WP File Manager - en to be translation catalogue (446 entries)

en:  WP File Manager PRO -
be: Файлавы менеджэр WP PRO -

en:  is working.
be: працуе.

en: &larr; Back
be: &larr;Назад

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
be: &nbsp;Папярэджанне: Калі ласка, не паведамляйце гэтыя падрабязнасці нікому

en: (Today)
be: (Сёння)

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
be: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Дакументацыя</a>

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
be: <strong>Нататка:</strong>Гэта не будзе працаваць, калі вы ўжо выкарыстоўваеце любы шорт-код дыспетчара файлаў у абраным рэдактары старонкі.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
be: <strong>Заўвага:</strong> Гэта функцыя выкарыстоўвае wp_mail(), пераканайцеся

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
be: <strong>Захаванне Калі ласка, пачакайце …</strong>

en: ADD
be: ДАДАЦЬ

en: Access Folder
be: Папка доступу

en: Action
be: Дзеянне

en: Actions upon selected backup(s)
be: Дзеянні з выбранымі рэзервовымі копіямі

en: Activate
be: Актываваць

en: Add
be: Дадаць

en: Add More <strong>+</strong>
be: Дадаць яшчэ <strong> + </strong>

en: Add New
be: Дадаць новае

en: Add Row
be: Дадаць радок

en: Add rule for User Roles
be: Дадаць правіла для роляў карыстальнікаў

en: Add rule for Users
be: Дадаць правіла для карыстальнікаў

en: Add-ons
be: Дадаткі

en: Addons
be: Дадаткі

en: After Content
be: Пасля зместу

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
be: Пасля ўключэння гэтага загружаныя выявы, файлы pdfs і zip таксама будуць пераходзіць у медыя-бібліятэку.

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
be: Пасля ўключэння смецця вашы файлы будуць пераходзіць у папку смецця.

en: All
be: Усе

en: All Done
be: Усё гатова

en: All Shortcodes
be: Усе шорт-коды

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
be: Усе дададзеныя палі электроннай пошты павінны быць запоўнены і мець сапраўдны адрас электроннай пошты.

en: All done
be: Усё зроблена

en: Allow user roles to access DB Manager.
be: Дазволіць ролям карыстальнікаў атрымаць доступ да Менеджэр БД.

en: Allow user roles to access WP File Manager.
be: Дазволіць ролям карыстальнікаў доступ да файлавага дыспетчара WP.

en: Allow users to upload file of maximum.
be: Дазволіць карыстальнікам загружаць максімальны файл.

en: Allowed Operations
be: Дазволеныя аперацыі

en: Allowed Roles
be: Дазволеныя ролі

en: Apply
be: Падаць заяўку

en: Archive
be: Архіў

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
be: Вы ўпэўненыя, што хочаце выдаліць табліцу? Выдаленую табліцу можна не аднавіць. Таму, калі ласка, асцярожна выдаліце.

en: Are you sure want to delete?
be: Вы ўпэўненыя, што хочаце выдаліць?

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
be: Вы ўпэўненыя, што хочаце выдаліць? Выдаленыя дадзеныя не могуць быць адноўлены. Таму, калі ласка, асцярожна выдаліце.

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
be: Вы ўпэўнены, што хочаце ачысціць стол? Табліцу нельга аднавіць. Таму, калі ласка, асцярожна выдаліце.

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
be: Вы ўпэўненыя, што хочаце выдаліць выбраныя рэзервовыя копіі?

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
be: Вы ўпэўненыя, што хочаце выдаліць выбраныя часопісы?

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
be: Вы ўпэўненыя, што хочаце абнавіць? Ён перанакіруе вас на форму абнаўлення.

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
be: Вы ўпэўнены, што хочаце выдаліць выбраныя кароткія коды?

en: Are you sure you want to delete this backup?
be: Вы ўпэўнены, што хочаце выдаліць гэту рэзервовую копію?

