WP File Manager - en to eo translation catalogue (439 entries)

en:  is working.
eo: funkcias.

en: &larr; Back
eo: &larr; Reen

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
eo: &nbsp; Averto: Bonvolu ne dividi ĉi tiujn detalojn kun iu ajn.

en: (Today)
eo: (Hodiaŭ)

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
eo: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Dokumentado</a>

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
eo: <strong> Noto: </strong> Ĝi ne funkcios se vi jam uzas iun ajn koddosierujon de Dosieradministrilo en elektita paĝa redaktilo.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
eo: <strong>Noto:</strong> Ĉi tiu funkcio uzas wp_mail(), Certigu

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
eo: <strong> Konservado Bonvolu atendi ... </strong>

en: ADD
eo: ALDONI

en: Access Folder
eo: Alira Dosierujo

en: Action
eo: Ago

en: Actions upon selected backup(s)
eo: Agoj sur elektitaj sekurkopioj

en: Activate
eo: Aktivigu

en: Add
eo: Aldoni

en: Add New
eo: Aldoni Novan

en: Add Row
eo: Aldoni Vico

en: Add rule for User Roles
eo: Aldoni regulon por Uzantaj Roloj

en: Add rule for Users
eo: Aldonu regulon por uzantoj

en: Add-ons
eo: Aldonaĵoj

en: Addons
eo: Aldonoj

en: After Content
eo: Post Enhavo

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
eo: Ebligante tion, ankaŭ alŝutitaj bildoj, pdf kaj zip-dosieroj iros al amaskomunikila biblioteko.

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
eo: Post ebligado de rubujo, viaj dosieroj iros al rubujo.

en: All
eo: Ĉiuj

en: All Done
eo: Ĉio Farita

en: All Shortcodes
eo: Ĉiuj Mallongaj Kodoj

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
eo: Ĉiuj aldonitaj retpoŝtaj kampoj devas esti plenigitaj kaj devas havi validan retpoŝtan adreson.

en: All done
eo: Ĉio farita

en: Allow user roles to access DB Manager.
eo: Permesi uzantajn rolojn aliri DB-Administranton.

en: Allow user roles to access WP File Manager.
eo: Permesu uzantajn rolojn aliri WP-Dosieradministrilon.

en: Allow users to upload file of maximum.
eo: Permesu al uzantoj alŝuti maksimuman dosieron.

en: Allowed Operations
eo: Permesitaj Operacioj

en: Allowed Roles
eo: Permesitaj Roloj

en: Apply
eo: Apliki

en: Archive
eo: Arkivo

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
eo: Ĉu vi certe volas forigi Tabelon? Forigita Tabelo eble ne estas reakirita. Bonvolu do zorge forigi.

en: Are you sure want to delete?
eo: Ĉu vi certe volas forigi?

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
eo: Ĉu vi certe volas forigi? Forigitaj datumoj eble ne estas reakiritaj. Bonvolu do zorge forigi.

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
eo: Ĉu vi certe volas malplenigi Tablon? Tablo eble ne estas reakirita. Bonvolu do zorge forigi.

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
eo: Ĉu vi certe volas forigi elektitajn sekurkopiojn?

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
eo: Ĉu vi certe volas forigi elektitajn protokolojn?

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
eo: Ĉu vi certe volas ĝisdatigi? Ĝi redirektos vin al ĝisdatiga formo.

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi elektitajn mallongajn kodojn?

en: Are you sure you want to delete this backup?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi ĉi tiun sekurkopion?

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi ĉi tiun mallongan kodon?

en: Are you sure you want to restore this backup?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas restarigi ĉi tiun sekurkopion?

en: Attributes
eo: Atributoj

en: Backup Date
eo: Rezerva Dato

en: Backup Now
eo: Rezerva Nun

en: Backup Options:
eo: Rezerva Opcioj:

en: Backup data (click to download)
eo: Rezerva datumo (alklaku por elŝuti)

en: Backup files will be under
eo: Rezervaj dosieroj estos sub

en: Backup is running, please wait
eo: Sekurkopio funkcias, bonvolu atendi

en: Backup removed successfully!
eo: Sekurkopio forigita sukcese!

en: Backup successfully deleted.
eo: Sekurkopio sukcese forigita.

en: Backup(s) removed successfully!
eo: Sekurkopioj forigitaj sukcese!

