WP File Manager - en to eu translation catalogue (442 entries)

en:  WP File Manager PRO -
eu: WP fitxategi kudeatzailea PRO -

en:  is working.
eu: lanean ari da.

en: &larr; Back
eu: &larr; Itzuli

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
eu: &nbsp; Abisua: mesedez, ez partekatu xehetasun horiek inorekin.

en: (Today)
eu: (Gaur)

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
eu: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Dokumentazioa</a>

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
eu: <strong> Oharra: </strong> Ez du funtzionatuko hautatutako orrialde-editorean Fitxategi-kudeatzailearen kode laburrik erabiltzen baduzu.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
eu: <strong>Oharra:</strong> Ezaugarri hau wp_mail() erabiltzen ari da. Ziurtatu

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
eu: <strong> Gordetzen Mesedez itxaron ... </strong>

en: ADD
eu: GEHITU

en: Access Folder
eu: Sarbidea karpetara

en: Action
eu: Ekintza

en: Actions upon selected backup(s)
eu: Aukeratutako segurtasun kopien gaineko ekintzak

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Add More <strong>+</strong>
eu: Gehitu gehiago <strong>+</strong>

en: Add New
eu: Gehitu berria

en: Add Row
eu: Gehitu errenkada

en: Add rule for User Roles
eu: Gehitu araua Erabiltzaile roletarako

en: Add rule for Users
eu: Gehitu erabiltzaileentzako araua

en: Add-ons
eu: Gehigarriak

en: Addons
eu: Gehigarriak

en: After Content
eu: Edukiaren ondoren

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
eu: Gaitu ondoren, kargatutako irudiak, pdfak eta zip fitxategiak mediateketara ere joango dira.

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
eu: Zakarrontzia gaitu ondoren, zure fitxategiak zakarrontzira joango dira.

en: All
eu: Guztiak

en: All Done
eu: Dena eginda

en: All Shortcodes
eu: Kode labur guztiak

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
eu: Gehitutako mezu elektronikoen eremu guztiak bete behar dira eta baliozko helbide elektronikoa izan behar dute.

en: All done
eu: Dena eginda

en: Allow user roles to access DB Manager.
eu: Utzi erabiltzaile rolak DB kudeatzailea atzitzea.

en: Allow user roles to access WP File Manager.
eu: Baimendu erabiltzaile rolak WP fitxategi kudeatzailea atzitzeko.

en: Allow users to upload file of maximum.
eu: Utzi erabiltzaileei gehienezko fitxategia kargatzeko.

en: Allowed Operations
eu: Onartutako eragiketak

en: Allowed Roles
eu: Onartutako rolak

en: Apply
eu: Aplikatu

en: Archive
eu: Artxiboa

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
eu: Ziur zaude Taula ezabatu nahi duzula? Baliteke ezabatutako taula berreskuratzea. Beraz, mesedez ezabatu arretaz.

en: Are you sure want to delete?
eu: Ziur zaude ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
eu: Ziur zaude ezabatu nahi duzula? Baliteke ezabatutako datuak berreskuratzea. Beraz, mesedez ezabatu arretaz.

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
eu: Ziur zaude Mahaia hustu nahi duzula? Baliteke taula ez berreskuratzea. Beraz, mesedez ezabatu arretaz.

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
eu: Ziur zaude hautatutako segurtasun kopiak kendu nahi dituzula?

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
eu: Ziur zaude hautatutako erregistroak kendu nahi dituzula?

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
eu: Ziur zaude eguneratu nahi duzula? Eguneratze inprimakira birbideratuko zaitu.

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
eu: Ziur zaude hautatutako kode laburrak ezabatu nahi dituzula?

en: Are you sure you want to delete this backup?
eu: Ziur zaude segurtasun kopia hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
eu: Ziur zaude kode labur hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to restore this backup?
eu: Ziur zaude segurtasun kopia hau leheneratu nahi duzula?

en: Attributes
eu: Atributuak

en: Backup Date
eu: Babeskopia-data

en: Backup Now
eu: Babeskopia orain

en: Backup Options:
eu: Babeskopien aukerak:

en: Backup data (click to download)
eu: Babeskopia datuak (egin klik deskargatzeko)

en: Backup files will be under
eu: Babeskopia fitxategiak azpian egongo dira

en: Backup is running, please wait
eu: Babeskopiak martxan daude, itxaron mesedez

en: Backup removed successfully!
eu: Babeskopia behar bezala kendu da!

en: Backup successfully deleted.
eu: Babeskopiak behar bezala ezabatu dira.