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
be: Вы ўпэўнены, што хочаце выдаліць гэты шорт-код?

en: Are you sure you want to restore this backup?
be: Вы ўпэўнены, што хочаце аднавіць гэту рэзервовую копію?

en: Attributes
be: Атрыбуты

en: Backup Date
be: Дата рэзервовага капіравання

en: Backup Now
be: Рэзервовае капіраванне зараз

en: Backup Options:
be: Параметры рэзервовага капіравання:

en: Backup data (click to download)
be: Рэзервовыя дадзеныя (націсніце, каб загрузіць)

en: Backup files will be under
be: Файлы рэзервовай копіі будуць пад

en: Backup is running, please wait
be: Рэзервовае капіраванне працуе, пачакайце

en: Backup removed successfully!
be: Рэзервовая копія выдалена!

en: Backup successfully deleted.
be: Рэзервовае капіяванне паспяхова выдаленае.

en: Backup(s) removed successfully!
be: Рэзервовыя копіі выдалены!

en: Backup/Restore
be: Рэзервовае капіраванне / аднаўленне

en: Ban User IDs
be: Ідэнтыфікатары карыстальнікаў Ban

en: Before Content
be: Перад зместам

en: Body
be: Цела

en: Box
be: Каробка

en: Browse
be: Агляд

en: Bulk Actions
be: Масавыя дзеянні

en: Buy Now
be: Купіць зараз

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Check all
be: Праверыць усё

en: Check for updates
be: Праверце наяўнасць абнаўленняў

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
be: Пастаўце галачку, каб дазволіць апавяшчэнні пра спампоўку файлаў. Пошта будзе адпраўлена адміністратарам. Націсніце

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
be: Адзначце, каб дазволіць апавяшчэнні аб рэдагаванні файлаў. Пошта будзе адпраўлена адміністратарам. Націсніце

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
be: Пастаўце галачку, каб дазволіць апавяшчэнні аб загрузцы файлаў. Пошта будзе адпраўлена адміністратарам. Націсніце

en: Check to allow fullscreen code editor
be: Праверце, каб у поўнаэкранным рэжыме рэдактара кода

en: Check to disable Database Manager.
be: Праверце, каб адключыць дыспетчар баз дадзеных.

en: Check to disable Local File System in File Manager.
be: Пазначце, каб адключыць лакальную файлавую сістэму ў дыспетчары файлаў.

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
be: Пастаўце галачку, каб адключыць прывітальнае паведамленне на шорткодах інтэрфейсу.

en: Choose Shortcode
be: Абярыце Шорткод

en: Click here to purchase now
be: Націсніце тут, каб купіць зараз

en: Click here to verify
be: Націсніце тут, каб праверыць

en: Click to Add Rules
be: Націсніце, каб дадаць правілы

en: Click to create new shortcode
be: Націсніце, каб стварыць новы шорт-код

en: Click to get list of all shortcodes
be: Націсніце, каб атрымаць спіс усіх шорткодаў

en: Click to go back to the shortcode generator
be: Націсніце, каб вярнуцца да генератара шорткодаў

en: Code Editor
be: рэдактар ​​кода

en: Code editor allow fullscreen?
be: Рэдактар ​​кода дазваляе ў поўнаэкранным рэжыме?

en: Collation
be: Калацыя

en: Column
be: Калонка

en: Comments
be: Каментары

en: Confirm
be: Пацвердзіце

en: Congratulations. License Verified Successfully.
be: Віншую! Ліцэнзія паспяхова праверана.

en: Copied
be: Скапіравана

en: Copied to clipboard
be: Скапіравана ў буфер абмену

en: Copy
be: Капіяваць

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
be: Скапіруйце прыведзены вышэй код фільтра і ўстаўце яго ў файл functions.php вашай тэмы альбо ў файл убудовы, каб наладзіць значэнні шорткода ў адпаведнасці з вашымі патрабаваннямі.

en: Copy to clipboard
be: Капіраваць у буфер абмену

en: Couldn't write to file.
be: Немагчыма запісаць у файл.

en: Create New Table
be: Стварыць новую табліцу

en: Currently no backup(s) found.
be: У цяперашні час рэзервовых копій не знойдзена.

en: Customize Shortcode
be: Наладзьце кароткі код

en: Cut
be: Выразаць

en: DB Manager
be: Менеджэр БД

en: DELETE FILES
be: ВЫДАЛІЦЬ ФАЙЛЫ

en: Database Backup
be: Рэзервовае капіраванне базы дадзеных

en: Database backup done on date
be: Рэзервовае капіраванне базы даных зроблена ў дату

en: Database backup done.
be: Рэзервовае капіраванне базы дадзеных зроблена.

en: Database backup restored successfully.
be: Рэзервовае капіраванне базы дадзеных адноўлена.

en: Database:
be: База дадзеных:

en: Date
be: Дата

en: Date Format
be: Фармат даты

en: Default
be: дэфолт

en: Default:
be: Па змаўчанні:

en: Default: After Content
be: Па змаўчанні: пасля зместу

en: Delete
be: Выдаліць

en: Delete All Selected
be: Выдаліць усе выбранае

en: Delete Table
be: Выдаліць табліцу

en: Deleted Successfully!
be: Выдалена паспяхова!

