانید "test" را به عنوان نام پوشه ای که در دایرکتوری ریشه قرار دارد قرار دهید ، یا می توانید مسیری را برای پوشه های فرعی مانند "wp-content / plugins" قرار دهید. در صورت خالی یا خالی ماندن ، به تمام پوشه های موجود در دایرکتوری ریشه دسترسی پیدا می کند. اگر * را قرار دهید ، به طور خودکار پوشه های کاربر با نام کاربری آنها ایجاد می شود.

en: entries
fa_IR: ورودی های

en: here
fa_IR: اینجا

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
fa_IR: اکنون با افزونه Digital Ocean سازگار است.

en: is working.
fa_IR: در حال کار است.

en: not saved.
fa_IR: ذخیره نشده است

en: of
fa_IR: از

en: please see details & pricing
fa_IR: لطفا جزئیات و قیمت را ببینید

en: shortcode.
fa_IR: کد کوتاه.

en: to
fa_IR: به

en: to set notification email.
fa_IR: برای تنظیم ایمیل اعلان

en: will show loggedIn user name on frontend.
fa_IR: نام کاربری LoggedIn را در صفحه نمایش نشان می دهد.