en: Backup/Restore
eo: Rezerva/Restarigi

en: Ban User IDs
eo: Malpermesi Uzantajn Identigilojn

en: Before Content
eo: Antaŭ Enhavo

en: Body
eo: Korpo

en: Box
eo: Skatolo

en: Browse
eo: Foliumi

en: Bulk Actions
eo: Grandaj Agoj

en: Buy Now
eo: Aĉetu nun

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Check all
eo: Kontrolu ĉion

en: Check for updates
eo: Kontrolu ĝisdatigojn

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
eo: Marku por permesi sciigojn pri elŝuto de dosieroj. Poŝto estos sendita al administranto. Klaku

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
eo: Marku por permesi dosierojn pri redaktaj sciigoj. Poŝto estos sendita al administranto. Klaku

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
eo: Marku por permesi sciigojn pri alŝuto de dosieroj. Poŝto estos sendita al administranto. Klaku

en: Check to allow fullscreen code editor
eo: Kontrolu por permesi plenekranan kodredaktilon

en: Check to disable Database Manager.
eo: Kontrolu por malŝalti Datumbazan Administranton.

en: Check to disable Local File System in File Manager.
eo: Kontrolu malŝalti Lokan Dosiersistemon en Dosieradministrilo.

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
eo: Marku por malŝalti bonvenigan mesaĝon sur fasadkodoj.

en: Choose Shortcode
eo: Elektu Shortcode

en: Click here to purchase now
eo: Klaku ĉi tie por aĉeti nun

en: Click here to verify
eo: Klaku ĉi tie por kontroli

en: Click to Add Rules
eo: Alklaku por Aldoni Regulojn

en: Click to create new shortcode
eo: Alklaku por krei novan mallongan kodon

en: Click to get list of all shortcodes
eo: Alklaku por akiri liston de ĉiuj mallongaj kodoj

en: Click to go back to the shortcode generator
eo: Alklaku por reiri al la generilo de mallongkodoj

en: Code Editor
eo: Kodredaktilo

en: Code editor allow fullscreen?
eo: Kodredaktilo permesas plenekranon?

en: Collation
eo: Kolekto

en: Column
eo: Kolumno

en: Comments
eo: Komentoj

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Congratulations. License Verified Successfully.
eo: Gratulon. Licenco Kontrolita Sukcese.

en: Copied
eo: Kopiita

en: Copied to clipboard
eo: Kopiita al tondujo

en: Copy
eo: Kopiu

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
eo: Kopiu supre filtrilan kodon kaj batu ĝin en la dosiero functions.php de via temo aŭ en via aldonaĵa dosiero por agordi mallongajn valorojn laŭ via postulo.

en: Copy to clipboard
eo: Kopii al tondujo

en: Couldn't write to file.
eo: Ne eblis skribi al dosiero.

en: Create New Table
eo: Kreu Novan Tabelon

en: Currently no backup(s) found.
eo: Nuntempe neniu sekurkopio trovita.

en: Customize Shortcode
eo: Agordi Shortcode

en: Cut
eo: Tranĉi

en: DB Manager
eo: DB-administranto

en: DELETE FILES
eo: Forviŝi dosierojn

en: Database Backup
eo: Datumbaza Sekurkopio

en: Database backup done on date
eo: Rezervo de datumbazo farita en la dato

en: Database backup done.
eo: Datumbaza rezervo finiĝis.

en: Database backup restored successfully.
eo: Datumbaza rezervo sukcese restaŭris.

en: Database:
eo: Datumbazo:

en: Date
eo: Dato

en: Date Format
eo: Datformato

en: Default
eo: Defaŭlta

en: Default:
eo: Defaŭlto:

en: Default: After Content
eo: Defaŭlte: Post Enhavo

en: Delete
eo: Forigi

en: Delete All Selected
eo: Forigi Ĉiujn Elektitajn

en: Delete Table
eo: Forigi Tabelon

en: Deleted Successfully!
eo: Forigita Sukcese!

en: Deleted successfully
eo: Forigita sukcese

en: Deselect
eo: Malelektu

en: Digital Ocean
eo: Cifereca Oceano

en: Disable Context Menu
eo: Malŝalti Kunteksta Menuo

en: Disable Database Manager ?
eo: Ĉu malŝalti datumbazan administranton?

en: Disable Local File System ?
eo: Ĉu malŝalti lokan dosiersistemon?

en: Disable Operations
eo: Malŝalti Operaciojn

en: Disable Toolbar
eo: Malŝalti Ilobreton

en: Disable Toolbar and Context Menu
eo: Malŝalti Ilobreton kaj Kuntekstan Menuon

en: Disable Welcome Message?
eo: Ĉu malŝalti Bonvenan Mesaĝon?