en: Deleted successfully
be: Выдалена паспяхова

en: Deselect
be: Адмяніць выбар

en: Digital Ocean
be: Лічбавы акіян

en: Disable Context Menu
be: Адключыць кантэкстнае меню

en: Disable Database Manager ?
be: Адключыць дыспетчар баз дадзеных?

en: Disable Local File System ?
be: Адключыць лакальную файлавую сістэму?

en: Disable Operations
be: адключыць аперацыі

en: Disable Toolbar
be: Адключыць панэль інструментаў

en: Disable Toolbar and Context Menu
be: Адключыць панэль інструментаў і кантэкстнае меню

en: Disable Welcome Message?
be: Адключыць прывітальнае паведамленне?

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
be: Адключыць ці Ban WP дыспетчара файлаў Аперацыю роляў карыстальнікаў

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
be: Адключыць ці Ban WP файлавага мэнэджара Аперацыі на карыстальнікаў

en: Dismiss this notice.
be: Адхіліць гэтае апавяшчэнне.

en: Display File Manager ?
be: Паказаць дыспетчар файлаў?

en: Download
be: Спампаваць

en: Download All
be: Спампаваць усе

en: Downloaded Files
be: Загружаныя файлы

en: Drop
be: Падзенне

en: Duplicate
be: Дублікат

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Edited Files
be: Адрэдагаваныя файлы

en: Email Addresses
be: Адрасы электроннай пошты

en: Email Notifications
be: Апавяшчэнні па электроннай пошце

en: Empty
be: Пуста

en: Empty Table
be: Пусты стол

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
be: Уключыць кнопку "Уставіць кароткі код дыспетчара файлаў" у рэдактары змесціва?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
be: Уключыце кнопку "Уставіць кароткі код дыспетчара файлаў" на экране рэдагавання старонак у класічным рэдактары.

en: Enable Files Upload to Media Library?
be: Уключыць загрузку файлаў у медыятэку?

en: Enable Syntax Checker?
be: Уключыць праверку сінтаксісу?

en: Enable Trash?
be: Уключыць сметніцу?

en: Enable?
be: Уключыць?

en: English
be: Англійская

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
be: Увядзіце шлях да папкі ці файла, які вы хочаце <strong> схаваць </strong>, напрыклад, wp-content / themes | wp-content / plugins.

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
be: Увядзіце пашырэнні файлаў, якія вы хочаце заблакаваць.<strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc

en: Enter shortcode title
be: Увядзіце загаловак шорткода

en: Error
be: Памылка

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
be: Памылка пры стварэнні шорткода. Няправільны шорт-код.

en: Error occured while deleting a record.
be: Адбылася памылка пры выдаленні запісу.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
be: Памылка: немагчыма аднавіць рэзервовую копію, таму што рэзервовая копія базы дадзеных мае вялікі памер. Паспрабуйце павялічыць максімальна дазволены памер у наладах налад.

en: Example:
be: Прыклад:

en: Existing Backup(s)
be: Існуючыя рэзервовыя копіі

en: Existing Shortcode
be: Існуючы кароткі код

en: Existing Shortcode(s)
be: Існуючыя кароткія коды

en: Export Database
be: Экспарт базы дадзеных

en: Extract
be: Выпіска

en: File
be: Файл

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
be: File Manager PRO - Калі ласка, увядзіце дэталі замовы ніжэй. Калі не

en: File Manager Pro
be: Файлавы менеджэр Pro

en: File Manager Pro Update
be: Абнаўленне файлавага мэнэджара

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
be: Каранёвы шлях файлавага мэнэджара, вы можаце змяніць яго ў адпаведнасці з вашым выбарам.

