WP File Manager - en to et translation catalogue (442 entries)

en:  WP File Manager PRO -
et: WP failihaldur PRO -

en:  is working.
et: töötab.

en: &larr; Back
et: &larr; tagasi

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
et: &nbsp; Hoiatus. Ärge jagage neid üksikasju kellelegi.

en: (Today)
et: (Täna)

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
et: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Dokumentatsioon</a>

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
et: <strong>Märkus.</strong> See ei toimi, kui juba kasutate valitud lehetoimetuses mõnda failihalduri lühikoodi.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
et: <strong>Märkus.</strong> See funktsioon kasutab funktsiooni wp_mail(), veenduge

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
et: <strong> Salvestamine Palun oodake ... </strong>

en: ADD
et: LISAMA

en: Access Folder
et: Juurdepääs kaustale

en: Action
et: Tegevus

en: Actions upon selected backup(s)
et: Toimingud valitud varukoopia (te) ga

en: Activate
et: Aktiveerige

en: Add
et: Lisama

en: Add More <strong>+</strong>
et: Lisage veel <strong>+</strong>

en: Add New
et: Lisa uus

en: Add Row
et: Lisa rida

en: Add rule for User Roles
et: Kasutajarollide reegli lisamine

en: Add rule for Users
et: Lisa reegel kasutajatele

en: Add-ons
et: Lisandmoodulid

en: Addons
et: Mobiilne

en: After Content
et: Pärast sisu

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
et: Pärast selle lubamist lähevad üleslaaditud pildid, pdf-failid ja ZIP-failid ka meediumiteeki.

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
et: Pärast prügikasti lubamist lähevad teie failid prügikasti.

en: All
et: kõiki

en: All Done
et: Kõik tehtud

en: All Shortcodes
et: Kõik lühikoodid

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
et: Kõik lisatud meiliväljad peavad olema täidetud ja neil peaks olema kehtiv e-posti aadress.

en: All done
et: Kõik tehtud

en: Allow user roles to access DB Manager.
et: Luba kasutajarollidel pääseda juurde DB Managerile.

en: Allow user roles to access WP File Manager.
et: Luba kasutajarollidel pääseda juurde WP-failihaldurile.

en: Allow users to upload file of maximum.
et: Lubage kasutajatel faili üles laadida maksimaalselt.

en: Allowed Operations
et: Lubatud toimingud

en: Allowed Roles
et: Lubatud rollid

en: Apply
et: Rakenda

en: Archive
et: Arhiiv

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
et: Kas soovite kindlasti tabeli kustutada? Kustutatud tabelit ei pruugita taastada. Nii et palun kustutage hoolikalt.

en: Are you sure want to delete?
et: Kas soovite kindlasti kustutada?

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
et: Kas soovite kindlasti kustutada? Kustutatud andmeid ei pruugi taastada. Nii et palun kustutage hoolikalt.

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
et: Kas soovite kindlasti tabeli tühjendada? Tabelit ei pruugi taastada. Nii et palun kustutage hoolikalt.

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
et: Kas soovite kindlasti valitud varukoopia (d) eemaldada?

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
et: Kas soovite kindlasti valitud logi (d) eemaldada?

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
et: Kas soovite kindlasti värskendada? See suunab teid värskendusvormile.

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
et: Kas soovite kindlasti valitud lühikoodi kustutada?

en: Are you sure you want to delete this backup?
et: Kas soovite kindlasti selle varukoopia kustutada?