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
eo: Malŝalti aŭ Malpermesi Operaciojn de WP-Dosieradministrilo al Uzantaj Roloj

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
eo: Malebligu aŭ Banu WP-dosieran Administradon por Uzantoj

en: Dismiss this notice.
eo: Malakceptu ĉi tiun avizon.

en: Display File Manager ?
eo: Ĉu montri dosieradministrilon?

en: Download
eo: Elŝutu

en: Download All
eo: Elŝutu Ĉion

en: Downloaded Files
eo: Elŝutitaj dosieroj

en: Drop
eo: Guto

en: Duplicate
eo: Duplikato

en: Edit
eo: Redaktu

en: Edited Files
eo: Redaktitaj Dosieroj

en: Email Addresses
eo: Retpoŝtadresoj

en: Email Notifications
eo: Retpoŝtaj Sciigoj

en: Empty
eo: Malplena

en: Empty Table
eo: Malplena Tablo

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
eo: Ĉu ebligi la butonon "Enmeti mallongan kodon de dosieradministrilo" kun Enhava Redaktilo?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
eo: Ebligu la butonon "Enmeti Mallongan Kodon de Dosieradministrilo" en redakta paĝekrano kun klasika redaktilo.

en: Enable Files Upload to Media Library?
eo: Ĉu ebligi alŝutojn de dosieroj al amaskomunikila biblioteko?

en: Enable Syntax Checker?
eo: Ĉu ebligi Sintaksan Kontrolilon?

en: Enable Trash?
eo: Ĉu ebligi rubujon?

en: Enable?
eo: Ĉu ebligi?

en: English
eo: Angla

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
eo: Enigu dosierujon aŭ dosierajn vojojn, kiujn vi volas <strong> Kaŝi </strong> ekzemple wp-content/themes | wp-content/plugins.

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
eo: Enigu dosierajn etendaĵojn, kiujn vi volas Ŝlosi. <strong> ekz .php | .png | .css </strong> ktp

en: Enter shortcode title
eo: Enigu mallongkodan titolon

en: Error
eo: Eraro

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
eo: Eraro dum kreo de shortcode. Nevalida mallonga kodo.

en: Error occured while deleting a record.
eo: Eraro okazis dum forigo de disko.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
eo: Eraro: Ne eblas restarigi sekurkopion ĉar datumbaza sekurkopio estas peza en grandeco. Bonvolu provi pliigi Maksimuman permesitan grandecon de Preferoj.

en: Example:
eo: Ekzemplo:

en: Existing Backup(s)
eo: Ekzistantaj Sekurkopioj

en: Existing Shortcode
eo: Ekzistanta Shortcode

en: Existing Shortcode(s)
eo: Ekzistantaj Mallongaj Kodoj

en: Export Database
eo: Eksporti datumbazon

en: Extract
eo: Eltiraĵo

en: File
eo: Dosiero

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
eo: Dosiera Administranto PRO - Bonvolu enigi viajn menddetalojn sube. Se ne

en: File Manager Pro
eo: Dosieradministrilo Pro

en: File Manager Pro Update
eo: Ĝisdatigo de File Manager Pro

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
eo: Dosiera Administranto-Radika Vojo, vi povas ŝanĝi laŭ via elekto.

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
eo: Dosieradministrilo aliros ĉi tiun dosierujan vojon. Alie, aliros radikan dosierujon. <strong> ekz wp-content/plugins </strong>. <br> <strong> Noto: </strong> Validos por ĉiuj uzantaj roloj.

en: File doesn't exist to download.
eo: Dosiero ne ekzistas por elŝuti.

en: FileManager
eo: Dosiermanaĝero

en: Files
eo: Dosieroj

en: Files Backup
eo: Dosieroj Rezerva

en: Files Download Notifications
eo: Dosieroj Elŝuti Sciigojn

en: Files Downloaded
eo: Dosieroj Elŝutitaj

en: Files Edit Notifications
eo: Dosieroj Redaktaj Sciigoj

en: Files Modified or Edited
eo: Dosieroj Modifitaj aŭ Redaktitaj

en: Files Upload Notifications
eo: Dosieroj Alŝuti Sciigojn

en: Files Uploaded
eo: Dosieroj Alŝutitaj

en: Files View
eo: Dosiera Vido

en: First
eo: Unue

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
eo: Por ĉiuj operacioj kaj por permesi iun operacion vi povas elekti operacian nomon el la listo.