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
be: Дыспетчар файлаў атрымае доступ да гэтага шляху да папкі. У адваротным выпадку атрымае доступ да каранёвага каталога.<strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong>Будзе сапраўдным для ўсіх карыстальніцкіх роляў.

en: File doesn't exist to download.
be: Файл не існуе для загрузкі.

en: FileManager
be: Файлавы менеджэр

en: Files
be: Файлы

en: Files Backup
be: Рэзервовае капіраванне файлаў

en: Files Download Notifications
be: Апавяшчэнні пра загрузку файлаў

en: Files Downloaded
be: Файлы загружаныя

en: Files Edit Notifications
be: Файлы Рэдагаваць апавяшчэнні

en: Files Modified or Edited
be: Файлы Modified або Edited

en: Files Upload Notifications
be: Апавяшчэнні аб загрузцы файлаў

en: Files Uploaded
be: Файлы загружаныя

en: Files View
be: Прагляд файлаў

en: First
be: Па -першае

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
be: Для ўсіх аперацый і дазволу пэўнай аперацыі вы можаце выбраць назву аперацыі са спісу.

en: From existing shortcode
be: З існуючага шорт-кода

en: Frontend Access
be: Frontend доступу

en: General
be: агульны

en: Generate New Shortcode
be: Стварыць новы шорт-код

en: Generate New Shortcode from existing one
be: Стварыць новы шорт-код з існуючага

en: Generate Shortcode
be: Стварыць кароткі код

en: Google Cloud
be: Воблака Google

en: Hide Files
be: Схаваць файлы

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
be: Схаваць файлы з тэчкі доступу e.g. test1,folder/test2 etc

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
be: Схаваць файлы з тэчкі доступу e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc

en: Host:
be: Вядучы:

en: Icon
be: Абраз

en: If User is
be: Калі Карыстальнік

en: If User role is
be: Калі роля карыстальніка

en: Index
be: Індэкс

en: Info
be: Інфармацыя

en: Insert
be: Уставіць

en: Insert File Manager Shortcode
be: Ўстаўце File Manager Shortcode

en: Installed
be: Усталяваны

en: Invalid Licence Key
be: Несапраўдны ключ ліцэнзіі

en: Invalid Security Code.
be: Несапраўдны код бяспекі.

en: Invalid security key!
be: Несапраўдны ключ бяспекі!

en: Invalid security token!
be: Несапраўдны маркер бяспекі!

en: Invalid shortcode!
be: Invalid шорткод!

en: Invert select
be: Інвертаваць вылучэнне

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
be: Патрабуецца вызначыць шорт-код, які вы збіраецеся выкарыстоўваць.

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
be: Гэта дазволіць усім ролям атрымаць доступ да файлавага мэнэджара на пярэдняй панэлі. Усе будуць прымяняцца да ўсіх даступных роляў карыстальнікаў.

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
be: Тут будуць схаваны згаданыя тут файлы і тэчкі.<br><strong>Нататка</strong>Гэты параметр адчувальны да рэгістра і павінен раздзяляцца коскамі (,) без прабелу паміж імі.

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
be: Тут будуць схаваны згаданыя тут файлы і тэчкі. Заўвага: Гэты параметр адчувальны да рэгістра і павінен раздзяляцца коскамі (,) без прабелу паміж імі.

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
be: Ён заблакуе файлы, згаданыя ў косках, без прабелу паміж імі. Вы можаце заблакаваць больш як ".php, .css, .js" і г. д. <br> <span class = "highlighted"> <strong> Заўвага: </strong> Пашырэнні ў гэтай опцыі ўлічваюць рэгістр і павінны быць коскамі (,) падзелены, не маючы прабелу паміж імі. напр. php, PHP </span>

en: It will overide "Private Folder Access" settings
be: Яна перавызначаем параметры «Private Folder Access»

en: LICENCE KEY *
be: Ліцэнзійны ключ *

en: Last
be: Апошні

en: Last Log Message
be: Апошняе паведамленне часопіса

en: Length/Values
be: Даўжыня/значэнні

en: License Key:
be: Ліцэнзійны ключ:

en: List
be: Спіс

en: Lock Extensions
be: Блакаванне пашырэнняў

en: Log(s) removed successfully!
be: Уваход (-ы) паспяхова выдалены!

en: Logged in users
be: Увайшлі карыстальнікі

en: Logs
be: бярвёны

en: MB
be: Мб

en: Make Directory
be: Зрабіць каталог

en: Make File
be: Зрабіць файл

en: Maximum Upload Size
be: Максімальны памер укладанняў

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
be: Максімальна дазволены памер на момант аднаўлення рэзервовай копіі базы дадзеных.

en: Missing Table Name in the form!
be: У форме адсутнічае назва табліцы!

en: Missing backup id.
be: Адсутнічае ідэнтыфікатар рэзервовай копіі.

en: Missing parameter type.
be: Адсутнічае тып параметра.

en: Missing required parameters.
be: Адсутнічаюць неабходныя параметры.

en: Missing value in the form!
be: Адсутнічае значэнне ў форме!