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
et: Kas olete kindel, et soovite selle lühikoodi kustutada?

en: Are you sure you want to restore this backup?
et: Kas olete kindel, et soovite selle varukoopia taastada?

en: Attributes
et: Kommentaarid

en: Backup Date
et: Varundamise kuupäev

en: Backup Now
et: Varunda kohe

en: Backup Options:
et: Varundamisvalikud:

en: Backup data (click to download)
et: Varukoopiad (klõpsake allalaadimiseks)

en: Backup files will be under
et: Varundusfailid on all

en: Backup is running, please wait
et: Varundamine töötab, palun oota

en: Backup removed successfully!
et: Varukoopia eemaldamine õnnestus!

en: Backup successfully deleted.
et: Varundamine on edukalt kustutatud.

en: Backup(s) removed successfully!
et: Varukoopia (de) eemaldamine õnnestus!

en: Backup/Restore
et: Varundamine/taastamine

en: Ban User IDs
et: Kasutajatunnuste keelamine

en: Before Content
et: Enne sisu

en: Body
et: Keha

en: Box
et: Kast

en: Browse
et: Sirvige

en: Bulk Actions
et: Hulgitoimingud

en: Buy Now
et: Osta kohe

en: Cancel
et: Tühista

en: Check all
et: Kontrollige kõiki

en: Check for updates
et: Kontrolli kas uuendused on saadaval

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
et: Märkige failide allalaadimise teatiste lubamiseks. Post saadetakse administraatorile. Klõpsake

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
et: Märkige faili muutmise märguannete lubamiseks. Post saadetakse administraatorile. Klõpsake

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
et: Märkige failide üleslaadimise märguannete lubamiseks. Post saadetakse administraatorile. Klõpsake

en: Check to allow fullscreen code editor
et: Märkige ruut, et lubada täisekraani koodiredaktorit

en: Check to disable Database Manager.
et: Märkige see andmebaasihalduri keelamiseks.

en: Check to disable Local File System in File Manager.
et: Märkige see, et keelata failihalduris kohalik failisüsteem.

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
et: Märgistage, et keelata tervitussõnum kasutajaliidese lühikoodidel.

en: Choose Shortcode
et: Valige Lühikood

en: Click here to purchase now
et: Kohe ostmiseks klõpsake siin

en: Click here to verify
et: Kinnitamiseks klõpsake siin

en: Click to Add Rules
et: Reeglite lisamiseks klõpsake

en: Click to create new shortcode
et: Klõpsake uue lühikoodi loomiseks

en: Click to get list of all shortcodes
et: Klõpsake kõigi lühikoodide loendi saamiseks

en: Click to go back to the shortcode generator
et: Klõpsake lühikoodigeneraatori juurde naasmiseks

en: Code Editor
et: Koodiredaktor

en: Code editor allow fullscreen?
et: Koodiredaktor lubada täisekraani?

en: Collation
et: Sortimine

en: Column
et: Veerg

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Confirm
et: Kinnitage

en: Congratulations. License Verified Successfully.
et: Palju õnne. Litsentsi kinnitamine õnnestus.

en: Copied
et: Kopeeritud

en: Copied to clipboard
et: Kopeeritud lõikelauale

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
et: Kopeerige filtrikoodi kohal ja kleepige see oma nõude kohaste lühikoodiväärtuste kohandamiseks oma teema funktsioonidesse.php või pistikprogrammi faili.

en: Copy to clipboard
et: Kopeerida lõikelauale

en: Couldn't write to file.
et: Ei saanud faili kirjutada.

en: Create New Table
et: Loo uus tabel

en: Currently no backup(s) found.
et: Praegu ei leitud varukoopiaid.

en: Customize Shortcode
et: Kohanda lühikoodi

en: Cut
et: Lõika

en: DB Manager
et: DB haldur

en: DELETE FILES
et: Kustuta failid

en: Database Backup
et: Andmebaasi varundamine

en: Database backup done on date
et: Andmebaasi varundamine tehtud kuupäeval

en: Database backup done.
et: Andmebaasi varundamine on tehtud.

en: Database backup restored successfully.
et: Andmebaasi varukoopia taastamine õnnestus.

en: Database:
et: Andmebaas:

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Format
et: Kuupäevavorming

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default:
et: Vaikimisi:

en: Default: After Content
et: Vaikimisi: pärast sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete All Selected
et: Kustuta kõik valitud

en: Delete Table
et: Kustuta tabel

en: Deleted Successfully!
et: Kustutatud edukalt!