en: From existing shortcode
eo: De ekzistanta mallonga kodo

en: Frontend Access
eo: Frontend-Aliro

en: General
eo: Ĝenerala

en: Generate New Shortcode
eo: Generi Novan Shortcode

en: Generate New Shortcode from existing one
eo: Generi Novan Shortcode de ekzistanta unu

en: Generate Shortcode
eo: Kreu Shortcode

en: Hide Files
eo: Kaŝi dosierojn

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
eo: Kaŝi dosierojn de alira dosierujo ekz. test1, dosierujo / test2 ktp

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
eo: Kaŝi dosierojn de alira dosierujo ekz. wp-content/plugins, wp-config.php ktp

en: Host:
eo: Gastiganto:

en: Icon
eo: Ikono

en: If User is
eo: Se Uzanto estas

en: If User role is
eo: Se uzanta rolo estas

en: Index
eo: Indekso

en: Info
eo: Informoj

en: Insert
eo: Enmetu

en: Insert File Manager Shortcode
eo: Enmetu Shortcode de Dosieradministrilo

en: Installed
eo: Instalita

en: Invalid Licence Key
eo: Nevalida Licenca Ŝlosilo

en: Invalid Security Code.
eo: Nevalida Sekureca Kodo.

en: Invalid security key!
eo: Nevalida sekureca ŝlosilo!

en: Invalid security token!
eo: Nevalida sekureca signo!

en: Invalid shortcode!
eo: Nevalida mallonga kodo!

en: Invert select
eo: Inversigi elekton

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
eo: Necesas identigi la mallongan kodon, kiun vi uzos.

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
eo: Ĝi permesos al ĉiuj roloj aliri dosieradministrilon ĉe antaŭa finaĵo. Ĉiuj kandidatiĝos por ĉiuj disponeblaj uzantaj roloj.

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
eo: Ĝi kaŝos la menciitajn dosierojn ĉi tie. <br> <strong>Noto:</strong> Ĉi tiu opcio distingas majusklojn kaj minusklojn (,) sen apartigi blankan spacon inter ili.

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
eo: Ĝi kaŝos la menciitajn dosierojn ĉi tie. Noto: Ĉi tiu opcio distingas majusklojn kaj minusklojn (,) sen apartigi blankan spacon inter ili.

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
eo: Ĝi ŝlosos dosierojn menciitajn per komoj sen blanka spaco inter ili. Vi povas ŝlosi pli kiel ".php, .css, .js" ktp. <br><span class="highlighted"><strong> Noto: </strong> La etendaĵoj en la opcio distingas majusklojn kaj devas esti komaj (,) disiĝis sen havi blankan spacon inter ili. ekz. php, PHP </span>

en: It will overide "Private Folder Access" settings
eo: Ĝi superos agordojn de "Privata Dosierujo"

en: LICENCE KEY *
eo: Licenca Ŝlosilo *

en: Last
eo: Laste

en: Last Log Message
eo: Lasta Ensaluta Mesaĝo

en: Length/Values
eo: Longo / Valoroj

en: License Key:
eo: Licenca Ŝlosilo:

en: List
eo: Listo

en: Lock Extensions
eo: Ŝlosi Etendaĵojn

en: Log(s) removed successfully!
eo: Ensaluto (j) forigita (j) sukcese!

en: Logged in users
eo: Ensalutintaj uzantoj

en: Logs
eo: Registroj

en: Make Directory
eo: Faru Adresaron

en: Make File
eo: Faru Dosieron

en: Maximum Upload Size
eo: Maksimuma Alŝuta Grandeco

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
eo: Maksimuma permesita grandeco dum datumbaza sekurkopio restarigo.

en: Missing Table Name in the form!
eo: Mankas Tabelnomo en la formularo!

en: Missing backup id.
eo: Mankas rezerva identigilo.

en: Missing parameter type.
eo: Mankas parametro-tipo.

en: Missing required parameters.
eo: Mankas bezonataj parametroj.

en: Missing value in the form!
eo: Mankas valoro en la formo!