en: Mobile
be: Мабільны

en: More information about %s
be: Больш інфармацыі пра %s

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
be: Некалькі, падзеленыя вертыкальнай паласой (|).

en: Name
be: Імя

en: New Record Created
be: Створаны новы запіс

en: Next
be: Далей

en: No Records Found!
be: Запісаў не знойдзена!

en: No log message
be: Няма паведамленняў часопіса

en: No log(s) found!
be: Часопіс (і) не знойдзены!

en: No logs found!
be: Часопісаў не знойдзена!

en: No shortcode found
be: Шорткод не знойдзены

en: Non logged in users
be: Не ўвайшлі карыстальнікі

en: None
be: Ніякіх

en: Not Deleted!
be: Не выдалены!

en: Note:
be: Заўвага:

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
be: Заўвага: калі вы ўжо набылі гэты убудова, праверце сваю электронную пошту. Вы павінны атрымаць электронную пошту з дэталямі заказаў на вашу электронную пошту, калі вы не атрымалі ліста. Калі ласка, звяжыцеся з намі па адрасе <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>

en: Nothing selected for backup
be: Нічога не выбрана для рэзервовага капіявання

en: Nothing selected for backup.
be: Нічога не выбрана для рэзервовага капіявання.

en: Notification Email
be: Паведамленне па электроннай пошце

en: Null
be: Нуль

en: ORDER ID (#) *
be: Ідэнтыфікатар замовы (#) *

en: Ok
be: Добра

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
be: Ой! Нешта пайшло не так! Калі ласка, паўтарыце спробу.

en: Order Details
be: Інфармацыя для замовы

en: Order ID:
be: Ідэнтыфікатар замовы:

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
be: Іншыя (любыя іншыя каталогі, якія знаходзяцца ўнутры wp-content)

en: Others backup done on date
be: Іншыя рэзервовыя копіі зроблены на даце

en: Others backup done.
be: Іншыя рэзервовае капіраванне зроблена.

en: Others backup failed.
be: Збой рэзервовага капіявання іншых.

en: Others backup restored successfully.
be: Іншыя рэзервовыя копіі паспяхова адноўлены.

en: Paste
be: Уставіць

en: Paste the shortcode here
be: Устаўце шорт-код сюды

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
be: Устаўце кароткі код, які вы выкарыстоўваеце, на старонку / паведамленне

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
be: Шлях да тэчкі для адлюстравання e.g wp-content/uploads

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
be: Калі ласка, змяніце гэта ўважліва, няправільны шлях можа прывесці да падзення ўбудовы файлавага менеджэра.

en: Please check your email for Licence Key.
be: Калі ласка, праверце сваю электронную пошту на наяўнасць ліцэнзійнага ключа.

en: Please check your email for Order ID.
be: Калі ласка, праверце сваю электронную пошту на наяўнасць ідэнтыфікатара замовы.

en: Please choose at least one user role.
be: Калі ласка, абярыце хаця б адну ролю карыстальніка.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
be: Калі ласка, павялічце значэнне поля, калі вы атрымліваеце паведамленне пра памылку падчас аднаўлення рэзервовай копіі.

en: Please login to access file manager.
be: Калі ласка, увайдзіце, каб атрымаць доступ да файлавага мэнэджара.

en: Please select atleast one shortcode from the list.
be: Калі ласка, абярыце па меншай меры адзін шорт-код са спісу.

en: Please select delete action!
be: Выберыце дзеянне выдалення!

en: Please select log(s) to delete!
be: Калі ласка, абярыце журнал(ы) для выдалення!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
be: Калі ласка, абярыце карыстальніка з раней дададзенага правіла, перш чым дадаваць новае!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
be: Калі ласка, абярыце карыстальніка ў дададзеным правіле абмежавання карыстальнікаў перад захаваннем.

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
be: Калі ласка, абярыце ролю карыстальніка з раней дададзенага правіла, перш чым дадаваць новае!