en: Deleted successfully
et: Kustutatud edukalt

en: Deselect
et: Tühistage valik

en: Digital Ocean
et: Digitaalne ookean

en: Disable Context Menu
et: Keela kontekstimenüü

en: Disable Database Manager ?
et: Kas keelata andmebaasihaldur?

en: Disable Local File System ?
et: Kas keelata kohalik failisüsteem?

en: Disable Operations
et: Keela toimingud

en: Disable Toolbar
et: Keela tööriistariba

en: Disable Toolbar and Context Menu
et: Keela tööriistariba ja kontekstimenüü

en: Disable Welcome Message?
et: Kas keelata tervitussõnum?

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
et: Keelake või keelake WP-failihalduri toimingud kasutajarollides

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
et: Keelake või keelake WP-failihalduri toimingud kasutajatele

en: Dismiss this notice.
et: Loobu sellest teatest.

en: Display File Manager ?
et: Kas kuvada failihaldurit?

en: Download
et: Lae alla

en: Download All
et: Laadige kõik alla

en: Downloaded Files
et: Allalaaditud failid

en: Drop
et: Tilk

en: Duplicate
et: Duplikaat

en: Edit
et: Muuda

en: Edited Files
et: Redigeeritud failid

en: Email Addresses
et: E-posti aadressid

en: Email Notifications
et: E-posti teatised

en: Empty
et: Tühi

en: Empty Table
et: Tühi laud

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
et: Kas lubada nupp "Sisesta failihalduri lühikood" sisiredaktoriga?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
et: Klassikalise redaktoriga lubage redigeerimislehe ekraanil nupp "Lisa failihalduri lühikood".

en: Enable Files Upload to Media Library?
et: Kas lubada failide üleslaadimine meediumiteeki?

en: Enable Syntax Checker?
et: Kas lubada süntaksikontroll?

en: Enable Trash?
et: Kas lubada prügikast?

en: Enable?
et: Kas lubada?

en: English
et: Inglise

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
et: Sisestage kaustade või failide teed, mida soovite <strong> peita </strong> nt wp-content / themes | wp-content / plugins.

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
et: Sisestage faililaiendid, mille soovite lukustada. <strong> nt. php | .png | .css </strong> jne

en: Enter shortcode title
et: Sisestage lühikoodi pealkiri

en: Error
et: Viga

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
et: Viga lühikoodi loomisel. Vale lühikood.

en: Error occured while deleting a record.
et: Kirje kustutamisel ilmnes viga.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
et: Viga: varukoopiat ei saa taastada, kuna andmebaasi varukoopia on mahukas. Palun proovige eelistuste seadetes suurendada maksimaalset lubatud suurust.

en: Example:
et: Näide:

en: Existing Backup(s)
et: Olemasolevad varukoopiad

en: Existing Shortcode
et: Olemasolev lühikood

en: Existing Shortcode(s)
et: Olemasolevad lühikoodid

en: Export Database
et: Ekspordi andmebaas

en: Extract
et: Väljavõte

en: File
et: Fail

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
et: Failihaldur PRO – palun sisestage allpool oma tellimuse andmed. Kui ei

en: File Manager Pro
et: Failihaldur Pro

en: File Manager Pro Update
et: Failihalduri Pro värskendus

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
et: Failihalduri juurtee, saate muuta vastavalt oma valikule.