en: Mobile
eo: Poŝtelefono

en: More information about %s
eo: Pliaj informoj pri %s

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
eo: Multobla disigita per Vertikala Stango (|).

en: Name
eo: Nomo

en: New Record Created
eo: Nova Rekordo Kreita

en: Next
eo: Poste

en: No Records Found!
eo: Neniuj Rekordoj Trovitaj!

en: No log message
eo: Neniu protokola mesaĝo

en: No log(s) found!
eo: Neniu registro (j) trovita (j)!

en: No logs found!
eo: Neniuj protokoloj trovitaj!

en: No shortcode found
eo: Neniu mallonga kodo trovita

en: Non logged in users
eo: Ne ensalutintaj uzantoj

en: None
eo: Neniu

en: Not Deleted!
eo: Ne Forigita!

en: Note:
eo: Noto:

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
eo: Noto: Se vi jam aĉetis ĉi tiun kromaĵon, bonvolu kontroli vian retpoŝton. Vi devas havi Retpoŝton kun mendaj detaloj en via retpoŝto, se vi ne ricevis Retpoŝton. Bonvolu kontakti nin ĉe <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>

en: Nothing selected for backup
eo: Nenio elektita por sekurkopio

en: Nothing selected for backup.
eo: Nenio elektita por sekurkopio.

en: Notification Email
eo: Sciigo Retpoŝto

en: Null
eo: Nula

en: ORDER ID (#) *
eo: MENDA ID (#) *

en: Ok
eo: Bone

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
eo: Ho! Iu afero fuŝiĝis! Bonvolu reprovi.

en: Order Details
eo: Ordonaj Detaloj

en: Order ID:
eo: Ordo ID:

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
eo: Aliaj (Ĉiuj aliaj adresaroj trovitaj en wp-content)

en: Others backup done on date
eo: Aliaj sekurkopioj faritaj en la dato

en: Others backup done.
eo: Aliaj sekurkopioj finitaj.

en: Others backup failed.
eo: Aliaj sekurkopioj malsukcesis.

en: Others backup restored successfully.
eo: Aliaj sekurkopioj sukcese restaŭris.

en: Paste
eo: Algluu

en: Paste the shortcode here
eo: Algluu la mallongan kodon ĉi tie

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
eo: Algluu la mallongan kodon, kiun vi uzas en via paĝo / afiŝo

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
eo: Vojo de la dosierujo por montri ekzemple wp-content / uploads

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
eo: Bonvolu ŝanĝi ĉi tion zorge, Malĝusta vojo povas konduki al dosieradministrila kromaĵo malsupren.

en: Please check your email for Licence Key.
eo: Bonvolu kontroli vian retpoŝton por Licenca Ŝlosilo.

en: Please check your email for Order ID.
eo: Bonvolu kontroli vian retpoŝton por Mendo ID.

en: Please choose at least one user role.
eo: Bonvolu elekti almenaŭ unu uzantan rolon.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
eo: Bonvolu pliigi kampvaloron se vi ricevas erarmesaĝon dum rezerva restarigo.

en: Please login to access file manager.
eo: Bonvolu ensaluti por aliri dosieradministrilon.

en: Please select atleast one shortcode from the list.
eo: Bonvolu elekti almenaŭ unu mallongan kodon el la listo.

en: Please select delete action!
eo: Bonvolu elekti forigi agon!

en: Please select log(s) to delete!
eo: Bonvolu elekti protokolojn por forigi!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
eo: Bonvolu elekti uzanton el la antaŭe aldonita regulo antaŭ ol aldoni novan!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
eo: Bonvolu elekti uzanton en la aldonita regulo pri uzanto antaŭ ol konservi.

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
eo: Bonvolu elekti uzantan rolon el la antaŭe aldonita regulo antaŭ ol aldoni novan!