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
be: Калі ласка, выберыце ролю карыстальніка ў дададзеным правіле абмежавання ролі карыстальніка перад захаваннем.

en: Plugins
be: Убудовы

en: Plugins backup done on date
be: Рэзервовае капіраванне убудоў зроблена ў дату

en: Plugins backup done.
be: Рэзервовае капіраванне убудоў зроблена.

en: Plugins backup failed.
be: Не атрымалася стварыць рэзервовую копію убудоў.

en: Plugins backup restored successfully.
be: Рэзервовае капіраванне убудоў адноўлена.

en: Preferences
be: Прэферэнцыі

en: Preferences - File Manager
be: Налады - Дыспетчар файлаў

en: Prev
be: Папярэдняя

en: Public Root Path
be: Грамадскі каранёвы шлях

en: RESTORE FILES
be: АДНАВІЦЬ ФАЙЛЫ

en: Read More
be: Чытаць далей

en: Record
be: Запіс

en: Record.
be: Запіс.

en: Remove
be: Выдаліць

en: Rename
be: Перайменаваць

en: Required libraries installed successfully.
be: Неабходныя бібліятэкі ўсталяваны паспяхова.

en: Reset
be: Абнаўленне

en: Resize
be: Змяніць памер

en: Restore
be: Аднавіць

en: Restore is running, please wait
be: Аднаўленне выконваецца, пачакайце

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
be: Абмежаваць пашырэнні, напрыклад .php, .css АБО php, css

en: Root directory
be: Каранёвы каталог

en: SUCCESS
be: ПОСПЕХ

en: Save
be: Захаваць

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Saving please wait...
be: Захаванне, пачакайце ...

en: Search
be: Пошук

en: Security Issue.
be: Пытанне бяспекі.

en: Security token mismatch
be: Несупадзенне маркераў бяспекі

en: Select All
be: Абярыце Усе

en: Select File Manager Language
be: Выберыце Мова дыспетчара файлаў

en: Select File Manager Theme
be: Выберыце тэму дыспетчара файлаў

en: Select Filemanager Language
be: Абярыце Filemanager Language

en: Select Filemanager Theme
be: Абярыце тэму Filemanager

en: Select Pages
be: Абярыце старонкі

en: Select Shortcode
be: выберыце Shortcode

en: Select User
be: Абярыце карыстальніка

en: Select User Role
be: Абярыце ролю карыстальніка

en: Select User Roles to access DB Manager
be: Абярыце Ролі карыстальніка для доступу да Менеджэр БД

en: Select User Roles to access WP File Manager
be: Абярыце Ролі карыстальніка для доступу да файлавага дыспетчара WP

en: Select backup(s) to delete!
be: Выберыце рэзервовую копію (ы) для выдалення!

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
be: Абярыце старонкі, на якіх вы хочаце паказаць дыспетчар файлаў на Frontend

en: Select theme for Code Editor.
be: Абярыце тэму для рэдактара кода.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
be: Выберыце тэму для рэдактара кода. Для атрымання дадатковай інфармацыі наведайце<a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">гэтая спасылка<a>

en: Select user role and disable operation.
be: Выберыце ролю карыстальніка і аперацыя адключэння.

en: Select users and disable operation.
be: Выберыце карыстальнікаў і адключыць аперацыю.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
be: Адправіць апавяшчэнні адміністратару і захаваць часопісы пры загрузцы файла?

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
be: Адправіць апавяшчэнні адміністратару і захаваць часопісы пры рэдагаванні файла?

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
be: Адправіць апавяшчэнні адміністратару і захаваць часопісы пры загрузцы файлаў?

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
be: Адпраўляе апавяшчэнні на гэты ліст.<strong>Нататка:</strong> Гэта зойме адміністратар электроннай пошты па змаўчанні, калі трымаецца пустым.

en: Separate or Private Folder Access
be: Асобны альбо прыватны доступ да тэчак

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
be: Асобны доступ альбо прыватная тэчка<strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.

en: Settings
be: Налады

en: Settings - File Manager
be: Налады - Дыспетчар файлаў

en: Settings not saved.
be: Налады не захаваны.

en: Settings saved.
be: Налады захаваны.

en: Settings will apply on
be: Налады будуць прымяняцца

en: Shortcode
be: Шорт-код

en: Shortcode Generator
be: Генератар кароткіх кодаў

en: Shortcode Help:
be: Даведка па кароткім кодзе:

en: Shortcode Title
be: Загаловак штрых-кода

en: Shortcode has been deleted successfully.
be: Шорт-код быў паспяхова выдалены.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
be: Шорт-код будзе працаваць на выбраных старонках. Ніжэй прыведзена дапамога па рэдагаванні параметраў:

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
be: Кароткія коды былі паспяхова выдалены.

en: Shortcodes
be: Шорт-коды

en: Showing
be: Паказ

en: Showing
be: Паказ

en: Some thing went wrong.
be: Нешта пайшло не так.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
be: На жаль, вам забаронены доступ да гэтай старонкі.

en: Subject
be: Тэма

en: Success
be: Поспех

en: Table
be: Табліца

en: Table Created Successfully !
be: Табліца створана паспяхова!

en: Table Not Created !
be: Табліца не створана!

en: Table name:&nbsp;
be: Назва табліцы:&nbsp;

en: Table records of
be: Таблічныя запісы

en: Table:
be: Табліца:

en: Tables
be: Табліцы

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
be: Рэзервовае капіраванне, відаць, атрымалася, і яно завершана.