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
et: Failihaldur pääseb sellele kaustateele juurde. Muul juhul pääseb juurde juurkataloogile. <strong> nt wp-content/plugins </strong>. <br> <strong> Märkus. </strong> Kehtib kõigi kasutajarollide puhul.

en: File doesn't exist to download.
et: Faili pole allalaadimiseks olemas.

en: FileManager
et: Failihaldur

en: Files
et: Toimikud

en: Files Backup
et: Failide varundamine

en: Files Download Notifications
et: Failid Teatiste allalaadimine

en: Files Downloaded
et: Failid on alla laaditud

en: Files Edit Notifications
et: Failid Muuda märguandeid

en: Files Modified or Edited
et: Muudetud või muudetud failid

en: Files Upload Notifications
et: Failide üleslaadimisteatised

en: Files Uploaded
et: Failid on üles laaditud

en: Files View
et: Failide vaade

en: First
et: Esiteks

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
et: Kõigi toimingute jaoks ja mõne toimingu lubamiseks saate loendist valida toimingute nime.

en: From existing shortcode
et: Olemasolevast lühinumbrist

en: Frontend Access
et: Juurdepääs eesliidesele

en: General
et: Kindral

en: Generate New Shortcode
et: Loo uus lühikood

en: Generate New Shortcode from existing one
et: Genereerige olemasolevast uus lühikood

en: Generate Shortcode
et: Loo lühikood

en: Hide Files
et: Peida failid

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
et: Peida failid juurdepääsukaustast nt. test1, kaust / test2 jne

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
et: Peida failid juurdepääsukaustast nt. wp-content/plugins, wp-config.php jne

en: Icon
et: Ikoon

en: If User is
et: Kui Kasutaja on

en: If User role is
et: Kui kasutaja roll on

en: Index
et: Indeks

en: Insert
et: Sisesta

en: Insert File Manager Shortcode
et: Sisestage failihalduri lühikood

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Invalid Licence Key
et: Kehtetu litsentsivõti

en: Invalid Security Code.
et: Vale turvakood.

en: Invalid security key!
et: Kehtetu turvavõti!

en: Invalid security token!
et: Kehtetu turvakood!

en: Invalid shortcode!
et: Vale lühikood!

en: Invert select
et: Valiku ümberpööramine

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
et: See on vajalik selle lühikoodi tuvastamiseks, mida kavatsete kasutada.

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
et: See võimaldab kõigil rollidel juurdepääsu failihaldurile. Kõik rakenduvad kõigile saadaolevatele kasutajarollidele.

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
et: See peidab siin mainitud failid ja kaustad. <br> <strong> Märkus. </strong> See valik on tõstutundlik ja peaks olema eraldatud komaga (,), ilma et nende vahel oleks tühikut.

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
et: See peidab siin mainitud failid ja kaustad. Märkus. See valik on tõstutundlik ja tuleks eraldada komaga (,), ilma et nende vahel oleks tühikut.

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
et: See lukustab komades mainitud failid ilma nende vahele tühimiketa. Võite lukustada rohkem nagu ".php, .css, .js" jne. <br><span class="highlighted"><strong> Märkus: </strong> valiku laiendused on tõstutundlikud ja peaksid olema komaga (,) eraldati, ilma et nende vahel oleks tühikut. nt. php, PHP </span>

en: It will overide "Private Folder Access" settings
et: See tühistab sätte „Privaatsesse kausta juurdepääs”

en: LICENCE KEY *
et: LITSENTSIVÕTI *

en: Last
et: Viimane

en: Last Log Message
et: Viimane logisõnum

en: Length/Values
et: Pikkus / väärtused

en: License Key:
et: Litsentsivõti:

en: List
et: Nimekiri

en: Lock Extensions
et: Lukusta pikendused

en: Log(s) removed successfully!
et: Logi (d) eemaldati edukalt!

en: Logged in users
et: Sisseloginud kasutajad

en: Logs
et: Logid

en: Make Directory
et: Loo kataloog

en: Make File
et: Loo fail

en: Maximum Upload Size
et: Maksimaalne üleslaadimise suurus

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
et: Maksimaalne lubatud suurus andmebaasi varukoopia taastamise ajal.

en: Missing Table Name in the form!
et: Vormil puudub tabeli nimi!

en: Missing backup id.
et: Varunduse ID puudub.