en: Backup(s) removed successfully!
eu: Babeskopiak behar bezala kendu dira!

en: Backup/Restore
eu: Babeskopia/Berreskuratu

en: Ban User IDs
eu: Debekatu erabiltzaile IDak

en: Before Content
eu: Edukiaren aurretik

en: Body
eu: Gorputza

en: Box
eu: Kutxa

en: Browse
eu: Arakatu

en: Bulk Actions
eu: Ekintza handiak

en: Buy Now
eu: Erosi orain

en: Cancel
eu: Utzi

en: Check all
eu: Begiratu guztiak

en: Check for updates
eu: Begiratu eguneratzeak

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
eu: Markatu fitxategiak deskargatzeko jakinarazpenak baimentzeko. Posta administratzaileari bidaliko zaio. Egin klik

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
eu: Markatu fitxategiak editatzeko jakinarazpenak baimentzeko. Posta administratzaileari bidaliko zaio. Egin klik

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
eu: Markatu fitxategiak kargatzeko jakinarazpenak baimentzeko. Posta administratzaileari bidaliko zaio. Egin klik

en: Check to allow fullscreen code editor
eu: Begiratu pantaila osoko kode editorea baimentzeko

en: Check to disable Database Manager.
eu: Markatu datu-basearen kudeatzailea desgaitzeko.

en: Check to disable Local File System in File Manager.
eu: Markatu Tokiko fitxategi sistema fitxategi kudeatzailean desgaitzeko.

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
eu: Egiaztatu ongietorri-mezua desgaitzeko frontend-eko kode laburretan.

en: Choose Shortcode
eu: Aukeratu Shortcode

en: Click here to purchase now
eu: Egin klik hemen orain erosteko

en: Click here to verify
eu: Egin klik hemen egiaztatzeko

en: Click to Add Rules
eu: Egin klik Arauak gehitzeko

en: Click to create new shortcode
eu: Egin klik kode labur berria sortzeko

en: Click to get list of all shortcodes
eu: Egin klik kode labur guztien zerrenda lortzeko

en: Click to go back to the shortcode generator
eu: Egin klik kode laburren sorgailura itzultzeko

en: Code Editor
eu: Kode editorea

en: Code editor allow fullscreen?
eu: Kode editoreak pantaila osoa baimendu nahi duzu?

en: Collation
eu: Kolazio

en: Column
eu: Zutabea

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Confirm
eu: Berretsi

en: Congratulations. License Verified Successfully.
eu: Zorionak. Lizentzia behar bezala egiaztatu da.

en: Copied
eu: Kopiatuta

en: Copied to clipboard
eu: Arbelera kopiatu da

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
eu: Kopiatu goiko iragazkiaren kodea eta itsatsi zure gaiaren functions.php fitxategian edo zure plugin fitxategian kode laburren balioak zure eskakizunen arabera pertsonalizatzeko.

en: Copy to clipboard
eu: Kopiatu arbelera

en: Couldn't write to file.
eu: Ezin izan da fitxategian idatzi.

en: Create New Table
eu: Sortu taula berria

en: Currently no backup(s) found.
eu: Une honetan ez da babeskopiarik aurkitu.

en: Customize Shortcode
eu: Pertsonalizatu kode laburra

en: Cut
eu: Ebaki

en: DB Manager
eu: DB kudeatzailea

en: DELETE FILES
eu: EZABATU FITXATEGIAK

en: Database Backup
eu: Datu basearen babeskopia

en: Database backup done on date
eu: Datu-basearen babeskopia egunean egin da

en: Database backup done.
eu: Datu-basearen babeskopia egin da.

en: Database backup restored successfully.
eu: Datu basearen segurtasun kopia behar bezala berrezarri da.

en: Database:
eu: Datu basea:

en: Date
eu: Data

en: Date Format
eu: Data formatua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Default:
eu: Lehenetsia:

en: Default: After Content
eu: Lehenetsia: Edukiaren ondoren

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Delete All Selected
eu: Ezabatu hautatutako guztiak

en: Delete Table
eu: Ezabatu taula

en: Deleted Successfully!
eu: Arrakastaz ezabatu da!

en: Deleted successfully
eu: Ondo ezabatu da

en: Deselect
eu: Desautatu

en: Digital Ocean
eu: Ozeano Digitala

en: Disable Context Menu
eu: Desgaitu testuinguru menua

en: Disable Database Manager ?
eu: Datu base kudeatzailea desgaitu?

en: Disable Local File System ?
eu: Tokiko fitxategi sistema desgaitu?

en: Disable Operations
eu: Desgaitu operazioak

en: Disable Toolbar
eu: Desgaitu tresna-barra

en: Disable Toolbar and Context Menu
eu: Desgaitu tresna-barra eta testuinguru menua

en: Disable Welcome Message?
eu: Ongi etorri mezua desgaitu?