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
be: Пашырэнні ў параметры ўлічваюць рэгістр і павінны быць падзелены вертыкальнай паласой (|) без прабелу паміж імі. напр. PHP, PHP

en: Themes
be: Тэмы

en: Themes backup done on date
be: Рэзервовае капіраванне тэм зроблена на даце

en: Themes backup done.
be: Рэзервовае капіраванне тэм выканана.

en: Themes backup failed.
be: Не атрымалася стварыць рэзервовую копію тэм.

en: Themes backup restored successfully.
be: Шорт-код быў паспяхова Рэзервовае капіраванне тэм адноўлена.выдалены.

en: Then
be: тады

en: There is no changelog available.
be: Там няма зменаў даступныя.

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
be: Гэты адрас выкарыстоўваецца для апавяшчэнняў, напрыклад theme/plugin апавяшчэнне.

en: This field can not be empty.
be: Гэта поле не можа быць пустым.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
be: Гэты шорт-код скончыўся. Калі ласка, звяжыцеся з адміністратарам сайта.

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
be: Гэта пераўтворыць існуючы шорт-код у новы фармат шорт-кода.

en: Time now
be: Час зараз

en: Title
be: Загаловак

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
be: Загаловак з такой назвай ужо існуе. Калі ласка, абярыце іншую назву.

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
be: Каб забараніць пэўнаму карыстальніку доступ да дыспетчара файлаў на інтэрфейсе, вы можаце выбраць карыстальнікаў са спісу.

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
be: Каб уключыць часопісы, перайдзіце на <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings"> Укладка "Агульныя наладкі" </a> -> Праверце "Адпраўляць апавяшчэнні адміністратару пры загрузцы файла", "Адпраўляць апавяшчэнні адміністратару пры загрузцы файла" і Параметры "Адправіць апавяшчэнні адміністратару пра рэдагаванне файла".

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
be: Каб разблакіраваць абнаўленні, увядзіце ніжэй ідэнтыфікатар замовы і ліцэнзійны ключ. Калі ў вас няма ліцэнзійнага ключа

en: Type
be: Тып

en: Type here to search list...
be: Увядзіце тут, каб знайсці спіс ...

en: Unable to Update record
be: Немагчыма абнавіць запіс

en: Unable to create database backup.
be: Немагчыма стварыць рэзервовую копію базы дадзеных.

en: Unable to create new record
be: Немагчыма стварыць новы запіс

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
be: Немагчыма выканаць праверку сінтаксісу php з-за дазволаў сервера.

en: Unable to install Required libraries.
be: Немагчыма ўсталяваць неабходныя бібліятэкі.

en: Unable to remove backup(s)!
be: Немагчыма выдаліць рэзервовыя копіі!

en: Unable to removed backup!
be: Немагчыма выдаліць рэзервовую копію!

en: Unable to removed log(s)!
be: Немагчыма выдаліць часопісы!

en: Unable to restore DB backup.
be: Немагчыма аднавіць рэзервовую копію БД.

en: Unable to restore others.
be: Немагчыма аднавіць іншыя.

en: Unable to restore plugins.
be: Немагчыма аднавіць убудовы.

en: Unable to restore themes.
be: Немагчыма аднавіць тэмы.

en: Unable to restore uploads.
be: Немагчыма аднавіць запампоўкі.

en: Uncheck all
be: Зніміце галачку з усіх

en: Unknown update checker status "%s"
be: Невядомы статус праверкі абнаўленняў "%s"

en: Update
be: Абнаўленне

en: Update Shortcode
be: Абнавіце кароткі код

en: Updated Successfully.
be: Абноўлена паспяхова.

en: Upload
be: Загрузіць

en: Uploaded File
be: Загружаны файл

en: Uploaded Files
be: Загружаныя файлы

en: Uploads
be: Загружае

en: Uploads backup done on date
be: Рэзервовае капіраванне запампоўкі зроблена ў дату

en: Uploads backup done.
be: Рэзервовае капіраванне загрузак зроблена.