en: Missing parameter type.
et: Parameetri tüüp puudub.

en: Missing required parameters.
et: Nõutavad parameetrid puuduvad.

en: Missing value in the form!
et: Vormil puudub väärtus!

en: Mobile
et: Mobiilne

en: More information about %s
et: Lisateave %s

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
et: Mitu eraldatud vertikaalse ribaga (|).

en: Name
et: Nimi

en: New Record Created
et: Uus rekord loodud

en: Next
et: Järgmine

en: No Records Found!
et: Kirjeid ei leitud!

en: No log message
et: Logisõnumit pole

en: No log(s) found!
et: Logisid ei leitud!

en: No logs found!
et: Palke ei leitud!

en: No shortcode found
et: Lühikoodi ei leitud

en: Non logged in users
et: Sisselogimata kasutajad

en: None
et: Puudub

en: Not Deleted!
et: Pole kustutatud!

en: Note:
et: Märge:

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
et: Märkus. Kui olete selle pistikprogrammi juba ostnud, kontrollige oma e-posti. Kui te meili ei saanud, peab teil olema meilisõnum tellimuse üksikasjadega. Võtke meiega ühendust aadressil <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>

en: Nothing selected for backup
et: Varundamiseks pole midagi valitud

en: Nothing selected for backup.
et: Varundamiseks pole midagi valitud.

en: Notification Email
et: Teatise e-post

en: ORDER ID (#) *
et: TELLIMUSE ID (#) *

en: Ok
et: Okei

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
et: Oih! Midagi läks valesti! Palun proovi uuesti.

en: Order Details
et: Tellimuse üksikasjad

en: Order ID:
et: Tellimuse ID:

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
et: Teised (kõik muud kataloogid, mis on leitud wp-sisust)

en: Others backup done on date
et: Teised varukoopiad tehtud kuupäeval

en: Others backup done.
et: Teised varundatud.

en: Others backup failed.
et: Teiste varundamine ebaõnnestus.

en: Others backup restored successfully.
et: Teiste varukoopia taastamine õnnestus.

en: Paste
et: Kleebi

en: Paste the shortcode here
et: Kleepige lühinumber siia

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
et: Kleepige kasutatav lühikood oma lehele / postitusse

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
et: Kausta tee näitamiseks nt wp-sisu / üleslaadimised

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
et: Palun muutke seda hoolikalt, vale tee võib failihalduri pistikprogrammi allapoole viia.

en: Please check your email for Licence Key.
et: Kontrollige oma meili litsentsivõtit.

en: Please check your email for Order ID.
et: Tellimuse ID saamiseks kontrollige oma meili.

en: Please choose at least one user role.
et: Valige vähemalt üks kasutajaroll.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
et: Kui saate varunduse taastamise ajal veateate, suurendage välja väärtust.

en: Please login to access file manager.
et: Failihaldurile juurdepääsemiseks logige sisse.

en: Please select atleast one shortcode from the list.
et: Valige loendist vähemalt üks lühikood.

en: Please select delete action!
et: Palun valige kustutustoiming!

en: Please select log(s) to delete!
et: Palun valige kustutamiseks logi(d)!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
et: Enne uue lisamist valige kasutaja varem lisatud reeglist!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
et: Enne salvestamist valige kasutaja lisatud kasutajapiirangute reeglist.

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
et: Enne uue lisamist valige eelnevalt lisatud reeglist kasutaja roll!

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
et: Enne salvestamist valige lisatud kasutajarolli piirangu reeglist kasutaja roll.

en: Plugins
et: Pistikprogrammid

en: Plugins backup done on date
et: Pluginate varundamine tehtud kuupäeval

en: Plugins backup done.
et: Pluginate varundamine tehtud.

en: Plugins backup failed.
et: Pistikprogrammide varundamine ebaõnnestus.

en: Plugins backup restored successfully.
et: Pistikprogrammide varukoopia taastamine õnnestus.