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
eu: Desgaitu edo debekatu WP fitxategi kudeatzailearen eragiketak erabiltzaileen roletara

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
eu: Desgaitu edo banatu WP fitxategi kudeatzailea Erabiltzaileei eragiketak

en: Dismiss this notice.
eu: Baztertu ohar hau.

en: Display File Manager ?
eu: Fitxategi kudeatzailea bistaratu?

en: Download
eu: Deskargatu

en: Download All
eu: Deskargatu Guztiak

en: Downloaded Files
eu: Deskargatutako fitxategiak

en: Drop
eu: Tanta

en: Duplicate
eu: Bikoiztu

en: Edit
eu: Editatu

en: Edited Files
eu: Editatutako fitxategiak

en: Email Addresses
eu: Helbide elektronikoak

en: Email Notifications
eu: Posta elektroniko bidezko jakinarazpenak

en: Empty
eu: Hutsik

en: Empty Table
eu: Mahai hutsa

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
eu: Gaitu "Txertatu fitxategi kudeatzailearen kode laburra" botoia Eduki editorearekin?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
eu: Gaitu "Txertatu fitxategi kudeatzailearen kode laburra" botoia edizio orrialdearen pantailan editorea klasikoarekin.

en: Enable Files Upload to Media Library?
eu: Multimedia liburutegian fitxategiak kargatu nahi dituzu?

en: Enable Syntax Checker?
eu: Sintaxi egiaztatzailea gaitu?

en: Enable Trash?
eu: Zaborrontzia gaitu nahi duzu?

en: Enable?
eu: Gaitu?

en: English
eu: Ingelesa

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
eu: Sartu <strong>Ezkutatu</strong> nahi dituzun karpeta edo fitxategien bideak, adibidez wp-content / themes | wp-content / plugins.

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
eu: Idatzi blokeatu nahi dituzun fitxategi luzapenak. <strong> Adib .php | .png | .css</strong> etab

en: Enter shortcode title
eu: Idatzi kode laburren izenburua

en: Error
eu: Errorea

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
eu: Errorea kode laburra sortzean. Kode labur baliogabea.

en: Error occured while deleting a record.
eu: Errore bat gertatu da erregistro bat ezabatzean.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
eu: Errorea: Ezin da babeskopia berrezarri datu-basearen babeskopia tamaina handikoa delako. Mesedez, saiatu Hobespenen ezarpenetatik onartutako Gehienezko tamaina handitzen.

en: Example:
eu: Adibidez:

en: Existing Backup(s)
eu: Dauden segurtasun kopiak

en: Existing Shortcode
eu: Lehendik dagoen kode laburra

en: Existing Shortcode(s)
eu: Dauden kode laburrak

en: Export Database
eu: Esportatu datu basea

en: Extract
eu: Atera

en: File
eu: Fitxategia

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
eu: File Manager PRO - Mesedez, sartu zure eskaeraren xehetasunak behean. Hala ez bada

en: File Manager Pro Update
eu: File Manager Pro eguneratzea

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
eu: Fitxategi kudeatzailearen erro bidea, zure aukeraren arabera alda dezakezu.

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
eu: Fitxategi kudeatzaileak karpeta bide honetara sartuko da. Bestela, root direktorioa sartuko da. <strong> Adibidez, wp-content / plugins </strong>. <br><strong>Oharra: </strong> Erabiltzaile rol guztietarako balioko du.

en: File doesn't exist to download.
eu: Ez dago fitxategia deskargatzeko.

en: FileManager
eu: Fitxategi-kudeatzailea

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Files Backup
eu: Fitxategien babeskopia

en: Files Download Notifications
eu: Fitxategiak deskargatzeko jakinarazpenak

en: Files Downloaded
eu: Deskargatutako fitxategiak

en: Files Edit Notifications
eu: Fitxategiak editatu jakinarazpenak

en: Files Modified or Edited
eu: Fitxategiak aldatu edo editatu

en: Files Upload Notifications
eu: Fitxategiak kargatzeko jakinarazpenak

en: Files Uploaded
eu: Kargatutako fitxategiak

en: Files View
eu: Fitxategien ikuspegia

en: First
eu: Lehenengoa

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
eu: Eragiketa guztietarako eta eragiketa batzuk baimentzeko zerrendako eragiketen izena aukeratu dezakezu.