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
eo: Bonvolu elekti uzantrolon en la aldonita regulo pri limigo de uzantrolo antaŭ konservi.

en: Plugins
eo: Kromaĵoj

en: Plugins backup done on date
eo: Sekurkopio de kromprogramoj farita en la dato

en: Plugins backup done.
eo: Kromaĵoj-rezervo finiĝis.

en: Plugins backup failed.
eo: Kromaĵa rezervo malsukcesis.

en: Plugins backup restored successfully.
eo: Kromaĵoj-rezervo sukcese restarigis.

en: Preferences
eo: Preferoj

en: Preferences - File Manager
eo: Preferoj - Dosieradministrilo

en: Prev
eo: Antaŭ

en: Public Root Path
eo: Publika Radika Vojo

en: RESTORE FILES
eo: RESTORI DOSIEROJN

en: Read More
eo: Legu pli

en: Record
eo: Rekordo

en: Record.
eo: Rekordo.

en: Remove
eo: Forigi

en: Rename
eo: Alinomi

en: Required libraries installed successfully.
eo: Bezonataj bibliotekoj instalitaj sukcese.

en: Reset
eo: Restarigi

en: Resize
eo: Regrandigi

en: Restore
eo: Restaŭri

en: Restore is running, please wait
eo: Restarigo funkcias, bonvolu atendi

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
eo: Limigi etendaĵojn ekz. .php, .css A OR php, css

en: Root directory
eo: Radika dosierujo

en: SUCCESS
eo: SUKCESO

en: Save
eo: Savi

en: Save Changes
eo: Konservu Ŝanĝojn

en: Saving please wait...
eo: Ŝparante bonvolu atendi ...

en: Search
eo: Serĉu

en: Security Issue.
eo: Sekureca Problemo.

en: Security token mismatch
eo: Sekureca ĵetono miskongruo

en: Select All
eo: Elekti ĉiujn

en: Select File Manager Language
eo: Elektu Lingvon de Dosieradministrilo

en: Select File Manager Theme
eo: Elektu Temo pri Dosieradministrilo

en: Select Filemanager Language
eo: Elektu Filemanager Lingvon

en: Select Filemanager Theme
eo: Elektu Filemanager Theme

en: Select Pages
eo: Elektu Paĝojn

en: Select Shortcode
eo: Elektu Shortcode

en: Select User
eo: Elektu Uzanton

en: Select User Role
eo: Elektu Uzantrolon

en: Select User Roles to access DB Manager
eo: Elektu Uzantajn Rolojn por aliri DB-Administranton

en: Select User Roles to access WP File Manager
eo: Elektu Uzantajn Rolojn por aliri WP-Dosieradministrilon

en: Select backup(s) to delete!
eo: Elektu sekurkopion(j)n por forigi!

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
eo: Elektu la paĝojn, kie vi volas montri la dosieradministrilon ĉe Frontend

en: Select theme for Code Editor.
eo: Elektu temon por Kodredaktilo.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
eo: Elektu temon por Kodredaktilo. Por pliaj informoj bonvolu viziti <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">ĉi tiu ligilo </a>.

en: Select user role and disable operation.
eo: Elektu uzantan rolon kaj malebligu operacion.

en: Select users and disable operation.
eo: Elektu uzantojn kaj malebligu operacion.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
eo: Ĉu sendi sciigojn al administranto kaj konservi protokolojn dum elŝuta dosiero?

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
eo: Ĉu sendi sciigojn al administranto kaj konservi protokolojn en dosiero redaktata?

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
eo: Ĉu sendi sciigojn al administranto kaj konservi protokolojn dum alŝuta dosiero?

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
eo: Sendas Sciigojn al ĉi tiu retpoŝto. <strong> Noto: </strong> Ĉi tio prenos administrantan retpoŝton defaŭlte se ĝi restos malplena.

en: Separate or Private Folder Access
eo: Aliro al aparta aŭ privata dosierujo

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
eo: Aliro al aparta aŭ privata dosierujo <strong> ekzemple wp-content/themes </strong> ktp.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Settings - File Manager
eo: Agordoj - Dosieradministrilo

en: Settings not saved.
eo: Agordoj ne konservitaj.

en: Settings saved.
eo: Agordoj konservitaj.

en: Settings will apply on
eo: Agordoj validos plu

en: Shortcode Generator
eo: Shortcode Generatoro

en: Shortcode Help:
eo: Helpo pri Shortcode:

en: Shortcode Title
eo: Shortcode Titolo

en: Shortcode has been deleted successfully.
eo: Shortcode estis forigita sukcese.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
eo: Shortcode funkcios sur elektitaj paĝoj. Helpo estas donita sube por redakti parametrojn:

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
eo: Shortcode (j) estis forigitaj sukcese.

en: Showing
eo: Montrante

en: Showing
eo: Montrante

en: Some thing went wrong.
eo: Io misfunkciis.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
eo: Pardonu, vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon.

en: Subject
eo: Subjekto

en: Success
eo: Sukceso

en: Table
eo: Tablo

en: Table Created Successfully !
eo: Tabelo Kreita Sukcese!

en: Table Not Created !
eo: Tabelo Ne Kreita!

en: Table name:&nbsp;
eo: Tabla nomo:&nbsp;

en: Table records of
eo: Tabelaj rekordoj de

en: Table:
eo: Tablo:

en: Tables
eo: Tabloj

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
eo: La rezervo ŝajne sukcesis kaj nun finiĝis.