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preferences - File Manager
et: Eelistused - failihaldur

en: Prev
et: Eelmine

en: Public Root Path
et: Avalik juurtee

en: RESTORE FILES
et: TAASTA FILISID

en: Read More
et: Loe rohkem

en: Record
et: Salvestus

en: Record.
et: Salvestus.

en: Remove
et: Eemalda

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Required libraries installed successfully.
et: Nõutavate teekide installimine õnnestus.

en: Reset
et: Lähtesta

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Restore
et: Taastama

en: Restore is running, please wait
et: Taastamine töötab, palun oodake

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
et: Piirake laiendusi nt. .php, .css VÕI php, css

en: Root directory
et: Juurkataloog

en: SUCCESS
et: EDU

en: Save
et: Salvesta

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: Saving please wait...
et: Salvestamine palun oodake ...

en: Search
et: Otsing

en: Security Issue.
et: Turvaprobleem.

en: Security token mismatch
et: Turvamärgi mittevastavus

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select File Manager Language
et: Valige Failihalduri keel

en: Select File Manager Theme
et: Valige Failihalduri teema

en: Select Filemanager Language
et: Valige Failihalduri keel

en: Select Filemanager Theme
et: Valige Failihalduri teema

en: Select Pages
et: Valige Pages

en: Select Shortcode
et: Valige Lühikood

en: Select User
et: Valige Kasutaja

en: Select User Role
et: Valige Kasutaja roll

en: Select User Roles to access DB Manager
et: DB Managerile juurdepääsemiseks valige Kasutaja rollid

en: Select User Roles to access WP File Manager
et: Valige WP-failihaldurile juurdepääsemiseks Kasutaja rollid

en: Select backup(s) to delete!
et: Valige kustutatavad varukoopiad!

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
et: Valige lehed, kus soovite failihaldurit Frontendis näidata

en: Select theme for Code Editor.
et: Valige koodiredaktori teema.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
et: Valige koodiredaktori teema. Lisateabe saamiseks külastage <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank"> seda linki </a>.

en: Select user role and disable operation.
et: Valige kasutaja roll ja keelake toiming.

en: Select users and disable operation.
et: Valige kasutajad ja keelake töö.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
et: Kas saata teated administraatorile ja salvestada logid faili allalaadimisel?

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
et: Kas saata teated administraatorile ja salvestada logid faili redigeerimisel?

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
et: Kas saata teated administraatorile ja salvestada logid faili üleslaadimisel?

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
et: Saadab sellele meilile märguandeid. <strong> Märkus. </strong> Kui see tühjaks jääb, võtab see vaikimisi administraatori e-posti aadressi.

en: Separate or Private Folder Access
et: Eraldi või privaatkaustale juurdepääs

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
et: Eraldi või privaatkausta juurdepääs <strong>nt wp-sisu / teemad</strong> jne

en: Settings
et: Seaded

en: Settings - File Manager
et: Seaded - failihaldur

en: Settings not saved.
et: Seadeid pole salvestatud.

en: Settings saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Settings will apply on
et: Seaded kehtivad

en: Shortcode
et: Lühikood

en: Shortcode Generator
et: Lühikoodigeneraator

en: Shortcode Help:
et: Lühikoodi abi:

en: Shortcode Title
et: Lühikoodi pealkiri

en: Shortcode has been deleted successfully.
et: Lühikood on edukalt kustutatud.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
et: Lühikood töötab valitud lehtedel. Parameetrite muutmiseks antakse allpool abi:

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
et: Lühikood (id) on edukalt kustutatud.

en: Shortcodes
et: Lühikoodid

en: Showing
et: Kuvatakse

en: Showing
et: Kuvatakse

en: Some thing went wrong.
et: Midagi läks valesti.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
et: Vabandust, teil pole lubatud sellele lehele juurde pääseda.

en: Sr No.
et: Hr.

en: Subject
et: Teema

en: Success
et: Edu

en: Table
et: Tabel

en: Table Created Successfully !
et: Tabel on edukalt loodud!

en: Table Not Created !
et: Tabelit ei loodud!

en: Table name:&nbsp;
et: Tabeli nimi:&nbsp;

en: Table records of
et: Tabelikirjed

en: Table:
et: Tabel:

en: Tables
et: Tabelid

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
et: Ilmselt õnnestus varundamine ja see on nüüd valmis.