en: From existing shortcode
eu: Lehendik dagoen kode laburretik

en: Frontend Access
eu: Frontend sarbidea

en: General
eu: Orokorra

en: Generate New Shortcode
eu: Sortu kode labur berria

en: Generate New Shortcode from existing one
eu: Sortu kode labur berria lehendik dagoenetik

en: Generate Shortcode
eu: Sortu kode laburra

en: Hide Files
eu: Ezkutatu fitxategiak

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
eu: Ezkutatu fitxategiak sarbide karpetatik adibidez. test1, karpeta / test2 etab

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
eu: Ezkutatu fitxategiak sarbide karpetatik adibidez. wp-content / plugins, wp-config.php etab

en: Host:
eu: Ostalaria:

en: Icon
eu: Ikonoa

en: If User is
eu: Erabiltzailea bada

en: If User role is
eu: Erabiltzaile rola bada

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Info
eu: Informazioa

en: Insert
eu: Txertatu

en: Insert File Manager Shortcode
eu: Txertatu Fitxategi kudeatzailearen kode laburra

en: Installed
eu: Instalatua

en: Invalid Licence Key
eu: Lizentzia-gako baliogabea

en: Invalid Security Code.
eu: Segurtasun kodea baliogabea.

en: Invalid security key!
eu: Segurtasun gako baliogabea!

en: Invalid security token!
eu: Segurtasun token baliogabea!

en: Invalid shortcode!
eu: Kode labur baliogabea!

en: Invert select
eu: Alderantzikatu hautatu

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
eu: Erabiliko duzun kode laburra identifikatu behar da.

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
eu: Rol guztiak fitxategi-kudeatzailean frontendean sartzeko baimena emango du. Guztiak erabilgarri dauden erabiltzaile rol guztiei aplikatuko zaizkie.

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
eu: Hemen aipatutako fitxategiak eta karpeta ezkutatuko ditu. <br><strong>Oharra:</strong> Aukera honek maiuskulak eta minuskulak bereizten ditu eta komaz (,) bereizita egon behar da haien artean espazio zuririk izan gabe.

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
eu: Hemen aipatutako fitxategiak eta karpeta ezkutatuko ditu. Oharra: aukera honek maiuskulak eta minuskulak bereizten ditu eta komaz (,) bereizita egon behar da bien artean espazio zuririk izan gabe.

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
eu: Komaz aipatutako fitxategiak blokeatuko ditu haien artean espazio zuririk gabe. ".Php, .css, .js" eta abar bezalakoak blokea ditzakezu<br><span class="highlighted"><strong>Oharra: </strong> Aukerako luzapenek maiuskulak eta minuskulak bereizten dituzte eta koma izan behar dute (,) bereizita haien artean espazio zuririk izan gabe. adibidez php, PHP </span>

en: It will overide "Private Folder Access" settings
eu: "Karpeta pribatuko sarbidea" ezarpenak gainidatziko ditu

en: LICENCE KEY *
eu: LIZENTZIA GAKOA *

en: Last
eu: Azkena

en: Last Log Message
eu: Azken erregistro mezua

en: Length/Values
eu: Luzera / Balioak

en: License Key:
eu: Lizentzia gakoa:

en: List
eu: Zerrenda

en: Lock Extensions
eu: Blokeatu luzapenak

en: Log(s) removed successfully!
eu: Egunkariak behar bezala kendu dira!

en: Logged in users
eu: Saioa hasi duten erabiltzaileak

en: Logs
eu: Erregistroak

en: Make Directory
eu: Egin direktorioa

en: Make File
eu: Egin fitxategia

en: Maximum Upload Size
eu: Kargatzeko gehieneko tamaina

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
eu: Onartutako gehienezko tamaina datu-basearen babeskopia leheneratzeko unean.

en: Missing Table Name in the form!
eu: Taularen izena falta da formularioan!

en: Missing backup id.
eu: Babeskopiaren IDa falta da.

en: Missing parameter type.
eu: Parametro mota falta da.

en: Missing required parameters.
eu: Beharrezko parametroak falta dira.

en: Missing value in the form!
eu: Balioa falta da formularioan!

en: Mobile
eu: Mugikorra

en: More information about %s
eu: %s ri buruzko informazio gehiago

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
eu: Anitza barra bertikalarekin bereizita (|).