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
eo: La etendaĵoj en la opcio distingas majusklojn kaj minusklojn kaj devas esti apartigitaj per vertikala stango (|) sen havi blankan spacon inter ili. ekz. php, PHP

en: Themes
eo: Temoj

en: Themes backup done on date
eo: Sekurkopio de la temo farita en la dato

en: Themes backup done.
eo: Temoj rezerva farita.

en: Themes backup failed.
eo: Subtenaj kopioj malsukcesis.

en: Themes backup restored successfully.
eo: Subtenaj kopioj sukcese restaŭris.

en: Then
eo: Tiam

en: There is no changelog available.
eo: Estas neniu ŝanĝlisto disponebla.

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
eo: Ĉi tiu adreso estas uzata por sciigaj celoj, kiel sciigo pri theme/plugin.

en: This field can not be empty.
eo: Ĉi tiu kampo ne povas esti malplena.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
eo: Ĉi tiu mallonga kodo eksvalidiĝis. Bonvolu kontakti kun la reteja administranto.

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
eo: Ĉi tio konvertos la ekzistantan mallongan kodon al la nova formato de mallonga kodo.

en: Time now
eo: Tempo nun

en: Title
eo: Titolo

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
eo: Titolo kun ĉi tiu nomo jam ekzistas. Bonvolu elekti alian titolon.

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
eo: Por malpermesi al specifa uzanto aliri dosieradministrilon ĉe frontend, vi povas elekti la uzantojn el la listo.

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
eo: Por ebligi protokolojn, iru al <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings"> langeto Ĝenerala Agordo </a> -> Marku "Sendi sciigojn al administranto pri dosiero alŝutita", "Sendi sciigojn al administranto dum dosiero elŝutita" kaj "Sendi sciigojn al administranto pri dosierredaktado" opcioj.

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
eo: Por malŝlosi ĝisdatigojn, bonvolu enigi vian mendidentigilon kaj permesilŝlosilon sube. Se vi ne havas permesilon ŝlosilon

en: Type
eo: Tajpu

en: Type here to search list...
eo: Tajpu ĉi tie por serĉi liston ...

en: Unable to Update record
eo: Ne eblas ĝisdatigi registron

en: Unable to create database backup.
eo: Ne eblas krei datumbazan rezervon.

en: Unable to create new record
eo: Ne eblas krei novan diskon

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
eo: Ne eblas efektivigi php-sintaksokontrolilon pro servilaj permesoj.

en: Unable to install Required libraries.
eo: Ne eblas instali Bezonatajn bibliotekojn.

en: Unable to remove backup(s)!
eo: Ne eblas forigi sekurkopiojn!

en: Unable to removed backup!
eo: Ne eblas forigi sekurkopion!

en: Unable to removed log(s)!
eo: Ne eblas forigi protokolojn!

en: Unable to restore DB backup.
eo: Ne eblas restarigi DB-sekurkopion.

en: Unable to restore others.
eo: Ne povas restarigi aliajn.

en: Unable to restore plugins.
eo: Ne eblas restarigi kromprogramojn.

en: Unable to restore themes.
eo: Ne eblas restarigi temojn.

en: Unable to restore uploads.
eo: Ne eblas restarigi alŝutojn.

en: Uncheck all
eo: Malmarku ĉiujn

en: Unknown update checker status "%s"
eo: Nekonata ĝisdatiga kontrolila stato "%s"

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Update Shortcode
eo: Ĝisdatigu Shortcode

en: Updated Successfully.
eo: Ĝisdatigita Sukcese.

en: Upload
eo: Alŝuti

en: Uploaded File
eo: Alŝutita dosiero

en: Uploaded Files
eo: Alŝutitaj dosieroj

en: Uploads
eo: Alŝutoj

en: Uploads backup done on date
eo: Sekurkopioj de alŝutoj faritaj en la dato

en: Uploads backup done.
eo: Alŝutoj rezerva farita.