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
et: Valiku laiendused on tõstutundlikud ja tuleks eraldada vertikaalse ribaga (|), ilma et nende vahel oleks tühikut. nt. php, PHP

en: Themes
et: Teemad

en: Themes backup done on date
et: Teemade varundamine on tehtud kuupäeval

en: Themes backup done.
et: Teemade varundamine tehtud.

en: Themes backup failed.
et: Teemade varundamine ebaõnnestus.

en: Themes backup restored successfully.
et: Teemade varundamine õnnestus.

en: Then
et: Siis

en: There is no changelog available.
et: Muutmislogi pole saadaval.

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
et: Seda aadressi kasutatakse teavitamise eesmärgil, näiteks theme/plugin teavitamiseks.

en: This field can not be empty.
et: See väli ei tohi olla tühi.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
et: See lühinumber on aegunud. Võtke ühendust saidi administraatoriga.

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
et: See teisendab olemasoleva lühikoodi uueks lühikoodivorminguks.

en: Time now
et: Aeg kohe

en: Title
et: Pealkiri

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
et: Selle nimega pealkiri on juba olemas. Valige teine ​​pealkiri.

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
et: Konkreetse kasutaja keelamiseks juurdepääs failihaldurile esiplaanil saate valida loendist kasutajad.

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
et: Logide lubamiseks minge vahekaardile <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings"> vahekaardile Üldseaded </a> -> märkige valikud "Saada failide üleslaadimisel teated administraatorile", "Saada failide allalaadimisel teated administraatorile" ja Valikud "Saada teatised administraatorile faili muutmise korral".

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
et: Värskenduste avamiseks sisestage allpool oma tellimuse ID ja litsentsivõti. Kui teil pole litsentsivõtit

en: Type
et: Tüüp

en: Type here to search list...
et: Nimekirja otsimiseks sisestage siia ...

en: Unable to Update record
et: Kirjet ei saa värskendada

en: Unable to create database backup.
et: Andmebaasi varukoopiat ei saa luua.

en: Unable to create new record
et: Uue kirje loomine nurjus

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
et: Serveri lubade tõttu ei saa php süntaksikontrolli käivitada.

en: Unable to install Required libraries.
et: Nõutavaid teeke ei saa installida.

en: Unable to remove backup(s)!
et: Varukoopiaid ei saa eemaldada!

en: Unable to removed backup!
et: Varukoopiat ei saa eemaldada!

en: Unable to removed log(s)!
et: Logi (te) eemaldamine nurjus!

en: Unable to restore DB backup.
et: DB varundamist ei saa taastada.

en: Unable to restore others.
et: Teisi ei saa taastada.

en: Unable to restore plugins.
et: Pistikprogramme ei saa taastada.

en: Unable to restore themes.
et: Teemasid ei saa taastada.

en: Unable to restore uploads.
et: Üleslaadimisi ei saa taastada.

en: Uncheck all
et: Tühjendage kõik

en: Unknown update checker status "%s"
et: Tundmatu värskenduskontrolli olek "%s"

en: Update
et: Värskenda

en: Update Shortcode
et: Lühikoodi värskendamine

en: Updated Successfully.
et: Värskendatud edukalt.

en: Upload
et: Laadi üles

en: Uploaded File
et: Üleslaaditud fail

en: Uploaded Files
et: Üleslaaditud failid

en: Uploads
et: Üleslaadimised

en: Uploads backup done on date
et: Laadib üles varukoopia kuupäeval

en: Uploads backup done.
et: Üleslaadimiste varundamine on tehtud.