en: Name
eu: Izena

en: New Record Created
eu: Disko berria sortu da

en: Next
eu: Hurrengoa

en: No Records Found!
eu: Ez da erregistrorik aurkitu!

en: No log message
eu: Ez dago egunkari mezurik

en: No log(s) found!
eu: Ez da egunkaririk aurkitu!

en: No logs found!
eu: Ez da egunkaririk aurkitu!

en: No shortcode found
eu: Ez da kode laburrik aurkitu

en: Non logged in users
eu: Saioa hasi gabeko erabiltzaileak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Not Deleted!
eu: Ezabatu gabe!

en: Note:
eu: Ohar:

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
eu: Oharra: plugin hau dagoeneko erosi baduzu, egiaztatu zure posta elektronikoa. Mezu elektroniko bat jaso behar duzu zure posta elektronikoan eskaeraren xehetasunak dituena, ez baduzu mezu elektronikorik jaso. Mesedez, jarri gurekin harremanetan <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a> helbidean

en: Nothing selected for backup
eu: Ez da ezer hautatu babeskopia egiteko

en: Nothing selected for backup.
eu: Ez da ezer hautatu babeskopia egiteko.

en: Notification Email
eu: Jakinarazpen posta elektronikoa

en: Null
eu: Nulo

en: ORDER ID (#) *
eu: ESKAERA IDa (#) *

en: Ok
eu: Ados

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
eu: Aupa! Gauza batzuk gaizki atera dira! Saiatu berriro mesedez.

en: Order Details
eu: Eskaeraren xehetasunak

en: Order ID:
eu: Eskaeraren IDa:

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
eu: Beste batzuk (wp-content barruan aurkitutako beste edozein direktorio)

en: Others backup done on date
eu: Beste batzuen babeskopia datan egina

en: Others backup done.
eu: Beste kopia batzuk egin dira.

en: Others backup failed.
eu: Beste batzuek segurtasun kopia huts egin dute.

en: Others backup restored successfully.
eu: Beste segurtasun kopia batzuk ongi zaharberritu dira.

en: Paste
eu: Itsatsi

en: Paste the shortcode here
eu: Itsatsi kode laburra hemen

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
eu: Itsatsi erabiltzen ari zaren kode laburra zure orrian / mezuan

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
eu: Wp-content / uploads bistaratzeko karpetaren bidea

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
eu: Mesedez, aldatu hau arretaz. Bide okerrak fitxategi kudeatzailearen plugina jaistera eraman dezake.

en: Please check your email for Licence Key.
eu: Mesedez, begiratu zure posta elektronikoa Lizentzia-gakoa ikusteko.

en: Please check your email for Order ID.
eu: Mesedez, egiaztatu zure posta elektronikoa eskaeraren IDa ikusteko.

en: Please choose at least one user role.
eu: Aukeratu gutxienez erabiltzaile rol bat.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
eu: Mesedez, handitu eremuaren balioa babeskopia leheneratzeko unean errore-mezua jasotzen ari bazara.

en: Please login to access file manager.
eu: Mesedez, hasi saioa fitxategi kudeatzailera sartzeko.

en: Please select atleast one shortcode from the list.
eu: Mesedez, hautatu gutxienez kode labur bat zerrendatik.

en: Please select delete action!
eu: Mesedez, hautatu ezabatu ekintza!

en: Please select log(s) to delete!
eu: Mesedez, hautatu ezabatzeko erregistroak!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
eu: Mesedez, hautatu erabiltzailea aurrez gehitutako arautik, berria gehitu aurretik!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
eu: Mesedez, hautatu erabiltzailea gehitutako erabiltzaileen murrizketa arauan gorde aurretik.

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
eu: Mesedez, hautatu erabiltzaile-rola aurretik gehitutako arautik berria gehitu aurretik!

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
eu: Mesedez, hautatu erabiltzailearen rola gehitutako erabiltzailearen rola murrizteko arauan gorde aurretik.

en: Plugins
eu: Pluginak

en: Plugins backup done on date
eu: Pluginen babeskopia datan egin da

en: Plugins backup done.
eu: Pluginen babeskopia egin da.

en: Plugins backup failed.
eu: Pluginen segurtasun kopiak huts egin du.

en: Plugins backup restored successfully.
eu: Pluginen segurtasun kopia behar bezala berrezarri da.

en: Preferences
eu: Lehentasunak

en: Preferences - File Manager
eu: Hobespenak - Fitxategi kudeatzailea

en: Prev
eu: Aurrekoa

en: Public Root Path
eu: Erro Publikoa

en: RESTORE FILES
eu: FITXATEGIAK BERRESKURATU

en: Read More
eu: Irakurri gehiago

en: Record
eu: Grabatu

en: Record.
eu: Grabatu.