en: Uploads backup failed.
be: Збой запампоўкі запамповак.

en: Uploads backup restored successfully.
be: Загрузка рэзервовай копіі адноўлена.

en: User ID
be: Ідэнтыфікатар карыстальніка

en: User Name
be: Імя карыстальніка

en: User Restrictions
be: прыстасаваныя абмежаванні

en: User Role Restrictions
be: Абмежаванні роляў карыстальнікаў

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
be: Цяпер карыстальнікі могуць адлюстроўваць файлы і тэчкі Digital Ocean у FileManager за адзін клік!

en: Value
be: Значэнне

en: View Log
be: Прагляд часопіса

en: View details
be: Паглядзець падрабязнасці

en: WP File Manager
be: Дыспетчар файлаў WP

en: WP File Manager - Backup/Restore
be: Файлавы менеджэр WP - Рэзервовае капіраванне / аднаўленне

en: Welcome
be: Сардэчна запрашаем

en: Welcome Message
be: Прывітальнае паведамленне

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
be: Прывітальнае паведамленне з'явіцца на шорткодзе інтэрфейсу.

en: Welcome:
be: Сардэчна запрашаем:

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
be: Калі ўключана праверка сінтаксісу, абнаўленні кода, якія ўносяцца ў файлы PHP, будуць правераны на наяўнасць сінтаксічных памылак. Калі знойдзена сінтаксічная памылка, абнаўленні не будуць захаваны, і з'явіцца акно паведамлення, якое вызначыць знойдзеную памылку. Гэтая праверка дапаможа прадухіліць праблемы прастою сайта з-за сінтаксічных памылак.

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
be: Вы можаце стварыць новы шорт-код з<a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Генератар кароткіх кодаў</a>файлавага мэнэджара.

en: You can select any date format for filemanager modified date.
be: Вы можаце выбраць любы фармат даты для даты, змененай адміністратарам файлаў.

en: You can select any language for File Manager.
be: Вы можаце выбраць любую мову для дыспетчара файлаў.

en: You can select any language for filemanager.
be: Вы можаце выбраць любую мову для файлавага менеджэра.

en: You can select any theme for File Manager.
be: Вы можаце выбраць любую тэму для дыспетчара файлаў.

en: You can select any theme for filemanager.
be: Вы можаце выбраць любую тэму для файлавага менеджэра.

en: You can select any view for File Manager.
be: Вы можаце выбраць любы выгляд для дыспетчара файлаў.

en: You can select any view for filemanager.
be: Вы можаце выбраць любы выгляд для файлавага менеджэра.

en: You don't have permission to access file manager.
be: У вас няма дазволу на доступ да дыспетчара файлаў.

en: You don't have permission to access this area.
be: У вас няма дазволу на доступ да гэтай вобласці.

en: You don't have permission to access this page.
be: У вас няма дазволу на доступ да гэтай старонкі.

en: You have not made any changes to be saved.
be: Вы не ўнеслі ніякіх змяненняў для захавання.

en: Your File Manager PRO Order Details
be: Ваш кіраўнік файлаў PRO Інфармацыя для замовы

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
be: Ваш шорт-код<span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> быў паспяхова створаны.Скапіруйце гэты кароткі код і ўстаўце яго на свае старонкі.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
be: Вашы налады шорткода паспяхова абноўлены.

en: click to buy Licence Key
be: націсніце, каб купіць ліцэнзійны ключ

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
be: напрыклад. Вы можаце паставіць "test" як назву тэчкі, якая знаходзіцца ў каранёвым каталогу, альбо вы можаце даць шлях для падтэчак як "wp-content / plugins". Калі пакінуць поле пустым альбо пустым, ён атрымае доступ да ўсіх тэчак у каранёвым каталогу. Калі вы паставіце *, ён аўтаматычна стварае папкі карыстальнікаў з іх імем карыстальніка.

en: entries
be: запісы

en: here
be: тут

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
be: цяпер сумяшчальны з надбудовай Digital Ocean.

en: is working.
be: працуе.

en: not saved.
be: не захаваны.

en: of
be: з

en: please see details & pricing
be: калі ласка, глядзіце падрабязнасці і цэны

en: shortcode.
be: кароткі код.

en: to
be: каб

en: to set notification email.
be: каб усталяваць апавяшчэнне па электроннай пошце.

en: will show loggedIn user name on frontend.
be: пакажа імя карыстальніка, які ўвайшоў у сістэму на інтэрфейсе.