en: Uploads backup failed.
et: Üleslaadimiste varundamine ebaõnnestus.

en: Uploads backup restored successfully.
et: Üleslaadimiste varundamine õnnestus.

en: User ID
et: kasutaja ID

en: User Name
et: Kasutajanimi

en: User Restrictions
et: Kasutaja piirangud

en: User Role Restrictions
et: Kasutajarollide piirangud

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
et: Kasutajad saavad nüüd kuvada Digital Oceani faile ja kaustu FileManageris vaid ühe klõpsuga!

en: Value
et: Väärtus

en: View Log
et: Vaata logi

en: View details
et: Vaata detaile

en: WP File Manager
et: WP-failihaldur

en: WP File Manager - Backup/Restore
et: WP-failihaldur - varundamine / taastamine

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Welcome Message
et: Tervitussõnum

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
et: Tervitusteade kuvatakse kasutajaliidese lühikoodile.

en: Welcome:
et: Tere tulemast:

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
et: Kui süntaksikontroll on lubatud, kontrollitakse PHP-failide värskendusi süntaksivigade osas. Kui leitakse süntaksiviga, ei salvestata värskendusi ja kuvatakse teateväli, mis määratleb leitud vea. See kontrollija aitab vältida süntaksi vigadest tulenevaid veebisaidi seiskamise probleeme.

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
et: Uue lühikoodi saate luua <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Lühikoodigeneraator</a> failihalduris.

en: You can select any date format for filemanager modified date.
et: Failihalduri muudetud kuupäeva jaoks saate valida mis tahes kuupäevavormingu.

en: You can select any language for File Manager.
et: Failihalduri jaoks saate valida mis tahes keele.

en: You can select any language for filemanager.
et: Failihalduri jaoks saate valida mis tahes keele.

en: You can select any theme for File Manager.
et: Failihalduri jaoks saate valida mis tahes teema.

en: You can select any theme for filemanager.
et: Failihalduri jaoks saate valida mis tahes teema.

en: You can select any view for File Manager.
et: Failihalduri jaoks saate valida mis tahes vaate.

en: You can select any view for filemanager.
et: Failihalduri jaoks saate valida mis tahes vaate.

en: You don't have permission to access file manager.
et: Teil pole luba failihaldurile juurde pääseda.

en: You don't have permission to access this area.
et: Teil pole sellele alale juurdepääsemiseks luba.

en: You don't have permission to access this page.
et: Teil pole sellele lehele juurdepääsu luba.

en: You have not made any changes to be saved.
et: Te pole salvestamiseks muudatusi teinud.

en: Your File Manager PRO Order Details
et: Teie failihalduri PRO tellimuse üksikasjad

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
et: Teie lühikood <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> on edukalt loodud. Kopeerige see lühikood ja kleepige see oma lehtedele.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
et: Teie lühikoodi seadeid on edukalt värskendatud.

en: click to buy Licence Key
et: klõpsake litsentsivõtme ostmiseks

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
et: nt. Võite panna "test" kausta nimeks, mis asub juurkataloogis, või võite anda alamkaustade tee nagu "wp-content / plugins". Kui jätate tühjaks või tühjaks, pääseb see juurkataloogi kõigile kaustadele. Kui panete *, loob see automaatselt kasutaja kaustad nende kasutajanimega.

en: entries
et: kirjed

en: here
et: siin

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
et: ühildub nüüd digitaalse ookeani lisandmooduliga.

en: is working.
et: töötab.

en: not saved.
et: pole salvestatud.

en: of
et: kohta

en: please see details & pricing
et: palun vaadake üksikasju ja hindu

en: shortcode.
et: lühinumber.

en: to
et: juurde

en: to set notification email.
et: teavitusmeili määramiseks.

en: will show loggedIn user name on frontend.
et: kuvab kasutajaliideses sisse logitud kasutajanime.