en: Remove
eu: Kendu

en: Rename
eu: Aldatu izena

en: Required libraries installed successfully.
eu: Beharrezko liburutegiak behar bezala instalatu dira.

en: Reset
eu: Berrezarri

en: Resize
eu: Aldatu tamaina

en: Restore
eu: Berreskuratu

en: Restore is running, please wait
eu: Berreskuratzea martxan dago, itxaron mesedez

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
eu: Mugatu luzapenak, adibidez. .php, .css EDO php, css

en: Root directory
eu: Erro direktorioa

en: SUCCESS
eu: ARRAKASTA

en: Save
eu: Gorde

en: Save Changes
eu: Aldaketak gorde

en: Saving please wait...
eu: Gordetzen mesedez itxaron ...

en: Search
eu: Bilatu

en: Security Issue.
eu: Segurtasun Arazoa.

en: Security token mismatch
eu: Segurtasun-token bat ez datoz

en: Select All
eu: Hautatu guztiak

en: Select File Manager Language
eu: Aukeratu Fitxategi kudeatzailearen hizkuntza

en: Select File Manager Theme
eu: Aukeratu Fitxategi kudeatzailearen gaia

en: Select Filemanager Language
eu: Aukeratu Filemanager hizkuntza

en: Select Filemanager Theme
eu: Aukeratu Filemanager Gaia

en: Select Pages
eu: Aukeratu orrialdeak

en: Select Shortcode
eu: Aukeratu Shortcode

en: Select User
eu: Aukeratu Erabiltzailea

en: Select User Role
eu: Aukeratu Erabiltzaile rola

en: Select User Roles to access DB Manager
eu: Aukeratu Erabiltzaile rolak DB kudeatzailean sartzeko

en: Select User Roles to access WP File Manager
eu: Aukeratu Erabiltzaile rolak WP fitxategi kudeatzailera sartzeko

en: Select backup(s) to delete!
eu: Aukeratu ezabatu beharreko segurtasun kopiak!

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
eu: Hautatu Frontend-en Fitxategi kudeatzailea erakutsi nahi duzun orrialdeak

en: Select theme for Code Editor.
eu: Aukeratu Kode editorearen gaia.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
eu: Aukeratu Kode editorearen gaia. Informazio gehiagorako, bisitatu <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank"> esteka hau </a>.

en: Select user role and disable operation.
eu: Aukeratu erabiltzailearen rola eta desgaitu eragiketa.

en: Select users and disable operation.
eu: Aukeratu erabiltzaileak eta desgaitu eragiketa.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
eu: Jakinarazpenak administratzaileari bidali eta fitxategiak deskargatzean erregistroak gorde?

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
eu: Jakinarazpenak bidali nahi dizkiozu administratzaileari eta fitxategiak aldatzean erregistroak gorde?

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
eu: Jakinarazpenak bidali nahi dizkiozu administratzaileari eta fitxategiak kargatzean erregistroak gorde?

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
eu: Jakinarazpenak mezu elektroniko honetara bidaltzen ditu. <strong>Oharra:</strong> honek administratzailearen mezu elektronikoa hartuko du lehenespenez hutsik mantentzen bada.

en: Separate or Private Folder Access
eu: Karpeta sarbide bereizia edo pribatua

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
eu: Karpeta berezi edo pribatuetarako sarbidea<strong>adibidez wp-edukia/gaiak</strong>etab.

en: Settings
eu: ezarpenak

en: Settings - File Manager
eu: Ezarpenak - Fitxategi kudeatzailea

en: Settings not saved.
eu: Ezarpenak ez dira gorde.

en: Settings saved.
eu: Ezarpenak gorde dira.

en: Settings will apply on
eu: Ezarpenak aktibatuko dira

en: Shortcode
eu: Kode laburra

en: Shortcode Generator
eu: Shortcode Sortzailea

en: Shortcode Help:
eu: Shortcode Laguntza:

en: Shortcode Title
eu: Shortcode Izenburua

en: Shortcode has been deleted successfully.
eu: Kode laburra behar bezala ezabatu da.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
eu: Kode laburrak hautatutako orrietan funtzionatuko du. Laguntza ematen da jarraian parametroak editatzeko:

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
eu: Kode laburrak ongi ezabatu dira.