en: Uploads backup failed.
eo: Alŝutoj de rezervo malsukcesis.

en: Uploads backup restored successfully.
eo: Alŝutoj de sekurkopioj restarigitaj sukcese.

en: User ID
eo: Uzanta ID

en: User Name
eo: Uzanta Nomo

en: User Restrictions
eo: Uzaj Limigoj

en: User Role Restrictions
eo: Restriktoj de Uzanto-Rolo

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
eo: Uzantoj nun povas montri dosierojn kaj dosierujojn de Digital Ocean en FileManager per nur 1-Alklako!

en: Value
eo: Valoro

en: View Log
eo: Vidi protokolon

en: View details
eo: Vidi detalojn

en: WP File Manager
eo: WP-Dosieradministrilo

en: WP File Manager - Backup/Restore
eo: WP-Dosieradministrilo - Rezerva / Restariga

en: Welcome
eo: Bonvenon

en: Welcome Message
eo: Bonvena Mesaĝo

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
eo: Bonvena mesaĝo aperos sur fasado-mallongkodo.

en: Welcome:
eo: Bonvenon:

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
eo: Kiam la Sintaksa Kontrolilo estas ebligita, la kodaj ĝisdatigoj faritaj al PHP-dosieroj estos kontrolitaj pri sintaksaj eraroj. Se sintaksa eraro troviĝas, la ĝisdatigoj ne estos konservitaj kaj aperos skatolo, kiu difinos la trovitan eraron. Ĉi tiu kontrolilo helpos malebligi problemojn pri retpaĝaj tempoj pro sintaksaj eraroj.

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
eo: Vi povas generi novan shortcode de la <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> de Dosieradministrilo.

en: You can select any date format for filemanager modified date.
eo: Vi povas elekti iun ajn datformaton por modifita dato de dosieradministrilo.

en: You can select any language for File Manager.
eo: Vi povas elekti iun ajn lingvon por Dosieradministrilo.

en: You can select any language for filemanager.
eo: Vi povas elekti iun ajn lingvon por dosieradministranto.

en: You can select any theme for File Manager.
eo: Vi povas elekti ajnan temon por Dosieradministrilo.

en: You can select any theme for filemanager.
eo: Vi povas elekti iun ajn temon por dosierujo.

en: You can select any view for File Manager.
eo: Vi povas elekti iun ajn vidon por Dosieradministrilo.

en: You can select any view for filemanager.
eo: Vi povas elekti ajnan vidon por dosieradministrilo.

en: You don't have permission to access file manager.
eo: Vi ne havas permeson aliri dosieradministrilon.

en: You don't have permission to access this area.
eo: Vi ne havas permeson aliri ĉi tiun areon.

en: You don't have permission to access this page.
eo: Vi ne havas permeson aliri ĉi tiun paĝon.

en: You have not made any changes to be saved.
eo: Vi ne faris savindajn ŝanĝojn.

en: Your File Manager PRO Order Details
eo: Via dosierujo PRO Ordo Detaloj

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
eo: Via mallonga kodo<span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span>sukcese generiĝis. Kopiu ĉi tiun mallongan kodon kaj batu ĝin en viajn paĝojn.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
eo: Viaj shortcode-agordoj sukcese ĝisdatiĝis.

en: click to buy Licence Key
eo: klaku por aĉeti Licencŝlosilon

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
eo: ekz. Vi povas meti "test" kiel nomon de dosierujo situanta sur radika dosierujo, aŭ vi povas doni vojon por subdosierujoj kiel "wp-content/plugins". Se lasu malplenan aŭ malplenan, ĝi aliros ĉiujn dosierujojn en radika dosierujo. Se vi metas *, ĝi aŭtomate kreas uzantajn dosierujojn kun ilia uzantnomo.

en: entries
eo: eniroj

en: here
eo: ĉi tie

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
eo: nun kongruas kun Digital Ocean Add-on.

en: is working.
eo: funkcias.

en: not saved.
eo: ne savita.

en: of
eo: de

en: please see details & pricing
eo: bonvolu vidi detalojn kaj prezojn

en: to
eo: al

en: to set notification email.
eo: por agordi sciigan retpoŝton.

en: will show loggedIn user name on frontend.
eo: montros ensalutintan uzantnomon sur fasado.