en: Shortcodes
eu: Kode laburrak

en: Showing
eu: Erakusten

en: Showing
eu: Erakusten

en: Some thing went wrong.
eu: Gauzaren bat gaizki joan da.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
eu: Barkatu, ez duzu orrialde honetan sartzeko baimenik.

en: Subject
eu: Gaia

en: Success
eu: Arrakasta

en: Table
eu: Taula

en: Table Created Successfully !
eu: Taula ongi sortu da!

en: Table Not Created !
eu: Taula ez da sortu!

en: Table name:&nbsp;
eu: Taularen izena:&nbsp;

en: Table records of
eu: Taularen erregistroak

en: Table:
eu: Taula:

en: Tables
eu: Mahaiak

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
eu: Badirudi babeskopiak arrakasta izan duela eta amaitu dela.

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
eu: Aukeraren luzapenek maiuskulak eta minuskulak bereizten dituzte eta barra bertikalaren bidez bereiztu behar dira (|) haien artean tarte zuririk izan gabe. adibidez php, PHP

en: Themes
eu: Gaiak

en: Themes backup done on date
eu: Gaien babeskopia datan egina

en: Themes backup done.
eu: Gaien babeskopia egin da.

en: Themes backup failed.
eu: Gaien segurtasun kopiak huts egin du.

en: Themes backup restored successfully.
eu: Gaien segurtasun kopia behar bezala berrezarri da.

en: Then
eu: Ondoren

en: There is no changelog available.
eu: Ez dago aldaketen egunkari erabilgarririk.

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
eu: Helbide hau jakinarazpenetarako erabiltzen da, adibidez, gaiaren / pluginaren jakinarazpena.

en: This field can not be empty.
eu: Eremu hau ezin da hutsik egon.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
eu: Shortcode hau iraungi egin da. Mesedez, jarri harremanetan guneko administratzailearekin.

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
eu: Horrela, lehendik dagoen kode laburra formatu berrira bihurtuko da.

en: Time now
eu: Ordua

en: Title
eu: Izenburua

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
eu: Izen hau duen izenburua dagoeneko badago. Mesedez, aukeratu beste izenburu bat.

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
eu: Erabiltzaile espezifikoak frontend-eko fitxategi kudeatzailera sartzea debekatzeko, zerrendako erabiltzaileak aukeratu ditzakezu.

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
eu: Erregistroak gaitzeko, joan <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings"> Ezarpen orokorren fitxa </a> -> Markatu "Bidali jakinarazpenak administratzaileari fitxategia kargatzean", "Bidali jakinarazpenak administratzaileari fitxategia deskargatzean" eta "Bidali jakinarazpenak administratzaileari fitxategia editatzean" aukerak.

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
eu: Eguneraketak desblokeatzeko, idatzi zure eskaeraren IDa eta lizentzia-gakoa behean. Lizentzia-gakorik ez baduzu

en: Type
eu: Mota

en: Type here to search list...
eu: Idatzi hemen bilaketa zerrendan ...

en: Unable to Update record
eu: Ezin da eguneratu erregistroa

en: Unable to create database backup.
eu: Ezin da datu basearen segurtasun kopia sortu.

en: Unable to create new record
eu: Ezin da erregistro berria sortu

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
eu: Ezin da php sintaxi-zuzentzailea exekutatu zerbitzariaren baimenengatik.

en: Unable to install Required libraries.
eu: Ezin dira beharrezko liburutegiak instalatu.

en: Unable to remove backup(s)!
eu: Ezin dira segurtasun kopiak kendu!

en: Unable to removed backup!
eu: Ezin da kendu babeskopia!

en: Unable to removed log(s)!
eu: Ezin dira egunkariak kendu!

en: Unable to restore DB backup.
eu: Ezin da DB babeskopia leheneratu.

en: Unable to restore others.
eu: Ezin dira beste batzuk leheneratu.

en: Unable to restore plugins.
eu: Ezin dira pluginak leheneratu.

en: Unable to restore themes.
eu: Ezin dira gaiak leheneratu.

en: Unable to restore uploads.
eu: Ezin dira kargak leheneratu.

en: Uncheck all
eu: Desmarkatu guztiak

en: Unknown update checker status "%s"
eu: Eguneratze egiaztatzaile "%s" egoera ezezaguna

en: Update
eu: Eguneratu

en: Update Shortcode
eu: Eguneratu kode laburra

en: Updated Successfully.
eu: Ongi eguneratu da.

en: Upload
eu: Kargatu

en: Uploaded File
eu: Kargatutako fitxategia

en: Uploaded Files
eu: Kargatutako fitxategiak

en: Uploads
eu: Kargak

en: Uploads backup done on date
eu: Kargatzen babeskopia datan egina

en: Uploads backup done.
eu: Kargatutako segurtasun kopia egin da.

en: Uploads backup failed.
eu: Ezin izan da kargatzearen segurtasun kopia egin.

en: Uploads backup restored successfully.
eu: Kargak babeskopiak behar bezala berrezarri dira.

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: User Name
eu: Erabiltzaile izena

en: User Restrictions
eu: Erabiltzaileen murriztapenak

en: User Role Restrictions
eu: Erabiltzaile rolen mugak

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
eu: Erabiltzaileek orain Digital Ocean fitxategiak eta karpetak bistara ditzakete FileManager-en klik bakarrean!

en: Value
eu: Balioa

en: View Log
eu: Ikusi erregistroa

en: View details
eu: Xehetasunak ikusi

en: WP File Manager
eu: WP fitxategi kudeatzailea

en: WP File Manager - Backup/Restore
eu: WP Fitxategi Kudeatzailea - Babeskopia / Berreskuratu

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Welcome Message
eu: Ongi etorri mezua

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
eu: Ongietorri mezua frontend laburrean agertuko da.

en: Welcome:
eu: Ongi etorri:

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
eu: Sintaxi zuzentzailea gaituta dagoenean, PHP fitxategietan egiten ari diren kodeen eguneratzeak sintaxi akatsik dauden egiaztatuko da. Sintaxi errore bat aurkitzen bada, eguneratzeak ez dira gordeko eta aurkitutako akatsa definituko duen mezu koadro bat agertuko da. Egiaztatzaile honek sintaxi akatsengatik webgunearen geldialdiak saihesten lagunduko du.

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
eu: Fitxategi-kudeatzailearen <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'> Kode laburren sortzailea </a> kode laburrak sor ditzakezu.

en: You can select any date format for filemanager modified date.
eu: Fitxategi kudeatzailea aldatutako datarako edozein data formatu hauta dezakezu.

en: You can select any language for File Manager.
eu: Fitxategi kudeatzailerako edozein hizkuntza hauta dezakezu.

en: You can select any language for filemanager.
eu: Filemanager-erako edozein hizkuntza hauta dezakezu.

en: You can select any theme for File Manager.
eu: Fitxategi kudeatzailearentzako edozein gai hauta dezakezu.

en: You can select any theme for filemanager.
eu: Filemanager-erako edozein gai hauta dezakezu.

en: You can select any view for File Manager.
eu: Fitxategi kudeatzailearentzako edozein ikuspegi hauta dezakezu.

en: You can select any view for filemanager.
eu: Fitxategi kudeatzailearentzako edozein ikuspegi hauta dezakezu.

en: You don't have permission to access file manager.
eu: Ez duzu baimenik fitxategi kudeatzailea atzitzeko.

en: You don't have permission to access this area.
eu: Ez duzu baimenik eremu honetara sartzeko.

en: You don't have permission to access this page.
eu: Ez duzu orri honetara sartzeko baimenik.

en: You have not made any changes to be saved.
eu: Ez duzu gordetzeko aldaketarik egin.

en: Your File Manager PRO Order Details
eu: Zure File Manager PRO eskaera xehetasunak

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
eu: Zure shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>% s</span> behar bezala sortu da. Kopiatu kode labur hau eta itsatsi zure orrietan.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
eu: Kode laburren ezarpenak behar bezala eguneratu dira.

en: click to buy Licence Key
eu: egin klik Lizentzia-gakoa erosteko

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
eu: Adib. "Test" jar dezakezu karpetako izen gisa erro direktorioan edo azpikarpeten bidea eman dezakezu "wp-content / plugins" bezala. Hutsik edo hutsik uzten baduzu root direktorioko karpeta guztietara sartuko da. * Jartzen baduzu, automatikoki sortuko ditu erabiltzaileen karpetak erabiltzaile-izenarekin.

en: entries
eu: sarrerak

en: here
eu: hemen

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
eu: Orain Digital Ocean gehigarriarekin bateragarria da.

en: is working.
eu: lanean ari da.

en: not saved.
eu: ez gordeta.

en: of
eu: de

en: please see details & pricing
eu: mesedez ikusi xehetasunak eta prezioak

en: shortcode.
eu: kode laburra.

en: to set notification email.
eu: jakinarazpen-posta elektronikoa ezartzeko.

en: will show loggedIn user name on frontend.
eu: LoggedIn erabiltzaile-izena erakutsiko du frontend-ean.
